Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Α ρε Βικουλίνι τι να κανουμε υπομονή... θα μεγαλούσουν και θα έρθουν άλλα :blink::blink::blink:

Σήμερα ο Δημητράκης μου είναι υπόδειγμα παιδιού μου είπε η πεθερά μου που τον κρατάει!!!! Και εγω το πρωι παραξενεύτηκα, καθησε στην καρέκλα του και ξεφύλλιζε ένα περιοδικό με παιδάκια και μου τα έδειχνε, παίζει με τα παιχνίδια του... Τον κοίταξα για πυρετό αλλά δεν έχει :blink::blink::blink: . ΣΟΚ η μάνα πρωι πρωι. Καλέ μου το αλλάξανε και μου δόσαν κλώνο του :P:P:P . Ας μη λέω πολλά όμως είναι ακόμα 12 το μεσημέρι :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Τι κανετε;;

Χτες ειχα χαλια μερα.Ολη μερα ημουν με τρελο πονοκεφαλο και στομαχοπονο! Δραμα η κατασταση! Εκανα και εμετο απο τον πονο μετα

απο ποσα χρονια... :blush: Ευχομαι να μην ξαναερθει τετοια μερα!

Κατερινακι πολυ χαιρομαι που απολαυσατε το μπανιο σας!! Πως περνατε με τα παιδια;;

Ασπα μου καλες διακοπες ευχομαι!!! Αχ ποτε θα ερθει η μερα να φυγουμε και εμεις! Να περασετε τελεια!!!

Βικουλινι μου εισαι ηρωας!! Μπραβο σου! δεν εχω τιποτα αλλο να πω! :kiss::kiss::kiss: Α! μσν εχεις;; :)

Φλωριαννα μου μεταλλαχτηκε ο Δημητρακης;; :lol: Ευχομαι να μεινει τοσο καλο και ησυχω παιδακι! Φτου φτου μην τον ματιασουμε!

Παω για σιδερο κοριτσια τωρα που κοιμαται η μικρη! φιλακια σε ολες!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

μπηκα για ενα γεια και θα σας γραψω μετα γιατι με περιμενουν ολοι να φυγουμε για παραλια

περναμε πολυ ωραια με τα παιδια και ο νικολας ακομα καλυτερα αφου ειναι στο επικεντρο της προσοχης ολων...ποιος την χαρη του...

τα φιλια μου σε ολες

και καλο ταξιδι Ασπα μου να περασετε καλα...τα λεμε τελος του μηνα!!!

ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ, οποια πετυχω μεσα...Βικουλινι ακους???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALIMERA tzenaki me to kalo koritsara mou na ipodextis to neo melos tis ikogenias vikaki pou eisai mari___

kai emeis ksepatothikame sta mpania xthes pigame sto beachbar tis giolada diamanti itan poli oraia

filakia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STAMYMAMY έγραψε:

φλωριανα εισαι ηλιουπολιτισαε???και εγω κατω ηλιουπολη,σε ποια χρυσαλιδα???στην αγ,μαυρα την εκκλασια διπλα???δουλευει μια καλη μου φιλη εκει εσενα σε ποιο τμημα τον εγραψες???πως λενε την δασκαλα του???καλα δεν ειναι και μεγαλο σχολειο.εχω παει και εχω κανει και εγω δοκιμαστικο και εφυγα δεν ξερω αν το ξερεις ειμαι παιδαγωγος!!!!

φλωριανα δεν μου απαντησες,για πες μου??θα σου πω γιατι ρωταω.

λενακι μου τι κανεις???

κατερινακι καλα περνατε στις διακοπες???

μανουλα 3 καλε που εισαι εσυ???χαθηκες!!!κυνηγας τα μικρα σου στην θαλασσα?

ρια καλως ηρθες!!

jennibell τωρα μαλλον θα εχεις γεννησει!!!!να σου ζησει!!!!!

βικακι καλα παιρναμε δεν ξερω ποτε θα γυρισουμε!!!!

βικουλινι καλα εισαι???εχεις δικιο απελπισια ειναι και εγω μαζευω ολο παιχνιδια απο το πατωμα!ποσο μαλλον εσυ με την κοιλιτσα να σκυβεις!!!

