Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη,ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο 7


Recommended Posts

κα κα καλημερα!!!

ηθελαν και τα ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ τελικα την φοβερα τους!!! τι να πω!!! :blink:

αδυνατουλα εισαι ΦΑΕ μωρε να μην σε παιρνει και ο αγερας!!! :laugh:

αυτο το φουσκωμα της εξω...πω πω πω πω πω!!! κι εγω σαν φουσκωτουλι μπαλονακι ημουν...αλλα εχω και κορμοστασια!!! :woohoo: εμενα δνε με παιρνει ο αγερας...μαλλον ο μπετονιερας χρειαζεται για να με παρει!!!

:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 874
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημεριζωωωωωωωωωωωωωωωωωω

και

στελνω φιλιαααααααααααααααα.

Ανεμε κ εγω θελω να μαθω τα ιδια με την Ζαχα!!!!!!!!Πεεεεεεεςςςςςς!!!!!!!!!!

Νικολ111 καλα αποτελεσματα καλη μου!

Ρε συννεφακι πως πας? Ποσων εβδομαδων εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου για τις ευχες σας!ευχομαι σε λιγους μηνες να κρατατε αγκαλια τα αγγελουδια σας!!η Παναγιτσα να σας προστατευει να ειστε καλα...υπομονη αλλη μια μερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε όλες τις κοπέλες και αγόρι που τα καταφέρατε ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! :) :silly: :) Μας δίνεται πολύ κουράγιο ότι θα έρθει κάποια στιγμή και η δική μας σειρά!!!

Υπάρχει καμία άλλη κοπέλα που ξεκινάει τώρα εξωσωματική για το Σεπτέμβρη?? Εγώ ξεκίνησα τις πρώτες ενέσεις τη Παρασκευή.

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anemosss78 έγραψε:

ΚΟΤΙΤΣΙΑΑΑΑΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ ΣΕ ΟΛΗ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ!!!!

ΕΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΜΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΠΡΟΣΕΥΧΗ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ Η ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΟΥΣ!ΠΙΣΤΗ ΠΑΙΔΙΑ ! ΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣΤΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΑΤΕ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ , ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ,ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΓΙΩΝ !!!! ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ !!! ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ ΛΑΔΑΚΙ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ , ΝΑ ΦΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΛΑΡΑΚΙ ΤΗΣ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ Η ΑΛΙΩΣ ΤΑ ΜΗΛΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΝΗΣΤΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣΤΕ , ΚΑΝΤΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΛΗΣΕΙΣ . ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΠΕΖΟΥΝ ΡΟΛΟ ΤΟ ΦΟΛΙΚΟ ΟΞΥ, Η ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΧΑΜΗΛΑ ΕΠΙΠΕΔΑ , ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΣ, Η ΠΡΟΣΕΥΧΗ , Η ΠΙΣΤΗ ΟΛ!!! ΕΥΧΟΜΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ!!!!!

ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΗ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ !!!!! ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΘΑΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΗ ΑΥΤΗ Η ΣΤΙΓΜΗ ,ΑΥΤΗ Η ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΙΚΗ ΣΑΣ!!!!! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ! ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ!!

Εδώ θα είμαι κοντά σας όπως ήσασταν κι εσείς κοντά μου!!! Αχ 6.30 πάμε στο γιατρό να δούμε τι θα μας πει.. Ανυπομονώ.. Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!

Ο ΘΕΟΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΟΥ!Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΠΑΝΤΑ ΒΟΗΘΑΕΙ!!!!

ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΑΝΕΜΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΦΥΣΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΦΥΣΑΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΤΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΜΩΡΑΚΙ !!!!!!

ΑΠΟΨΕ ΤΗΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ .

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

ΚΑΙ ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΑΞΙΖΕΙ !!!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ !!! babycome.gif

Έχω τρελλάθει από τη χαρά μου Γιώργο, μπήκα στο άσχετο να σας πω ένα γειά και τρελλάθηκα......Μπράβο , χίλια μπράβο, μπράβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Ζαχαρένια τι κάνεις κοπέλα μου;

Λολιπάκι εσύ πως τα πας;

Γιουλάκι, κάθε φορά που βλέπω την κοτούλα γελάω πολύ.

Γιώργο είμαι ακόμη σε φάση σοκ από χαρά, τρελάθηκα από τα νέα σου.Να υποθέσω πως είναι δίδυμα; Το άξιζες Γιώργο, μπράβο,χίλια μπράβο.

Καλή επιτυχία σε όσες περιμένετε αποτελέσματα.Εγώ έκανα μεγάααααλες διακοπές ωραία ήταν....Τώρα....σχολείο....

Νικόλ μου τι κάνεις;

Fotini 73 σου εύχομαι να είναι η τελευταία σου φορά!Και σε 9 μήνες να κρατάς ένα μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΜΟΣ, κοινώς Γιώργο, ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!

