Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

elenatsak έγραψε:

ΑΛΕΚΑ ΓΙΑ ΚΟΙΤΑ ΑΥΤΟ http://www.eshopgamou.gr/eshop/eidh-vap ... 0-000.html

ΑΠΛΟ Κ ΟΜΟΡΦΟ Κ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!ΣΤΕΛΛΑ ΩΡΑΙΑ Η ΙΔΕΑ ΒΛΕΠΩ Κ ΕΓΩ ΤΩΡΑ Σ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΑΤΡΑΧΟ Κ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ!

κατι τετοιο σκεφτομαι, απλο λιτο και πανεμορφο το θεμα ειναι τι θα που και οι νονες της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΞΑΝΑΒΡΗΚΕΣ.

ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΛΕΩ. ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΩ. Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΕΚΡΟΣ ΜΗΝΑΣ. ΘΑ ΠΕΡΠΕΤΑΝΕ ΤΟΤΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ. ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΑΠΤΙΣΗ. ΓΙΑΤΙ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΡΡΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑΙΖΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΤΡΩΜΕ ΣΕ ΔΟΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΣΤΗΝ ΕΔΕΣΣΑ

ΝΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΑΛΟΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΑΡΕΣΕ ΣΤΟ ΝΟΥΝΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΙΕΛ ΚΑΙ Η ΛΑΜΠΑΔΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΑΛΟΓΑΚΙ ΥΨΟΜΕΤΡΗΤΗ ΑΠΟ ΤΙΜΟΥΛΑ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΑΛΟΓΑΚΙ ΛΑΜΠΑΔΑ ΣΕΤ ΚΕΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΕΤΑΚΙ ΠΕΤΣΕΤΑ ΓΙΑ ΝΟΥΝΟ ΠΑΠΑ ΣΑΠΟΥΝΙ ΚΑΙ ΚΑΡΑΦΙΤΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΔΙ 150€

ΓΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΚΑΝΑΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΜΕ ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΙΧΑΚΙΑ

ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια......μόλις κοιμήθηκε επιτελους!!!!!

Γεωργία μου για τη βάφτιση εγώ παράγγειλα μπομπονιέρες από το www.elxisdoro.com και θα τις πάρω την άλλη βδομάδα.......Εμείς θα κάνουμε το ξύλινο ημερολόγιο πρίγκιπας για μπομπονιέρα με 1,63 και θα το φτιάξουμε εμείς με τούλι και κουφέτα τελειωμένο περίπου 2 ευρώ....Εδώ μου είπανε 3,5 ευρώ.......Θα δίνω στα μωρά κουμπαράδες κορώνες (το θέμα μας είναι πρίγκιπας) το μπαούλο θα το πάρω από εδώ 50 ευρώ και τη λαμπάδα θα την στολίσουμε εμείς.....Ρουχαλάκια δεν ξέρω ακόμα αλλά όπου είδα είναι 200 ευρώ και θα στολίσω τα τραπέζια με οργάντζα σιέλ και γλαστρούλα με βασιλικό!!!!!!!Αν καταφέρω να τα φυτεψω.....χαχαχαχαχα

Ψάξε και στο www.narlis.com

www.an-agapas.gr

www.mpomponieracenter.gr

Αυτά......και τις προσκλήσεις μας από το www.vistaprint.co.uk 50 ευρώ.....Τις περιμένω όπου να ναι......Θα σας πω αν είναι καλές......

zoumpalou μου τι τιμη είχαν οι προσκλήσεις σας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΟΛΑ Ο ΝΟΥΝΟΣ ΤΑ ΔΙΑΛΕΞΕ B)B)B)

ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΠΕΜΒΗΚΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ :blush::blush:

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΝΟΥΝΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΓΟΥΣΤΟΣ

ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΟΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ ΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΙΣΩΣ ΕΓΩ ΝΑ ΔΙΑΛΕΓΑ ΑΛΛΟ ΣΧΕΔΙΟ!!! :woohoo: :woohoo:

ΑΥΤΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμεις πριν το Πασχα θα βαπτιστουμε γιατι μετα ξεκιναμε παλι δουλεια (το Πασχα πεφτει στις 24/4). Απλως περνω ιδεες με τις δικες σας βαπτισεις. Της μαμας μου παντως της αρεσε η ιδεα με τα βαζακια του γλυκου και τα αμυγδαλωτα που εχουν σχεδιακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alekagala μου και γω σκεφτομαι για κεραστικό τα βαζάκια με γλυκό του κουταλιού.....να τα στολίσω με κορδελίτσα.....

12/09 η βαφτιση μας τελικά και ακόμη δεν έχω κλείσει το φαγητό!!!!!!Πάντα τελευταία στιγμή.......λετε να μη φάμε????χαχαχαχα

thalia μου πολύ καλή τιμή και μπραβο στο νονό!!!!!!Εμένα είναι η αδερφή μου και θα τα φτιάξουμε όλα μαζί......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΒΑΛΑ ΦΩΤΟ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ

ΔΕΣ ΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΓΝΩΜΕΣ

ΤΩΡΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαι παλι!!! Εφαγε καταχεσε ως συνηθως την κουνια της και εχει γλαρωσει για νανι. Μηπως να της παρω της νουμερο 4 πανες?

