Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι κανετε κοριτσακια κοιμαστε???

εγω σημερα σκυλοβαριεμε δεν εχει τραλαλαλαλαλαλ :laugh: :laugh:

αχ αυτος ο αντρας μου θα με τρελλανει...ακουστε καθε χρονο θα μου φερει κ μια αλυσιδακι για το ποδι γιατι γενικα μάρεσουν τα μπιχλιμπιδια

στο πρωτο ταξιδι που εφυγε δεν μου εφερε κ του εκανα παραπονα...

ετσι με παιρνει προχτες κ μου λεει σου πητα κατι βραχιολακια κολιεδακια κ.α κ 2 αλυσιδες για το ποδι..λεω εγω α ωραια μες τη χαρα...

Με παιρνει πριν απο λιγο κ μου λεει σου πηρα 2 δωρακια του λεω τι??μου λεει μια τσαντα κ ενα αλυδακι για το ποδι...κ του λεω καλε χταποδι ειμαι κ μου πηρες τοσες αλυσιδες????κ τι τσαντα μου τη πηρες για να κουβαλησεις τις αλυσιδες :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: αφου σταματησε να γελαει μου λεει αμαν ρε κοριτσακι στα δωρα λεμε κ ενα ευχαριστω...του λεω ευχαριστω αλλα οταν θα ερθεις θα εχει τελειωσει το καλοκαιρι ποτε να προλαβω να τις φορεσω ,δεν εχουμε κ ολο το χρονο καλοκαιρι να πεις οτι θα αλλαζω :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

του λεω σε παρακαλω μη παρεις αλλη :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκυ μου έτσι οπως σε διάβαζα,ήμουν σίγουρη πως θα έλεγες: δεν προλαβα να του πω οτι θα εχει τελειωσει το καλοκαιρι, και τσουπ το κουδουνι χτυπησε και ενας courrier μου εφερε τα δωρα του Νίκου...

Ξέρω θα πεις οτι ειμαι χαζή, αλλά ρομαντική χαζή ε? Μη μου πεις...

Ασπα μου τέλος καλο ολα καλα, τωρα λογικα εισαι στα παιδακια σου και μολις εχουν αρχισει οι διακοπες σας, καλα να περασετε για ακομη μια φορα...

Κοριτσια ο μικρος Νικόλας και οι περιπετειες του...σημερα το βραδυ δεν ειχαν συνεχεια..ευτυχως. Ξύπνησε στις 20.30 τελικά και πήγαμε στο Κατάκολο, ήταν κύριος...α, δεν εχω να πω τίποτα, μες την τρελη χαρα και τρελο γελιο με τις ατακες του...με τρελαινει που κανει προτασουλες...

Λενάκι για σενα αυτο...: Το πρωϊ που πηγαιναμε για μπανιο μιλαγε σε μια γατα: Χατούλα, εγω σαλασα μπανιο τωα, γεια χιου!!!

Και λεω εγω με επιφωνημα (κλασσικη χαζομαμα) καλε το παιδι μου μιλαει κανονικα θα τρελλαθω...

και γυρναει ο Νικόλας στη γάτα..Χατούλα μιλάω!!!

Είναι να μην τρελαίνεσαι? είναι???

Αυτά...φιλάκια τα λέμε το πρωϊ γιατί απ' ό,τι βλέπω πάλι κοιμάστε όλες.. :(:unsure:

ή μήπως όχι, Βικουλίνι???? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα, εχθές δεν μπήκα γιατί δεν ήρθα στο γραφείο. Γιορτάζαμε και εγώ και ο άνδρας μου. Πήρα άδεια για να μαζέψω το σπίτι. Ωραία ήταν ήρθαν οι φίλοι μας και φίλοι της Ανδριάνας και αργήσαμε να κοιμηθούμε. Το σπίτι καταλαβαίνετε είναι πάλι χάλια. Εκεί που καθόμαστε περνούσαν αυτοκίνητα μηχανάκια ποδήλατα χαμώς, το ευχαρίστήθηκαν όλοι. Τώρα εγώ είμαι λιώμα αλλά δεν πειράζει. Δεν ξέρω τι να κάνω για το απόγευμα να κοιμηθώ ή να πάμε για μπάνιο??? Θα δείξει η νύστα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ;;;ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΡΟΣΙΑ Ε;;ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΗΤΑΝ ΗΡΕΜΟΣ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΤΕΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ...ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΛΙΓΟ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΤΡΑΠΕΖΙ.ΦΥΣΙΚΑ ΜΕΤΑ ΕΠΕΣΑ ΞΕΡΗ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΧΤΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΕΚΛΕΓΑ 1 ΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ....ΠΑΕΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ;;ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!!

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Ε;;;ΜΠΡΑΒΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΛΙΓΟ ΚΟΣΜΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!

