Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

καλησπεραααα!!!μερακλωνουμε απο κει στο φεις!!!χαχαχαχ!!!! :laugh: :laugh:

ασπα μου ναι στη μαρια βγαλαμε την πανα!!!κ καλα τα παμε μεχρι στιγμης...εεεε μαλλον!!!πριν λιγο κοριτσια την πηγα για τσισα στο γιογιο κ καθισα κ γω στη λεκανη για να την πεισω!! :P:P εκανε κ οταν τελειωσε μου ζητουσε χαρτι κ...σκουπιστηκε!!!!!!!!αχ!!!ζουμε μεγααααλες στιγμες!!!! :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: να την φαω μου ερχοταν!!!!κ γελαγε κ σαν χαζοχαρουμενο που εμαθε κατι καινουριο!!!! :lol::lol:

ιωαννα μου που χαθηκες βρε??καλα εισαι???ησουνα διακοπες η'κανω λαθος??πως περασατε??

ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!να εισαι καλα!!! :):)

ναι ειχαμε τα πεθερικα μου εδω παρεουλα 12 μερες!!τελεια περασαμε!!! :silly: :silly:

αντε κοριτσια σας καληνυχτω!!!παλι το ξενυχτησα!! :blink::S :woohoo:

:kiss::kiss::kiss: σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΤΖΟΑΝΑΚΙ;;;ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ;;ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ;;;ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ!!

ΒΙΚΑΚΗ ΕΙΡΘΕ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ Ε;;;ΚΑΛΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΧΤΗΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΗΓΕ Η ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ;;;ΜΑΖΕΥΤΙΚΑΤΕ ΟΛΑ ΟΚ;;;

ΑΣΠΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ;;;

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΦΟΡΑΜΕ ΜΟΝΟ ΤΗ ΝΥΧΤΑ!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ;;ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΠΑΙΔΙΚΟ;;;ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ;;;ΤΙ ΛΕΕΙ;;

ΛΕΝΑΚΙ;;;ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ Ε;;;ΑΚΟΥΣΤΕ ΣΚΙΝΙΚΟ!!ΠΑΜΕ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΛΛΑ 3 ΠΡΙΝ...ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΛΕΩ: 'ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ;;;;'

ΑΠΑΝΤΗΣΗ:ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 12,30 ΤΗ ΝΥΧΤΑ....

ΕΓΩ:ΕΧΩ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΨΩ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ....

ΑΠΑΝΤΗΣΗ:ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...

ΕΓΩ:ΨΙΛΟΒΑΖΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ...ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΝΝΑΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ....(ΨΕΜΑΤΑ :P )

ΑΠΑΝΤΗΣΗ:ΝΑΙ ΒΕΒΑΙΩΣ ΚΑΘΙΣΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΟΡΘΙΑ...ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΣΗ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΙΤΟ ΣΑΣ...

ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ;;;;ΑΜΕΣΩΣ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ....ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ;;;ΒΡΙΣΙΜΟ ΘΕΛΟΥΝΕ....ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΑΦΟΥ ΒΡΙΚΑΜΕ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ....ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΟΣΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ 2 Η ΩΡΑ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ...ΑΣΤΡΩΤΑ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΛΕΜΕ!!ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ...ΑΣ ΦΤΑΣΩ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΖΕΙ ΘΑ ΞΕΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!ΧΙΧΙΧΙ!! :woohoo: :woohoo:

ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Α!!ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ;;;ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΣ 10 ΤΩΡΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑΓΕΣ....ΤΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ ΚΑΙ Η ΑΝΙΣΘΗΣΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΑ...ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΤΡΕΛΟ ΑΓΧΟΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΖΕΨΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΘΑ ΠΛΥΝΩ ΘΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ :blink::blink::(:(

ΣΟΡΥ ΑΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ;;;;

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα βρε Βικουλίνι, καλά κάνεις και μας τα λες! Όλες θέλουμε κάπου να τα πούμε...

Είσαι τυχερούλα και διπλωμάτισσα, βρήκες εισιτήριο...μπράβο!!!

Αλήθεια Αθήνα που θα μένετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου, τι κάνετε σήμερα;

Εμένα ο μικρός με ξύπνησε στι 7 παρα 15 :blink::S . Κλείνουν τα μάτια μου και το βραδάκι θα πάμε στη παραλία να δούμε τη φεγγαράδα, πανσέληνος σήμερα. Βικάκι ακούς;;; Πάρε τους άντρες σου και βουρ για ρομαντζάδα ;);) , και όλες βέβαια... είναι ευκαιρία σήμερα!!!

