Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσάρες μου καλησπέρα κι απο μένα...

χτες ήμουν μέχρι τις 16.00 μεσα και τώρα κατάφερα να ξαναμπώ...καλα δε το συζητώ 5 σελίδες???? μα τί να κάνω η άμοιρη...

δε θα το πιστέψετε, λέγαμε να πάμε για μπάνιο και κατα τις 16.45 μας πήρε ο ύπνος μανα και υιο αγκαλιά...ε, τί ώρα ξυπνήσαμε λέτε?? 21.00!!!! ούτε μπάνιο σαφώς....αλλά άξιζε γιατι διακοπές δεν είναι μόνο θάλασσα αλλά και ξεκούραση και ο ύπνος χρειάζεται...ειδικά όταν τον έχουμε ξεχάσει γενικά και οι 2 μας...εννοώ εγώ κι ο Νικόλας γιατί ο μπαμπάς μας εντάξει τον θυμάται...χιχι

Περιττό δε να σας πω ότι πήγαμε για ποτάκι μετά και φαγητο πριν εννοείται, και φυσικά ο μικρός μαζί μας, ΠΑΝΤΑ..., και έκανε ένα μαγαζι να μονολογεί που 1.30 τα ξημερώματα χόρευε στην καρέκλα 2 χρονών σκατούλι...3 κοιμηθήκαμε!!! ε, μετά από 4 ώρες απογευματινού ύπνου...

Λοιπόν, ό,τι θυμάμαι τωρα...

Βίκυ μου σε καταλαβαίνω, σχεδόν κάθε φορά που έχω πρωϊ εξετασεις με παιρνει ο ύπνος!!!! Τουλάχιστον πρόλαβες, πάλι καλά...Άντε τώρα καλά αποτελέσματα!!

Βικουλίνι μου δεν πειράζει για το δωμάτιο το κάνετε και μετά, και τα ρουχαλάκια 2 μέρες υποθεση είναι...μη πας 2 μερες για μπανιο και τελειωσες, think possitive...

Λενιώ μου σε περιμενα χτες...δεν πειράζει, μπράβο το αγοράκι μας, ποσο μεγάλωσε!!!θα γίνει και κούκλος σαν την μαμα και τον θείο του....χιχιχιχι

Φλωριάννα μου καλή προσαρμογή!!

Τζένη και αγάπη καλως ήρθατε πάλι...και ναι είναι ασχημο το ξεκατίνιασμα...ευτυχως στο δικό μας ποστ δεν υπάρχει χώρος για τέτοια...είμαστε καλά κορίτσια εμείς... :P

Αντριαννάκι μου που είσαι? Πως είναι το πρήξιμο του παιδιού? Ελπίζω να έφυγε!!

Κορίτσια μου σε όλες σας πάρα πολλάάάά :huh::kiss::kiss::kiss:

Τα λέμε αργότερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΗΜΕΡΑ :woohoo: :woohoo:

ΤΖΕΝΗ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΓΙΟΣ!!ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΠΑΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ;;;;ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΕΥΧΟΜΕ...

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;ΧΑΘΗΚΕΣ;;ΚΑΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΩ!!ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΝ ΑΡΓΗΣΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΑΡΙΣΑ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ)ΑΛΛΑ ΟΚ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!!

ΒΙΚΑΚΗ ΕΙΡΘΕ Η ΝΟΝΑ ΣΑΣ;;ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΩΡΑΙΑ!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φλωριανα εισαι ηλιουπολιτισαε???και εγω κατω ηλιουπολη,σε ποια χρυσαλιδα???στην αγ,μαυρα την εκκλασια διπλα???δουλευει μια καλη μου φιλη εκει εσενα σε ποιο τμημα τον εγραψες???πως λενε την δασκαλα του???καλα δεν ειναι και μεγαλο σχολειο.εχω παει και εχω κανει και εγω δοκιμαστικο και εφυγα δεν ξερω αν το ξερεις ειμαι παιδαγωγος!!!!

