Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!χρονια πολλα!!!!!!!!σε ολες!!!!!

εμεις καλα περναμε εδω στο νησι!

εσεις πως ειστε???

φλωριαννα να βρεθουμε οταν ερθουμε απο τις διακοπες να τα πουμε.μην ανχωνεσαι με τον παιδικο ολα καλα!!σου εστειλα μην.

βικουλινι αντε με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!!

λενακι θα πρεπει να βρεθουμε ολες μαζι να σε γνωρισουμε και απο κοντα,ε???ειναι ευκαιρια να τα πουμε!!!

βικυ τι κανετε???ωραια ειναι η αθηνα αδεια!!!τελεια και εμενα μου αρεσε πολυ ετσι ησυχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τσα!!να μαι κ γω!! :laugh:

χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν κ να χαιρεστε οποιους εχετε κ γιορταζουν!! :)

σημερα γιορταζει κ η μελενια μου!!! :silly: κ η μαμα μου επισης!! :)

ειναι η μερα των χατηριων σημερα για το μαρακι μας!!!ουτε να δακρυσει δεν την αφηνω!! :)

περασαμε πολυ ωραια κ σημερα!!ειναι ακομα εδω κ τα πεθερικα μου κ περναμε τελεια!!!!ειμαστε μια τερααααστιαααα παρεα!!! :lol: :silly:

παλι του σκασμου εφαγα!! :blink::huh:

εσεις τι κανετε???τα νεα σας??? :)

:kiss::kiss::kiss: σε οολεεεεςςςς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΤΙΣ ΧΑΙΡΕΣΕ!!ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!!ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΤΕ ΩΡΑΙΑ!!ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΕΤΣΙ!!

ΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑΡΘΕΙΤΕ ΕΛΛΑΔΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ Ε;;;ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΛΟΙΟ;;ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΕΔΩ;;;

ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΦΑΓΑΜΕ ΠΟΛΥ ΣΗΜΕΡΑ...ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ...ΕΓΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΘΕΛΩ ΓΕΡΑΝΟ ΝΑ ΜΕ ΣΥΚΩΝΕΙ ΧΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ!! :laugh: :laugh:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ;;;; ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ;;;

:kiss::kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!!

Τι κανετε;; Που γυρνατε ολες;;

Χρονια πολλα στα σε οσες γιορταζουν σημερα!!

Αντριανουλα μου να χαιρεσαι την νεραιδουλα σου!! Να ειναι

παντα γερη και καλοτυχη!!! Και την μαμα σου επισης!

Βικουλινι μου τι κανεις;; Χωνεψες;; :lol:

Το ταξιδι κραταει ακριβως 23,5 ωρες!!! Σχεδον μια μερα ολοκληρη!

Οι γονεις μου Καβαλα μενουνε μαζι με τον αδερφουλη μου.Εδω

εχω μονο τα πεθερικα μου και τα χαδελφια μου απο την αδελφη της μαμας

μου που μενουνε 300χλμ, μακρια!

Εννοειται ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!! :) Φιλακια στην κοιλιτσα

και στην μικρη σου γοργονα!

Τα φιλια μου σε ολες!!!!!!! Καλο απογευμα να εχουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ??ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙ ΒΕΒΑΙΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΣΠΑΝΙΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!!!ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΖΑΧΑΡΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ...ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

!!!!ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕ ΧΑΣΕΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΑΚΙ...

ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ Κ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΙΓΜΕς ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΒΑΡΥ Κ ΑΝΑΚΑΤΕΜΕΝΟ...ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!!ΟΥΦ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΖΑΛΑΔΕΣ...ΤΕΣΠΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΑΛΛΟΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα γιορτάζει όλη η γή τραλλαλλλλλλλλλλ 23 του μηνα ερχετε ο μπαμπας μας

πεταωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: μολις μιλησαμε μεσω skype αχ κ ειδαμε τη μουριτσα του.....

λοιπον χρονια πολλα σε όλες τις εορτάζουσες μικρές μεγαλες

πως τα περασατε????εμεις τελεια λοιπουμε πο τις 9 απο το σπιτι κ γυρισαμε πριν απο λιγο...

καλε σας το ειπα????ΠΕΤΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ.