Κατερινάκι: 1η Σεπτέμβρη ξεκινάμε παιδικό. Την άλλη Τετάρτη :blink: , αλλά από αυτή την εβδομάδα μου είπε η διευθύντρια να τον πηγαίνω τα απογεύματα να γνωριστούν και να μάθει και το χώρο. Ελπίζω να πάνε όλα καλά, έχω μια αγωνία... Όσον αφορά τη συνάντηση για Παρασκευή αν δεν έχουν αντίρηση τα κορίτσια εγώ μέσα είμαι ;);)

Βικουλίνι: Του μιλάω συχνά ότι θα πάει σχολείο και ότι θα παίζει εκεί με άλλα παιδάκια και τέτοια, αλλά είναι μικρούλης ο καημένος δεν ξέρω αν καταλαβαίνει και πολλά απ'οτι του λέω!!! Εσύ βρε θυρίο τα κατάφερες με τα εισητήρια εεε;; Μπράβο σου. Μα τι άνθρωποι είναι φυλάνε τα εισητήρια για τους δικούς τους φαίνεται... σα δε ντρέπονται :angry::angry: . Καλέ για πές μου πότε γεννάς ακριβώς γιατί μάλλον το έχασα αυτό το επεισόδιο :blush: . Με το καλό αγάπη μου και με έναν πόνο :woohoo: . Και μην ανυσηχείς για τη μικρή, τέλεια θα περάσει με τον παππού και τη γιαγιά. Θα περάσουν γρήγορα οι μέρες και θα είσαστε ξανά όλοι μαζί ;);) .

Mirlitsa: Τι κάνει το παιδάκι σου; Είναι καθόλου καλύτερα;; Όσο για τα αφεντικά, άστα παντού τα ίδια είναι :blink::blink: .

Joanaki: Καλώς ήρθατε!!!!

Stamy: Τι κάνετε;; Εγκληματιστίκατε μετά την επιστροφή σας;;;

Bikxar: Έχετε τη τιμητική σας σήμερα!!! Ήρθε;; Και όπως είπαμε βολτάρετε στην φεγγαράδα σήμερα :woohoo: :woohoo:

Μανούλα3: Δώσε συμβουλές για τη πάνα. Σκέφτομαι μήπως είναι λίγο νωρίς να την βγάλω στον δικό μου μιας που δεν μιλάει καλά ακόμα και πολλές φορές αναρωτιέμαι αν καταλαβαίνει όλα όσα του λέω. Από την άλλη υπάρχουν στιγμές που νομίζω ότι τα καταλαβαίνει όλα και με δουλεύει ψιλό γαζί :S:S . Μου είπαν στο παιδικό ότι θα κάνουν αργότερα προσπάθεια να του την κόψουν εκεί. Μακάρι. Είδομεν...

:kiss::kiss::kiss: Σε όλες κορίτσια και σε αυτές που ξέχασα :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριάνα μου καλά είναι τα παιδάκια μου, σ' ευχαριστώ πολύ. :)

Η μικρή, αν και είναι η 3η μέρα της αντιβίωσης, είναι πολύ καλύτερα και απύρετη. Σήμερα θα την πάνε η γονείς μου στον παιδίατρο για επιβεβαίωση.

Αλήθεια βρε κορίτσια κανονίζετε συνάντηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσοπουλα μου!!!! :)

Τι κανετε??

Ξυπνησαμε πρωι και εμεις κλασσικα στης 7 και τωρα εχω την μικρη

διπλα και πινω το καφεδακι μου ησυχα! Ο μπαμπας μας εχει ρεπο και μας

βλεπω ολη μερα εξω σημερα!

Βικουλινι δεν ξερεις ποσο χαρηκα που βρηκατε εισητηρια! Ειχα αγχωθει λιγο..Δυστυχος στην Ελλαδα αν δεν ριξεις λιγο δακρυ η αν δεν κανεις καμια μαλαγανια η δουλεια σου δεν γινετε..Ντροπη τους..σε βλεπανε και σε τετοια κατασταση..Αχ ποσο χαιρομαι για σενα! Ολα καλα θα πανε!!!

Ασπα μου ειδες που συνηλθε γρηγορα η μικρη? Ειναι δυνατα τα παιδακια μας μωρε..απλα εμεις δεν μπορουμε να τα βλεπουμε να ταλαιπωρουντε..ειδικα αν εισαι και μακρια τους οπως εσυ τωρα..

Φλωριαννα μου μακαρι να εστελνα και εγω την μικρη μου σε παιδικο! Οι αρρωστιες μην σε αγχονουν.Ολα μεσα στο προγραμμα ειναι.Τα κρατανε αν ειναι αρρωστα η δεν τα επιτρεπουν να πηγαινουν?

Αντριανουλα και Βικακι μου ξεσαλωσαμε χτες!! :laugh: Ε ρε ντερτια που εχουμε ολες μας!! Τελεια ηταν!! :lol:

Ιωαννα μου επιτελους γυρισατε!!! Πως περασατε?? Που πηγατε αληθεια?? δεν θυμαμαι :blush: Ο μικρος καλα??