και μετα οι αντρες θελουν και 2 παιδι και τι κουραγιο ρε κοριτσια να κανουμε και 2 παιδι????

εγω κοριτσια αναθεωρησα!!!!δεν με βλεπω φετος για 2 μωρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικα λευκαδα απο ποιο χωριο εισαι???η γιαγια ηταν απο την εξανθεια,καλα περνατε εκει,πρεπει να εχει πολυ κοσμο τωρα,ε???

μιρλιτσα τι κανεις??διακοπες εσυ δεν θα πας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ΣΤΑΜΥ μου. Σου έχω απαντήσει στις Ηλιουπολίτησες, αλλά τα υπόλοιπα για την Χρυσαλίδα δεν τα είδα. (είμαι και λίγο γκαβή χιχι).

Μένω στην Ηλιούπολη στην πρώτη κάθετη της Σκόπα πάνω από την Αγ. Παρασκευή. Αν κατάλαβα καλά κάπου κοντά στην Δαιδάλου μένεις;;

Έγραψα τον Δημήτρη στη Χρυσαλίδα στην Αγ. Μαύρα. Έχεις εκεί γνωστή;;; Θα πάει μάλλον στο τμήμα με τα 2,5 χρονών. Πές μου πληροφορίες. Ρωτάω να μάθω γι'αυτό αλλά καμία απάντηση από τα κορίτσια του φορουμ.Μάλλον δεν το ξέρει καμία. Τη δασκάλα του δεν ξέρω πως την λένε δεν την έχω γνωρίσει ακόμα. Έχω γνωρίσει μόνο την διευθύντρια την κα. Αλεξάνδρα. Μου φάνηκε πρόσχαρη και έμπειρη και μου είπε για κάποια κα.Σία η οποία είναι άριστη στη δουλειά της. Αλήθεια εισαι παιδαγωγός; Κατατόπισε please... Αλήθεια γιατί έφυγες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακιαααα!!τι κανετε???με ψαχνατε βλεπω!!!σας ελειψα???χιχι!! :P:P

λοιπον 2 μερες το λαπτοπ σερνοταν!!!εσβησ προγραμματα ν'αδειασει λιγο κ μετα εβαλα εν προγραμμα για ιους που εχω μεσα να τους αφανισει!! :laugh: :laugh: 4 ωρες εκανε το σκασμενο!! :angry::angry:

βεβαια εχουμε παρει κ 3 μερες συνεχομενα dvd κ καηκα παλι!!χαχαχα!!! :lol: :silly:

χτες ολο το πρωι ημουνα χωρα με τον νικολακη για γραφειοκρατικα!!!ξεσκασα λιγο!!η γιαγια μου απ'την αλλη ηταν καπως ετσι :blink::blink::huh::huh: οταν γυρισα...την πρηξανε τα μικρα!!! :laugh: :laugh:

το απογευμα πηγα στη χωρα κ με τα 3 μαζι!!!σκετη απολαυση!!τα μεγαλα χερακι-χερακι κ ο θανασακης στο καροτσι!!!δεν με κουρασαν καθολου!!το μονο που φοβομουν ηταν μην τα χασω στο χαος!! :S:S :laugh:

καποια στιγμη τους λεει μια τουριστρια:''hi kids!!'' κ της απανταει ο νικολας:''δεν μας λενε kids!!εγω ειμαι ο νικολας κ αυτη η αδερφη μου η μαρια!!''μ'ενα υφος ομως κοριτσια!! :woohoo: :woohoo:

α!!κ μια αλλη ελληνιδα ηταν!!μου λεει ιταλικα πως λενε τον μικρο!!εγω γρι δεν καταλαβαινα κ της εκανα εεε???κ την κοιταζα σαν εξωγηινο!!!κ μου λεει:''ααα!!πως τον λενε τον μικρουλη??''!!!!!!!μαλλον κοριτσια ιταλοφερνω!!! :laugh: :laugh: ειδικα κ ο θανασης ο ξανθομπομπιρας!!! :laugh:

