Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙΣ;;;

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΕΧΩ ΤΗ ΜΑΡΙΣΑ 6-6-2008 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ 2ο ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια B)B) . Ξύπνησα επιτέλους και είμαι στη δουλειά :(:( . Το βράδυ ο Δημήτρης μου έκανε γερμανικό καψώνι: 2 με 5!!!! :blink::blink: . Δεν ξέρω τι τον έπιασε, μια φώναζε εμένα μια τον μπαμπά του, μετά ήθελε άτα κλπ. Είμαι κομμάτια :blink::blink: !!!!! και να φανταστείτε ότι τον πήγα εχθές για μπάνιο για να κουραστεί και να κοιμηθεί καλήτερα :S:S .

ΛΕΝΑΚΙ: Μπράβο στο κοριτσάκι σου... Καλέ τι καλό παιδί!!! Εγώ για να φανταστείς πρέπει να έχω κάποιον να τον κρατήσει για να κάνω τις δουλειές του σπιτιού :blink::blink: . Θυρίο ανήμερο!!!!! Καλά βρε κορίτσια έχω μια απορία: είναι θέμα χαρακτήρα ή θέμα εκπαίδευσης να κάθονται ήσυχα έστω και για λίγο;; Γιατί αν είναι το δεύτερο μέλλον έχω αποτύχει παταγοδώς!!!!

ΑΝΔΡΙΑΝΑ: Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Να χαίρεσαι την οικογένειά σου.

ΑΣΠΑ: Σήμερα πας για το ποδήλατο;; Άντε καλορίζικο και καλές βόλτες :woohoo: :woohoo: .

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ/ΣΤΑΜΥ: Υπομονή κοριτσάρα. Που θα πάει θα μεγαλώσουν. Δεν ξέρω αν είναι καλό αυτό τώρα, πάντως έτσι λέω στον εαυτό μου για να παρηγοριέμαι. Τώρα ελπίζω στον παιδικό ότι θα τον ηρεμήσει λιγάκι. Ας ελπίσουμε....

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ: Καλά να περνάς, αχ ζηλεύω!!!!!!!!!!

ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΙ ΓΕΜΙΖΕΤΕ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ!!!!!

ΣΕ ΟΣΕΣ ΞΕΧΑΣΑ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δουλεύω σε Μεσητικό και Τεχνικό γραφείο τώρα δεν έχει πολύ δουλειά γιατί όλοι έχουν πάει διακοπές να σου ζήσει η κόρη σου και καλά κουράγια για το επόμενο. Είσαι πολύ τυχερή μακάρι να ήμουν και εγώ έγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα πάντως κορίτσια τώρα έχει ηρεμήσει έχει κανένα τρίμηνο που μπορώ και κάνω καμία δουλειά στο σπίτι πριν ούτε που τόλμαγα να σφουγγαρίσω ή να σιδερώσω όσο για προσωπικό χρόνο μόνο όταν κοιμάται το ζουζουνάκι μου, όταν με βλέπει και κάθομαι με φωνάζει για να παίξουμε με τις κούκλες. Εσένα βικουλίνι πως το έχει πάρει το θέμα με το μωράκι που θα κάνεις?? Τι είναι αγοράκι ή κοριτσάκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΟΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ...ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΡΧΗΣΕ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΕ ΦΙΛΑΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΤΛ.ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ!!

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ 2ο;;

ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΗ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ;;;ΜΑΚΑΡΙ!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΚΟΥΡΑΓΙΑ!!ΤΙ ΞΕΝΥΧΤΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ Ε;;;ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΟΛΟ ΚΛΑΙΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ...

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΑΙ 2η ΣΕΙΡΑ ΤΡΑΠΕΖΙΤΕΣ;;;ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΔΟΝΤΑΚΙ ΠΑΛΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλίνι δεν θέλω να σε τρομάξω, αλλά όταν εγώ νέννησα τον γιό μου, η κόρη μου ήταν 16μηνών και μόνο ήρεμη δεν ήταν. :blink:

