Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Floriana mou kalimera...

Oxi kali mou den leei oute stin kupro na drosisi...

Se eyxaristw gia ta kala sou logakia na se kala...

Mou eresei me ta mikra mou wmos i alhtheia na legete kourazwme...

To kalo tous vazw gia upno ap tis 7 na vradu gia na ksekourazwme kai egw ligaki...

Kai+ na exw kai xrono gia ton antra mou..

(((Oxi prepei na kaneis deutero mwraki agapi mou...

kai na sou pw ta deutera mwra einai pio eukola pistepse me...)))

Gennaw 25 tou marti...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τζοαννα... έγραψε:

Floriana mou kalimera...

Oxi kali mou den leei oute stin kupro na drosisi...

Se eyxaristw gia ta kala sou logakia na se kala...

Mou eresei me ta mikra mou wmos i alhtheia na legete kourazwme...

To kalo tous vazw gia upno ap tis 7 na vradu gia na ksekourazwme kai egw ligaki...

Kai+ na exw kai xrono gia ton antra mou..

(((Oxi prepei na kaneis deutero mwraki agapi mou...

kai na sou pw ta deutera mwra einai pio eukola pistepse me...)))

Gennaw 25 tou marti...

Με το καλό να γεννήσεις μάτια μου και με έναν πόνο, αν και εσυ τώρα μετά από 2 γέννες το έχεις πάρει το κολάι :woohoo: :woohoo: .

Ναι θα βάλουμε μπρος για δεύτερο από το νέο έτος. Ξεκινάμε με τον μικρό παιδικό σταθμό από την άλλη εβδομάδα, ελπίζω να ηρεμίσει κάπως εκεί. Μακάρι το δεύτερο να μου βγει λιγότερο ταλιμπάν :blink::blink: . Αλλά εσύ βρε θηρίο τα βάζεις για ύπνο από τις 7;; Μπράβο. Εγώ αν βάλω τον Μητσάρα μου από αυτή την ώρα θα έχουμε πάρτι στις 3 τα ξημερώματα. Είναι ολιγόυπνο το μωράκι μου :blink::S .

Ζέστη και στη Κύπρο εεε;;; Υπομονή. Κάνετε κανένα μπανάκι;; Απ'οτι έχω ακούσει έχετε πολύ ωραίες παραλίες!!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Τι κανετε κοριτσαρες μου;;

Και εμεις καθε μερα 7:00 η ωρα εχουμε εγερτηριο!Πριν 2 μηνες ξυπνουσε

στης 9 αλλα τωρα το αλλαξε γμτ.Μου κανει καψωνια για το 2!

Βασικα το συνηθησα και δεν με πειραζει και πολυ!

Τζοαννακι μου αν σου πω πως το ονομα σου μου θυμισε το παλιο

σου nickname και μολις διαβασα για τα παιδια σου λεω αυτη ειναι σιγουρα! Πολυ χαιρομαι που σε ξαναβλεπω!! Με το καλο το 3!!!! :)

Βικακι ποσο θα κατσει ο Νικος;;

Φλωριαννα η αληθεια ειναι οτι γελασα με το Φλωρος ναι! Καλα που δεν εχεις facebook να δεις εκει τι εγραψα! :laugh: :laugh:

Αδελφουλα μου σε περιμενα χτες..δεν πειραζει ομως ξερω οτι γινετε ενας ψιλοπανικος εκει με τοσα ατομα! Σαγαπω! :kiss::kiss:

Την καλημερα μου και τα φιλια μου σε ολη την παρεα!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

Καλημερα!!!!!

Τι κανετε κοριτσαρες μου;;

Και εμεις καθε μερα 7:00 η ωρα εχουμε εγερτηριο!Πριν 2 μηνες ξυπνουσε

στης 9 αλλα τωρα το αλλαξε γμτ.Μου κανει καψωνια για το 2!

Βασικα το συνηθησα και δεν με πειραζει και πολυ!

Φλωριαννα η αληθεια ειναι οτι γελασα με το Φλωρος ναι! Καλα που δεν εχεις facebook να δεις εκει τι εγραψα! :laugh: :laugh:

Την καλημερα μου και τα φιλια μου σε ολη την παρεα!!!! :kiss:

Δεν ντρεεεπεσεεεε.... :P:P:P (Μας βγήκε Φλώρος ο άγιος τι να κάνουμε τώρα....) :P:P

Όσο για τις 7 η ώρα... μια από τα ίδια πολυυυυυυ καιρό τώρα. Και όταν χειμωνιάσει θα δεις, που θα είναι ακόμα νύχτα, κλεισμένοι μέσα κλπ. Άστα :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Floriana mou na ton pas kali mou sto paidiko staumo tha tou kanei kalo kai + tha vlepei polla paidakia...