ερχεται η πεθερα μου τη δευτερα,με τον αντρα της κ τα παιδια!!!αχ!!τι καλα!!!θα εχω κ παρεα!!ολη μερα δουλευει ο σπυρος! :( ωραια θα περασουμε!!10 μερες θα μεινουν!!αλλα με πηρε χτες τηλεφωνο κ μου λεει αν γινεται ν'αλλαξει τα εισητηρια για να μην κατσουν τοσο πολυ κ μας κουρασουν!!κ φυσικα εγω θελω πολυ να μεινουν τοσες μερες κ της ειπα οτι θα τα αλλαξουν εδω οταν ερθουν!!!φυσικα δεν αλλαζουν τιποτα!κ σιγα μην τους αφησουμε!! :lol::lol:

αυτααα!!!σας ζαλισα!πω πω δεν ειναι να αργω να γραψω...μετα παει ροδανι η γλωσσα μου!! :silly: :silly:

ρια καλωσηρθες στην παρεα μας!!!ειμαστε κ συνωνοματες με την κορη σου!!να τη χαιρεσαι!!! :)

κοριτσια δεν θυμαμαι αλλα!!!μολις μπηκα ειχατε γραψει 64 απαντησεις!! :blink: μα ποτε προλαβατε!! :P:P

:kiss::kiss: φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε εγω ειμαι home alone ουαουυυυυυυυυυυυυ :woohoo: :woohoo: :woohoo: τραλαλαλαλαλαλλαλαλαααλαλαλαλ

ο χαρακης στη μαμα μου stop. ξεπατωθηκα στις δουλιες stop. τωρα ξαπλα κ απολαμβανω stop. ωραιο το καλοκαιρακι stop. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

λοιπον αφου περασε η ωρα του παιδιου εχουμε κ λεμε

συμπεθερα α μαρη που θες κ beach bar η αφεντια σου :P

αντριανακι σνομπαρεις το ποστ μας??? :P

βικουλινι υπομονη κοριτσακι μου..εξαφανιστηκα γιατι μας εχει χασει κ το σπιτι..το βραδυ μπαινω κ λιωνω στα παιχνιδια στο φεις

ασπακαλες διακοπουλες κ καλη ξεκουραση!!!!!1

κατερινακηυπομονη θα ηρεμησουν(οταν πανε φανταροι :P :woohoo: )

ελενακητι κανεις??τι κανει η κορη κ ο υιος????

φλωριαννα τι κανεις??

ιωανναφυγατε διακοπουλες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΩΡΙΑΝΑ έγραψε:

Καλά είμαστε Βικάκι μου σήμερα ο Δημήτρης είναι "καλό παιδί" μεταλάχτηκε όπως λέει και η Λένα!!!!

Καλή ξεκούραση :kiss::kiss::kiss:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaa :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :angry::angry::angry: αυτα τα εικονίδια απεικονίζουν την φίλη σας την Κατερίνα στις 3 το μεσημερι που ο Νικολας δεν συνεργαζοταν με τιποτα για να μαζευτουμε απο την παραλια...ειναι πολλα και θα σας κουρασω τα μη που ελεγε, δεν ηθελε με τιποτα να κανει οτι του λεγαμε...ποσες φορες εχω ορκιστει οτι δεν θα τον ξαναπαω πουθενα...και παντα ξανακανω το ιδιο λαθος....αχ υπομονη δολια μανα.... :P

Τωρα επιτελους μετα απο 2 ωρες προσπαθειας της συνηφαδας..κοιμηθηκε το σκατουλι...ελπιζω να κλεισει μια ωρα τουλαχιστον για να παμε μια ηρεμη βολτα μετα...

Φλωριανα ακομα ειναι καλο παιδί ή του πέρασε??? :P:) :laugh: μακαρι να μεινει ετσι καλος μονιμα!!! :)

Λενάκι μου δεν σε προλαβα ε? μαλλον κοιιμασαι...δεν πειραζει ξεκουρασου...

Ρία, τι κανεις? Μήπως γιορτάζεις σήμερα? Αν ναι χρονια πολλα! Αν παλι βγαίνει απο άλλο ονομα οκ never mind...που χαθηκες? Δεν μπηκες παλι χτες ε?