βικουλινι με το καλο να ερθει το μωρακι σου,δεν εχεις καποια να σου τα πληνει τα ρουχακια??

κατερινακι καλα εισαι??? βικυ μου καλα???joanaki ολα καλα???η τονια καλε χαθηκε???μανουλα 3 τι κανουν τα μωρα σου??

κοριτσια εχω χασει τα νεα σας δεν εχω διαβασει τοσες σελιδες .εχετε γραψει και εσεις 26 σελιδες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΜΥ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΤΕ;;;

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΛΥΝΕΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΕΠΟΧΗ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΦΥΛΛΟ...ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ...

ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ...

ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗΗΗ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΗΛΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΓΥΡΗΣΑΜΕ 8,30 ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΝΥΧΤΩΝΕ ΑΚΟΜΑ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ... :P ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ...

ΟΛΕΣ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΕΙΣΤΕ;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΗΓΑΤΕ ΘΑΛΑΣΣΑ;;;

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Στάμμυ,

η Τόνια ειναι στο Γιαννιτσοχώρι, για μια βδομαδα και μαλλον εκει δεν εχει internet στο σπιτι, οπότε μολις συναντηθούμε θα ερθω να σας πω εγω τα νεα...χιχι ειμαι κι εγω κατω στα μερη της...αλλα ακομα δεν βολεψαν οι βαρδιες του αντρα της για να βρεθουμε. Ελπίζω μεχρι την Τετάρτη να τα πουμε

Καλά είμαστε εμείς και περνάμε καλά είμαστε διακοπές...αυτή τη βδομάδα έχω internet, την επόμενη όμως δεν θα έχω και πολύ φοβάμαι ότι θα χάσω κάθε επαφή.... :( θα φτασετε στο volume 4 μέχρι να γυρίσω εγώ από την εξοχή...

Πήγαμε για μπάνιο και πριν λίγο γυρίσαμε έκανα μπάνιο τον μικρό και τώρα βολτάρει με την γιαγιά του...

Αντε φιλια και τα λεμε αργοτερα αν μπει καμμια σας... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ωραιο που ειναι το καλοκαιρακι τραλαλαλαλαλλαλαλαλλα :P:P

τι κανετετε κοριτσουδια???εμεις πριν λιγο μαζευτηκαμε σπιτι..απο το πρωι ειχε ερθει η νονα μας κ ξεκατινιαστηκαμε...κοιμηθηκε κ ο χαρης καμια ωρα κ λιωσαμε στη βλακεια :woohoo: :woohoo: :woohoo: με τα πηγαμε allou κ για μαμ...

α πηρα κ κατι αλλα ρουχαλακια :woohoo: :woohoo: :woohoo: απελπισια ειμαι μετα το μετανιωνω το χαλι μου...θα ερθει ο νικος κ θα του κανω πασαρελα :woohoo: :woohoo: :woohoo:

τι νεα εσεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!

Τι κανετε;;

Τωρα καταφερα να μπω απο το πρωι!

Ετρεχα με ραντευου για επιδοματα και τετοια.Ειχα και ολο το απογευμα

μονη μου την μικρη εδω..οποτε καταλαβαινετε.

Κατερινακι μου ημουν μεσα μεχρι καποια ωρα αλλα δεν σε ειδα

πουθενα..μετα εκλεισα γιατι πονεσε η μεση μου..

Χαιρομαι που περνατε καλα! Χορευταρας ο Νικολας ε;; :laugh: Πολυ γελασα!!

Βικουλινι ο μπαμπας δεν βοηθαει καθολου;;; :(

Δυσκολο να τα κανεις ολα μονη σου ρε συ στην κατασταση σου..Αν ερθει και ο μικρος πως θα τα βγαλεις περα;; :blink: Χαρα στο κουραγιο σου παντως!

Βικακι μου τι ξυπνημα ηταν αυτο;;;πω πω εγω θα ειχα πονοκεφαλο 2 μερες.Μου εχει τυχει και ειναι μανικι.