Hthela kai egw na parw ton kwnstantino mou wmos ton prwto xrono panta arwstenoun kai fwvame gia to emvruo,,,Fusika otan ksana paw giatro tha ton rwtisw gia sigouria...

oso gia tin wra ton paidiwn mou,,,einai sunitheismena apo etsi wra ap tin prwti mera pou epistrepsame ap tin kliniki...

o prwtos me duskolepse ligaki wmos meta ta kataferame...

H deuteri den ksupnagen katholou ta vradia gia gala kai etsi tora to exoun sunitheisi...

Wmos ksupname ap tis 6 kai 30 me 7 to prwin amannnnnnnnnn...YGEIA....

Lenaki mou kai gw xerwme pou epestrepsa pisw se sas kali mou...

Sas exw pethimisei poliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia simera den exei proino kafe stin thalassa ekatsa na magirepso makaronia me kima, na sas kano to trapezi???

simpethera o papakostantinou eipe na miosei to eleima apo to diko sou isterima!!!! kala mari ti diloses tin arta me ta gianena

lenaki ego tha genao kai esi tha taksideveis!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε??

Εμείς έχουμε ηρεμια σπίτι αφου ο Νικόλας κοιμάται απο τις 13.20 καθ' οδόν για το σπίτι μας. Είχαμε πάει σε άλλο χωριό ορεινά...στην γιαγιά μου και τον πήρε ο ύπνος..τώρα του βράζω μακαρονάκια μπας και φιλοτιμηθεί να τα φαει έστω αυτα που του αρέσουν...έχει κλείσει ερμητικά το στόμα και δεν κατεβάζει τίποτα άλλο εκτός από γάλα και γιαούρτια..με έχει σκάσει αυτό το παιδί!!

Εσάς τρώνε ρε κορίτσια? Σήμερα έχω πετάξει, φρούτα, φασολάκια, αβγό, και τραχανά...δεν θέλει τίποτα. Άντε να πάω να τον ξυπνήσω σιγά σιγά μπας και φάει τα μακαρόνια τουλάχιστον..και να κατηφορίσουμε σιγά σιγά παραλία μεριά όπου λέμε να κάτσουμε μέχρι το βράδυ σήμερα, προτελευταία μέρα διακοπών, (αμήν παναγία μου τελειώνουν επιτέλους!!!! πάω σπίτι μου σε 2 μερούλες!!!)

Εσείς τί νέα?

Φιλάκια σε όλες~!!!!

:silly :kiss::kiss::) :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια τι κανετε εμεις σημερα ειχε μπανιο το προγραμμα ωραια ητανε κ τωρα λιωνουμε στο κρεββατι...

λενακηδεν ξερω ακομα ποσο θα κατσει το σιγουρο ειναι οτι θα φυγει ενα διημερο ταξιδι με ενα τραγουδιστη :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

συμπεθερα ναι οι μ@@@@@@@@@@@κες καποιος τους ειπε οτι εχουμε τι nikos bank τι να πω μιλησα με τη λογιστρια κ μου λεει πρεπει να χουνε κανει λαθος θα πααω απο τη τριτη που ανοιγει να δουμε τι γινετε

γιατι με βλεπω στα επειγοντα....

τζοανακιαχ αυτος ο υπνος κ εγω εχω ενα ερωτα μαζι του...

φλωριαννα αυτο σκεφτομαι οτι απο την τριτη θα μαστε αγκαλιτσα αντε δεν αντεχω αλλο

κατερινακη δεν ξερω πως να σε βοηθησω γιατι το αγορι μου τα τρωει ολα

αντριαννα κ βικουλινι :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ιωανναακομα να γυρισεις απο διακοπες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ γω η ασωτη!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

τι μου κανετε??? :)

αυριο φευγουν τα πεθερικα μου... :(:( περασαν πολυ γρηγορα οι μερες!!δεν τους μπορω τους αποχαιρετισμους....νιωθω λες κ καταπια πετρα! :blink::unsure:

τι να γινει ομως...μην ειμαστε αχαριστοι!!τουλαχιστον ηρθαν κ ειδωθηκαμε!! :):)

δεν προλαβα να διαβασω αναλυτικα μωλε....θα με παρει ο υπνος πανω στο λαπτοπ!! :S:S:S

ελπιζω να ειστε ολες καλα κ να περνατε ομορφα!!

φιλακια πολλα!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσόπουλα!!!! :)

Τι μου κάνετε??? Με τα πολλά πολλά τελικά καταλήξαμε στο χωριό...