Αν και δεν έχουμε ξαναμιλήσει, παρακολουθώ την αγωνία σας κ αυτά τα νέα που διαβάζω είναι τα καλύτερα!!!!!! Όλα να πάνε κατ'ευχήν! Μια ήρεμη κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη στη γυναίκα σου κ με το καλό να κρατήσετε το/τα ζουζούνι/α σας αγκαλίτσα!!!!! Τι χαρά! Μπράβο βρε παιδιά :) Ο Θεούλης, η Πναγίτσα μας, μας βοηθούν τόσο, μα τόσο πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο μου χαρηκα παρα πολυυυυυυυυυυυυ για τα ευχαριστα νεα σας.Φιλακια στην Μαριαννα & να της πεις οτι σας σκεφτομαι.Εμαθα διδυμακια θα κανει; Γιατι διαβασα σακους για αυτο ρωταω.Αχ ωραια διδυμακια. :) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε παιδια ειπα να μπω έτσι αργά μπας και καταφερω και γραψω τιποτα γιατι to site δεν έχει συνελθει!!! Ελπίζω να εφτιαξε τώρα και να ξαναβρούμε τους παλιους μας ρυθμούς!!!!

Fotini 73σου εύχομαι ειλικρινα αυτη η φορα να είναι και η τελευταία σου!!! Να έχεις το πιο ομορφο αποτελεσμα γιατί αν θυμαμαι καλά έχεις ταλαιπωρηθεί πολύ βρε κοπελά μου!!! Με το καλό να μαθουμε τα ευχαριστα σου σε λιγο καιρο.

Εγώ αυτο το μήνα θα δοκιμασω με φυσικό κύκλο.Περιμενω να αδιαθετησω και θα δουμε πως θα παει.

Eyore welcome back!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, καλή αρχή,καλό Σεπτέμβρη να έχετε όλες (Δεν λέω ολοι γιατί ο αντρας της παρέας , πετυχε ;) )

Eyeore καλώς ηρθες!!!Πωπω τοσο καιρό λιαζόσούνα???Τι ωραία :silly:

fotini73 Καλή αρχή και καλή επιτυχία

vasso78 καλά θα κάνεις, δοκίμασε σε φυσικό κύκλο, οι γιατροί καμιά φορά είναι οτι να ναι!

Ποιές άλλες ξεκινάτε τωρα το Σεπτέμβρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και Καλο Σεπτεμβρη!!! Συννεφιασμενος σημερα ο καιρος μας!!!

Καλως τον γαιδαρακο...καλε γιατι δεν καθοσουν κι αλλο στις διακοπες σου...λιγο εκατσες! Στεναχωριεμαι!!!!!! :woohoo:

ζηλευυυυυυωωωωωωωωωωωωωωωω!

πως περασες?Πως παν τα κεφια?

ΒΑΣΩΩΩΩΩ μου..καλη αρχη....καλο Σεπτεμβρη! τι κανεις? :kiss:

Γιουλακι, παλι τρως??????? :P

εχω την εντυπωση οτι μια κοπελα η ΝΙΚΟΛ (και κατι ψιλα) κανει χοριακη σημερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasso78 έγραψε:

Καλημερα Gioulaki Καλημερα Ζαχαρενια!!!

Η Νικολ είχε δυσαρεστα απο οτι διαβασα θες. Αδιαθετησε :(

ωχ σωπα ρε??? Δεν το πηρα χαμπαρι!!! Κριμα!!! :(

Γινεται να αδιαθετησεις ενω παιρνεις ενα σακο φαρμακα?δεν πρεπει να τα σταματησεις? Λεω εγω... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!! kai kalimera sto agori mas!!!

geoge...perimenoyme na mas pis ta neea...exo skasi toses meres poy den mporesa na mpo edo...na do ta neea soy!!

th kani h marinanna?kai esi pos niotis??? bebea thn ipane h singenis???soy exo pi pos ego otan to ipa ..den to katalaban..ixan pati sok...perase misi ora mexri na to katalaboyn!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

kalimera koritsia!! kai kalimera sto agori mas!!!

geoge...perimenoyme na mas pis ta neea...exo skasi toses meres poy den mporesa na mpo edo...na do ta neea soy!!

th kani h marinanna?kai esi pos niotis??? bebea thn ipane h singenis???soy exo pi pos ego otan to ipa ..den to katalaban..ixan pati sok...perase misi ora mexri na to katalaboyn!!!

καλημερα μπουμπου με την ομπρελα!!!! (μου χει μεινει απο την χθεσινη φωτο) :laugh:

Καλα εισαι?τελικα θα μας πεις ποια ειναι η 1η σου κατοικια???/ χαχα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ανεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεε??????????????????????? το κοινο σου σε ζητααααααα!!!

αληθεια νικουλινα εκαναν μια μερα να το καταλαβουν???χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia ti kanete? toses meres prospathw na pmw kai na sas grapsw ta nea mou giati den exw pouthena allou na ta pw, avrio tha paw na kanw yperhxo gia na mou pei o giatros pote tha ginei h emvryometafora ( gia oses den thymounte 3h pekswswmatikh me katepsygmenes vlastokystes) pistevw pws mesa sth epomenh evdomada tha ginei, exw poly agxos nomizw pws den tha anteksw kai allh apotyxia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,καλημερα,καλημερα!!!