ΒΙΚΑΚΗ;;ΤΡΑΛΑΛΑΛΑΑΛΑ;;;; :P ΔΕΝ ΠΗΓΑΤΕ ΧΤΕΣ ΒΟΛΤΟΥΛΑ;;;ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΕΣ ΛΙΓΑΚΙ!!!

ΛΕΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;

ΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ...ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΧΑΛΑΛΙ Η ΚΟΥΡΑΣΗ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ;;

ΑΣΠΑ ΤΙ ΛΑΧΤΑΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΑΡΓΗΣΕΤΕ Ε;;;ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!

ΤΙ ΑΛΛΟ ;;ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΤΗ ΔΙΑΒΑΣΑ!!

ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ Η ΜΕΣΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΝΑΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ...

:kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλίνι goodmorning

πότε γεννάς???

Η μικρή μου κοιμάται σπίτι με τον μπαμπά της και εγώ είμαι στην δουλειά.

Θα ξυπνήσουν θα πάνε από την γιαγιά και μετά θα δούμε.

Μια εβδομάδα ακόμα δουλεύω και μετά θα κάτσω θα έρθει ο μπαμπακούλης μου που έχω να τον δω καιρό και μπορεί να πάμε κάπου όλοι μαζί αλλά όχι για πολύ. Δεν με νοιάζει που δεν θα πάμε διακοπές γιατί μένουμε Σαλαμίνα και είμαστε σαν διακοπές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες τι κανετε???????????

εμεις βλεπουμε kid songs καλε τι ωραια τραγουδακια που βαζει???

κατερινακη εκει που εχουν δεσει δυσκολο για κουριερ σε καθε ντοκο μονο ενα μαγαζακι εχει κ καστρα τιποτα αλλο....αλλιως θα το εκανε το αγορακι μου ειναι πολυ ρομαντικος...

βικουλινικατσε βρε λιγο να ξεκουραστεις....τι κανει η ομορφη παρος??

ριασαλαμινα που μενεις???εγω μενω περαμα αλλα σαλαμινα εροχμαστε συνεχεια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορτσουδια μου!!

Να μαι και εγω!!!

Τι κανετε;;

Κατερινακι μου ψωφαω με αυτα που λεει ο Νικολας και οπως τα λεει!!!! Και η δικια μου αρχισε να κανει προτασουλες να να παπαγαλιζει οτι ακουει και τρελενομαι!!! Εχω ψηλωσει 5 ποντους απο την περηφανια μου!! :laugh: :laugh: :laugh:

Αντριανα Χρονια σας πολλα!!! Ωραιο πραγμα να γιορτταζεις μαζι με τον αντρουλη σου! Που δουλευεις;;

Βικακι τι καλο αντρουλη που εχεις...Ο δικος μου εχει να μου παρει δωρο κατι χρονια.. :blush: Ουτε οταν γεννησα την μικρη πηρε κατι...γενικα δεν τα παει καλα με αυτα και ειναι το μονο μου παραπονο.. :( Πηγαινε παρε οτι θελεις μου λεει καθε φορα αλλα ετσι δεν εχει νοημα..

Βικουλινι μου πως νιωθεις που πλησιαζει ο καιρος να γεννησεις;; Ολα ετοιμα για τον μικρο;;

Βρε Αντριανακι η φωνη εφτιαξε απο το πισι!! Εσυ γιατι χανεσε ετσι ψυχη μου;;;;

Τα φιλια μου σε ολες!! Τα λεμε μετα!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι δουλεύω σε μεσητικό και τεχνικό γραφείο στη Σαλαμίνα

Είμαι στην δουλειά τώρα σε μισή ώρα περίπου φέυγωωωωωωω

Βαρέθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλιτσες!!!

ρια μου χρονια σου πολλα για χτες!!!να χαιρεσαι κ τον αντρα σου!!!!! :)

λενακιιιιι με συγκινησες καλε ετσι που ειπες οτι χαθηκα! :(:S δεν διαβασες πιο πανω ε???χιχι!!3 μερες δεν εχω κατσει!!στα κλεφτα οτι κανω!!μια χωρα,μια γραφειοκρατια,μια dvd!!! :P ερχεται η πεθερα μ τη δευτερα κ θελω να ειναι ολα ωραια κ βολικα να ευχαριστηθουμε!!! :)

τωρα βεβαια λενακι που ειδα κ το νεο γκραζ στη φαρμα,λεω να επιστρεψω δριμυτερη!!! :laugh: :laugh: :laugh: εκει που λεω να κοψω λιγο...τσουπ να κατι καινουριο!! :woohoo: :woohoo:

βικακιιι ουτε ενα ευχαριστω στον ανθρωπο βρε τρελιαρα??απαπαπα!!!!! :laugh: :laugh: :P πλακιτσα!!!

