Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

AGGELIKI LEFKADA έγραψε:

ax tonia mou poso tin katalaveno, kata ena meros eutixos eimai pio tixeri akoma apo ti i fili sou.

tsp. euxarista tora 1/9 genaoooooooooo!!!!!!!!!

exo mia periergia na do pos tha nai to deutero paidaki mou!!!!

Συμπεθέρα κούκλα θα ναι κ εκείνη σαν την νύφη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΑΣΕ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΜΕΡΑ...ΒΑΣΙΚΑ ΟΛΟ ΔΟΥΛΕΙΕς ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑΤΑΚΙΑ ΝΑ ΒΑΨΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥς ΤΟΙΧΟΥΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ!!!ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ..

Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΚΟΣ ΕΓΙΝΕ 21 ΜΗΝΩΝ..ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΜΕ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟ ΩΡΑΙΑ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΒΩ..ΧΑΧΑΧΑ!!! :P;)

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ..Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΧΕΙ ΟΓΚΟ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ...ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΑΛΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ..

ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΣΑΣ?ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ?ΕΜΕΙΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ ΣΠΑΝΙΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΜΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλιτσες!!τι κανετε???

εμεις σημερα πηγαμε το πρωι για μπανιο,μετα ηρθαμε κ φαγαμε κ το απογευμα πηγαμε χωρα κ βολτουλες!!πολυ ωραια ητανε!!! :) αν κ σημερα ειμαι ολιγον κρυωμενη κ ειμαι σαν ζομπι!! :blink::huh::S

τωρα ξαπλωσα!!!! :woohoo: :woohoo:

τονια μου κριμα για τη φιλη σου κ κριμα κ για τον αντρα της...τοσο νεος... :(:unsure:

βικακι περασε ο καιρος βρε!!λιγο εμεινε!!!

χαθηκαμε μωλε!!!σε καμια βδομαδα,ροδανι θα παει παλι η γλωσσα μας!! :P:P

οι υπολοιπες τι κανετε???τα νεα σας???

κατερινα πως εισαι??πως περνας?? :)

βικουλινι αντεχεις ακομα??χιχι!!! :cheer: να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις τωρα που πλησιαζει ο μηνας σου!! :)

σε οσες δεν εγραψα,πολλα πολλα φιλακια!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ;;;

ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ....ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ...ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ....ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΠΕΦΤΕΙ ΑΡΚΕΤΑ Η ΠΙΕΣΗ ΜΟΥ...ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΩ...ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ....ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΦΡΙΚΗ ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΤΗ ΓΕΝΝΑ...ΖΩ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ :):(

ΔΕΝ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ...ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΧΡΟΝΟΣ;;;ΤΡΕΧΩ ΣΑΝ ΤΗ ΤΡΕΛΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ...ΚΤΛ...ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ...ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΑΒΛΑΚΟΜΑΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗ ΓΡΑΦΩ.... :blink:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες B)B)B) . Τι κάνετε;;

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ: Με το καλό το ζουζουνάκι σου, με έναν πόνο!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ: Υπομονή κοπελάρα μου.... θα περάσει ο καιρός και θα νοιώσεις καλύτερα ;);) . Υπομονή.

ΤΟΝΙΑ: Κουράγιο στη φιλενάδα σου. Χριάζεται πολύ υποστήριξη τώρα από ανθρώπους που την αγαπάνε.

Εμείς πήγαμε για μπάνιο εχθές οικογενιακώς γιαγιάδες, φίλοι... χαμός έγινε. Μπορεί να πάμε και σήμερα.

:kiss::kiss::kiss: Σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα σε όλες σας.

Είμαι στη δουλειά και όπως πάντα βαριέμαι αφόρητα, έχω ξεσηκωθεί για να φύγω άντε σήμερα και άυριο έρχομαι και μετά ξάπλες με την ζουζούνα μου.

Βικουλίνι: Υπομονή μακάρι να ήμουν στην θέση σου και ήμουν έγκυος. Θα δεις όλα θα πάνε καλά και να θυμάσαι μια φράση από ένα σίριαλ που μου έχει μείνει "όλα τα κάνουν οι μαμάδες".

Bikxar: Πότε έρχεται ο άνδρούλης σου?? Ταξιδέυει μακρυά??

Αγγελικούλα: Μακάρι να ήμουν και εγώ σε ένα τόσο ωραίο νησί. Μπάνια κάνεις τώρα που είσαι έγκυος??

