Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

bikxar (που έχω ξεχάσει πως μου είπες ότι σε λένε) και εγώ θέλω να της πάρω ένα χελωνάκι αλλά λυπάμαι για την τύχη του δεν ξέρω θα το σκεφτώ...

Στα Jymbo για να είμαι ευχαριστημένη θα πρέπει να πάω με φορτηγό όλα τα θέλω όλα τα χρειάζομαι ααχχχχχχχ!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Θέλετε να πούμε πιο είναι το πιο ακραίο που μας έχουν κάνει τα μικρά σκατουλάκια μας?? (έτσι θα έλεγε ο Σρεκ)

:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

thA simfoniso andrianna kai ego etsi eimai emeis me ta paidakia mas ta niothame kathe ora kai stigmi eno oi antres mia kilia vlepan na me galoni ante na vazan kai to xeri na doune an klotsaei!!!!

viki sti simpethera tipota?????

filakia sto xaraki kai sto nemo sas!!!!

BABAKI O MIKROS SOY EINAI POLI OMORFOS!!!! I DE VAFTISI YPERPARAGOGI!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά και έμενα πάρα πολλά είναι θα θυμηθώ κανένα τελευταίο...

Καθάριζα την ντουλάπα μου και είχα βγάλει τα εσώρουχα από τα συρτάρια και είχε πιάσει κάτι χνούδια σημείωση η μικρή έπαιζε πιο δίπλα με κάτι παιχνίδια και λέω σαν καλή νοικοκυρά μην τα κάνω με το vetex κάνω το λάθος να πάω κουζίνα να πάρω το σκουπάκι υπόθεση δευτερολέπτων γυρνάω και τι να δω είχε μπεί μέσα σρο συρτάρι και είχε κάνει τσίσα.... Μου ήρθε εγκεφαλικό και της λέω γιατί Ανδριανούλα έκανες τσίσα μέσα στο συρτάρι?? στο γιογιό δεν έχουμε πει?? και μου απαντάει γιατί μαμά ήταν πολύ ωραία.... Μου ήρθαν γέλοια αλλά μετά που μετέφερα το συρτάρι στο μπάνιο για να το καθαρίσω και να το πλύνω και τρέχανε οι τσίσες στον διάδρομο μου ήρθαν κλάματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΔΡΙΑΝΑ έγραψε:

Καλά και έμενα πάρα πολλά είναι θα θυμηθώ κανένα τελευταίο...

Καθάριζα την ντουλάπα μου και είχα βγάλει τα εσώρουχα από τα συρτάρια και είχε πιάσει κάτι χνούδια σημείωση η μικρή έπαιζε πιο δίπλα με κάτι παιχνίδια και λέω σαν καλή νοικοκυρά μην τα κάνω με το vetex κάνω το λάθος να πάω κουζίνα να πάρω το σκουπάκι υπόθεση δευτερολέπτων γυρνάω και τι να δω είχε μπεί μέσα σρο συρτάρι και είχε κάνει τσίσα.... Μου ήρθε εγκεφαλικό και της λέω γιατί Ανδριανούλα έκανες τσίσα μέσα στο συρτάρι?? στο γιογιό δεν έχουμε πει?? και μου απαντάει γιατί μαμά ήταν πολύ ωραία.... Μου ήρθαν γέλοια αλλά μετά που μετέφερα το συρτάρι στο μπάνιο για να το καθαρίσω και να το πλύνω και τρέχανε οι τσίσες στον διάδρομο μου ήρθαν κλάματα....

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: φοβερη!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:kiss::kiss::kiss: Θα σας καληνυχτίσω κορίτσια σε λίγο κλείνω και πάω σπιτάκι μου να δω τι γίνεται γιατί σήμερα το απόγευμα ήταν με τον άνδρα μου σπίτι και δεν ξέρω τι θα συναντήσω....

Όταν έφυγα ήταν όλα στην θέση τους τώρα θα δείξει.....