Ολες οι καλημερες μαζι γιατις μερες που δεν μπορουσαμε να μιλησουμε..χα χα!!! Τι κανετε βρε?ολοι καλα? :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

skorpina82 έγραψε:

kalimera koritsia ti kanete? toses meres prospathw na pmw kai na sas grapsw ta nea mou giati den exw pouthena allou na ta pw, avrio tha paw na kanw yperhxo gia na mou pei o giatros pote tha ginei h emvryometafora ( gia oses den thymounte 3h pekswswmatikh me katepsygmenes vlastokystes) pistevw pws mesa sth epomenh evdomada tha ginei, exw poly agxos nomizw pws den tha anteksw kai allh apotyxia

καλημερα χρυσο μου σκορπινακι!!! Ρε συ ξεκινα με ενθουσιασμο (κανε και καμμια προσευχη) και παμε για αλλα....να θυμασαι οτι πας για να δημιουργησεις ζωη, δεν πας για κρεμασμα!!! Δεν εισαι αρρωστη (χτυπα ξυλο) απλα πας για να βαλεις ενα χερακι (συγκεκριμενα να σου βαλουν χερακι :laugh: ) στο να αποκτησεις παιδακι!!!!

Ξερεις γιατι τα ελω ετσι μπερδεμενα?Για να σε μπερδεψω και να ξεχασεις το αγχος σου!!!! Θες να μιλαμε για αυτο?να μας ανοιξεις την καρδια σου? Θες να μην μιλαμε γι αυτο και να λεμε αλλες χαζομαριτσες???

τι θεςςςς??? οτι θες!!!!

********************

ΝΑ ΟΡΙΣΤΕ τωρα με μελαγχολησες γιατι, ας μην κανω τον Αλεκο πια...πρεπει σιγα σιγα κι εγω να παω στον ντοκτορ να προγραμματιστουμε...γμτ καλα ημουν...αχ ρε σκορπινα...αχ ρε σκορπινα..δεν με αφηνες στο μωβ μου συννεφακι??? ΑΛΗΘΕΙΑ το συυννεφακι που ειναι σημερα??? δνε μπηκε ακομα!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΩΓΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ....στειλε ενα γλυκακι στο σκορπινακι για να ανεβει λιγακι!!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τσατ και τσουτ δεν εχουμε πια?λογω αναβαθμιξης μαμμυ?

τελος παντων...

γιωργηηηηηηηηηηηηηηηηηη????????? τι ωραια τι καλα!!!! με το καλο, η Παναγια και η Εγ. Ειρηνη παντα κοντα σας και στα μωρα σας!!!

δνε πιστευω να χεις παει ηδη να ψαχνεις για κολεγιο??? :laugh:

σε φανταζομαι συνεχεια με ενα χαμογελο στα χειλη!!! ΞΕΡΕΙΣ πως εχουμε μετα το ΣΕΞ!!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ , ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΟΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ .ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ; ΕΓΩ ΡΙΧΝΩ ΚΑΤΙ ΥΠΝΟΥΣ.ΜΑ ΤΙ ΥΠΝΟΥΣ.ΚΛΕΙΝΩ ΤΟΝ 2 ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ 3 ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ.ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΗΓΑ , ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΗ 10 ΒΔΟΜΑΔΑ , ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ .ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ , ΓΥΡΙΣΑΤΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ; ΜΠΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΚΑΙ ΔΕ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ,ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ. ;);) ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΜΗΝΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΝΕΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ , ΟΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΔΕΞΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KαΛηΜεΡα :):):):):)

Καλε τι ειδαν τα μπιρμπιλωτα ματακια μου;;;Επεστρεψε το Ευακι;;; :)

Σκορπινακι,εχε πιστη στα μπαρμπα-Σταθακια σου!!!! Ειναι τα καλυτερα παιδια ;););) .Μην αγχωνεσαι.Ναι;;;

Ζαχα,θα πας να προγραμματιστεις;;;;Αντε κανονισε το!!!!

Η Νικολ111 (νομιζω) αδιαθετησε;;; :(:(:(:( Δεν ειδα καμια ανακοινωση :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου συνεφακι, γεια σου γωγακι !

Skorpina μυ μην αγχωνεσαι. Να δεις που αυτη τη φορα θα τα καταφερεις. Ακου και τη Lollipop τι σου λεει!

Lollipop η Nikol111 έβαλε χθες θεμα με τιτλο "δυστυχώς δεν τα καταφερα" Και εγώ τυχαια το ειδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ λολιποπ εσυ καθε ποτε πας και τα βλεπεις τα μωρακια σου; Εμενα μετα την 6 βδομαδα που ακουσε καρδια μου ειπε να ξαναπαω την 10 , εχω τρελαθει , τι να κανει αυτο εκει μεσα; Τα χω παιξει ,δεν εχω και κανενα συμπτωμα.Ουφφφφ θελω να παω στον 9 κατευθειαν γινεται; :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Ανεμος πεταει σε συννεφα και πελαγη ευτυχιας , που να ειναι ο χαζομπαμπας; γεια σου vasso καλα εισαι; Ζαχαρενια ποτε ξεκινας νεες προσπαθειες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...