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!! Πολύ ζέστη και σήμερα :blink::blink: .

Πως περάσατε ΣΚ; Εμείς βόλτες κλπ. Εχθές γιόταζε ο μπαμπούλης μου και ψήσαμε αρνιά, κοκορέτσια, πάσχα κάναμε :woohoo: :woohoo: :woohoo: .

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ: Μην ακούω αηδίες του στήλ γεράσαμε και τέτοια, μήπως είσαι έγκυος;;;; :P:P

ΣΤΑΜΥ μου σε ευχαριστώ για το pm σου. Θα τα πούμε από κοντά όταν επιστρέψεις ;) . Πως περνάτε;;;

BIKXAR: Καλώς να δεχθείς το μπαμπάκα σας :woohoo: :woohoo: :woohoo: .

ΛΕΝΑΚΙ: Καλό ταξίδι να έχετε και καλές διακοπές στην Ελλαδίτσα μας :woohoo: :woohoo: .

ΤΟΝΑΚΙ: Λες;;;;;; :woohoo: :woohoo: :woohoo: . Άντε βρε μέσα από την καρδιά μου σου εύχομαι οι ζαλάδες να είναι από μπεμπέ ;);) .

ΜΑΝΟΥΛΑ3: Να χαίρεσαι την κοράκλα σου και την μανουλίτσα. Να περνάτε καλά B)B) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαακια!!!!!!!!!!!!!!

σημεραα το πρωι ειδα το λογαριασμο του κινητου κ μου εφυγε το μονιμο χαμογελο.... 418ε :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly: :silly: :angry::angry::angry::angry::angry::angry: για 3 εβδομααδες που ειναι εξωτερικο ελεος :angry::angry: επειδη λεει ειναι μεγαλος ο λογαρισμοσμος εχει μεγαλο φορο στο κρατος :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry: ελεος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες τώρα Βικάκι, τόσα λεφτά;;; :S:S Κλέφτες παιδί μου. Εμένα τον περασμένο μήνα μου ήρθε 91€ από εκεί που μου ερχόταν γύρω στα 30€. Μίλαγα πολύ όμως με Κερκυρα που ήταν ο μικρούλης μου, αλλά 91;;;;; Ο άντρας μου δεν τον έχει δει ακόμα!!!! Άλλαξα το πρόγραμμα και έβαλα περισσότερο χρόνο ομιλίας. Μήπως να κάνεις και εσύ το ίδιο;; Δε ρωτάς μήπως υπάρχει κανένα πακετο με χαλημές χρεώσεις στο εξωτερικό;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το νικο εχουμε απεριοριστο μεταξυ μας αλλα δεν ισχυει στο εξωτερικο...τη πεμπτη φτανει ελλαδα του εστειλα μνμ να μην μας παρει μεχρι να φτασουν...τα θεωρω τα πιο ηλιθεια λεφτα :angry::angry: δεν τα ετρωγα καλυτερα σε σπαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ ΑΠΟ ΧΤΕΣ!!

ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΛΙΓΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΜΑΣ ΕΔΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ, ΧΑΘΗΚΑ ΠΑΛΊ... :(

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ ΛΙΓΟ Ε? ΜΠΡΑΒΟ!!

ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΤΟ ΚΑΨΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΡΙΞΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ!!!ΑΜΕ ΑΜΕ...

ΒΙΚΑΚΥ ΜΟΥ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΑ SPA...ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΜΑΤΑ!! ΚΑΛΑ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ...ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ? ΤΑ ΨΙΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΩΝ ΣΥΜΒΟΛΑΙΩΝ Ε?? :( ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΣΑΣ!!!

ΑΝΤΡΙΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΙ ΑΠΟ ΔΩ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΣΟΥ!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΚΑΙ ΣΤΑΜΜΥ ΠΟΛΛΑ :kiss:

ΤΟΝΙΑ?? ;) ΛΕΣ?? ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΣΟΥ!!

Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΕ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ, ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΠΑΡΕΑ...ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ! ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΟΤΑΝ ΣΜΙΓΟΥΜΕ!