Φιλάκια και καλή ξεκούραση...... τα λέμε άυριο :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AGGELIKI μου σε ευχαριστω πολυ!! :kiss:

Προχθες το μεσημερι καθομασταν στην αυλη της πεθερας μου με τον αντρα μου και ο μικρος ηταν μεσα στο σπιτι, μια στιγμη τον βλεπω με την ακρη του ματιου μου να κραταει στο ενα του χερι μια φετα ψωμι και στο αλλο τι?Μια ΚΑΤΣΑΡΙΔΑ κοκκινη απο την κεραια!!! :blink::blink::blink:

Ερχοταν προς τα εμας και φωναζε "τζι-τζι τζι-τζι" (τζιτζικας δλδ!!!)

Κοντεψα να παθω εγκεφαλικο!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:Ηταν ολοζωντανη μπορειτε να μου πειτε πως την επιασε? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΦΡΙΚΗ babaki !!ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΕ;;;ΕΓΩ ΤΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΜΟΛΙΣ ΤΗΣ ΒΛΕΠΩ ΠΕΤΑΓΟΜΕ ΣΤΟ ΤΑΒΑΝΙ..ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΣΙΧΑΜΕΡΗ ΜΟΥ ΚΑΤΣΑΡΙΔΑ...ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΦΟΒΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝΑ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ :laugh: :laugh: :laugh: ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ;;;

ΒΙΚΑΚΗ;;ΔΩΡΑΚΙ ΠΑΛΙ Ε;;;ΣΟΥ ΦΕΞΕ!!!! :laugh: ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΡΝΕΙ ΔΩΡΑ ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΠΕΡΝΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΚΟΜΑ...

ΠΕΡΝΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ Ε;;;ΜΠΡΑΒΟ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΕΤΣΙ!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

ΛΕΝΑΚΙ;;ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ έγραψε:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΦΡΙΚΗ babaki !!ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΕ;;;ΕΓΩ ΤΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΜΟΛΙΣ ΤΗΣ ΒΛΕΠΩ ΠΕΤΑΓΟΜΕ ΣΤΟ ΤΑΒΑΝΙ..ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΣΙΧΑΜΕΡΗ ΜΟΥ ΚΑΤΣΑΡΙΔΑ...ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΦΟΒΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝΑ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ :laugh: :laugh: :laugh: ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ;;;

:

Γιατι εγω τι παθαινω!!! :ohmy: Κοντεψα να ανεβω πανω στο τραπεζι!! :ohmy: Μονο Sterillium που δεν του εβαλα μετα στα χερια!! :P

Το ονομα μου ειναι Βαλια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!γλωσσα δεν βαλατε παλι!!!χαχαχα!! :laugh:

σημερα ηρθαν επιτελους τα πεθερικα μου!!τι ωραια που περναμε!!γεμισε το σπιτι μας!! :)

αυριο εχει κ ο σπυρος ρεπο ε π ι τ ε λ ο υ ς!!!!! :woohoo: :woohoo: απ'τον μαιο εχει να παρει! :huh::blink::S

αχ!!πολυ χαιρομαι!!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!! ΕΙΝΑΙ 3 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΣΠΙΤΙ

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΖΙ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΒΟΛΤΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΟΠΩΣ ΚΑΛΑ ΥΠΟΘΕΤΕΤΕ Ο ΞΕΝΥΧΤΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΙ ΓΡΑΦΩ...

ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΩ ΠΑΛΙ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ...

ΒΑΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ!! ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ! ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ, ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ, ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ ΚΑΙ ΑΦΗΣΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ..ΧΙΧΙ

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΠΑΜΕ ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΧΩΡΙΟ, ΚΙ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ INTERNET ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 17 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ...ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ..ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ

ΡΙΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΗΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥΤΡΑ ΜΕΤΑ...

