Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕS ΜΩΡΩΝ 2008.........VOL .3!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Βίκυ μου αντάρτης δεν λες τίποτα!!! :woohoo: :laugh:

Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου! Η αλήθεια είναι ότι είμαστε εξουθενωμένοι :x και το περιμένουμε πως και πως!!! :cheer:

Λενάκι κράτησα το ίδιο username, αγάπη17! Την έχω δει την ΤΕΛΕΙΑ φωτο της Ειρηνούλας σου, φτου φτου φτου!!! :cheer: Έτσι σε κατάλαβα!!! ;)

Βίκυ το tatoo που έχεις στην φωτο εκεί είναι κανονικό; Τέλειο είναι!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μένω στην Κυψέλη και με λέα Άσπα.

Εσύ ποιά είσαι...

εμένα με λένε Τζένη είμαι απο Αιγάλεω,αλλά δε μένω εκεί,σύντομα πάω Καλαμάτα & δεν είμαι ούτε απο Καλαμάτα! :)

Εδώ & 2 περίπου χρόνια είμαι μέλος στο mammy αλλά πριν λίγο καιρό άρχισα να ξαναμπαίνω,διότι είχε γίνει ενα απίστευτο Ξεκατίνιασμα & ντράπηκα πολύ ,άσε που με χάλασε & όλας!

αυτά.

καλό βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JennyBill έγραψε:

εμένα με λένε Τζένη είμαι απο Αιγάλεω,αλλά δε μένω εκεί,σύντομα πάω Καλαμάτα & δεν είμαι ούτε απο Καλαμάτα! :)

Εδώ & 2 περίπου χρόνια είμαι μέλος στο mammy αλλά πριν λίγο καιρό άρχισα να ξαναμπαίνω,διότι είχε γίνει ενα απίστευτο Ξεκατίνιασμα & ντράπηκα πολύ ,άσε που με χάλασε & όλας!

αυτά.

καλό βράδυ.

Γεια σου Τζένη! :)

Μερικές φορές η αποχή κάνει καλό. Αποστασιοποιούμαστε και βλέπουμε τα πράγματα πιο χαλαρά!!! :cheer:

Κι εγώ ελπίζω να μην ξαναγίνει κάτι τέτοιο εδώ!!! ;):side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikxar έγραψε:

χαχαχαχ καλα εκανες...απο παντα ελεγα αν θα κανω ονομα τατοο αυτο θα ειναι του παιδιου μου!!!!!!!!!!!!!!

Και πολύ σωστά το σκέφτηκες!!! ;)

Δεν υπάρχει τέτοια αγάπη για τίποτε άλλο!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά παγωμένα είναι ΤΕΛΕΙΑ!!! :P

Εγώ το αραιώνω με λίγο νεράκι! Αν έχω και όστρακα για να το συνοδεύσω, η καλύτερή μου!!! :silly: :laugh:

Εσείς θα φύγετε καθόλου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πηγα διακοπες με το γιο μου!!!!!!!!!!!!!!!ο αντρας μου λειπει :(:(:( εμενα μαρεσει σκετο...στο ουζακι βαζω νερακι...αχ κ το ουζαακι :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημασία έχει ότι ξεκουραστήκατε λιγάκι! :cheer:

Το θυμάμαι για τον άντρα σου :( ... Το Σεπτέμβρη που θα γυρίσει με το καλό να κανονίσετε καμία εξόρμηση οικογενειακώς!!! Θα είναι super, καλύτερες τιμές, λιγότερος κόσμος!!! ;):)

Αχ, ωραίο και το ουζάκι αλλά με βαράει κατακούτελα!!! :silly: :silly: :silly:

Θα σε καληνυχτίσω Βίκυ μου γιατί δεν με βλέπω να σηκώνομαι το πρωί!!! :lol:

Χάρηκα πολύ που τα είπαμε!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζένη, χάρηκα πολύ που σε γνώρισα!!! ;) Καλώς ήρθες και πάλι, δυστυχώς έτσι είναι σε ένα φόρουμ, δεν συμφωνούμε όλες και υπάρχει πολύ φανατισμός χωρίς να χρειάζεται.