Καλε μανουλες ετοιμες για τις βαπτισεις τα μπουμπουκια σας, εσεις ομως ετοιμαστηκατε πηρατε ρουχα, παπουτσια???

Θαλιτσα σου μοιαζει ο μικρος! Πολυ ομορφο το προσκλητηριο σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alekagala μου εμείς φοράμε τις νούμερο 3 από 4,5 κιλά που ήμασταν....τώρα είμαστε 6 κιλά.....Εσείς πόσα κιλά είσαστε?????Καλύτερα να της πάρεις τις 4 νομίζω που θα ναι μεγαλύτερες και θα χει χώρο για πολύ χέσιμο......Εμάς γεμίζει η πλάτη συνήθως με κακάκια και πριν που του έβαλα ναννυς βγήκαν όλα έξω.....Σαν τα pampers δεν υπάρχουν όλα είναι πολύ σκληρα.....

Για μένα δεν αγόρασα τίποτα ακόμα......Μου έχουν μείνει 2-3 κιλά ακόμα αλλά δε μπορώ να σταματήσω τη μάσα......

Ωραία η προσκληση thalia μου και κούκλος ο γιος σου....Να τον χαίρεσαι....

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ :)

ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΧΑΡΕΣ ;)

ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΕΤΟΙΜΑ

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΡΟΥΧΑ :blink::blink:

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ :huh::huh:

ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ :S:S

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕΣ ΤΗΝ ΦΟΤΟ ΠΡΟΦΙΛΣΟΥ!!!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 6 ΚΙΛΑ Κ ΦΟΡΑΩ ΤΟ ΠΑΜΠΕΡΣ 2!!!

ΡΕ ΕΣΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΑ Κ ΦΕΥΓΟΥΝ ΕΞΩ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπ κοριτσακια μου να μαι παλι σημερα ο μικρος μου ειναι ιδιαιτερα ανησυχος και δεν μπορω να καταλαβω γιατι μπορω να πω οτι με κουρασε αρκετα το βλασταρι μου.

Μαρινα μου τα προσκλητηρια ειχαν 60 ευρω αλλα ειναι χειροποιητα...

Θαλεια μου κουκλος ειναι ο μικρος σου αλλα εγω δεν ηθελα να βαλω φωτο του μικρου στα προσλητηρια γιατι θα καταληξουν στον καδο και ναι τωρα μπορεις να με πεις κολλημενη :P

Αλεκα και μεις το 3 φοραμε εδω και αρκετο καιρο και μαλιστα αφτη τι φορα πηρα της οικονομικες πανες απο τα παμπερς που ειναι σε πορτοκαλι συσκευασια και ειμαι πολυ ευχαριστημενη μονο που νομιζω οτι εχουν μικροτερα πλαινα και ετσι την επομενη φορα θα δοκιμασω το 4.

Ελενα μου εμεις και το 2 που φορουσαμε τυχαινε πολλες φορες και λερωνε παντου :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΠΡΟΦΙΛ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 6500 ΚΑΙ ΦΟΡΑΜΕ ΤΟ 3 ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΠΟ 5 ΚΙΛΑ ΩΣ 8 ΤΑ ΛΥΜΠΕΡΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα χα χα Ελενα με εκανε και γελασα χα χα χα οχι βρε κοριτσακι μου ολα μαζι 60!!!!

Τοτε Θαλεια μου αλλαζει το πραμα :P:P:P:P:P:P

Κοριτσακια τα μωρουδελια σας τρωνε πιπιλα και αν ναι την κρατανε καλα γιατι εμενα την πεταει και μετα γκρινιαζει να του την ξαναδωσω λετε να με παιζει για να πηγαινοερχομαι;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΕΛΛΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ 3 ΗΜΕΡΩΝ ΠΕΡΝΕΙ ΜΠΙΜΠΙ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.

ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΕΥΤΕΙ ΣΥΝΕΖΧΕΙΑ Κ ΤΡΕΧΩ ΑΛΛΑ ΕΝΑΝ ΤΟΝ ΕΧΩ Κ ΑΥΤΟΣ ΜΙΑ ΚΑΨΟΥΡΑ ΕΧΕΙ....ΤΟ ΜΠΙΜΠΙ ΤΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεω και γω μονο ο δικος μου το κανει!!!! :silly:

Ασε που την ημερα ζοριζετε και δυσκολευεται πολυ να κοιμηθη ενο νυσταζει αλλα ευτηχος κοιμαται καλα το βραδυ οποτε ξεκουραζομαι και γω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΣΤΕΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΜΠΙΜΠΙ!!!! ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΕΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΩ!!! ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΚΟΛΛΑΩ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑ ΜΕ ΚΑΝΑ ΧΑΖΑΠΛΑΣΤ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΛΕΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...