Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ..ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ?ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?ΕΤΣΙ ΜΕ ΑΦΗΣΕ Η ΣΤΑΜΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΜΑΣ?ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ?ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΩ ΤΙΠΟΤΑ..ΠΟΛΥ ΞΙΝΙΛΑ ΚΑΙ ΑΗΔΙΑ ΑΧ ΑΧ ΘΑ ΤΟ ΜΑΛΩΣΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να μαι και εγω γυρισα απο σαλαμινα και αυριο κατα της 10 την κανω για κοζανη...συνχαρητηρια τονια με το καλο!αντε να μπουν και αλλες στο κλαμπ,εγω παντως ειμαι ψιλοχαλια με της αναγουλες της ναυτιες και τους εμετους αντε να δω ποσο θα τραβηξει γιατι τα χω παιξει....χαιρετισματα σε ολες................. :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε κοριτσούδια γυρίσαμε πριν απο λίγο απο το παιδοτοπο νιωθω πτώμα ο χαράκης power :blink: :silly:

δεν παλευετε άλλο αυτή ζέστη αμάν!!!!!!!

άυριο ευτυχώς έχει μπανάκι

εσείς τι νέα???

αχ λιγες μερες εμειναν αγάπη μου γλυκιάαααααααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μολις πριν λιγο πακεταρισα τα πραγματα αυριο πουρνο πουρνο την κανουμε για το σπιτι μας!!!!

Ο Νικόλας ευτυχώς είναι απύρετος από τις 19.30 το απόγευμα ενώ νωρίτερα μου έκανε ενα 38.9 και εμετο το αντιπυρετικό, ευτυχώς έπεσε μετά τον εμετό..τώρα παίζει κι ευελπιστώ να πάει καλά η νύχτα...

Αύριο τέτοια ώρα στο κρεββατάκι μας!!!

Φιλιά πολλά σε όλες!!

Υ.Γ. ΒΙΚΑΚΥ καλό μπάνιο αύριο, κανε και για μενα καμμια βουτιά που τέλειωσαν απο χτες τα μπανια μου για φετος...σνιφ...

Όσο για τη ζέστη ναι είναι τραγική και σκέφτομαι τί τραβηξε ο μικρός το μεσημέρι με το 38.9 μες τον καύσωνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα βρε Βικυ μου! Σ ευχαριστω για τα περαστικά

Καλά θα κάνεις να το τραβήξεις μεχρι Σεπτεμβριο...πολυ θα το ηθελα κι εγω αλλα με το μαγαζι λιγο δυσκολο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!

ΤΟΝΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΕ ΜΙΑ ΓΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΝΑ ΕΧΕΤΕ!!ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ;;

ΒΙΚΑΚΗ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;;;ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΑΝΤΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ!!

ΑΣΠΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ!!

ΕΓΩ ΟΛΟ ΜΑΖΕΥΩ ΜΑΖΕΥΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΕΛΙΩΝΩ ...ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΠΛΕΟΝ...ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΣ 7,30-8 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΓΕ 9-9,30 :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΟΤΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΧΡΟΝΟΣ ΜΗΔΕΝ.

ΛΕΝΑΚΙ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΟΛΑ ΦΟΥΛ ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΟΥ ΑΔΕΙΑΖΕΙ ΤΟ ΝΗΣΙ...ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ...ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ...ΣΥΗΝ ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!

τονια μακαρι οπαια θελει να ειναι με μωρακι,εγω δεν ειμαι(ακομα)αλλα νομιζω οτι αυτο το μηνα θα ακουσουμε πολλα ευχαριστα!!χαχα!!!

βικουλινι καλα ειμαστε,εδω στο νησι καλα περναμε εχει ακομα κοσμο.αντε αν ερθεις αθηνα να βρεθουμε.ε???κανονησε!

κατερινακι περαστικα αν κρατησει 3 24ωρα ο πυρετος ειναι ιωση.

βικυ τι νεα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΕΧΕΙ!!

ΤΕΛΙΩΣΑ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΠΑΝ ΕΝΕΔΕΧΟΜΕΝΟ...

ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΝΙΩΘΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΩ...ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΠΡΙΖΟΝΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ :(

ΤΙ ΑΛΛΑ;;

ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΚΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ;;ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ!!

ΣΤΑΜΥ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΓΚΥΟΣ!!ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΕ!!ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΝΤΑΛΑΞΕΙ ΤΗΛ ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΚΑΚΗ ,ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΜΑΚΑΡΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!!!

Τι κανετε??

Χτες πηγα μια βολτα στο νοσοκομειο γιατι πονουσε η κοιλια χαμηλα και νομιζα πως ειχα συσπασεις αλλα τελικα ηταν ολα καλα! Ειναι ο μικρος που με κλωτσαει λεει! Επιβαιβεωσε οτι ειναι αγορακι!!!!! :)

Κατερινακι καλυτερα ο μικρος? Επιστροφη στ σπιται σημερα ε??