Είμαστε εδώ για να περνάμε καλά, να λέμε και την "χαζομάρα μας", να λέμε για τα παιδάκια μας...σε γενικές γραμμές για να γελάμε, τουλάχιστον εγώ έτσι το βλέπω. :)

Αγάπη, γειά σου....δεν τα έχουμε ξαναπεί, είμαι η Άσπα. B)

Λενάκι, ένα θα σου πώ...πολύ καψούρα έχω με τον γιό μου!!!! Το παραδέχομαι... :unsure:

Βίκυ μου, πάλι εχθές με πέταξε έξω το mammy, ενώ μιλάγαμε.

Φιλάκια πολλά και την γλυκιά μου καλημέρα σε όλες τις κοπέλες...Κατερίνα, Βικουλίνι, Φλωριάννα...και όποια άλλη ξέχασα!!!!

Είμαι νέα στην παρέα σας, αλλά θα σας μάθω!!!!! :P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΤΖΕΝΗ!!ΕΣΥ ΠΟΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΧΕΙΣ;;;;

ΑΣΠΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΟΚ ΜΕ ΤΟ ΜΟΔΗΛΑΤΟΧΗΜΑ!!!;;;;;ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ..ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ!!!

ΛΕΝΑΚΙ;;ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΟΡΑΡΟ!!Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ;;;ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΑΝ ΤΗΝ ΠΗΓΕΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ....Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑΙ...ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΩ...ΕΝΝΟΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ,ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΜΑΣ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΕΣ....ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΒΓΕΝΩ ΟΦ....ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΩ...ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ...ΥΠΟΜΟΝΗ... ;)

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ;;;ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΕ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ,ΣΕ ΧΑΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ;;;;ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ;;;ΧΙΧΙΧΙ!!!

ΒΙΚΑΚΗ;;;ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΘΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕΝΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΡΙΑ!!ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ!!

ΤΙ ΑΛΛΟ;;ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ!!

Α!ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΓΙΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ;;;ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ...ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ Ε;;;;ΧΙΧΙΧΙ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Βικουλίνι,

ποδηλατάκι είδαμε στην γειτονιά μας τελικά, θα πάω να το πάρω την Πέμπτη. Χαρά που θα κάνει η μικρή....δεν λέγεται!!!! :P

Μωρέ δεν θυμάμαι...αγόρι μου είπες περιμένεις???? :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες B)B) . Θα πεθάνουμε στην ζέστη σήμερα :blink::blink: .

Εχθές έγραψα τον Δημήτρη στον παιδικό (ΧΡΥΣΣΑΛΙΔΑ) άντε να δούμε πως θα τα πάμε :dry::dry: .

Καλέ δε σας προλαβαίνω...

Bikxar: Σουβλάκια;;; Καλά κάνατε, που και που χριάζεται και μια αλλαγή, σίγουρα θα το κατευχαριστήθηκε ο Χαρούλης. Εγω δεν του έχω δώσει ακόμα μόνο πίτα. Φοβάμαι μη μου πνηγεί... :dry: . Υπερβολική;; Έχουμε βγάλει όλα μας τα δόντια αλλά όταν το κρέας είναι σε κομμάτια μεγάλα το κάνει τσίχλα. :blink::blink:

Βικουλίνι: Σε καταλαβαίνω με τις ορμόνες γλυκιά μου :blink: , αλλά έχεις και τόση κούραση με την μικρή... Υπομονή. Όσο για τα αγοράκια, τι να σου πω, εγώ κοριτσάκι δεν έχω για να ξέρω πως είναι αλλά με τον Δημήτρη μου μεγάλος έρωτας κι αυτός κι εγώ. Ξέρω γω τι να πω, το οιδοπόδιο;;;

Αγάπη: Καλές διακοπές να έχετε B)

Λενάκι: Μπράβο ο τζουτζούκος, ολα καλα!!! Άρχισε από τώρα ο έρωτας εε;;; Που να γεννηθεί κι όλας....

Φιλάκια σε όλες... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε???