ΑΝ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΜΜΙΑ ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ! ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΕΔΩ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΣΠΙΤΙ..ΕΙΜΑΙ ΖΑΛΙΣΜΕΝΗ!! :blink:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εστω και καθυστερημένα Βικάκυ μου σ' ευχαριστώ πολύ...μολις έγραψα το πρωϊ τα μικρά σπρωχνόντουσαν και εκανα τον διαιτητή...

Πλάνταξα στο κλάμμα μετά, γιατί ο Νικόλας ήταν εκτός ελέγχου, κλασσικά, δεν έτρωγε: ζε σελωωωωωωω

εχει γινει η ατακα του μήνα!!

Με έπιασαν τα υπαρξιακα μου σημερα...τελος πάντων μην σας ζαλίζω με αυτά..

Εύχομαι να είστε όλες καλά και να περνάτε καλά..Αύριο περιμένω πάλι το σόϊ του Βασίλη γιατί έχει γενέθλια και θα έρθουν πάλι όλοι...βοήθειά μου!!!

Θα μου πάρει το στικάκι ο κουνιάδος κι απο αύριο δεν θα εχω internet...

Θα τα πούμε απο Δευτέρα πάλι αν δεν καταφερω να μπω κι αυριο..

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια σημερα τι κανετε?

σημερα ειμαι home alone ο χαρακης για μπανιο με θεια θειο γιαγια....

εγω δυστηχως δεν μπορουσα να ακολουθησω λογω ανωτερας βιας ;);)

σημερα ειμαι καπως καλυτερα δεν μπορω να σκαω αλλο για το λογαριασμο σαμπως θα αλλαξει κατι??? :angry::angry:

6 μέρες εμειναν για να ερθει ο ερωτας μου κ μου φαινονται αμετρητες....

κοριτσια σαν κ σημερα πριν 3 χρονια στις 8 η ωρα το βραδυ εμαθα οτι ειμαι εγκυος :):):) (μοναδικη στιγμη σαν κ χτες το θυμαμαι)

κατερινα να χαιρεσε το βασιλη να τα εκατοστησει...

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια.

Πως είστε;

Εμείς καλά, αν & σε κατάσταση πανικού λόγο της μετακόμισης...

μέχρι την Κυριακή θα πούμε bye bye & ανοίγουμε νέο κεφάλαιο στη ζωή μας.

Ελπίζω μέχρι να φύγουμε να προλάβω να διαβάσω νέα σας γιατί εκεί δεν ξέρω πότε θα ενεργοποιηθεί το Internet & θα προλάβω.

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΒΡΗΚΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ..ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΒΙΚΑΚΙ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ..ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ!!!!ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΖΑΛΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΗ...ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΝΙΩΘΩ ΤΕΤΟΙΑ ΝΥΣΤΑ...ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΥΣΤΑΖΩ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ...ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΑΖΕΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ!!!ΠΑΝΤΩς ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΜΑΘΩ...

ΠΑΩ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑΤΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοπελιες!!!!!!!!!τι κανετε???

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΙΕΣ ΣΑΣ.

ΒΙΚΧΑΡ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΣΟΥ!!

ΛΕΝΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΤΕ???ΑΘΗΝΑ???ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!

ΜΑΝΟΥΛΑ 3 ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΑΤΕ??ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙΣ???

ΤΟΝΙΑ ΑΝΤΕ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ??

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!!!ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΜΕ.

JOANAKI ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΚΑΛΕ???ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΝΕΙΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ;;;;

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!

ΕΓΩ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΠΛΕΝΩ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΤΛ ΟΛΟ ΜΑΖΕΥΩ ΜΑΖΕΥΩ...ΕΝΑΣ ΠΑΝΙΚΟΣ...ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ....

ΣΤΑΜΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ...ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;;

ΒΙΚΑΚΗ;;;ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;;;ΑΝΤΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ!!!ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ!!ΤΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΤΡΕΛΟΣ;;;ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΚΛΕΦΤΕΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟ ΒΑΣΙΛΗ ΑΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ν ΑΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ ΣΕ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΕΛΕΥΤΕΑ...

ΛΕΝΑΚΙ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ;;;ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΤΑΞΙΔΙ Ε;;;ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΑΦΟΥ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ...ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗ ΚΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ...