Φιλιά σε όλες σας.... Αν και έχετε ψιλοχαθεί.... Μάλλον φταίει το καλοκαίρι.......

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε μανουλες???

καλε τι ζεστη ειναι αυτή δεν παλευετε...

χτες λιωσαμε στον υπνο απο τις 9 κοιμηθηκαμε ωραια ητανε ειχα πολυ καιρο να το κανω...απο το πρωι δουλειες επιτελους τελειωσα...τωρα ξαπλες

αντριανναμπραβο αγαπημενη που περνατε ωραια...τι περναει ο καιρος??μαλλον θα αργησουν κ αλλο ασε εχω ξενερωσει(σημερα αυριο θα σε παρω τηλ)

ριααπο σεπτεμβρη θα ερθει ημερομηνια ακομα αγνωστη...αυτη τη στιγμη βρισκετε κροατια!!

βικουλινι μην αγχωνεσε κοριτσακι μου ολα μια χαρα θα πανε...κ ειπαμε ξεκουραση...ποτε ερχεσε αθηνα

φλωριαννα να πατε κ σημερα για μπανακι εχει τρελη ζεστη!!!!!!1

τονια να χαιρεσε τον αλεξανδρουκο κ αντε αυτο το μηνα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ 2ο ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ...

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΖΕΣΤΗ ΖΕΣΤΗ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΤΡΕΛΗ ΥΓΡΑΣΙΑ!!!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ..ΚΟΥΡΕΥΤΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΟΥΡΕΥΤΕΙ ΛΙΓΑΚΙ Κ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΚΟΣ...ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΑΚΟΥΜΠΑΝΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ..Ο ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 3 ΤΟ ΒΡΑΔΥ...ΞΕΝΕΡΩΜΑΑΑΑ....ΑΧ ΑΧ ΑΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι απο μένα..

Τόνια μου κουραγιο στη φιλη σου και τώρα τι να πω..τα λογια ειναι λιγα..

όσο για σενα μακαρι να ειναι ο μηνας σου!! Περιμένουμε νέα..

Βικουλίνι!!! Κράτα γερά βρε! Άντε λίγες μέρες μείνανε..θα είναι ακόμα πιο γλυκεια η κουραση!! Λέω εγώ τώρα...

Αντριαννακι μπραβο που περνατε ωραια!! Πάντα έτσι! Καλά κι εμείς μπάνια μασες ξάπλες κι αγιος ο Θεός... ;)

Βικάκυ καλές βουτιές αύριο! Και καλή ξεκούραση τώρα!

Ρία που θα πάτε? Καλά να περάσετε πάντως όπου κι αν είναι μακρυα απο τη δουλειά είναι καλά...!! :lol:

Στάμμυ που είσαι??

Φλωριάνα :kiss:

Αγγελικούλα με το καλό το μωράκι σου και μ' έναν πόνο, άντε κοντεύεις κι εσυ!! Όλα να πάνε τέλεια!!!

Αχ δεν θυμάμαι άλλα..καληνύχτα σε όλες και πολλά πολλά φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες B)B)B) . Παναγιά μου τι ζέστη είναι αυτή;;;; :blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Κάντε μπανάκια και τα κεφάλια μέσα, μη μας πιάσει και καμιά θερμοπληξία!!!!!!!

ΣΤΑΜΥ: Καλέ ήρθε το ρεύμα σας;; ή ακόμα είστε σε ρομαντική ατμόσφαιρα;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΆΚΙ: :kiss::kiss:

ΤΟΝΙΑ: Να χαίρεσαι τον Αλεξανδρούκο σου!!! Έχει γεννέθλια, γιορτή;; Είμαι λίγο άχρηστη με αυτά. Δεν τα θυμάμαι ποτέ. Καλά που θυμάμαι του γιού μου :blush::blush::blush: .

BIKXAR: Δεν το βλέπω για μπανάκι σήμερις!!! Έχω τρελλές δουλειές στο σπίτι. Λέω να τις κάνω μπας και πάμε αύριο για καμιά βουτιά!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss: Σε όλες και καλές βουτιές!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!!

περασαμε απιστευτη ταλαιπωρια.φυγαμε απο την αιγινα απο την τριτη κ τωρα ξαναηρθαμε σημερα!!!χαμος χωρις ρευμα δεν αντεχαμε.