Αντιθέτως μάλιστα αγρίεψε περισσότερο και ζήλευε πάρα πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ: ναι βγάζουν και 2η σειρά τραπεζίτες. Ο Δημήτρης βάζει τα χέρια του στο στόμα εδω και 2 μήνες αλλά ο παιδίατρος μας είπε ότι θα αργήσουν να βγουν ακόμα. Είναι δύσκολα τα άτιμα... εδώ ένα δόντι μας πονάει εμάς και πίνουμε αναλγητικά για τον πόνο, φαντάσου τα καημένα τα μωράκια που βγάζουν συνέχεια δοντάκια. Τα λυπάμε. Ο γιατρός μας είχε πει ότι αν ένας ενήλικας τράβουσε τον πόνο που έχουν τα μικρά με τα δόντια τους δεν θα άντεχε!!!! Ευτυχώς τα μικρά αντέχουν πιο πολύ τον πόνο, άσε που αργότερα δεν θυμούνται τίποτα. Για όλα έχει προνοήσει η μητέρα φύση ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ θέλω πολύ να κάνω και δέυτερο αλλά δεν μπορούμε οικονομικός με τίποτα

και η μικρή μου που την ρωτάω δεν θέλει με τίποτα

και αν καμία φορά την πιάσω με το καλό μου λέει κάνε ένα μωράκι αλλά δεν θα πάρει ούτε τις πιπίλες μου ούτε το γάλα μου ούτε την κούνια μου ούτε την μαμά ούτε τον μπαμπά μου οπότε καταλαβαίνεται τι τυχερό που θα είναι το αδερφάκι της Ανδριάνας όταν με το καλό θα έρθει αυτή η ώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδή είμαι χαζή κι αγχώθηκα τώρα...τί εννοείτε ότι βγάζουν και δεύτερη σειρά τραπεζίτες>??????? ααα δεν αντέχω τώρα τη μουρμούρα όχι να ξαναρχίσουμε με δόντια!!!!!!!!!!!!!! ε λ ε ο ς !!!

Ξύπνησα νωρίς Βικουλίνι μου γιατί είχα να το παίξω νοικοκυρούλα χαρωπή σήμερα!! Έφτιαξα μοσχαράκι κοκκινιστό και κορμό για τον κουνιάδο και την συνηφάδα μου που κατεέφθασαν πριν 1 ωρίτσα. επιτέλους λίγη ζωντάνια!! είναι μικροί κι εκείνοι και με όρεξη για βολτίτσα (δικοί μου δηλαδή)!!!!

Είναι 19 η Ελεάννα και 26 ο Χάρης, οπότε καταλαβαίνετε! Η χαρά του Παιδιού...θα ξεσαλώσουμε! Τους αγαπώ πολύ...

Πάμε στον Πύργο για ψώνια τώρα...χι χι η κυρία προσχεδιασμένα όλα, γι αυτο σηκώθηκα 06.30 το πρωί να τα έχω όλα έτοιμα, μετά θα πάμε και για μπανάκι....αμε αμε....

Αχ τι καλά...

Ναι βρε Άσπα το είδα οτι ησουν μολις πριν μιση ωρα απο μενα μεσα το πρωϊ κι εσκασα, λεω για λίγο γαμωτο..

Ρία μου καλως ήρθες, θα τα πούμε αργότερα εμεις..θα σε πετυχω μαλλον μετα?

Βικουλίνι πάλι αποσυνδέθηκες την ώρα που έμπαινα>> θα στα πω in private μετα...

Φιλάκια κορίτσια μου καλη μερα να έχουμε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Κατερίνα φαντάζομαι την χαρά σου!!!!!!

Έτσι κι εγώ περιμένω πως και πως την συνυφάδα μου για δεκαπενταύγουστο στην Ερέτρια. Εχουμε την ίδια ηλικία...και την ίδια τρέλλα!!!! :laugh: :laugh:

Θα έρθουν με τον μικρούλη τους και θα έχουν παρέα και τα δικά μου παιδάκια!!!

Ε ρε γλέντια που θα κάνουμε.... :woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΠΑΛΙ ΑΝΤΕ ΑΥΤΑ ΤΑ 4 ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ...ΑΛΛΑ ΤΑ ΒΑΣΑΝΑ ΔΕΝ ΤΕΛΙΩΝΟΥΝ...ΧΙΧΙΧΙ!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΒΓΑΛΕΙ;;;ΟΙ ΤΡΑΠΕΣΙΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΠΟ ΟΣΟ

ΘΥΜΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ...

ΑΣΠΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΡΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΤΟΤΕ ΑΦΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΑΝΤΙΔΡΑΕΙ ΕΤΣΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ;;

ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ...

:kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι Βικουλίνι μου δεν τους έχουμε βγάλει ακόμα. Αλλά βάζει συνέχεια τα χέρια στο στόμα και πονάει αν τους πιέσω.... Δεν έχουνε σκάσει ακόμα :blink::blink: . Έχουμε μέλλον μπροστά μας :S:S:S .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΧΟΥΝ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ ....ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΜΕΛΛΟΝ ΜΗΛΑΜΕ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ?

Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΣ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΛΑΔΙ. ΕΚΛΑΙΓΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΚΡΕΣΤΑΙΝΑ, ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΝΑ 2Ο ΛΕΠΤΟ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ, ΚΟΠΑΝΙΟΤΑΝ ΣΤΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ, ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΣΑΦΩΣ, ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΦΡΙΚΗ ΦΡΙΚΗ ΦΡΙΚΗ!!! ΧΑΖΟΒΟΛΤΑ ΤΕΛΙΚΑ...ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ...ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑΝΙ...ΤΙΠΟΤΑ

ΑΝΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΘΑΛΑΣΣΑ...

ΦΙΛΙΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε πολυλογουδες!!!!!!!

μολις εκανα μπανακι με την υσηχια μου κ ξαπλωσα λιγο...σημερα σαπισαμε στη παραλια ο χαρακης το καταχαρηκε κ η μαμα ακομα περισσοτερο γιατι εχει πια το επιθυμητο μαυρισμα :woohoo: :woohoo: :woohoo: ηταν τοσο κουρασμενος που τον εβγαλα κοιμησμενο απο το αμαξι...τωρα περιμενω να δω ποτε θα ξυπνησει να φαει να κανει μπανιο κ να παμε παιδοτοπο...

αχ τι ωραιο το καλοκαιρακι tralalalalalallal :laugh: :laugh: :laugh: (αυτο θα ειναι το καινουργιο μου moto για φετος :woohoo: :woohoo: :woohoo: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα.

Σήμερα έκανα το τελευταίο μπανάκι για το 2010,αύριο στις 08:30 μπαίνω για να υποδεχθούμε τον υιό.Ακόμη δεν τα έχω τελειώσει όλα :laugh:

Η κορούλα μου προς το παρόν το έχει πάρει καλά,αλλά θα σας πώ όταν το δεί ζωντανό.

Τα Κρέσταινα τα ξέρω διότι 5χρόνια + μένω στην Κυλλήνη.

καλές διακοπές κορίτσια & τα λέμε σε λίγες μέρες. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ;;;

ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!

ΒΙΚΑΚΗ;;;ΠΕΡΝΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ Ε;;ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!

ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΡΙΞΕΙ ΣΤΑ ΜΠΑΝΙΑ...ΠΡΩΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΕ ΑΡΚΕΤΑ....Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕΝ ΞΕΚΟΛΑΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ 8,30 ΤΗΜ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ.. :P

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ;;ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!

:kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...

Τζενάκι με το καλό αύριο ο υιος σου, να πανε ολα καλα και περιμενουμε τα νεα σου μολις βγεις απο το μαιευτηριο...ΑΧ τι μικρος που ειναι ο κοσμος γι' ακομη μια φορα...Κυλλήνη ε? Πολύ κοντά...

Βικουλίνι μου καλά πήγαμε τελικά για μπάνιο ήταν υπέροχη η θάλασσα σήμερα θα τολμήσω να πω το καλυτερο μπανιο του φετινου καλοκαιριού, ως τώρα, και έχω κάνει πολλά..ήταν καταπληκτική η θάλασσα...Κατα τ' αλλα όπως μας άφησες, κρίσεις υστερίας ουκ ολιγες...

Αχ πότε θα περάσει η φάση που περνάει ο υιος μου????? Νομίζω είναι σε πρόωρη εφηβεία...δεν ξέρω τί άλλο να πω πια...Πιάνει όλα τα κοριτσακια και τα φιλαει στο στόμα ενώ πάει κατευθειαν πανω στο στηθος να τσιμπήσει, μόλις φεύγει το παιδάκι με τους γονείς για το σπίτι γίνεται το σωσε γιατι εμεις μενουμε ακομα στο εκαστοτε μαγαζι, και δεν παμε μαζι τους...(σκληρος ο αποχωρισμος)χιχι

Αν δεν του γινει το δικο του χτυπιεται χαλαει τον κοσμο, και δεν θελει ουτε να τον κοιταω, ποσο μαλλον να τον ακουμπαω!

