Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Στάμμυ κουράγιο με το ρεύμα είναι πολύ σπαστικό...

Τουλάχιστον περνάτε καλά γενικότερα?

Τόνια πως το κατάφερες κορίτσι μου και με τα 2? Περαστικούλια σου...τελικά δεν βρεθήκαμε πάλι...ούτε στο τηλέφωνο μπόρεσα να σε βρώ.. :( (το είδες?) Και πάλι περαστικά!

Τί κάνετε καλέ οι υπόλοιπες??

Αδερφούλα, τέλειο το βιντεάκι με την Ειρήνη στην κοιλίτσα, το είδα τελικά μόλις κλείσαμε..ένα παρόμοιο έχω κι εγώ στο κινητό μου από τον Νικόλα...αλλά δεν έχω καλωδιάκι τώρα κι ούτε κουράγιο να το βάλω y-tube και μετά να το ανεβάζω...χαράς το κουράγιο σου κι εσένα..

Πάμε για σουβλάκια...Π Α Λ Ι μας αρέσει εκεί...χιχι Τα παντελόνια μου ήδη άρχισαν να διαμαρτύρονται.. :lol: μόλις φτάνουν στην περιφέρεια πεισμώνουν και δεν κάνουν βήμα προς τα πάνω..... :laugh: :laugh: :laugh: :lol::lol: :silly: :blink: :woohoo:

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ????? ΠΟΥ ΕΊΣΑΙ ΚΑΛΕ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ...ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΛΑΔΙ..ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΕΣΑ ΣΕ 5ΛΕΠΤΑ ΕΠΕΦΤΕ ΞΕΡΟΣ Κ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ..ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ...Ο ΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΒΡΑΔΥ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΑΣΤΡΑΓΑΛΟΣ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ,...Α!!ΕΠΕΙΔΗ ΕΛΕΙΠΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΥΠΗΡΞΕ ΚΑΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!!

Αχ μέχρι την Παρασκευή δουλεύω....

Μετά θα με χάσετε για 2 εβδομάδες!!!!!!!

Κατερινάκι: Φυσικά και τον ξέρω τον Σταμπάμπα δουλεύει και μια γνωστή μου εκεί. Εσύ τι δουλειά κάνεις???

Το ΣΚ μου ήταν πολύ καλό από την άποψη ότι είμαστε όλη την μέρα με την μικρή μου και ήταν το τέλειο παιδί με άκουγε σε ότι της έλεγα με άφησε να κάνω και δουλειές αλλά δεν πήγαμε πουθενά γιατί βαρέθηκα.

Μας πήρε και η αδερφή μου μια πισίνα μεγάλη με τσουλήθρα και παιχνίδια και την βάλαμε στην αυλή και η Ανδριάνα δεν έβγαινε από μέσα μπήκαμε και εμείς και καταλαβαίνετε τι έγινε. Σηκώθηκε και χθες το απόγευμα και μου λέει : μαμά ξεκουράστηκα θέλω μπάνιο στην πισίνα (σκέφτηκα θα μας ακούσει κανείς και θα νομίζει ότι έχουμε καμία κανονική χιχιχι λέτε να μας βρουν από το google και να μας φορολογίσουν?? πλάκα δεν θα έχει).

Any way Αυτά τα νέα μου.

Σας ευχαριστώ όλες για τα χρόνια πολλά....

Δεν μπορώ να σας κεράσω και τίποτα από εδώ σας στέλνω φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕς!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

Η ΜΕΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ....ΣΝΙΦ :(

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΦΑΕΙ Ε;;;ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΧΩΡΙΣ ΦΑΓΗΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ... :):) ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΙ ΠΕΤΥΧΕΣ ΤΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΟΥ...Η CELINE EINAI ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ CD ΤΟ ΕΧΩ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ...ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΚΑΙ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΔΑΚΡΥΣΑ :(:( ΣΝΙΦ!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΦΙΕΡΩΣΗ!! :kiss::kiss:

ΒΙΚΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΡΑΛΑΛΑΛΑΛΑ;;;ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ;;;;

ΡΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ Ε;;;ΥΠΟΜΟΝΗ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΜΕΙΝΕ!!ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΝΑ ΧΟΡΤΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!

ΤΟΝΙΑ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΕΤΣΙ;;;ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΟΥ....

