Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΧΑΘΕΙ ΟΛΕΣ;;;

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΖΕΣΤΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ....

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ...ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ

ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΣΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΜΕ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:kiss::kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΙΣ!!ΕΥΧΟΜΕ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!! :laugh: :laugh: ;)

ΜΗ ΣΤΕΝΑΧ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΘΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΛΜΟΝΗ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ;;;ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΡΟΣΙΑ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια εγω ειμαι ενα βημα πριν το εγκεφαλικο :woohoo: :woohoo: :woohoo: ηρθε το εκκαθαριστικο της εφοριας 1176ευρω φυσικα να δωσουμε :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :angry::angry::angry: δεν θα ξανακατεβω θα μεινω σπιτι μεχρι να ερθει ο νικος καθε φορα που κατεβαινω με περιμενει κ μια δυσαρεστη εκπληξη :angry::angry::angry::angry::(:(:(:(:(:(:(

φλωριαννα χρονια πολλα πολυχρονη οτι επιθυμεις!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikxar έγραψε:

τι κανετε κοριτσια εγω ειμαι ενα βημα πριν το εγκεφαλικο :woohoo: :woohoo: :woohoo: ηρθε το εκκαθαριστικο της εφοριας 1176ευρω φυσικα να δωσουμε :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :angry::angry::angry: δεν θα ξανακατεβω θα μεινω σπιτι μεχρι να ερθει ο νικος καθε φορα που κατεβαινω με περιμενει κ μια δυσαρεστη εκπληξη :angry::angry::angry::angry::(:(:(:(:(:(:(

φλωριαννα χρονια πολλα πολυχρονη οτι επιθυμεις!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ Βικάκι μου. Καλά τι λες τώρα τόσα λεφτά;;; Παναγιά μου!!!!! Δεν τον γλυτώνουμε τον έρανο.

Κορίτσια μαζευτείτε να συνεισφέρουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια μανουλιτσες!!!τι μου κανετε?? :)

εμεις εδω περναμε πολυ ωραια με τα πεθερικα μου!!!ευτυχως που με βοηθαει κ η πεθερα μου παρα παααρααα πολυ,γιατι αλλιως δεν προκειται να τα καταφερνα με τοσα ατομα!! :blink::S

βικακι εφτασε ο καιρος ερωτευμενακι!!! :) :silly:

κατερινακι να χαιρεσαι τον αντρα σου!!! :)

βικουλινι πως πας??κοντευεις τωρα!!! :)

φλωριανα χρονια σου πολλα!!!πολυχρονη κ παντα με υγεια!!! :)

σημερα εχει γενεθλιακια ο θανασακης μου!!!το μικρουλακι μου!!αχ!!ποτε περασε ενας χρονος!!σαν χτες μου φαινεται!!μα να μην υπαρχει ενα slow motion να μεγαλωνουν πιο αργα!! :P :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula3 έγραψε:

καλημερουδια μανουλιτσες!!!τι μου κανετε?? :)

εμεις εδω περναμε πολυ ωραια με τα πεθερικα μου!!!ευτυχως που με βοηθαει κ η πεθερα μου παρα παααρααα πολυ,γιατι αλλιως δεν προκειται να τα καταφερνα με τοσα ατομα!! :blink::S

βικακι εφτασε ο καιρος ερωτευμενακι!!! :) :silly:

κατερινακι να χαιρεσαι τον αντρα σου!!! :)

βικουλινι πως πας??κοντευεις τωρα!!! :)

φλωριανα χρονια σου πολλα!!!πολυχρονη κ παντα με υγεια!!! :)

σημερα εχει γενεθλιακια ο θανασακης μου!!!το μικρουλακι μου!!αχ!!ποτε περασε ενας χρονος!!σαν χτες μου φαινεται!!μα να μην υπαρχει ενα slow motion να μεγαλωνουν πιο αργα!! :P :woohoo: :woohoo:

Ευχαριστώ πολύ μανούλα. Να χαίρεσε τον Θανασάκη σου ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΛΑ. Να είναι πάντα γερός και ευτυχισμένος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!