εγω τρεχω πανικοβλητη απο το πρωι...οπως σας ειπα ειχα εξετασεις σημερα στις 8.50 βαζω το ξυπνητηρι 8 αλλα ελα που δεν χτυπησε...και ξυπναω καταλαθος 8.35κ αυτο μην νομιζετε επειδη μου ειχε βουλωσει η μυτη :silly: βλεπω το κινητο μου κ μολις βλεπω την ωρα τα ματια μου γινονται ετσι :woohoo: :woohoo: :woohoo: τρεχω πανικοβλητη να γεμισο το κυπελακι με τα ουρα :woohoo: :woohoo: συγνμη για την λεπτομερεια αλλα θελω να πιασετε το συναισθημα πανικου :P αρχιζω να τρεχω να ντυθω ο χαρης να μην ξυπναει να τον ντυνω κοιμησμενο με τα χιλια ζορια τον αφηνω στη μαμα μου...(τον αφησα μετα απο 2 μηνες να δουμε πως θα παει,ολα καλα ευτυχως)κ φτανω εκει 8.55 για καλη μου τυχει ειχαν αργησει κ εκεινοι κ με τον που φτανω φωναζει κ το επιθετο μου αχ δεν το πιστευα τετοια τυχη...

αφου μου ξεζουμισαν το γλυκο μου αιματακι ξεκιναω να παω πολεοδομια κ οι κυριοι δουλευου μονο δευτερα τριτη κπεμπτη 9.30 με 1.30 :angry::angry:

τελειο ξυπνημα δεν μπορειτε να πειτε..γυρισαμε τωρα σπιτι περιμενουμε τη νονα μας...αχ καλε δεν παλευετε η ζεστη κολλαω ολοκληρη....

:kiss::kiss::kiss::kiss: σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΠΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΘΑ ΚΑΝΩ!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΛΛΕΣ ΓΡΙΠΕΣ!!!!!!ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΤΕ;;;

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΟΥΤΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΨΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ...ΟΥΤΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΣΕ 20 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΦΕΥΓΟΥΜΕ...ΕΧΩ ΑΡΧΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια.

Συμφωνώ πως η αποχή κάνει καλό & συμφωνώ πως το να φανατίζεσαι δεν είναι σωστό.

Όντως έχουμε ανάγκη να πούμε τα προβλήματά μας ,αλλά & χαζομαρούλες :).Ο καθένας έχει δικαίωμα να πεί τη γνώμη του αρκεί να μην προσβάλλει κανέναν & δε μ'άρεσε πως κάποιες κοπέλες ήταν Απόλυτες σε μερικά θέματα.. σε σημείο που αν έλεγες τη γνώμη σου φοβόσουν.

όσον αφορά εμένα έχω μια κορούλα(τον απόλυτο έρωτα!!!!!!!) που γίνεται 2 στις 25 Αυγούστου & την Παρασκευή γεννάω τον μπέμπη μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JennyBill έγραψε:

καλημέρα κορίτσια.

Συμφωνώ πως η αποχή κάνει καλό & συμφωνώ πως το να φανατίζεσαι δεν είναι σωστό.

Όντως έχουμε ανάγκη να πούμε τα προβλήματά μας ,αλλά & χαζομαρούλες :).Ο καθένας έχει δικαίωμα να πεί τη γνώμη του αρκεί να μην προσβάλλει κανέναν & δε μ'άρεσε πως κάποιες κοπέλες ήταν Απόλυτες σε μερικά θέματα.. σε σημείο που αν έλεγες τη γνώμη σου φοβόσουν.

όσον αφορά εμένα έχω μια κορούλα(τον απόλυτο έρωτα!!!!!!!) που γίνεται 2 στις 25 Αυγούστου & την Παρασκευή γεννάω τον μπέμπη μας.

συμφωνω απολυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ: 1η Σεπτεμβρίου ξεκινάμε. Ελπίζω να πάνε όλα καλά. Έχω ένα άγχος... προσπαθώ όμως να μη το δείχνω γιατί ο μικρός το καταλαβαίνει. Τέλη Αυγούστου θα πάμε 2-3 επισκέψεις μαζί για να μαθαίνει...

BIKXAR:Ευχάριστο ξύπνημα πρωί πρωί εεε;;; Ευτυχώς που πρόλαβες...

