Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

Καλησπέρα κι από μένα!

alekagala ετοιμαζόμουν να σου πω περστικούλια και χαίρομαι που είσαι ήδη πολύ καλύτερα. Όσο για τη μικρούλα, είναι καλό που δεν ειναι δυσκοίλια όπως ο δικός μου! Εμείς κάνουμε πάρτυ όταν 'λερώνουμε' τις πάνες μας!

alexdim χρόνια και ζαμάνια! Πολύ χαίρομαι που σε ξαναβλέπω κοριτσάκι μου!

elenatsak, έχεις απόλυτο δίκιο όσον αφορά την κρυάδα (εκτός κι αν τους δώσεις μπύρα :woohoo:) , αλλά ο αντρούλης μου έχει κι ένα καλό: πλένει, σιδερώνει, σκουπίζει, σφουγγαρίζει, απλώνει, μαγειρεύει κ.λ.π Αυτό κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης ειδικά με έσωσε. Βέβαια, τώρα που έχω και την κουνιάδα μου εδώ και δεν με βοηθάει όσο πριν :angry: Όπως καταλαβαίνεις, πρέπει να τους βγάζουμε κι έξω, έχω και τις αντλήσεις άστα να πάνε.... Άντε να φύγουν κι αυτοί να ηρεμίσω, το έχω ανάγκη!

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευτυχώς αυτά τα κάνει χωρίς μπύρα :P Προς το παρόν τουλάχιστον.

Όχι, αλλά το παλεύω. Κάνω μεικτή διατροφή, γιατί είχε χάσει βάρος και μου επέβαλαν το ξένο, αλλά τώρα κάνω 'θεραπεία' (8-10 αντλήσεις την ημέρα με νοσοκομεικό θήλαστρο και θηλασμο παράλληλα) να αυξήσω πάλι την παραγωγή και να τον θηλάζω αποκλειστικά. Δεν ξέρω αν τα καταφέρω, αλλά το προσπαθώ!(η κουνιάδα μου νομίζει πως το κάνω επίτηδες για να μη τη γυρίζω όλο έξω, αλλά ...πρόβλημά της) :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia kai kalo mina pos eiste emeis mia xara proxtes kaname to prwto mas embolio mpoumpou mou den eklapse katholou apla xazeue to tabani sto iatreio tou giatrou :laugh: ola mia xara den evgale katholou pireto einai orexati pinoume galataki kanonika ftou ftou mas to epomeno sena mina pali.douleia poly kourasi alla ola mia xara :kiss: tha ta xanapoume sintoma...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Μολις κοιμηθηκε και εγω αρμεγομαι γιατι χθες ηταν φαγανουλα. Πηγε χθες με το μπαμπα της στο παρτυ γενεθλιων της αδελφης του και τα περασανε καταπληκτικα!

Διαβασα που λεγατε για την πιπιλα, και η Σαντυ μου εχει το "πιπιλο" παντα στο στομα της και οταν δεν ασχολειτε με κατι ή δεν την παιζουμε φτυνει τον πιπιλο και γκρινιαζει ωστε να ασχοληθουμε μαζι της. Αφου της την βαζουμε την φτυνει και γελαει το μουσειο!

Μαρια31 τον Καβαλακη εχω γυναικολογο και ειμαι πολυ ευχαριστημενη! Καλως ορισες στην παρεα μας!

Μαρακι απτη Κω πως εισαι?Και εμεις πολυ κουραση αστα να πανε. Το μεγαλο ξενοδοχειο που λενε στη Ροδο με προβλημα γαστρεντεριτιδας ειναι αυτο που δουλευω. Σαν τα κοτοπουλα φευγουνε απο τη δουλεια οι υπαλληλοι και οσοι απομενουν μοιραζουμε λαπα στους αρρωστους πελατες

Βιβιανκα και ο αντρας μου με βοηθαει στις δουλειες του σπιτιου αλλα ο δικος μου θελει υποχρεωτικα μπυρα καθημερινως οπως και εγω πινω καθε μερα μπυρα (χωρις αλκοολ). Οσο για την κουνιαδα χεστην! ετ

Τελειωσα το αρμεγμα. Θα αρμεχτω αλλη μια φορα πριν παω δουλεια για να ειμαι πανετοιμος ο μπαμπας!!! Θα καθισω να χαζεψω λιγο τα βαπτιστικα με ενα καφεδακι στα χερια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα οσο αφορα τις πανες οποια και να βαλουμε εχουμε διαρροες. Τωρα εχουμε κανει στοκ το 3 νουμερο babylino και ετοιμαζω στοκ το 4 νουμερο σε libero και pampers! Δεν της βγαινουν απτα πλαγια απο πανω στη μεση της γεμιζει η σκατουλιτσα!!!!Ειμαστε μπουχεσουλες καπου στα 6 κιλα αλλα οι πανες της ειναι μεχρι 9 κιλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΕΛΛΛΛΑ ΛΕΜΕ Η ΣΑΝΤΥ!

ΕΜΕΙΣ ΚΟΤΙΤΣΙΑ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΦΑΓΑΜΕ ΣΤΙΣ 8 Κ ΞΑΝΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑΜΕ ΣΤΙΣ 11,30 ΜΑΖΙ.ΠΟΛΛΥ ΥΠΝΟ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΡΙΧΝΩ Κ Δ Μ ΑΡΕΣΕΙ! ΟΥΤΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ!