ΣΤΑΜΥ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ;;

ΛΕΝΑΚΙ;;;ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;;ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ;;;

ΤΙ ΑΛΛΟ ;;ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΤΕΣ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΓΕΜΗΣΕΙ ΠΑΝΑΔΕΣ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ....ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΣΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ;;;ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΤΕ ΜΕ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Α!!ΚΑΙ ΑΝΕΒΗΚΑ ΣΤΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΚΑΙΡΟ......+15 :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ!!!!!!!!!!!!!!ΣΝΙΦ ΣΝΙΦ!!!ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ!!! :(:(:(:(:(:blink::(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STAMYMAMY έγραψε:

αγγελικα λευκαδα απο ποιο χωριο εισαι???η γιαγια ηταν απο την εξανθεια,καλα περνατε εκει,πρεπει να εχει πολυ κοσμο τωρα,ε???

μιρλιτσα τι κανεις??διακοπες εσυ δεν θα πας???

liga xoria pio pera pigadisanoi esi den erxese katholou lefkadA?? meno omos parathalasia kai tora xtizo kariotes!!!!!!

apo kosmo allo tipota tha vouliaksoume fetos!!!!!

oli mera ekso eimai na xortaso kosmo giati molis geniso tha xortaso 4 toixous :angry:

tin kaliteri epoxi olo to semptemvri kai to miso oktomvri asto kalo!!!

ala ksero giati mou to kane o antras mou tetoia epoxi, gia na pigeni anenoxlitos na xazevei mini kai brazilian :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην στεναχωριέσαι Βικουλίνι και οι πανάδες θα φύγουν και τα κιλάκια που πήρες και εγώ 15 κιλά είχα πάρει και τα έχασα όλα.

Μακάρι να ήμουν και εγώ έγκυος......

Αλλά ποιος την ακούει την μικρή που δεν θέλει με τίποτα...

Είναι πολύ ζηλιάρα....

Ούτε τον άνδρα μου δεν αφήνει να με αγκαλιάσει και να με φιλήσει του λέει η μαμά είναι δική μου και κλαίει φανταστείτε τι έχει να γίνει με ένα μωρό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟΡΩ ΡΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΛΥΜΕΝΗ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ...ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΗΜΕΝΗ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!!!

ΚΑΙΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΣΩΣ ΝΑ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΧΤΥΠΑΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστεύω πως έχουμε μια ιδιαίτερη σχέση με την Ανδριάνα. Παρόλο που δουλεύω αρκετές ώρες. Φυσικά όταν δεν δουλεύω είμαι συνέχεια μαζί της. Πολύ σπάνια θα την αφήσω για να πάω για καφέ πχ. πάω για καφέ παιδότοπο. Και είμαι τυχερή με το ωράριο που έχω γιατί στις 13.30 σχολάω και 1.35 είμαι σπίτι και έρχομαι για 3 μέρες και το απόγευμα οπότε κάθε μεσημερί εγώ την ταϊζω και την κοιμίζω ή ότι άλλο. Δεν είναι όμως κολήμένη πάνω μου όλη την ώρα είναι ανεξάρτητη παίζει και μόνη της όταν κάνω δουλειές πχ. Έχω δει και χειρότερα από φίλη μου να είναι κολημένη πάνω της η μικρή. Απλά είναι ζηλιάρα τώρα τους τελευταίους μήνες διεκδικεί και λίγο τον μπαμπά της. Όσο για το δεύτερο θα το είχα κάνει αλλά είναι περισσότερο οικονομικό το θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες B)B)B) . Τι κάνετε καλέ;;; Εμείς όλο το ΣΚ μπανιο από το πρωί μέχρι το βράδυ :woohoo: :woohoo: . Τώρα τρέχω να σας προλάβω :lol::lol: . Δεν μπορώ να θυμιθώ τι γράψατε από την 32 σελίδα που σας άφησα, αλλά βλέπω τα PC άναψαν εεε;;; :P:P

Stammy μου: Τι σπαστικό αυτό με το ρεύμα 19ος αιώνας!!! Είναι και ρομαντικά όμως εεεε ;););) .

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ: Ο Δημητράκης σχετικά ηρέμησε (περίεργο) :woohoo: :woohoo: . Θα δείξει με τον καιρό... Εσύ πως τα πας βρε; Πάλι κλάμα;;; Χαμός με τις ορμόνες :blink::blink: . Καλορίζικο και το δωμάτιο του γιόκα σου. Άντε να γεμίσει με χαρούμενες παιδικές φωνούλες :lol::lol: . Α κσι μην αγχώνεσαι με τα κιλά, 20 είχα πάρει και τώρα είμαι πιο αδύνατη από πριν μείνω έγκυος!!! Έχω καλό γυμναστή Δημήτρη τον λένε, αν τον έχεις ακουστά :woohoo: :woohoo: .