ΦΛΩΡΙΑΝΑ;;ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;Ο ΜΙΚΡΟΣ;;

ΣΕ ΟΣΕΣ ΞΕΧΑΣΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:( GEIA SAS KORITSIA :cheer:

euxaristo gia tis euxes sas me kanena povo elpizo na einai giaati einai kaisarikh :P kai elpizo na einai toso anodini oso kai i proti!!!! :laugh:

nai kano mpanakia o giatros mou me afinei mexri na geniso B)

elenaki tha valo photo na deis tin nifi sou!!!!! ;)

edo ta nea sti Lefkada einai disareste kegete ena megalo meros tou nisiou :( einai krima gisti perifanevomaste gia tis paralies mas kai to kataprasino topia poy tis agaliaze :( to xeirotero einai oti egine apo emprismo :angry:

filakia se oles

aaaa viki tha kanume enan erano na mazpseis ta lefta gia to logariasmo sou!!! akouo pies einai simfones :P etsi einai i erotes kopelia toulaxiston efernes ligo pio konta ton antrouli sou me ta til. aksize ton kopo ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AGGELIKI LEFKADA έγραψε:

aaaa viki tha kanume enan erano na mazpseis ta lefta gia to logariasmo sou!!! akouo pies einai simfones :P etsi einai i erotes kopelia toulaxiston efernes ligo pio konta ton antrouli sou me ta til. aksize ton kopo ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες B)B)B) .

Τι κάνετε σήμερα;;; Γιορτάζει σήμερα το πρώτο συνθετικό του ονόματός μου (Φλώρα), κανείς από την οικογένεια δεν με έχει θυμηθεί εως τώρα :(:( , δεν πειράζει δεν είναι και η πρωτη φορά :(:(:( ...

ΑΓΓΕΛΙΚΗ: Μέσα για τον έρανο ;);) Τι κρίμα για τη φωτιά :( . Σα δε ντρέπονται λιγάκι τα καθίκια :angry::angry: . Στη Λευκάδα έχω έρθει πολλές φορές δια θαλάσσης (με σκαφάκι) τι καταπληκτικές παραλίες!!! Αν κάποιος έχει τη δυνατότητα να πάει εκεί με βαρκούλα θα πάθει πλάκα, γενικά σε όλο το Ιόνιο έχει τέλεια μέρη που με αυτοκίνητο δεν είναι εύκολο να τα επισκευτείς. Η μητέρα της συνυφάδας μου είναι από Λευκάδα και έχουν πολλούς συγγενείς εκεί, μένουν στο Νιδρί.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ: Ο Μητσάρας μου άρχισε πάλι τα ίδια. Λίγο κράτησε η αποχή από τη ταλιμπανίαση :S . Εχθές να φανταστείς τον είχα πάρει στο κρεβάτι μου μπας και κοιμηθούμε λίγο γιατί ξυπνάει στις 7 το πρωί :blink: , και με πέθανε στη κλωτσιά για να σηκωθώ :angry::angry: . Κάτι δε κάνω καλά, δεν υπάρχει άλλη εξήγηση... Έλπίζω τώρα που θα πάει παιδικό να ηρεμήσει λίγο γιατί αν χειροτερέψει θα πάω στον Πειραιά θα πάρω το πρώτο καράβι που θα βρω μπροστά μου και θα την κάνω!!!!!

BIKXAR:Μετράς αντίστροφα τώρα πια για τον ερχομό του αντρούλη σου ;) Άντε δεν έμεινε πολύ :woohoo: :woohoo: . Ο Χαρούλης τι κάνει;

ΤΟΝΙΑ: Λες βρε;;;;;;; Να ξεκουράζεσαι όμως, μην το παρακάνεις με τις δουλειές. Έτσι κι αλλιώς ποτέ δεν τελειώνουν. ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ....

STAMMY: Καλημερούδια... Πως περνάτε;;; Τελειώνουν οι μέρες εεεε;; :(:( . Μακάρι οι διακοπές να κρατούσαν τόσο μέχρι να βαριόμαστε να κάνουμε διακοπές :P . Τι είπα τώρα; ούτε και εγώ δε κατάλαβα. Καλή επιστροφή στα μέρη μας ;);) .

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ - ΛΕΝΑΚΙ - MANOULA3: :kiss::kiss::kiss:

:kiss::kiss::kiss: Σε όλες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...