Εγω μια χαρα! Η κοιλιτσα μεγαλωνει μερα με την μερα,ο μικρος ειναι υπερκινητικος απο τωρα και τρωω κατι συγυρισμενες :lol:

Αδελφουλα μου γλυκια με την μελισταλαχτη φωνη :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Τα φιλια μου σε ολες! Τα λεμε αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Λενάκι μου!!! :)

Ναι μωρέ, δόξα τω θεό καλά είναι το πουλάκι μου....και έτσι όλοι είμαστε καλύτερα!!!

Καλά να περάσετε σήμερα, εκμεταλλευτείτε την ημέρα στο έπακρον μιας και θα έχετε τον μπαμπά σας κοντά. ;)

Καλές βόλτεςςςςςςςςς.... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι καλημέρα. Τι κάνετε;; Πρωινό ξύπνημα και εσεις εεε;;;

Όταν είναι άρρωστο ένα παιδάκι κανονικά το κρατάς στο σπίτι και δεν το πας σχολείο για να μην μεταδώσει την ασθένεια. Παρ'ολα αυτά έχω ακούσει και πολλές μαμάδες που τα στέλνουν παρότι είναι άρρωστα (καλά όχι και με 40 πυρετό, αλλά ικανά να κολλήσουν τα υπόλοιπα) χωρίς να το αποκαλύπτουν στις παιδαγωγούς δίνοντας τους κανένα αντιπυρετικό πριν φύγουν από το σπίτι γιατι πολύ απλά δεν έχουν που να τα αφήσουν γιατί δουλεύουν. Κατανοητό από τη μία, αλλά από την άλλη τι φταίνε και τα δικά μας τα παιδάκια να κολλάνε τη μία ίωση πίσω από την άλλη;; Στη δικιά μου περίπτωση έχω την πεθερά μου που θα το κρατάει όταν είναι άρρωστος και έτσι δεν μπορώ να κατακρίνω τις μαμάδες που δεν έχουν κανέναν... πάντως θεωρώ πως αν είχα να αντιμετωπίσω κάτι τέτοιο δεν θα έπερνα πολλές μέρες άδεια μέσα στο χρόνο για διακοπές κλπ αλλά θα τις κρατούσα για τέτοιες περιπτώσεις. Πράγμα το οποίο έχω ήδη κάνει και ας εχω βοήθεια. Να φανταστείς ότι πήγα διακοπές μονο 1 εβδομάδα φέτος :(:( .

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τραλαλαλαλαλαλαααλαααααααααααααααααααααλαλαλλαλ :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

3 η ωρα φτανει ο μπαμπας μας στο φλοισβο γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ξεχασα να πω οτι τελικα δεν θα φυγει το σκ κ μεχρι δευτερα δεν θα δουλευει κιολας ξαναγιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΚΑΘΗΣΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΛΙΓΟ ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΩΣΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ...

ΒΙΚΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ''ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ...''ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ!!!

ΑΣΠΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΓΕΡΑΚΑ ΘΑ ΜΕΝΟΥΜΕ!!ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΕΙΠΑΜΕ;;;

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑΩ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ...ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝΑ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ..

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ;;;ΕΧΕΙΣ ΤΡΕΞΙΜΟ;;;

ΤΙ ΑΛΛΑ;;

ΚΑΛΕ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ FACEBOOK ΠΕΡΝΑΤΕ ΩΡΑΙΑ Ε;;;ΑΑΑΑ!!ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩΩΩΩ!!

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ...

ΑΝΤΡΙΑΝΑ;;;

ΣΤΑΜΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;

:kiss::kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΤΑΜΟΥΛΑ!!!!

ΑΣΠΑ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΘΕΙΟ ΣΤΗΝ ΑΝΩ ΚΥΨΕΛΗ ΚΑΙ ΕΡΧΟΜΑΣΤΑΝ ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΕΙ...ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΡΜΑ ΤΟΝ ΤΡΟΛΕΙ...ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΔΕΝ ΖΕΙ...

ΑΝ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΕΛΑΤΕ...ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ...ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΕΚΤΟΣ ΨΑΛΙΔΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΡΕΜΑ....ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΑΣΠΡΟ...ΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!ΕΧΟΥΝ ΠΛΑΚΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι καλά!!!!!!!!!!!!!!!! Πόσο μου αρέσουν αυτά που κάνουν τα κοριτσίστικα....ώστε πεντικιούρ Βικουλίνι!!!!