Αρχικά πήγαμε Ερέτρια αλλά ύστερα από μια εβδομάδα ο μικρός αρρώστησε και είχε υψηλό πηρετό. Πήγαμε στο νοσοκομείο και μας είπαν ότι έχει ίωση και δεν πρέπει να πηγαίνουμε στην θάλασσα, ούτε να κάθεται στον ήλιο. Με τα πολλά-πολλά γυρίσαμε Αθήνα...

Ψηνόταν όμως το πουλάκι μου, 40 πυρετό έφτανε στον καύσωνα.

Τελικά μετά από 4 μέρες έγινε καλά το παληκαράκι μου και ήρθαμε στο χωριό μου, όπου είμαστε άρχοντες... με την δροσούλα μας και την καλοπέραση μας.

Πρώτα ο θεός την Κυριακή επιστρέφουμε και τα παιδιά παραμένουν...

Φιλάκια σε όλες!!!!! :)

Τα λέμε από Δευτέρα... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες.

MIRLITSA: Να είναι καλά το παλικαράκι σου. 40 εε;; Πωπω!! Σκέφτομαι και εγώ από τον άλλο μήνα που ξεκινάμε παιδικό τι έχει να γίνει :blink::blink: .

:kiss::kiss::kiss: σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΘΕΤΙΚΑ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΧΑΖΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΑΣ...ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΞΣΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ....ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ..ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΡΑΜΠΕΣ ΚΤΛ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΨΙΛΙΑΣΤΗΚΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΖΩΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΑΧ! ΦΥΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια ΣΥΓΧΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...το υποψιαστηκα απο το φεις....μπραβο ειδες κοριτσακι μου με το καλο χαρηκα παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ασπα περαστικα στο αντρακι σου κ με το καλο να γυρισετε...

ασωτη :P:P:P:P:P

φλωριαννααντε συντομα να ακουσουμε ευχαριστα κ απο εσενα!!!!!!!!!!!!1

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααα τι ευχάριστα νέα!!!!

Εγκυμοσύνες ακούω, Τόνια συγχαρητήρια!!!! :) Με το καλόοοοοοοοοο!!!

Αλήθεια έχουμε κι άλλες με ευχάριστα νέα και έχω χάσει επεισόδια??? :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ' μαι κι εγω!

Αρχίζω φυσικά με τα ευχάριστα: ΤΟΝΙΑ μου μπράβο συγχαρητήρια και με το καλό να πάνε όλα τέλεια να κρατήσεις το δεύτερο μωράκι σου στην αγκαλίτσα γεμάτη ευτυχία!! Αχ το καλύτερο δώρο για τη γιορτή του Αλέξανδρου σε 10 μέρες ε??

Άσπα μου τί να πω, κι ο δικός μου απο χτες το απογευμα μετα τη θάλασσα έκανε πυρετό, είμαι άϋπνη όλη νύχτα και τώρα κουτουλάω..του έδωσα αντιπυρετικά και κλασσικά γάλα, αφού είναι το μόνο που θέλει. Το πρωί πήγα και του πήρα κάτι ωραία εργαλεία παιδικά και έτσι ξεγελάστηκε και έφαγε 6-7 κουταλιές μακαρόνια με κιμά. ΟΥΑΟΥ Ε?

ΑΝΤΕ να δω πως θα περασει η σημερινη νύχτα..πάντως πριν κανα 2 ωρο είχε 38.4 και τώρα 37.7. Είδωμεν..

Κορίτσια μου σας χαιρετώ, πάω να δω τί κάνει γιατί τον ακούω με τον πατέρα μου να παίζουν και χαίρομαι..

Φιλιά σε όλες και επανέρχομαι το βράδυ!

Καλά να περάσετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katherinaki82 έγραψε:

Άσπα μου τί να πω, κι ο δικός μου απο χτες το απογευμα μετα τη θάλασσα έκανε πυρετό, είμαι άϋπνη όλη νύχτα και τώρα κουτουλάω..του έδωσα αντιπυρετικά και κλασσικά γάλα, αφού είναι το μόνο που θέλει. Το πρωί πήγα και του πήρα κάτι ωραία εργαλεία παιδικά και έτσι ξεγελάστηκε και έφαγε 6-7 κουταλιές μακαρόνια με κιμά. ΟΥΑΟΥ Ε?

Αχ βρε Κατερίνα μου, δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά κι εμείς έτσι ξεκινήσαμε γυρνώντας από την θάλασσα...είχε πυρετό.

Όλο το βράδυ ψηνώτανε...και του έδεινα εναλλάξ depon & ponstan.