ΛΕΝΑΚΙ: Έρχεστε Ελλάδα;;; Πότε βρε;; (έχω χάσει επισόδεια μάλλον!) Άντε με το καλό και καλά να περάσετε στα πάτρια εδάφη :cheer::cheer: .

ΒΙΚΥ: Υπομονή χωρίς τον μπαμπάκα... θα έρθει και θα σας γεμίσει με δώρα ;);) .

ΑΝΔΡΙΑΝΑ:Χρόνια πολλά κι από μένα :lol: . Πάλι πρέπει να έχω χάσει επισόδεια :(:( .

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ:Υπομονή με τον ταλιμπανάκο σου :lol::lol: . Είμαστε μάλλον στην ίδια φάση... παράκρουση!!!!!

:kiss::kiss::kiss: σε όλες σας κορίτσια, και φυσικά σε αυτές που ξέχασα, ένα μιαλό χειμώνα καλοκαίρι... πουρές έχει γίνει :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΙΑ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΗΛΙΚΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ...ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ...ΛΕΣ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΙΜΗ ΗΛΙΚΙΑ ΤΩΝ 2 ΕΤΩΝ;;;ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΤΕ ΘΑΛΑΣΣΑ Ε;;;ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριάνα και εμένα η μικρή μου ήταν πολύ ατίθαση και δεν με άφηνε σε ησυχία τώρα όμως έχει ημερήσει νομίζω ότι είναι θέμα ηλικίας θα δεις ότι όσο πάει θα καλυτερεύει. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai mena re koritsia einai poli atithasi mou exeis sikosei tin piesi einai kai ta neura tis egimosinis kai to anxos tou spitiou!!!! tha klisto sto treladiko sto telos!!!

se pia ilikia stamatane na einai toso zoira???

kai se pia ilikia stammatane na mazoun sto stoma tous oti vroun????

lexotanil tha ta perno san karamelitses!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική εμένα μετά τα 2 περίπου ηρέμισε όσο για το θέμα που τα βάζουν όλα στο στόμα μόλις θα τα δοκιμάσει όλα θα το κόψει, υπομονή..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ;;;;;

ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΓΥΡΗΣΑΜΕ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΠΕΣΕ ΞΕΡΗ ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΣ 7,30 :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΕΦΑΓΑ ΜΙΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΗ ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ ΜΕ ΚΙΜΑ :P:P :laugh: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΟΣΟ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ :P

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΕ ΛΕΞΟΤΑΝΙΛ!!!!!!!!!!!!!!!ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΚΡΟΣΙΑ! :woohoo: :woohoo: :blink: ΑΛΛΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΦΩΝΑΖΩ.... :(

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ;;;;

:kiss::kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και απο εμας!! :)

Βαφτιστηκαμε στις 31/7 αλλα δεν λεμε να ηρεμησουμε!!!

http://www.mammyland.com/index.php?opti ... &id=485965

Οσο παει γινετε και πιο ζωηρος,προσπαθουμε τωρα σιγα σιγα να κοψουμε την πανα.

Να σας ρωτησω κατι η παιδιατρος μας ειπε να τον παμε σε δημοσιο νοσοκομειο στο τμημα φυματιωσης να του κανουμε το mantoux το εχετε κανει καποιες απο εσας στα ζουζουνια σας?

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!! ;) ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΑΤΣΑΣ ΟΠΩΣ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΤΗΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑΙΡΙ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ Ε;;;ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ!! :P

ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΜΑΝΤΟΥΞ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ 1 ΦΟΡΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΟΣ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ 2η ΔΟΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΑΛΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ: Πήξαμε στο μπάνιο το ΣΚ αλλά ήταν ωραία :woohoo: :woohoo: :woohoo: . Καλά κάνετε και πάτε,να περνάτε καλά...

ΑΝΔΡΙΑΝΑ: Ελπίζω να ισχύει αυτό και με τον Δημήτρη μου, σήμερα μου είπε η πεθερά μου ότι δεν μαζευόταν με τίποτα. Μέχρι που ανέβηκε στην εσωτερική σκάλα ενδιάμεσα από τα κάγκελα :S:S . Πως δεν έπεσε να σκοτωθεί!!! Και να φανταστείτε ότι έχω βάλει προστατευτική πόρτα για να μην αναβαίνει :blink::blink: .