Μπήκα με τον κωδικό του καλού μας γείτονα..κου Αντώνη...γιατί ο κουνιάδος μου το πήρε χτες το στικάκι και παει...

Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές και αρχίζω τις ανταποδώσεις!

Αντριαννα μου να χαίρεσαι την αδυναμία μου, τον Θανασάκη!! Πολύχρονος και πολύ πολύ ευτυχισμένος!!!

Φλωριάνα κι εσύ ό,τι επιθυμείς!! Χρόνια πολλά και να σε χαίρεται η οικογένειά σου!!

Βικουλίνι μου με το καλό να μου έρθεις..

Τόνια άντε εύχομαι να είναι για καλό όλα αυτά τα συμπτώματα...!!!

Στάμμυ γυρνάμε την Κυριακή που μας έρχεται και την Δευτέρα τα κεφάλια μέσα!!Καλά περνάμε αν και μου λειπει το σπίτι μου αφόρητα!!

Βικάκυ μου όντως μην ανοίγεις φακέλους, δεν λέει...στον Νίκο το είπες..ασ' το να το πεις απο κοντα//... :(

Αδερφούλα τί κάνεις? Σε έχασα/..

Φιλια πολλά σε όλες !!! :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΣΤΕΝΟΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :blink:

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΗΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!

ΒΙΚΑΚΗ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΣΕΝΑ;;;ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΑΝΟΙΞΕΙΣ ΦΑΚΕΛΟ...ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ.... :dry:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ...ΣΑΝ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΤΑΝ ΛΥΠΟΥΜΕ :laugh:

ΛΕΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;; :kiss:

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕΘΥΜΗΘΗΚΑΝ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ...ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΗ ΣΙΤΑ ΤΗΣ ΠΟΡΤΑΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ.......... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΟΤΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΗ ΚΑΝΟΥΝ;;;;;;;;;;;;;;;;

ΤΟΝΙΑ ΤΗ ΝΕΑ;;;;

ΣΤΑΜΥ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΙΝΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!

ΜΑΝΟΥΛΑ 3 ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΑΣ!!!!!!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ,ΤΕΛΟΣ Ο ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ.

ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΘΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΕΔΩ ΓΙΑ 2 ΓΑΜΟΥΣ.

ΒΙΚΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΑ???ΠΩΠΩ!!!!ΟΛΟΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ,ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!

ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ!!!ΡΟΥΧΑ-ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΟΥ!ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΠΑΝΤΟΥ!!!ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ!!2 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!ΟΥΦ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαπισα στον υπνοοοοοοοοο απο τις 2 μεχρι της 6 μπορει να ξεπαραδιαστουμε αλλα τουλαχιστον δεν θα χρειαστω spa φραπα η μουρη εγινεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια με σκλαβωνεις :):):):)

σε γενικες γραμμες τωρα τελευταια ειμαστε πολυ καλα κανει τις ταρζανιες του,αλλα δεν εχουμε ιδιετερες γκρινιες κ μουρμουρες μαλλον φταιει που ολη μερα ειναι εξω κ δεν εχει περιθωρια οταν ειναι να γυρισουμε αρχιζει το οχι πιτι μαμα βοτα....

εσενα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!

Τι κανετε;;;

Εμεις εδω..τρεχουμε με ετοιμασιες για το ταξιδι.Ολο και καποιο χαρτι λειπει καθε φορα.Με επιασε μια βαρεμαρα..σας διαβαζω αλλα δεν σηκωνετε το ρημαδι το χερι να γραψει. :laugh: Γενικα αρχισα να βαριεμαι λιγο το ιντερνετ,οχι ομως η παρεα σας! Ειστε μοναδικες ολες σας!

Φλωριανα μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!! Ειδα οτι γιορταζουν σημερα οι Φλωροι και αμεσως εσενα θυμηθηκα! Ευχομαι τα καλυτερα!

Αντριανουλα μου χρονια πολλα και απο εδω για τον Θανασακι!!