Τυχερουλα! ;)

Τονια μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και απο εδω!! Δεν ξερεις ποσο χαρηκα!!

Αντε να περνουνε σειρα και οι υπολοιπες! Βικυ μην ακους εσυ! :lol:

Βικουλινι αρχησαν τα πρηξιματα ε?? Πλησιαζει ο καιρος! Θυμισε μου με καισαρικη θα γεννησεις?? Μακαρι να μπορεσεις να δεις τα κοριτσια!

Τι αλλα διαβασα δεν θυμαμαι! Θα επανελθω αργοτερα!

Τα φιλια μου σε ολες!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ!!ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΛΟ ΧΑΜΗΛΑ ΜΕ ΚΛΩΤΣΟΥΣΕ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ...ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ...ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ;;;ΝΑΙ ΑΡΧΗΣΑΝ ΤΑ ΠΡΗΞΙΜΑΤΑ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΕΙΧΑ ΠΡΙΣΤΕΙ ΑΠΟ 7 ΜΗΝΩΝ....ΝΑΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΕΝΝΑΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινι σε ευχαριστω!!!μακαρι να κανω ενα δευτερο για παρεα της ευαγγελιας,αντε να σε δουμε ,σου εστειλα και μηνυμα το κινητο μου.

αν θες παρε με τηλ να βρεθουμε.

λενακι καλα εισα???ωχ αληθεια πηγες στο νοσοκομειο??ολα καλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλιτσες!!!τι κανετε???

χτες εφυγαν τα πεθερικα μου! :(:( μετα εκλαιγαν κ τα παιδια κ ελεγαν παππου-γιαγια... :(

ευτυχως ειχα πολλες δουλειες κ ξεχνιομουν!!στις 2:30 το βραδυ τελειωσα κ σημερα εκανα τη βεραντα!!ουφ....ψοφησα..... :S:blink:

τονιαααα μου συγχαρητηριαααα!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!πολυ χαρηκα με τα τελεια νεα σου!!! :):)

λενακι ευτυχως ολα καλα ε??!!!κλωτσαει μωλε το παληκαρακι!!! :silly: :silly:

βικακιι μου χαθηκαμε!!αλλα επεστρεψα η ασωτη!! :laugh: :laugh: τι κανετε??ο χαρακης??ο νικος ποτε ερχεται τελικα γιατι εχω χασει επεισοδια?? :blush::blush:

κατερινακι τελος οι διακοπουλες ε??περασατε ωραια??ξεκουραστηκατε κιολας!! ;);) περαστικα κ στον νικολα!!ο καημενος! :(:unsure: μεσα στη ζεστη... :unsure:

βικουλινι μου ζυγωνει η μεγαλη στιγμη ε??χιχι!!! :) πως εισαι???

τι αλλο ηθελα να πω??δεν θυμαμαι....μαζευτηκαν κ πολλα!!συγνωμη αν ξεχασα κατι... :blush::S

παω να σιδερωσω τωρα 5 πλυντηρια.... :huh::ohmy:

θα καθομαι εξω το απογευμα κ θα επικρατει μοναξια μωλεεε....ωραια ηταν που ημασταν ολοι μαζι!!περασαμε τελεια!

σταμμυ τι νεα??? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ;;;;

ΕΓΩ ΝΥΣΤΑΖΩ...Η ΜΙΚΡΗ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΣ 7,30 ΞΥΠΝΗΣΕ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟΣΟ ΠΡΩΙ... :(

ΣΗΜΕΡΑ ΒΑΠΤΙΖΕΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΤΟΥ...ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΛΟΠΙΣΤΟ ΧΙΧΙΧΙΧΙ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟ :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κοριτσακια τι κανετε μολις τελειωσα μπαλκονια σιδερο κ φαγητο τα μεσα του σπιτιου αυριο που θα παει ο χαρακης στη μαμα μου να τα κανω με την υσηχια....

αχ περασανε οι μερουλες κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη...ερχετε το αγορι μου :woohoo: :woohoo: :woohoo: σημερα κ αυριο εχω κ καλλωπισμο για μενα νυχια χερια ποδια κ αυριο μαλλια...λεω να τα κανω τοστιερα που εχω να τα κανω παρα πολυ καιρο βαρεθηκα ολο ισια τι λετε???(προβληματισμους που εχω παντως ε?? :P:P )

βικουλινι και εμεις πολυ αερα ρε γμτ...με το καλο σημερα η βαφτιση του ανηψιου σου...καλα να περασετε!!!!!!!!

σε ολες τις υπολοιπες εξαφανισμενες :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΗ;;;;ΑΝΤΕ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΣΤΙΕΡΑ ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΑΝ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;););)

ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ;;;Η ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...