Αντε σας επρηξα παλι και φευγω...καλη υπολοιπη νυχτα σε ολες, για μενα θα ειναι μακρυα αφου εχω υπερενταση και δεν μπορω να κοιμηθω. Κι ας είμαι όρθια απο τις 6.30 τα ξημερωματα σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα!!! :)

Σήμερα είναι η τελευταία μου μέρα στην δουλειά....σε λίγες ώρες σχολάω και φεύγω σφαίρα για τα παιδάκια μου!!!

Πήρα και το ποδήλατο της Μαρίας μου και ποιός στην χάρη μας. Όλα έτοιμα και φυσικά έτοιμη και η μαμά για διακοπές!!! :P

Σας χαιρετώ και σας φιλώ, ραντεβού πάλι τέλη Αυγούστου. B)

Να είστε όλες καλά, JennyBill με ένα πόνο σου εύχομαι στην γέννα :) ,

katherinaki82 καλή συνέχεια κι εσύ στις διακοπές σου...δές το σαν ένα ατυχές γεγονός την χθεσινή σας γκρίνια, έτσι είναι τα παιδιά άλλωστε. ;)

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ υπομονή, θα έρθει και η δική σου ώρα, προς το παρών ξεκούραση όσο μπορείς δηλαδή με την μικρή σου. :lol:

bikxar (tralalalalalalla)τι να σου ευχηθώ εσένα??? ότι ποθείς το απολαμβάνεις!!!!!καλή συνέχεια.... :kiss:

Λενάκι26 φιλάκια πολλά και σε σένα, σε έχω χάσει λίγο....δεω έχουμε το ίδιο timing!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Όποιες άλλες ξέχασα ας με συγχωρίσουν ως νέα στην παρέα!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες καλημέρα και καλά κουραγια με τη ζέστη B)B):blink::blink: . Σήμερα κοιμηθήκαμε :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: . Αχ τι ωραία είναι να κοιμάσαι... το είχα ξεχάσει πως ήταν να ξηπνάς τη νύχτα για babysitting :S:S .

mirlitsa: Καλά να περάσετε καλές διακοπούλες B)B)B) :woohoo: :woohoo: .

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ: Τα ίδια κάνει και ο δικός μου. Παναγιά μου βόηθα :blink::blink: . Έχθές πήρε την μπλούζα του και την πέταξε στη λεκάνη της τουαλέτας και μέχρι να την μαζέψω εγώ είχε πάει στην κουζίνα και είχε αδειάσει όλο το ντουλάπι με τις ηλεκτρικές συσκευές. ΧΑΟΣ :blink::blink::S:S .

JennyBill : Με έναν πόνο κοριτσάρα και να μας γράψεις την εμπειρία τοκετού σου . Α! και φυσικά αντιδράσεις της κόρης σου... ;)

bikxar: Μπράβο σας κοριτσάρα μου, καλά να περνάς και καλά μπάνια!!!!!!!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ: Καλά μπάνια και σας εσάς. Και προσπάθησε να μην κουράζεσαι πολύ βρε. Όσο για τα δόντια... καλά κουράγια και στις δυο μας... :S

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!

ΚΑΝΕΙ ΖΕΣΤΗΗΗΗΗΗ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΘΑΛΑΣΣΑ!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;ΑΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝ ΞΥΠΝΙΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΕΜΠΕΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΣ 1 ΕΩΣ ΤΗΣ 3.ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΦΑΕΙ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ...ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ....6 ΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΒΑΖΑ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ... :dry:

ΑΣΠΑ ΜΟΥ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΩ ΟΤΑΝ ΓΥΡΗΣΕΙΣ...ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 25 ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΦΥΓΩ...ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΚΑΙ ΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ... ;)

ΒΙΚΥ ΤΡΑΛΑΛΑΛΑΛΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΤΙ ΚΑΛΑ...ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ ΤΕΛΕΥΤΕΑ...

Η ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ;;;

ΛΕΝΑΚΙΙΙΙΙ;;;

ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ;;;

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ...ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ...ΑΧ ΤΙ ΘΑ ΑΠΟΓΙΝΟΥΜΕ;;;ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΣΛΟΓΚΑΝ...ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΥΒΩ ΤΟΣΟ ΣΚΟΡΠΙΖΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...