Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΑΓΧΟΣ Η ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ...ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΙ ΑΚΟΜΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ... :blink:

ΑΣΠΑ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ!!!ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ;;;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΟΥΛΙΤΣΑ Ε;;;ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ!!!!!Ο ΝΙΚΟΛΑΣ;;;ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΖΕΥΤΙΚΑΤΕ;;;

ΒΙΚΑΚΗ;;;ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ;;;;;

ΣΤΑΜΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΑ!!!ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΕΣΥ;;;

ΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΟΙΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ;;;;ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ;;;;ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ!!!!!

ΤΙ ΑΛΛΟ ;;ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ...ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΛΥΝΩ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ...ΣΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ!!!ΧΙΧΙΧΙ!! :laugh:

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τελειααααααααααα θα ξετρελαθηκε...τι ωραιες εκφρασεις παιρνουνε οταν τους δινεις δωρο :):) κ εγω θελω να τον φαω εχει ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίστια μου. Μόλις με πέταξε έξω και είχα γράψει ένα κατεβατό :(:(:angry::angry: . Θα τα πω συνοπτικά, γιατί άντε...

Σε εσάς που επιστρέψατε καλό χειμώνα;;;;; να πω;;;;

Στα αρρωστούλια περαστικά και υπομονη στις μαμάδες.

Και αν κανονιστεί συνάντηση κι εγώ μέσα είμαι. Θελω πάρα πολύ να σας γνωρίσω.

Φιλιά σε όλες :kiss::kiss:

Τα νεύρα μου :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινι γλυκο μην αγχωνεσε βρε πουλακi μου θα βρεθει εισητηριο...ξεκινα με τα πραγματα δικα σου μωρου μετα βαλε κ ρουχα του αντρα σου κ μην τρελλενεσε δεν σε φοβομαστε ολα θα τα προλαβεις

βικουλινι keep walking

:P:):P:):P:):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Βίκυ, πόσο μου αρέσει αυτός ο παιδικός ενθουσιασμός για ένα παιχνίδι, για ένα παγωτό, για κάτι απλό...Χαλογελούν και χαίρονται με όλη την δύναμη της ψυχής τους. :):)

Βικουλίνι καλώς σας βρήκα. Η δουλειά τα ίδια δεν αλλάζει τίποτα. Το μόνο που έγινε είναι ότι παραιτήθηκε μια πολύ καλή μου συνάδελφος.

Έφτασε ο καιρός εεε??? Άντε με το καλό και κοίτα να οργανωθείς από σήμερα, σιγά-σιγά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι χαιρονται με το παραμικρο τι ωραιο ειναι αυτο μεσα απο το χαρη βλεπω ποσο απληστοι γινομαστε πολλες φορες...υπαρχουν τοσα πραγματα μικρα που τα προσπερναμε & δεν τα χαιρομαστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikxar έγραψε:

καλημερα φλωριαννα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα Βικάκι B)B) . Έφτασε η ώρα εεεε;;; Άντε με το καλό να τον δεχθείτε το μπαμπάκα!!!! Φαντάζομαι χαρά που θα κάνει ο μικρούλης, δεν θα πιάνεται!!! Καλά εσυ πια... την τιμητική σου θα έχεις ;);)

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Τι κανετε??

Πολυ μουντος ο καιρος σημερα καιδεν εχω ορεξη για τιποτα.

Φαγακι εχω απο χτες οποτε αραλικι! :P

Αδελφουλα μου καλη αρχη και παλι στην δουλεια!! Ελπιζω ο

ανιψιος μου να ειναι καλυτερα σημερα! Την αγαπη μου και τα :kiss:

Ασπα μου περαστικα στην μικρη σου! Περδικη θα ειναι σε 2 μερουλες.Κανει και πυρετο? Καλη αρχη στην δουλεια και εσυ! :)

Βικακι καλως να το δεχτεις αυριο τον αντρουλη σου!

Για το κοριτσακι και εγω στεναχωρεθηκα γμτ... :(:(

Βικουλινι φτανει ο καιρος!!! Ποτε ακριβος γεννας??