Κράτησε 4 μέρες και ο γιατρός μας είχε πεί όχι θάλασσα και ήλιο, και έτσι γυρίσαμε Αθήνα, πήγαμε και από το Παίδων μια βόλτα και τελικά καταλήξαμε στο χωριό!!! Όπου και ανάρρωσε....

Αλλά σήμερα ύστερα από την Τρίτη που έγινε καλά ο μικρός, έκανε η μεγάλη μου δέκατα :S , την πρόλαβα με depon, αλλά θα φύγουμε εμείς την Κυριακή και τα παιδιά θα παραμείνουν. Θέλω να είναι καλά μέχρι τότε...για να δούμμε. :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στάμμυ μου δεν ξέρω πότε αρρώστησε..κι αν αρρωστησε κιολας. Παιρνά απο το μυαλό μου και η στοματίτιδα γιατι ειναι ασπρη η γλωσσα του, το ζησαμε κι αυτο το χειμώνα που μας πέρασε και έχω "προυπηρεσία" έκανε υψηλο πυρετό 3 μέρες και δεν ήθελε να βάλει μπουκιά στο στόμα, μόνο γάλα όπως τις τελευταίες 4 μέρες τωρα..

γυρνάμε αύριο βράδυ Αθήνα, την Δευτέρα θα τον πάω στην παιδίατρό μας να δούμε...

Ασπα μου εύχομαι περαστικά και στο Μαράκι σου (Χρόνια πολλά και για προχτές...γουρούνα είμαι...συγνώμη)!! Όσο για Νικόλα δεν τον πάμε στον ήλιο καθόλου, χτες συγκεκριμένα πήγαμε 7.30 το απογευμα και ηταν ηλιοβασιλεμμα κιολας, τί να πω, δεκατακια ξεκινησε του εδωσα κατευθειαν depon κι εγω αλλα το μεσημερι επειδη ανεβηκε του εδωσα gantil που τον πιανει παντα, και το παιδακι τωρα ειναι καλυτερα, παιζει και τραγουδαει, τον βλεπω λιγο πιο δροσερο.

Το βραδυ είναι ο χειροτερος εφιάλτης μου πάντα βέβαια. Ελπίζω να μην ξεπεράσουμε το 38!!!

Ευχαριστώ πάντως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στάμμυ μου δεν ξέρω πότε αρρώστησε..κι αν αρρωστησε κιολας. Παιρνά απο το μυαλό μου και η στοματίτιδα γιατι ειναι ασπρη η γλωσσα του, το ζησαμε κι αυτο το χειμώνα που μας πέρασε και έχω "προυπηρεσία" έκανε υψηλο πυρετό 3 μέρες και δεν ήθελε να βάλει μπουκιά στο στόμα, μόνο γάλα όπως τις τελευταίες 4 μέρες τωρα..

γυρνάμε αύριο βράδυ Αθήνα, την Δευτέρα θα τον πάω στην παιδίατρό μας να δούμε...

Ασπα μου εύχομαι περαστικά και στο Μαράκι σου (Χρόνια πολλά και για προχτές...γουρούνα είμαι...συγνώμη)!! Όσο για Νικόλα δεν τον πάμε στον ήλιο καθόλου, χτες συγκεκριμένα πήγαμε 7.30 το απογευμα και ηταν ηλιοβασιλεμμα κιολας, τί να πω, δεκατακια ξεκινησε του εδωσα κατευθειαν depon κι εγω αλλα το μεσημερι επειδη ανεβηκε του εδωσα gantil που τον πιανει παντα, και το παιδακι τωρα ειναι καλυτερα, παιζει και τραγουδαει, τον βλεπω λιγο πιο δροσερο.

Το βραδυ είναι ο χειροτερος εφιάλτης μου πάντα βέβαια. Ελπίζω να μην ξεπεράσουμε το 38!!!

Ευχαριστώ πάντως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα σας κατερινακι,μακαρι να μην ειναι τιποτα κ να του περασει του νικολα,κριμα το παιδι να εχει πυρετο κ με τετιοα ζεστη θα υποφερει.

Δωστου γαλα μην τον πιεζεις να φαει αν εχει πυρετο δεν θα εχει κ ορεξη.

αφου παιζει μπορει να ειναι κ απο κουρασει τα δεκατα κ μενα η ευαγγελια εκανε δεκατα μια μερα για λιγες ωρες κ μετα ηταν μια χαρα.

Μιρλιτσα και σε σας περαστηκα τι σας ειπε στον παιδων για τον μικρο??

εχει ιωση???περαστικα κ στν μαρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα ξεχασα να σου πω ο συμπεθερος ειναι λευκαδααααααααααα...γιατι δεν ενημερωσε το δημαρχο για τη μπαντα του δημου??? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...