Περναει γρηγορα ο καιρος! Να ειναι παντα γερος! :kiss:

Βικακι μου,μου πεσανε τα μαλλια με τα ποσα που διαβασα. :blink:

Πολλα λεφτα γαμωτο και ηρθανε και μαζεμενα..Εσεις να εισαστε γεροι και ολα τα αλλα γινοντε.

Βικουλινι μου κοντευεις ε;; Η κοιλιτσα μεγαλωνει ναι!! Αρχισα να νιωθω και τον μικρο και τρελενομαι!!

Το ταξιδι ειναι 10 ωρες με το αμαξι μεχρι την Ιταλια και 1 ημερα απο Ιταλια μεχρι Ηγουμενιτσα! Δεν μας νοιαζει ομως! Αρκει που θα μπορεσουμε να κατεβουμε!

Σταμυ μου πολυ πραγμα ε;; Φαντασου να ειχες και 2 παιδια τι θα γινοταν!

Τζοαννα μου καλως ηρθες στην παρεα μας! να χαιρεσαι τα μικρα σου και με το καλο το 3! Ποτε ακριβως γεννας;;

Ειμαι η Ελενα και εχω μια κορουλα σχεδον 22 μηνων.Ειμαι εγκυος στο δευτερο σε αγορακι!

Κοριτσια σας αφηνω γιατι εκανα μια ωρα να γραψω το κειμενακι με την μικρη. Την ταιζω και επανερχομαι αργοτερα!

Φιλακια πολλα1!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΒΙΚΥ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ? ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΡΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ :) ..

ΤΖΟΑΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ 3 ο!!!!

Στάμμυ μου αστα μια απ' τα ίδια κι εμείς φορτηγάκι πρέπει να νοικιάσουμε...αφού στο κατέβασμά μας, μας κοιτούσαν από τα γύρω αυτοκίνητα με απορία, βαλιτσες στη σχάρα ποδηλατάκι του νικόλα, και πίσω στο τζάμι σχαρα ειδική για το ποδήλατο του Βασίλη!! Ήμαρτον???

Ήμαρτον!!!

Έλεος που λέει κι ο Νικόλας...χιχι :lol:

Είναι καμμιά εδώ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες B)B)B) . Δε λέει να δροσίσει λίγο :blink::blink: , το ΣΚ λένε για πολύ αέρα και από την άλλη εβδομάδα πάλι τα ίδια :S:S .

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας :kiss::kiss:

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ: Με θυμήθηκαν οι δικοί μου, αφου τους έκανα εγώ μια κρούση :silly: :silly: . Όσο για τα αγοράκια, τι να πω μάλλον είναι στο παιδί, έχω δει αγοράκια Παναγίτσες και κοριτσάκια :evil: και τούμπαλιν. Εμείς είμαστε στο τούμπαλιν :blink::S .

ΣΤΑΜΥ μου καλό φόρτωμα και ξεφόρτωμα!!! Είναι μανίκι, το ξέρω. Εμείς όποτε πάμε Κέρκυρα φορτώνουμε το αυτοκίνητο σαν γάιδαρο!! Αν είχε στόμα θα μας καταέβριζε :blink: .

ΒΙΚΑΚΙ: Υπομονή κοπελάρα μου δεν είναι μακρυά η Τρίτη!!! Σε λίγο θα είσαστε όλοι μαζί αγκαλίτσα :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΤΖΟΑΝΑΚΙ: Καλώς ήρθες ;) . Να χαίρεσαι τα μπουμπουκάκια σου και με το καλό το τρίτο, πρέπει να είσαι θηρίο για να έχεις 3 ζουζουνάκια!!! Εγώ με το ένα και έχω βγει off και σκέφτομαι και για δεύτερο :blink:. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!!!!! Πότε είπες ότι γεννάς;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ: Πως περνάτε;;;;

:kiss::kiss::kiss: Σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι καλό ταξίδι. Τι να κάνω που τον άγιο τον λένε ΦΛΏΡΟ και όχι Φλώρα;;; Σε όποιον το λέω πέφτει από τα γέλια!!!

Και εσύ βρούτε;;;;;;χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...