Βικουλίνι μου πήγες θάλασσα? Αχ κι εσυ δεν εκανες μια προσπαθεια χτες βραδυ αφου δεν κοιμοσουν μπας και μ' εβλεπες, δεν πειραζει σημερα ίσως.. :)

Ανδριαννούλα μου πέθανα στο γέλιο με την αντίδραση του Νικόλα σου στο hi kids....τί τέλειος που είναι...φαντάζομαι καμάρι η μαμά ε???Αχ!!!

Βικάκυ μου τί καλά που χαλάρωσες~! Ε μια μέρα και για τη μανούλα χρειάζεται!!! Πώς ήταν μετά απο τόσο καιρό που τον άφησες? Φαντάζομαι περασαν σουπερ γιαγια και εγγονος ε?

Στάμμυ μου περνάμε πάρα πολυ ωραια αν εξαιρεσεις τη βαβουρα του Νικόλα που όπως θα εχεις διαβασει τοσες μερες που γραφω μας εχει βγαλει νοκ αουτ, δεν παλευεται..εσεις πως περνάτε?

Εγώ κορίτσια σχετικά με τη βοήθεια, δεν μπορώ να πω, ο Βασίλης βοηθάει αρκετά. Αρκεί να μην έχει άστρο μουχλας εκείνη την μέρα..όμως σχεδόν παντα βοηθάει, κι αν οχι τοσο με τον μικρό τουλαχιστον στις δουλειες του σπιτιου αρκετα. Βέβαια όλα αυτα μετα τον 4ο μηνα της εγκυμοσύνης. Πρίν ούτε τις παντόφλες στο ντουλαπι δεν πηγαινε...είναι στον ανθρωπο ομως, οι αντρες κυριως δεν μπαινουν σε καλουπια...τωρα που λεμε για δευτερο ειπε θα ασχολειται πιο πολυ και με τον Νικολα..για να δουμε..

Αχ αντε να κλεισω την εκθεση παλι γιατι στο τελος θα βλεπετε οτι εγραψα κι απλως θα προσπερνατε την απαντηση μου.. :lol::lol::blush::blush:

:kiss::kiss: πολλα σε όλες...

Ιωάννα μου είσαι διακοπές? Πήγατε τελικά Κύθνο? Μάλλον ε? Καλά να περνάτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανονικά τώρα δεν θα έπρεπε να είμαι εδώωωωωω, :(

κανονικά τώρα θα έπρεπε να είμαι ήδη στο χωριό μου και να παίζω με τα παιδιά μου και το καινούργιο τους ποδήλατο!!!

Από το μεσημέρι που μιλήσαμε με την κόρη μου, της υποσχέθηκα πως μόλις ξυπνήσει από τον μεσημεριανό της ύπνο θα έχω φτάσει κοντάς της και θα της έχω το ποδήτατό της...

Μου ΄ρχετε να κλάψω από τα νεύρα μου....

Όλα τελευταία στιγμή συμβαίνουν...έχει τόση πολύ δουλειά ο άντρας μου σήμερα, που έχει πάει 20:00 και ακόμα είναι στην δουλειά.

Δεν το αντέχω αυτό τώρα....υπερβάλλω αλλά θέλω να φτάσω γρήγορα κοντά τους και να τα αγκαλιάσω...μου 'χουν λείψει τόσο πολύ τα παιδάκια μου, που δεν αντέχω έστω και αυτές τις λίγες ώρες που απομένουν!!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μικρή νευρίασε και μου το έκλεισε.... :(

Ότι ώρα κι αν έρθει εννοείται πως θα φύγουμε, στην τελικά θα οδηγήσω εγώ σε όλο τα ταξίδι.

Δεν μπορώ να περιμένω με τίποτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκεψου μονο οτι σε λιγες ωρες θα εισαι κοντα τους κ ξεκινανε οι διακοπες σας...προσπαθησε οσο μπορεις να ηρεμησεις!!!!!!!!!!!δυσκολο το ξερω!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως το βλέπω δεν θα τα προλάβω ξύπνια!

Ξέρεις όταν είσαι έτοιμη για τις διακοπές και ξεφεύγεις έστω και λίγο από το πράγραμμα γίνεσαι άνω κάτω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...