Ο Νικος θα σε βρει ακομα πιο μοντελακι!! Ψωνιζε ψωνιζε μια ζωη την εχουμε! :)

Τζενη συμφωνω απολυτα μαζι σου με οσα λες! Και εγω για τον ιδιο λογο ειχα χαθει ενα μεγαλο διαστημα απο το μαμμυ!! Με το καλο ο γιοκας σου! Καισαρικη θα κανεις;;

Σταμυ μου γιατι χανεσε ετσι βρε;;; Τι κανετε;;

Ιωαννουλα,Αντριανουλα που εισαστε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Ελενα, καισαρική, την Παρασκευή το πρωί όπως έχω αναφέρει...δε θυμάμαι που :dry: ... & εσύ απ'ότι είδα αγοράκι θα κάνεις ε;

Σε θυμάμαι γιατί έχεις μια κορούλα & έκανες & γαμοβάπτιση σωστά ή σε έχω μπλέξει με άλλη κοπέλα;

Τελείωσε η ανάκριση :)

Που είστε για διακοπές κορίτσια;;;

Λέω να πάω σιγά σιγά & ελπίζω να μην έχω πάλι ολονυχτία...

καλό ξημέρωμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JennyBill έγραψε:

Ναι Ελενα, καισαρική, την Παρασκευή το πρωί όπως έχω αναφέρει...δε θυμάμαι που :dry: ... & εσύ απ'ότι είδα αγοράκι θα κάνεις ε;

Σε θυμάμαι γιατί έχεις μια κορούλα & έκανες & γαμοβάπτιση σωστά ή σε έχω μπλέξει με άλλη κοπέλα;

Τελείωσε η ανάκριση :)

Που είστε για διακοπές κορίτσια;;;

Λέω να πάω σιγά σιγά & ελπίζω να μην έχω πάλι ολονυχτία...

καλό ξημέρωμα!

Μπραβο μνημη!!! :woohoo: Πολυ σωστα!!! Και εμενα το ονομα σου μου λεει κατι..σιγουρα σε πετυχα και πιο παλια.

Αγορακι ναι!!! Αντε με το καλο να τον υποδεχτεις!!! :kiss:

Καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι ειμαστε διακοπες ,εγω με την μικρη δηλαδη ,κ ο αντρας μου στο σπιτι και οπως καταλαβαινεις εχω συνεχεια την μικρη εγω.και γυριζουμε αργα απο την θαλασσα και το πρωι μαγειρευω,ασε περισσοτερο κουραζομαι εδω εχουν πεσει ολα πανω μου.

βικουλινι να ερθω να σε βοηθησω εγω κουκλα μου.

κατερινακι αντε καλε να κανονισουμε συναντηση ολες μαζι!!!

κοριτσια εχω μεγαλο προβλημα η μικρη με θελει συνεχεια διπλα της κ εχω πεθανει στην κουρασει ουτε τουαλετα δεν παω μονη μου,περιμενω τις εμπειριες σας κ τις συμβουλες σας,τα δικα σας ειναι τοσο ζωηρα???εχουν και παραξενιες οσο μεγαλωνουν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιαυτο χαθηκες πουλακι μου!!!

Εμενα η μικρη δεν μου κανει τετοια.Θα πλενω πιατα εγω θα κατσει αυτη να παιξει μονη της.Θα βαλω σκουπα θα κατσει στην πολυθρονα και δεν θα κουνηθει μεχρι να τελειωσω.Γενικα μεχρι στιγμης δειχνει να ειναι ανεξαρτηρη.Τωρα στην πορεια δεν ξερω τι θα γινει οταν θα ερθει ο μικρος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Εμένα η Μαρία μου αν & είναι ανεξάρτητη ,γλυκιά πεισματάρα, πριν καιρό πέρασα αυτή τη φάση του ούτε για πιπί να μην μπορώ να πάω!

Απο παραξενιές-αν μπορώ να της αποκαλέσω έτσι- συνεχώς αλλάζουν τα δεδομένα & προσπαθούμε να μη μας πάρει τον αέρα,αλλιώς το χάσαμε το παιχνίδι.Ήδη κάνουμε διακανονισμούς σε μερικά θεματάκια...