καλα ποτε φτασατε στην 42 σελιδα???

φλωριανα μου μενω κατω απο την αγ.παρασκευη,πολυ κοντα σου.στον παιδικο δουλευε και εφυγε τωρα τον ιουλιο μια φιλη μου,καλα ειναι ο σταθμος απο οτι μου εχει πει,η αλεξανδρα ειναι η διευθυντρια κ η σια ειναι η κουμπαρα της.καλα ειναι ησυχα κ καλες εγω δεν δουλευα εκει.εσυ τελικα εκει θα τον πας???

κατερινακι καλα ειμαστε αλλα μας εφαγαν πανω-κατω με το καραβι,χωρις ρευμα πολυ ταλαιπωρια!!!

οι υπολοιπες κοπελιες καλα???

βικουλινι???

joanaki???

manoyla 3???

τονια???

ποια απο ολες θα μας πει τα ευχαριστα??? κανενα νεο μωρο???

αντε κοριτσια βουρ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΤΑΜΥΜΑΚΙ - ΓΕΙΤΟΝΙΣΑ;;;;;;; :woohoo: :woohoo: :woohoo: . ΠΕΣ ΜΑΣ ΟΤΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΚΟΤΑΔΙΑ ΕΒΑΛΕΣ ΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ;;;;;;;;;;;;;;;

ΣΤΗ ΧΡΥΣΑΛΛΙΔΑ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΤΕΛΙΚΑ, ΞΕΚΙΝΑΜΕ 1Η ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ - ΒΟΙΗΘΕΙΑ ΜΑΣ -.

ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ. ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ, ΔΙΠΛΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια.... :cheer:

Είμαι πολυ happy σήμερα τελευταία μέρα. Δυστυχώς έρχομαι και απόγευμα αλλά θα μου περάσει γρήγορα η ώρα γιατί έχω να δείξω κάτι οικόπεδα....

Εχθές πήγαμε την Ανδριανούλα μου λούνα παρκ κάνουμε όλοι μαζί τρενάκι, καρουζέλ με εμένα και αυτοκινητάκια συγκρουόμενα με τον μπαμπά της, ωραία ήταν ξεφύγαμε λίγο. :P

Μετά στο αυτοκίνητο μας είχε βγάλει ένδειξη ο αερόσακος και μας άκουγε με τον Σωτήρη που το λέγαμε και με ρώτάει τι είναι μαμά αερόσακος και της εξηγούσα με απλά λόγια μία ώρα και στο τέλος μου λέει μαμά δεν το κατάλαβα πες το πάλι τρελάθηκα κουφάθηκα ακούς εκεί πες το πάλι καλά με έχει τρελάνει...... :blink:

Bikxar κάνε υπομονή λίγος καιρός έμεινε και εμένα ο μπαμπάκας μου είναι μακρυα Κίνα και ήταν να έρθει και τελικά κάτι έγινε και δεν θα έρθει τελικά και στεναχωρήθηκα κλαψ :(

Κατερινάκι πουθενά δεν θα πάμε λόγο οικονομικού αλλά μένουμε Σαλαμίνα οπότε τα μπανάκια μας θα τα κάνουμε. Υπάρχει ένα μικρό ενδεχόμενο να πάμε για λίγο Κρήτη που έχω συγγενείς.

Πάντως γενικώς όσο μπορείται κάντε μπανάκια γιατί κάνει πολύ καλό στα ζουζουνάκια μας.

Θα τα πούμε πάλι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσακια????

εμεις πηγαμε για μπανακι,βεβαια τωρα τελευταια νοιωθω πτωμα οταν γυρναμε τα ποδια μου δεν τα νιωθω παει γερασα :silly: :woohoo: αχχχχ!!!!!!!!!!

αυτη η ζεστη δεν παλευετε :angry::angry:

νυσταζω θελω να περασει η ωρα παλι απο τις 9 με βλεπω να λιωνω!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου!!

Τι κανετε;;

Σταματησαν οι βροχες και μας φαγανε οι βολτες! Δεν ειμαι ομως για πολυ περπατημα απο οτι καταλαβα.Μετα κανω συσπασεις και ποναω γμτ.Πως θα την βγαλω μεχρι το τελος;; :dry:

Βικακι γερασες!!! :laugh: Απο την κουραση ειναι καλε! Τοσες δουλειες που εκανες τι να σου κανουν τα ερμα τα ποδαρακια σου!