ΒΙΚΑΚΥ ΣΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ GUCCI....ΣΝΦΙΦ ΠΕΣ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΝΙΚΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΔΩ...ΧΑΧΑ

ΑΝΤΡΙΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΣΟΥ ΗΡΘΑΝΕ! ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΣΠΥΡΑΚΟ ΣΟΥ!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΤΑΛΙΜΠΑΝ...ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ...ΔΕΝ ΥΠΟΦΕΡΕΤΑΙ..ΧΤΕΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΡΗΣΤΙΚΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ. ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΠΑΘΕ ΜΟΛΥΝΣΗ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΤΡΙΨΕ...ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΕΣ ΠΕΤΡΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΛΑΣΤΡΑ ΜΕ ΧΩΜΑΤΑ..ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΤΡΙΒΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΕΝΩ ΕΓΩ ΟΥΡΛΙΑΖΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΟΥΡΛΗ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΗ ΚΑΙ ΜΗ ΝΙΚΟΛΑ...ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΜΑΝΑ..

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια, χθες μόλις γύρισα σπίτι έβαλα μαγιό και κάναμε μπάνιο με την μικρή στην πισίνα, ήταν τέλεια, πλάκα-πλάκα δροσιστήκαμε, μετά που μπήκαμε μέσα δεν ανάψαμε την αρκούδα, ωραία ήτανε της είχα πάρει και νερομπίστολα και έγινε χαμώς!!!!!!!!

Babaki και εμένα δεν φοβάται τίποτα μια φορά που είχαμε πάει στην θάλασσα της έπιανε ο άνδρας μου καβουράκια και αυτή έπαιζε και μου έλεγε μην φοβάσαι μανούλα είναι καλά και με αγαπάνε.

Μετά λέω θα κοιμηθεί από εξάντληση τόση ώρα πισίνα με αποτέλεσμα να με πάρει ο ύπνος στο κρεβάτι δεν κοιμόταν με τίποτα.

Βρε κορίτσια με την πιπίλα τι γίνεται έχετε κάνει καμία προσπάθεια για να την κόψετε. Εμένα μόνο στον ύπνο την θέλει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες B)B) .

Τι κάνετε σήμερα;;; Βλέπω το έχετε ρίξει στα μπανάκια!! Καλά κάνετε... κάντε καμιά βουτιά και για μας :woohoo: :woohoo:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ: Περαστικούλια βρε... καλά από τέτοια άλλο τίποτα :blink::blink: . Βρε παιδί μου, μου κάνουν εντύπωση οι ξένοι που έρχονται στην Ελλάδα και είναι τα παιδάκια τους παναγίτσες :silly: . Πως στο καλό τα καταφέρνουν;;; Τι κάνω λάθος;;; Είναι θέμα παιδιού ή θέμα ανατροφής;; Μένω έκπληκτη κάθε χρόνο στη Κέρκυρα. Δεν έχω δει ένα παιδί να μην ακούει τους γονείς του ή να μην κάθεται στην παραλία και να παίζει με τις ώρες!!! Τι στο καλό τους κάνουν;; Βάλιουμ τους δίνουν;;;

ΑΝΔΡΙΑΝΑ μου ξύπνησα και είμαι στη δουλειά :blink::blink::S . Για πιπίλα δεν ξέρω ποτέ δεν τη χρησιμοποιήσαμε. Κάποιοι φίλοι όμως κάνανε το κόλπο με την νεράιδα όπως στα δόντια και μετά του πήραν δωράκι ;) .

Αυτά κορίτσια μου είμαι μόνη σήμερα στη δουλειά και βαριέμαι... :blink::blink: .

Φιλάκια σε όλες σας. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ, ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΡΕΣΤΑΙΝΑ, ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΟ...ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΡΙΟ...ΧΙΧΙ

ΡΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ (ΤΙΣ ΜΕΤΡΑΩ, ΧΑΧΑ) ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΚΟΨΑ ΜΑΧΑΙΡΙ..ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ 8 ΤΟ ΠΡΩΪ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΒΑΛΑΜΕ. ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΕ ΣΤΟΝ ΚΟΥΒΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΤΩΡΑ...ΤΟΝ ΡΩΤΑΜΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ: ΚΟΥΒΑ....ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΤΑ 2 ΠΡΩΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΥΣΤΕΡΙΑ...ΠΑΡΑΜΙΛΑΓΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΠΙΠΙΑ ΠΙΠΙΑ!!

ΩΡΑΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΣΙΝΟΥΛΑ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ!!

ΑΝΤΕ ΦΙΛΑΚΙΑ ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΜΕΣΑ ΠΟΛΛΕΣ ΓΙΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ...ΧΙΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλησπέρα!!

Μόλις γυρίσαμε από την θάλασσα..

Πάω να κάνω μπανακι (στην μπανιέρα) και μετά βουρ να φορτωσουμε το αμαξι!!!!! Φεύγουμε πάμε στο χωριό μου, αφήνοντας πίσω την Κρέσταινα...Ελπίζω το stickaki του κουνιάδου να πιάνει στο Διακοπτό και να μπορώ να σας μιλάω κι απο κει...

Περιττό να αναφέρω, ότι είναι όλα πακεταρισμένα απο χτες τ' απόγευμα, :laugh: ;):P

Αύριο μονοήμερη με τον father moy στην Αθήνα για δουλειές...αν προλάβω θα μπω λίγο απο το μαγαζί...

Φιλάκια πολλά και καλό βράδυ σε όλες σας, τα λέμε μάλλον αύριο, το ελπίζω δηλαδή...

ΦΕΥΓΩΩΩΩΩΩΩΩ :silly: :lol::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες???τι κανετε???

εμεις μολις γυρισαμε απο παιδοτοπο,κ τωρα μαγειρευω για αυριο γιατι αυριο εχει μπανακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι νεα εσεις που εχετε χαθει???

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: σε ολεςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝ ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΡΕΜΜΑ...ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΠΟΥ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΕΛΕΟΣ!!!

ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ..Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟΝ ΓΟΛΓΟΘΑ ΤΗΣ..Ο ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ 2,5ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ...30 ΧΡΟΝΩΝ ΚΟΠΕΛΑ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΜΟΥ..ΚΡΙΜΑ..ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ...

ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ..Ο ΜΙΚΡΟΣ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ..ΚΑΤΙ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονιαχαν έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝ ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΡΕΜΜΑ...ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΠΟΥ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΕΛΕΟΣ!!!

ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ..Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟΝ ΓΟΛΓΟΘΑ ΤΗΣ..Ο ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ 2,5ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ...30 ΧΡΟΝΩΝ ΚΟΠΕΛΑ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΜΟΥ..ΚΡΙΜΑ..ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ...

ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ..Ο ΜΙΚΡΟΣ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ..ΚΑΤΙ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗ...

:(:(:(:(:(:( κριμα για τη φιλη σου τονια μου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαα μου καλημερα!

Φτάσαμε Διακοπτό και μολις τακτοποιησα τα πραγματα μας. Πέφτω για υπνο γιατι σε 3 ωρες θα ξυπνησω να παω αθηνα για δουλεια!!

Φιλακια τα λεμε αυριο...

Τόνια μου λυπάμαι πολύ για την φίλη σου, να ευχηθώ να γίνει θαύμα? Το εύχομαι όσο σοβαρό κι αν είναι να γίνει κάτι αναπάντεχα καλό και να ξεπεραστεί..όσο για σενα γρήγορα περαστικα εντελως..

Βικακυ μου καλο μπανακι αύριο!!! Να περασετε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katherinaki82 έγραψε:

κοριτσιαα μου καλημερα!

Φτάσαμε Διακοπτό και μολις τακτοποιησα τα πραγματα μας. Πέφτω για υπνο γιατι σε 3 ωρες θα ξυπνησω να παω αθηνα για δουλεια!!

Φιλακια τα λεμε αυριο...

Τόνια μου λυπάμαι πολύ για την φίλη σου, να ευχηθώ να γίνει θαύμα? Το εύχομαι όσο σοβαρό κι αν είναι να γίνει κάτι αναπάντεχα καλό και να ξεπεραστεί..όσο για σενα γρήγορα περαστικα εντελως..

Βικακυ μου καλο μπανακι αύριο!!! Να περασετε καλα!!!

ευχαριστούμε!!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...