Κουράγιο κοριτσάρες μου. Παιδιά είναι.... (λεμε τώρα :evil: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΛΑΔΗ ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΛΙ Ε;;;ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ :blink: ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΦΩΝΑΖΩ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

babaki:ο μικρός σου είναι κούκλος τον θέλω για γαμπρό μου οπωσδήποτε!!!!!! καλά ξετρελάθηκα μετά την κόρη μου δύσκολα βλέπω άλλο παιδί και λέω ότι είναι ωραίο είναι ΤΕΛΕΙΟΣ!!! καλά πως μπορείς να μαλώνεις ένα τέτοιο παιδί?? ή μήπως δεν τον μαλώνεις ποτέ χιχιχιχι....

Όσο για ατίθασα μην κοιτάτε εμένα τώρα που το παίζω κουλ η δικιά μου δεν μπορείται να φανταστείτε το τι μου έκανε από μωρό. Μην με ζηλεύετε καθόλου γιατί έχω περάσει τα πάνδεινα. Σκεφτείται μόνο να είναι 1-2 μηνών και να πάω και να την βρω κρεμασμένη από την κουνουπιέρα. Η κούνια της ήταν πάντα σκέτη από τότε δεν της είχα καμία εμπιστοσύνη. Από 4 μηνών στεκόταν κανονικά και την βάλαμε σε στράτα και 10 μηνών έτρεχε.Αφήστε μην τα θυμάμαι....

Βικουλίνι και εγώ το ίδιο κάνω την βάζω τιμωρία και όταν μου λέει η σκατούλα μην με αφήνεις μανούλα συγνώμη δεν θα το ξανακάνω λιώνω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai ego stenaxorieme otan tin fonazo, alla prepei na ti kano!

o de antras mou fonazei oti ego tin exo kanei etsi giati eimai anekitiki, den mporo rw koritsia me tin egimosini exo ginei poli evesthiti.

popo milame troo kati sika allo pragma, olo to kouva tha fao an den ta mazepso na min ta vlepo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ μου σε ευχαριστω πολυ πολυ!! :kiss:

ΑΝΔΡΙΑΝΑ μου με σκλαβωνεις!Ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!! :kiss:

Και εγω τον μαλωνω κοριτσια και μετα ειμαι χαλια :( .....αλλα τι να κανω πολλες φορες δεν παλευετε καθολου!!Με βγαζει απο τα ρουχα μου! :angry:

Υπομονη,υπομονη,υπομονη δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα αλλο :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε βρε πολυλογουδες???

κ ξαναπαμε ωραιο το καλοκαιρακι τραλαλαλαλα...κοριτσια μαζευομαστε σπιτι για εναν υπνο μονο...σημερα ειχε μπανακι ταβερνακι κ ουζακι :woohoo: :woohoo: κ τωρα γυρισαμε απο jumbo...

αποκτησαμε καινουργιο μελος στην οικογενοια πηραμε ψαρακι!!!!!!!!

Ο χαρακης εχει τρελαθει απο τη χαρα του ολο το κοιταει...επισης μου ειπε οτι το βραδυ μην κοιμηθει το ψαρι στη γυαλα αλλα στο κρεββατι του :woohoo: :woohoo: :woohoo:

δεν γραφω για καθε μια γιατι δεν προλαβα να σας διαβασα καλα???ο χαρακης με ταρακουναει...

αυριο εκλεισα κομμωτηριο λεω να τα ανοιξω λιγο τα μαλλια μου ακομα δεν ειμαι σιγουρη!!!!!!!!!!!!πρεπει να κουρευτει κ λιγο χαρακης....

το αγορι μου το μεγαλο ειναι ιταλια...πηγε στο καταστημα της cucci κ μου πηρε τσαντα...οταν μου το πε μου πεσανε τα σαλιαααα αχ ποτε θα ερθει :woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: αμετρητος αυτος ο καιρος τραλαλαλλαλαλα

φιλακια πολλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική όλοι έτσι λένε ότι εμείς τα έχουμε κακομάθει, εμείς όμως το ξέρουμε τι έχουμε τραβήξει για να κάνουμε αυτά τα παιδιά και το πως αισθανόμαστε εγώ δεν μπορώ και ο άνδρας μου να την μαλώνει νευριάζω και δίκιο να έχει όταν στεναχωριέται γίνομαι λιώμα και το έχει πάρει χαμπάρι η μικρή και το εκμεταλεύεται η σκατούλα μου αλλά δεν με νοιάζει καθόλου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...