Ο μικρος κανει τουμπες στην κοιλια και τρελενομαι!! :woohoo:

Σας αφηνω ξυπνησε η μικρη! φιλακια!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

Ασπα μου περαστικα στην μικρη σου! Περδικη θα ειναι σε 2 μερουλες.Κανει και πυρετο? Καλη αρχη στην δουλεια και εσυ! :)

Γειά σου κουκλίτσα μου!!!! :)

Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου....αλλά μάλλον κακή αρχή κάναμε στην δουλειά. Τα αφεντικά γυρίσαμε με κάτι μούτρα, παναγία μου!!! Τι μουντρούχοι άνθρωποι είναι αυτοί. :ohmy::ohmy:

Κατά τα άλλα η μικρή μου ψήνεται στον πυτερό, το πουλάκι μου... :(

Περαστικά θα είναι, αλλά βλέπεις λείπω από κοντά της και στεναχωριέμαι που την ακούω στο τηλέφωνο... :(:(

Εσύ καλά, η μικρή? Πως πάει η εγκυμοσύνη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Άσπα μου περαστικά στο Μαράκι! Και γρήγορα..

Όντως είναι βασανιστικό να ξέρεις ότι είναι μακρυά και αρρωστούλα..είμαι σίγουρη.

Βικακυ ;) ήρθε?? Άντε καλά να περάσετε!!

Βικουλίνι μου κι εγώ πιστεύω ότι θα τα προλάβεις όλα, είσαι duracell!!Και εισιτήρια θα βρείτε και όλα κομπλέ θα είναι μην ανησυχείς!

Τόνια κανένα νέο?

Στάμμυ όπως είδες υπάρχει μεγάλη ανταπόκριση για τη συνάντηση, ελπίζω να τα καταφέρουμε όλες.. Να κάνω μια πρόταση για Παρασκευή απόγευμα? Τί θα λέγατε για την άλλη Παρασκευή, να έχουν μαζευτεί κι όλα τα κορίτσια?

Αδερφούλα χάϊδεψε τον ανιψιό μου λίγο..είναι υπερκινητικός από τώρα?? σώθηκες...σαν τον Νικόλα θα βγει... :woohoo: :P

Φλωριάννα τί κάνετε? Την άλλη βδομάδα ξεκινάτε κι εσείς παιδικό?ή ξεκινήσατε ήδη? Άντε καλή αρχή!!Κι εμείς θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε!!

Φιλάκια σε όλες σας!! Καλό απόγευμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααα σας!!!!τι μου κανετε???

ασπα μου περαστικα να ειναι!!κριμα μωλε.... :(

βικακιιι ιριδιζον ακουω....το ψαξες πολυ ε???χαχα!!! :laugh: :laugh:

κατερινακι καλη αρχη στη δουλεια!!! :)

λενακι μου το νιωθεις το μικρουλι??κλωτσησε???εχω χασει επεισοδια μαλλον... :blush::S

εμεις ξεκινησαμε απο προχτες προσπαθειες να βγαλουμε την πανα τη νυχτα!!! :woohoo: ατυχηματα μπολικα,αλλα πιανει πιο γρηγορα το νοημα απ'οτι ο νικολας οταν πρωτοαρχισαμε!!χιχιχι!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντριαννα μου σ' ευχαριστω πολυ, η ευχη σου ηδη επιασε! Όλα πήγαν καλά σήμερα κι αυριο μαλλον ακομα καλυτερα!!!!

Άσπα μου είναι πολύ καλά...τρέχει πάνω κάτω όλη μερα!! Ξεμπερδέψαμε με τον πυρετο, κομπλέ, ευχαριστω πολύ...και σε σένα καλή αρχή στη δουλειά!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεκουράζομαι.... :S:S

Πολύ δουλειά έπεσε σήμερα στο σπίτι, το δε πλυντήριο δεν σταμάταγε να δουλεύει.

Πήγα και για ψώνια σε super market, 2 ώρες ψώνιζα, κουράστικα από την ορθοστασία. :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia!!gurisa extes!!ti kanete?

kalws irthate ta nea meli..

tonaki mou sugxaritiria!!!ekanes tin arxi...me to kalo..eides ta

mpuronia?xaxa!!

lenaki pws paei i koilitsa?ola kala?

katerinaki ti kaneis?gurisate?ola kala?

stamy eseis ola kala?i mikri sou?

manoula 3,kosmo diavasa eixate e?na xairesai kai ta paidakia sou giortes genethlia klp..

bikoulini upomoni,kouragio k me to kalo o mpempakos sou..

aggeliki me to kalo k to 2o koritsaki sou...

filia se oles kai sugxweste me an ksexasa kapoia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...