Σε καταλαβαίνω γιατί ΔΕΝ έχεις χρόνο & χώρο,ελπίζω να της περάσει σύντομα.

Αλλά δε μου είπατε που είστε διακοπές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!

Είχα ξεχάσει πως είναι να ξυπνάς τόσο νωρίς το πρωϊ αλλά όχι για να πας για δουλειά, απλώς να κάθεσαι χαλαρα στο μπαλκόνι και να κοιτας την ανατολή...Η τελευταία φορά που το έκανα παίζει να ήταν πριν 10 χρόνια στην πενθήμερη του σχολείου, ή έστω 8-9 δεν θυμαμαι όντας ανέμελη χωρίς πολλές πολλές υποχρεώσεις...είναι καταπληκτικό το θέαμα ειδικά αν είσαι σε επαρχία και εδώ που βρίσκομαι μόνο ο κόκκορας ακούγεται, αν και καθυστερημένος..χιχι και ένας σκυλος που μάλλον ενοχλείται από τον κόκκορα..ααα ξέχασα και τα πουλάκια !!

Ασ'το καλό τί μ' έπιασε πρωϊνιάτικα...πολύ θα ήθελα να μένα επαρχία τελικά..

TZENH εγώ ήρθα διακοπές στο χωριό του άντρα μου που είναι η Κρέσταινα, την ξέρεις? Πολλοί λένε τα Κρέσταινα, αλλα οι φιλοι του ντοπιοι λένε η Κρέσταινα, τεσπα καλά είναι. Εχουμε κοντά μας τον ξακουστό Καϊάφα..

Εσείς οι υπόλοιπες όμορφες κοιμάστε? Εμ τί άλλο να κάνετε 7.20 το πρωϊ που μ' έπιασε η μούρλια εμένα?

ΑΧ ΈΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΥΝΙΑΔΑΚΙ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ!!! Πάω να ετοιμαστώ για να παω να ψωνίσω σαν καλή νοικοκυρά, θα τους φτιάξω μοσχαράκι κοκκινιστό με πατατούλες και φυσικά το καθιερωμένο πια γλυκό μας, κορμό....(ακούς Ειρήνη???)

Φιλάκια κοριτσάκια μου θα σας πετύχω ίσως αργότερα σε πιο φυσιολογική ώρα... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΤΖΕΝΗΜΠΙΛ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΕΝΝΑΩ...ΑΝΤΕ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ!!

ΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΗ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ Ε;;ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ!!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;;ΥΠΟΜΟΝΗ!!

ΑΣΠΑ;;ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΠΡΩΙΝΗ;;;;ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΩΡΑΙΑ ΤΕΛΕΙΑ!!ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ!!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ;;ΘΑ ΣΕ ΧΑΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ;;

ΒΙΚΑΚΗ ΠΕΡΝΑΣ ΦΙΝΑ Ε;;ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ!!

ΣΤΑΜΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ...ΟΥΤΕ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΙ ΧΕΙ ΑΡΧΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΕΤΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΣΙΡΙΖΕΙ...

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΣΤΑΜΥ ΤΟΝΙΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss::kiss:

ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΖΕΣΤΕΣ ΜΕΡΕΣ...ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝ ΠΟΝΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ...

ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΣΠΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΩ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ...

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοπέλα μου δεν έχεις κάποιον κοντά να σε βοηθήσει ή να πας την μικρή για λίγες ώρες σε κάποιον συγγενή?

Σε καταλαβαίνω πως νιώθεις...ζέστη, κούραση, η μικρή ορεξάτη.... :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ...ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΛΕΙΠΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΣΠΑ ΜΟΥ...ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΤΙΚΗ....ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από Σαλαμίνα είμαι κορίτσια. Είμαι στο γραφείο μόνη μου και βαριέμαι αφάνταστα ήθελα να ήμουν σπίτι με την μικρή να παίζαμε ευτυχώς που στις 14/8 έχω άδεια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...