Καλύτερα το πεντικιουρ παρά την κομμώτρια που κάνει η δικιά μου και μου βγάζει το μισό μαλί, χαχαχα.... :blink:

Αχ τι καλά...πόσο μου λείπει και η δικιά μου..... :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΟΜΩΤΡΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΑΦΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΒΑΦΟΥΜΕ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΜΑΣ...ΕΧΟΥΝ ΠΛΑΚΑ...ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΧΑΡΕΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΣ ΚΑΙ ΕΥΔΙΑΘΕΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΘΕΣΕ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLO EVERYBODY!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ μου όντως τρέχω σαν την παλαβή, είπαμε αφεντικούλι για μια βδομάδα και τα κάνω όλα μόνη μου...θέλω να αποδείξω στον μπαμπά μου ότι είμαι ικανή να το κρατήσω μόνη μου, μπας και μ' αφήσει στην ησυχία μου... :laugh: Είδες έγινε τελικά το θαύμα και βρεθηκαν τα εισιτήρια!! ;) Καλό ταξίδι, με το καλό να μας έρθεις!!

Στάμμυ μου ναι θα βρεθούμε σίγουρα αφού μπορείς κι εσύ..και η Φλωριάνα διάβασα μπορεί ε Φλωριάνα?

Βικάκυ, Αντριάννα και Αδερφούλα πάλι το καίγατε χτες? Καλά κάνατε!!

Πάντα τέτοια... :laugh:

Ιωάννα μου καλώς ήρθατε και καλή σεζόν...δεν μ'αρέσει το καλό χειμώνας..ποτέ δεν μ'αρεσε...το θεωρώ κουτό, απο τώρα..εύχομαι να περάσατε πολύ ωραία...περιμένω νέα σας..άντε καλή αναζήτηση τώρα..θα τα πούμε και τηλεφωνικά..

Αδερφούλα, ανταποδίδω το μελιστάλακτη και επαυξάνω...

Άσπα μου καταρχάς χάρηκα για τη μικρή σιδερένια..ναι κανονίζουμε συνάντηση θα μας έρθεις? Πολύ θα χαρώ..

Κορίτσια πολλά φιλιά σε όλες και καλό βράδυ ελπίζω να βρώ καμμιά μέσα αύριο βραδάκι, αν αντεξω και μπω γιατι και σήμερα άνοιξα 7 το πρωϊ και έκλεισα το μαγαζί στις 7 το απόγευμα...εις υγείαν μου... :blink: :laugh:

bye bye!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Που είδατε την χθεσινή πανσέληνο??

Κατερινάκι μου αν δεν φύγω Σαβ/κο πολύ ευχαρίστως να έρθω κι εγώ στην συνάντηση. Θα ήθελα πολύ να σας γνωρίσω....για να δούμε, θα τα καραφέρω? :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες B)B) . Την είδατε τη πανσέληνο εχθές;; Εμείς τελικά πήγαμε Φλοίσβο και μετά είδαμε το φεγγάρι από την ταράτσα του σπιτιού μας!!! Σήμερα λέμε για μπανάκι :woohoo: :woohoo: .

ΒΙΚΑΚΙ: Πως περνάτε βρε;;;;

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ: Άλλη χάρη τα κοριτσάκια... σε ξεμαλλιάζει εε;; και εμένα με ξεμαλλιάζει και ας είναι αγοράκι... απ'το τράβιγμα :blink::blink: . Πότε έρχεσαι Αθήνα;;

MIRLITSA: Πολύ χαίρομαι που συνήλθε η μπουμπούκα σου :) .Πως πάει η δουλειά;; Συνήλθαν καθόλου τα αφεντικά;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ: Είμαι μέσα για την συνάντηση. Για αυτή τη Παρασκευή μιλάμε ή για την άλλη 3/9;; Να δούμε πια κορίτσια θα έρθουν για να δούμε σε πια περιοχή εξηπηρετεί να συναντηθούμε. Εκτός βέβαια αν υπάρχει στην παρέα εγκυμονούσα όποτε καλό θα ήταν να πάμε κάπου κοντά της για να μην ταλαιπορηθεί. Εσύ που μενεις;;; Α!! θα πάρουμε και τα νινάκια μαζί ή θα είναι μόνο για μαμάδες;; Σορυ για τις ερωτήσεις αλλά βλέπεις θα είναι η πρώτη μου φορά ;);) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΩΡΙΑΝΑ έγραψε:

MIRLITSA: Πολύ χαίρομαι που συνήλθε η μπουμπούκα σου :) .Πως πάει η δουλειά;; Συνήλθαν καθόλου τα αφεντικά;;

Δουλειά δεν έχει καθόλου...γι αυτό και έχει πολλά νεύρα. :angry:

Τα αφεντικά δεν πρόκειτε να συνέλθουν ποτέ, δεν φεύγει έτσι εύκολα η μιζέρια και η κακομοιριά τους....

Αλοίμονο από 'μας!!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...