Βικουλινι μου γεννας σε λιγο καιρο! Τι καλα! Τον εφαγες τον γαιδαρο τυχερουλα!!! Με το καλοοοο!!

Αγγελικουλα και εσυ ε;; Αχ αντε να δω την νυφουλα μου!! :lol:

Με το καλο και εσυ!!

Ρια καλες διακοπες!!!!

Η Ιωαννα μας που ειναι;; Διακοπες;;

Αδερφουλα μουυυυ φιλακια πολλα και καλα να περασετε σημερα!!

Ριξε και μια γυροβολια για μενα!!! :kiss::kiss:

Δεν θυμαμαι τι αλλο διαβασα!!

Την καληνυχτα μου και τα φιλια μου σε ολη την παρεα! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[/ΦΛΩΡΙΝΑΝΑ ΜΟΥ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΓΙΝΕ 21 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ..ΧΙΧΙΧ...ΓΙΟΡΤΗ ΕΧΕΙ ΣΤΙΣ 30 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ?ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΥΡΕΥΤΗΚΕ Κ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΚΟΣ ΜΟΘ....ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΙ ΜΠΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΤΟΥ..ΘΑ ΞΑΝΑΜΑΚΡΥΝΟΥΝ ΟΜΩΣ!!! :P;):cheer: Ο ΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙ..ΟΛΟ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΟΡΕΞΗ..

ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ Κ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΑΙΜΟΣΦΑΙΡΙΝΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ ΤΕΛΕΙΑ!!!ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΖΑΛΑΔΕΣ...ΣΑΝ ΝΑ ΧΑΝΟΜΑΙ ΝΙΟΩΘΩ,,ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ..ΛΕΣ ΒΙΚΑΚΙ ΝΑ ΓΕΡΑΣΑΜΕ??ΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::side: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΕΓΩ ΠΤΩΜΑ ΠΤΩΜΑ ΠΤΩΜΑ....ΜΑΛΛΟΝ ΓΕΡΑΣΑΜΕ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :( :laugh: :woohoo:

ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΕΤΟΙΜΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΝΑ ΠΛΕΙΝΩ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ...ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΙΑ...ΤΙ ΖΕΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ;;;ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΚΟΜΑ...ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ;;Η ΜΙΚΡΗ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΟΙΜΑΤΕ ΣΚΑΡΤΗ ΜΙΑ ΩΡΑ...ΤΩΡΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΧΩΡΙΣΤΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε βικουλινι κουραγιο κ γω ξυπνησα 5.30 γιατι ηθελε ο χαρης πιπι κ μετα ηρθε στο κρεββατι μου κ κοιμηθηκαμε μεχρι τις 7.30 ειναι 11 κ νιωθω οτι ειναι 16.00 μαγειρεψα δεν εχω κ δουλειες κ σκυλοβαριεμε....

αχ τη ζεστη ειναι αυτη?????????????αδιαθετησα κιολας κ ηρθε κ εδεσε το γλυκο!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

ΣΕ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΗΤΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ;;;ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΘΕΙ ΟΛΕΣ Ε;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ;;;ΒΙΚΑΚΗ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΤΡΑΛΑΛΑΛΑΛΑ;;;;ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΣΟΙ;;;ΛΕΝΑΚΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ;;;ΦΛΩΡΙΑΝΑ;;;ΣΤΑΜΥ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.

ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΟΤΙ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΕ ΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΣΑ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ...ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Τι κανετε;;

Χρονια πολλα σε ολες τις εορταζουσες!!!! Να εισαστε ολες καλα!

Βρεχει παλι εδω! Ελεος!! Δεν την μπορω την βροχη καθολου..

Τελικα κλεισαμε χτες εισητηρια και ερχομαστε 1 με 28 Σεπτεμβριου

Ελλαδα απο Ιταλια με το πλοιο!! Ανυπομονω και κανω σαν μικρο παιδι

που θα μπω σε πλοιο! Ποιο πολυ χαιρομαι για το ταξιδι παρα για το οτι θα παω Ελλαδα!! :lol:

Τα φιλια μου σε ολες!! Παω να μαγειρεψω! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...