κοριτσια απο δευτερα δεν θα πολυμπαινω,να το ξερετε να μην ανησυχειτε για την αφεντια μου!!!θα ειμαστε πολλα ατομα κ δεν μπορω να ειμαι μπροστα σε μια οθονη!!!τα βραδια ισως να μπαινω καμια ωρα οταν πεφτω στο κρεβατι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσακια σε λίγο φέυγω καλό ΣΚ, καλή ξεκούρασει αν τα καταφέρεται, καλά μπάνια σε όσες έχουν την δυνατότητα......

Φιλάκια τα λέμε την Δευτέρα .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρια βικυ με λενε!!!!!!!

ελενακη να σου πω εγω ειμαι λιγο γαιδουρα μετα το χαρη μονο στο χαρη παιρνω στο νικο τιποτα ολο το ξεχναω ρε γμτ :P κ εκεινος μου κανει συνεχεια να φανταστεις 17-1 εχουμε επετειο εκεινος καθε μηνα στις 17 μου φερνει λουλουδια κ για να το πειραξω του λεω τι εκανες κ μου λεει απαπα εσυ δεν τρωγεσε με τιποτα...

ομως αυτη τη φορα του πηρα ενα μπλουζακι δεν μπορειτε να πειτε ειμαι κ πολυ large :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αντριαννα με το καλο να τους υποδεχτεις...αστην φαρμα ειπαμε θα κανουμε αποτοξινωση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ολο φευγω και τελικα παντα ξαναρχομαι στο μαμμυ! :laugh:

Βαριεμαι αφορητααααα!!!

Απο facebook,σε μαμμυ και απο εκει σε ενα αλλο φορουμ και

τουμπαλιν.

Ο Παυλος λειπει απο της 11 το πρωι στην δουλεια και θα

ερθει κατα της 2 το βραδυ :( Μου ελειψε πολυ σημερα που δεν τον

ειδα καθολου! :( Ουφφφφ! Τι να πεις και εσυ Βικακι ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

Εγω ολο φευγω και τελικα παντα ξαναρχομαι στο μαμμυ! :laugh:

Βαριεμαι αφορητααααα!!!

Απο facebook,σε μαμμυ και απο εκει σε ενα αλλο φορουμ και

τουμπαλιν.

Ο Παυλος λειπει απο της 11 το πρωι στην δουλεια και θα

ερθει κατα της 2 το βραδυ :( Μου ελειψε πολυ σημερα που δεν τον

ειδα καθολου! :( Ουφφφφ! Τι να πεις και εσυ Βικακι ε;;

ακριβως το ιδιο η βαρεμαρα σε ολο της το μεγαλειο τον ειχα αφησει στην ακρη αλλα δεν με παιρνει ο υπνος κ ξαναμπηκα...πω πω αλλες 3 εβδομαδες και να ειναι 3 κ δεν ειναι παραπανω....γιατι παιζετε να ερθει αργοτερα!!!!!!!!!!!ουφ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!!

Χτες δε μπορεσα να μπω καθολου ολη μερα γιατι απλα δε μπορεσα να κανω και τιποτε αλλο απο το να κοιμαμαι...

Τί ημικρανία τρελλή ήταν αυτή δεν ξέρω..μάλλον κάτι υποθέσαμε εδώ όλοι αλλά δεν ήθελα να το πιστέψω. Κι εγώ και η συνηφάδα μου δέκατα (καλά εκείνη έφτασε 38.4!!) :blink: και απίστευτες κομμάρες και πονοκέφαλο. Η ΓΙΑΓΙΑ του Βασίλη είναι η υποψία μας...το στομα της δεν σταματαει ρε κοριτσια τη γλωσσοφαγιά...95 χρονών και λέει λέει λέει και για καλό δεν είναι...τί να πω...μας έφαγε, μα και οι 2??

Δεν κάναμε τίποτα χτες μόνο για μπάνιο πήγαμε στις 7 το απογευμα γιατι δεν άντεχα άλλο ήλιο ήμουν γκολ...

Εσείς τί θα κάνετε σήμερα που είναι και Κυριακή??? Θα πάτε για μπανάκια οι περισσότερες ε?? Καλά να περάσετε!

Ρία στο έγραψα και σε προηγουμενες σελίδες την Παρασκευη αλλά θα στα ξαναπώ...ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ@!!! ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΥΓΕΙΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΜΕΤΡΑΝΕ! ;)

Ξέρω κι άλλη μια κοπέλα απο το mammyland στην Σαλαμίνα, την "ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ' ΜΟΥ, ναι το κλεισαμε το συμπεθεριο απο εδω.... :P:lol: θα την ρωτησω που μενει αλλα δεν νομιζω κέντρο...θα ερθω κατα τις 10 Σεπτεμβρη εγω εκει για δουλειες, συγκεκριμένα στο κέντρο, έχω πελάτη μου τον Σταμπάμπα τον Γιώργο το καφεκοπτείο, είμαι σίγουρη ότι το ξέρεις... :)

Λοιπόν για να μην φτιάξω πάλι κατεβατό φιλιά σε όλες ανεξαιρέτως και θα προσπαθήσω να μπω και το μεσημεράκι, αν δεν ζαλίζομαι πάλι... :blink:;)

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!!!!