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΚΥΡΙΟΣ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΟΥ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ! ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ! ΕΓΩ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΛΙΜΠΕΡΟ Κ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΣΚΛΗΡΑ ΣΑΝ ΓΥΑΛΟΧΑΡΤΟ Κ ΔΕΝ ΤΑ ΞΑΝΑΠΗΡΑ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΒΑΒΥΛΙΝΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΟ ΧΑΡΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΑ ΒΑΛΑ!

ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ 230 ΓΡ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΛΑΙΕΙ.Ε ΠΟΣΟ ΠΟΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ? ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ Κ ΔΕΥΤΕΡΡΟ ΜΠΟΥΚΑΛΟ? ΘΑ ΜΑΣ ΧΑΖΕΨΕΙ!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΗΣΩ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟΥ!

ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΧΑΧΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!

Πηγα και πηρα υλικα απο το jumbo για να φτιαξω διακοσμηση τραπεζιων για την βαπτιση πηρα κιτρινα πλαστικα γλαστρακια,πρασινο και κιτρινο χαρτονι,γκοφρε χαρτι πλαστικα ματακια γλιτερ κολες και πολλα γλυφιτζουρια.Θα φτιξω βατραχακια και κορονες θα τα κολλισω πανω στα γλαστρακια θα κανω το γκοφρε χαρτι σαν χορταρακι θα γεμισω τα γλαστρακια και θα βαλω μεσα γλυφιτζουρια,θα υπαρχει απο ενα στο κεντρο καθε τραπεζιου και μετα θα μπορει να παρει οποιος θελει φευγοντας...τωρα θα ψαχτω γιατι θελω να φτιαξω και βιβλιο ευχων...περιμενω σχολια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WOW ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ!!!! ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ Κ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΙΓΜΑ! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟ! ΑΝΤΕ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγουρα θα ειναι ωραιο οτι φτιαχνουμε με τα χερακια μας! Εγω να σας πω την αληθεια ημουν περισσοτερο στο χαλασμα και οχι στο λεπτομερες φτιαξιμο! Παντως τα μπακακακια (βατραχακια) κανουν θραυση στο νετ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια ξανθια ερωτηση : γιατι ολα τα κουτια βαφτισης βγαινουν σε ασπρο ροζ ή ασπρο μπλε? Χαθηκε ενα μελι ροζ ή ενα κερασι σιελ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΓΑΝΙΣΩ ΚΑΝΑ ΑΒΓΟ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΟΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ Κ ΘΑ ΠΕΙ¨¨ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΠΕΖΕΣ Κ ΔΕΝ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΣ.ΘΑ ΤΟΝ ΚΛΕΙΔΩΣΩ¨¨ ΟΛΟ ΕΤΣΙ ΛΕΕΙ!ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα χα και να δεις πως τα σιχενομαι τα ζωντανα,ο αντρας μου με κοροιδευει και μου λεει να βαλουμε στο μενου και βατραχοποδαρα :laugh:

Σιγουρα θα σας βαλω φωτο να μου πειτε και την γνωμη σας αλλα θα ξεκινησω μετα το 15αυγουστο.

Αλεκα νομιζω πως αν πας σε καταστηματα με ειδη βαπτισης θα βρεις και αλλα χρωματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια ειναι τα βατραχοποδαρα!!! Λες να υπαρχουν και γηινα χρωματα? Αν ειναι να παρω κατι να ταιριαζει με το παιδικο της δωματιο και να μην ειναι κατι εντελως ξενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ !!!!!!!!!

ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΩ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΑΘΗΝΑ?

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ :blush::blush::blush:

ΠΕΙΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΓΙΑΤΙ Η ΑΛΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΘΕΣΝΙΚΗ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕ ΡΟΥΧΑ (ΑΝ ΒΡΩ ΤΑ ΖΟΡΙΑ ΘΑ ΨΩΝΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ)

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι παντελως ασχετη απο την αγορα της Αθηνας παντως μεγαλουπολη ειναι σιγουρα θα βρεις και σε πολυ καλη τιμη! Εδω στο νησι ειναι πανακριβα το πιο φθηνο που βρηκα ηταν 200 ευρω, μονο παπουτσια μπορω να βρω φθηνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το βιβλιο ευχων το γραφουν οι καλεσμενη εχει λευκες σελιδες και γραφουν οποιοι θελουν ευχες εγω ειχα και στον γαμο και οποτε πεσει στα χερια μου και το διαβασω συγκινουμε παρα πολυ ετσι θα κανω και για το μικρακι μου επισεις στης σελιδες που μενουν κενες μπορεις να κολλησεις φωτο και γινετε αυτοματα και φωτοαλμπουμ ;)

Αλεκα νομιζω πως ειδα σε ζαχαρι και απαλο κιτρινακι πιστευω να βρεις σιγουρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια σκεψη το βιβλιο ευχων καλυτερα να συνεχισεις απτο γαμο και μετα!

Τι αλλο σκεφτεσαι να κανεις? Το δωρο των κουμπαρων?

Τι σετακι? Πως ειναι? Χρωματα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΥΜΠΕΡΟ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ!!! :(:(:(

ΑΣΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΡΟΥΧΑ ΒΕΒΕΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΡΕΥΣΤΑ ΑΚΟΜΑ

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΘΑΛΑΣΣΙ ΜΠΛΕ ΤΩΡΑ ΦΟΡΕΜΑ Η ΠΑΝΤΕΛΟΝΑ ΜΕ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΣΤΟ ΚΑΛΟ

ΠΟΛΥ ΑΝΧΟΣ :huh::huh::huh::huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...