JENNYBILL: Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνη!!! Να χαίρεσαι την κοράκλα σου και καλή λευτεριά. Με έναν πόνο, λέμε τώρα... :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Γενικά ναι. Αλλά φέτος που είναι σε έξαρση είναι επικίνδυνο για τα νεογέννητα.
    • υπάρχει συγκεκριμένο χρόνος που σου λέει μέχρι ποτε πρέπει να ανακτήσει το βαρος γεννήσεις του αλλά δεν θυμάμαι ποσο χρόνο σου λένε 2-3  βδομάδες ; Δεν θυμάμαι τώρα 😅
    • Κορίτσι μου ούτε εμένα μου είπαν να το κάνω και δεν το έκανα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ούτε τώρα όλοι οι γιατροί δεν έχουν κοινή γραμμή σε αυτά, για αυτό σου είπε και όχι.. τώρα αν εσυ θέλεις να το κανείς πες του ότι θα το κανείς με δικιά σου ευθύνη και λογικά θα στο δώσει παιδιατρος δεν νομίζω ότι μπορεί να το συνταγογράφηση στην φάση που είσαι τώρα 🤷‍♀️
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Καταρχάς χαίρομαι που νιώθεις πιο ήρεμη με την εγκυμοσύνη σου σήμερα ✨✨🌈🌈❤️❤️ Απ' αυτά που μας περιγράφεις ίσως αυτή η στάση των πεθερικών σου να σ έκανε κι εσένα υποσυνείδητα να αμφιβάλλεις για το μωράκι σου. Η απουσία της χαράς και της ενθάρρυνσης από την μεριά τους είναι δικό τους θέμα, σημασία έχει εσύ κι ο άντρας σου πως νιώθετε με το γεγονός ότι μεγαλώνει η οικογένεια σας και ποιο είναι το δικό σας πλάνο. Η απόκτηση ή μη παιδιών είναι μια απόφαση που αυστηρά αφορά εσάς και κανέναν άλλο. Μη στέκεσαι και αφήσεις να σε βασανίζει το ότι χάρηκαν λιγότερο ή περισσότερο, αν σε προβληματίζει τόσο πολύ κάνε μια κουβέντα με τον άντρα σου για να δεις και να τσεκαρεις ποια είναι η δική του στάση. Όχι να του πεις ευθέως αν συμφωνεί ή όχι με τον πατέρα του, απλά να τσεκαρεις μαζί του ότι εξακολουθείτε να είστε σύμφωνοι ότι θέλετε τα ίδια πράγματα (γεγονός που πιστεύω ήδη το ξέρεις, μιας κι αν είχε ο ίδιος ενδοιασμούς για το δεύτερο παιδί, θα σου το είχε πει). Σε κάθε περίπτωση, άσε τα πεθερικά εκεί που είναι, η αντίδραση τους είναι σεβαστή οποία κι αν ειναι, δε μπορείς να την αλλάξεις, αλλά εσύ να είσαι αφοσιωμένη στο στόχο και το πλάνο που έχεις δημιουργήσει με το σύντροφό σου για την οικογένεια ΣΑΣ.
    • ναι το έχω πάθει και εγω ειχα θετικο τεστ εγκυμοσυνης αλλά μετά από 2 μερες μου ήρθε περιοδος όπως και σε εσενα η χοριακη την μέρα που μου ήρθε το αίμα ήταν 8  δυστηχως λογικά είναι βιοχιμικη και συμβαίνει συχνα  😕 κρατησε το θετικό ότι υπήρχε σύλληψη αλλά για κάποιο λόγο δεν προχώρησε η φύση ξέρει και καλύτερα που έγινε νωρίς γιατί αργότερα είναι ακόμα χειρότερο  Παρε το χρόνο σου και όταν είσαι έτοιμη σήκωσε τα μανίκια και προχωρά δυνατά  εγω σκέψου περσυ τον Αύγουστο είχα παλινδρόμηση 8 εβδομάδων και έπρεπε να κάνω αποξεση άσχημη εμπηρια αλλά τον επόμενο μήνα με το που ήρθε η πρώτη περιοδος άρχισα αμέσως προσπάθειες και ξανά μενω εγκυος τώρα είμαι 7,5 μηνών τον Αύγουστο γεννάω   Σου εύχομαι σύντομα ένα θετικό αποτέλεσμα 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...