Ξυπνησατε;;; :)

Κατερινακι μου οντως απο την γιαγια θα ειναι! Δεν ειναι τυχαιο οτι σας επιασε και τις 2! Κανεναν να σας ξεματιασει δεν εχετε;; Θα το εκανα εγω αλλα πρεπει να εχω μια εικονα της συνηφαδας σου.Για αρχη θα ξεματιασω εσενα σε λιγο! :);) Περαστικα σας!!! :kiss:

Εγω ναι σημερα που ειναι Κυριακη λεω να παω για βουτιες στην θαλασσα! :laugh: :laugh: :laugh: Μιας και εχει καυσωνα εδω!

Αχ αντε να ερθω Ελλαδα και να εχει καλο καιρο..Δεν περνανε οι μερες γμτ!

Παω να σιδερωσω γιατι μας βλεπω να μην εχουμε ρουχο σιδερωμενο μεχρι να ερθουμε! :laugh: Φιλακια και ευχες για μια υπεροχη Κυριακη σε ολες! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε αδελφουλα μου τι ματι κακο ειναι αυτο;;;; Δεν μπορω να σταματησω να χασμουριεμαι!! Ματιασμενη στο φουλ..πω πω.Ειμαι σιγουρη πως θα νιωσεις καλυτερα σε λιγο.. Φτου φτου φτου! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ;;;

ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΒΑΨΑΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΜΕ ΒΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΜΕΣΑ...ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΛΟ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ....Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ...ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ....

ΡΙΑ 26 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ!!

ΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;ΞΕΜΑΤΙΑΖΕΙΣ;;;ΠΟΤΕ ΕΡΧΕΣΤΕ ΕΛΛΑΔΑ;;;ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΩΡΟ...ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΑΡΧΗΣΑΝ ΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΑΡΧΗΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ... :laugh: :laugh:

ΕΣΥ ΠΩΣ ΠΑΣ;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΑΧ ΑΥΤΗ Η ΓΙΑΓΙΑ!! :woohoo: :woohoo:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!ΠΑΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλίνι μου ευχαριστώ όντως είμαι καλύτερα!! Ας είναι καλά η αδερ΄φούλα μου το Λενάκι μου που με ξεμάτιασε!!

Τί καλά που φτιάξατε το δωμάτιο για το μπεμπέ...ε, καιρός ήταν...αντε τωρα σου έμειναν τα ρουχαλάκια και είσαι κομπλέ για να ξεκινήσεις το ταξίδι σου...να μας ερθεις εδω να σε προσεχουμε εμεις..χιχι

Λενάκι μου αστα ταυτοχρονα μας επιασε και τις δυο νύφες!!! Τυχαίο? Δεν νομίζω....!!!! ;)

Θα τα πούμε μετά...γιατϊ ο Νικόλας δεν ακουει να παει για υπνο πρεπει να τον βαλω με το ζόρι!!!

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά έγινε το θαύμα κι ο Νικόλας κοιμάται...

η μαμά χαλαρώνει ακούγοντας τραγούδια στο y-tube με ακουστικά σαφώς. έχω ρίξει εν τω μεταξύ το κλάμα γιατί ακούω ρομαντικά τραγουδάκια, είναι και οι ορμόνες μου τραλαλαλα όπως λέει και η φίλη μου Βίκυ...

λοιπόν ξαναμπήκα για να ανεβάσω ένα τραγουδάκι που βρήκα τυχαία και που πρωτη φορά άκουσα, βλέποντας τους στίχους του δεν ξέρω γιατί αλλά μου βγήκε να το αφιερώσω στο ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ...

Φιλενάδα για σενα αφιερωμένο εξαιρετικά, με το καλό το μπεμπέ!!!

Φιλιά και ελπίζω να το κάνω σωστά και να ανέβει...

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="

"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!τι κανετε???εμεις εδω δεν εχουμε ρευμα καιε εχουμε προβλημα,σας γραφω ενα συντομο μηνυμα γιατι το λαπτοπ δεν εχει πολυ μπαταρια!!!!

φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..ΣΗΜΕΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΛΑ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΟ ΤΡΑΒΗΓΜΑ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΣΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΣΤΡΕΜΜΑ ΣΤΟΝ ΑΣΤΡΑΓΑΛΟ...ΤΕΛΕΙΑ ΜΙΛΑΜΕ!!!ΜΕ ΓΛΩΣΣΟΦΑΓΑΝΕ,,.,.ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...