Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

κοριτσια καλημερα!τι καλημερα κακη ψυχρη και αναποδη. Κολλησα γαστρεντεριτιδα στη δουλεια και εχω ριμαχτει στις διαρροιες και στους εμετους. Τωρα κυκλοφορω με μασκα μες στο σπιτι, κλαιω επειδη ποναω και δεν μπορω ουτε να την αγκαλιασω. Η ψυχολογια μου ειναι σκατα, αυριο θα παω δουλεια. Θελω να κοιμηθω αλλα εχω την εννοια της. Τι να κανω δεν θελω ναμαι μακρια της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΤΕΜΙΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ? ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΜΑΣ ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΙΑ ΤΗΣ. ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ Η ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΟΥ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΦ..... ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!!ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 3 ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΝ 20/05/2010....!!! :P

ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΟΛΠΑ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΒΑΖΕ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΧΑΡΤΙΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΣΑΝ ΤΗΝ ΧΑΖΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ Κ ΤΟ 6ΜΗΝΟ!!! ΠΑΛΙ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΒΓΑΛΑΝ Κ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!

ΒΙΒΙΑΝΚΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΜΕΝΑΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΝΤΑΧΑΟΥ :S:S:S ΚΑΙ ΤΩΡΑ Η ΜΑΜΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΚΕΙ Κ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΤΟ ΜΟΝΑΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΦΙΛΟΥΣ Κ ΓΝΩΣΤΟΥΣ!

ΕΓΩ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ!!!! ΩΡΑΙΑ ΧΩΡΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΥ ΚΡΥΟΣ ΛΑΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ! ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ Κ ΠΑΛΙ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ! ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΠΗΓΑ ΣΤΑ 17 ΜΟΥ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΕΛΑΣΤΙΚΟΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑ....ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΜΑΤΙΚΟΣ! ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΠΕ! ΤΟ ΒΡΕΦΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ, Κ ΤΟ ΜΟΝΟ ΛΕΕΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ, ΒΛΑΒΗ ΣΤΟΝ ΚΕΡΑΤΟΕΙΔΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟ Κ ΚΑΝΑ 2 ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΡΧΟΝΤΑΙ!! ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΛΕΕΙ Κ ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 7 ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΗΛΙΟ! :(:(

ΑΛΕΚΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΒΙΒΛΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΧΕΣΙΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΣΑΝΤΥ!ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΚΛΕΙΣΑΤΕ ΓΑΜΠΡΟ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΗΝ ΕΠΕΡΝΕ ΤΗΝ ΧΕΣΟ?? :woohoo: :lol: :laugh: :silly:

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΚΟΛΠΑ! ΚΑΝΕΙ ΨΕΜΑΤΑ ΠΩΣ ΚΛΑΙΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ Κ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΨΕΥΤΙΚΑ ΠΟΥ ΛΥΝΟΜΑΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!!ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΓΕΛΑΕΙ Ο ΠΟΝΗΡΟΣ! ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ! ΚΑΛΕ ΤΙ ΠΟΝΗΡΑ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ!

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ Η ΣΑΝΤΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑΥΜΑ! ΤΙ ΚΟΛΠΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ :woohoo: :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΕΙΧΑΤΕ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ!!!! ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ Κ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΑΝΤΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΟΡΑ! ΕΣΥ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΕΤΣΙ?????

ΒΑΛΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ! ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ Κ ΠΑΛΙ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ!! :(:(:(:(:(:(

ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΙΛΛΙΑΣΕΤΕ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΣΑΣ ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι ευτυχως το εχουμε κανει το εμβολιο. Ο παιδιατρος της μου ειπε οτι ειναι πιθανον μονο διαρροια να κανει (θα μου καταχεσει το κοσμο με λιγα λογια). Θα συνεχισω κανονικα να τη θηλαζω αφου δεν περνω χαπια. Η ιωση αυτη ειναι 24ωρη και περναει με ασητια και μονο υγρα. Αλλα τη μασκα θα τη φοραω για μια βδομαδα, φανταστειτε οτι με βλεπει ετσι κομμενη η Σαντυ καιδεν θελει να την θηλασω εφαγε μαμας γαλατακι απο το μπιμπερο. Τωρα την πηρε ο υπνος και θα κοιμηθω και εγω

Προσεχετε μανουλες γιατι καιρος ειναι παραξενος και γεματος ιωσεις. Εγω τη πατησα απο τη κουραση της δουλειας και επειδη δεν ετρωγα καλα. Να σας ζησουν τα μωρακια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάρες γεια σας και από μένα!

Και μένα χθες το μάμμυ μου έκανε κόλπα!!

Εμείς κλείσαμε 2 μηνών την Κυριακή και χτες πήγαμε για το εμβόλιο.Πλάνταξε στο κλάμα το κροκοδειλάκι μου και σπάραξε η καρδιά μου.. Το εμβόλιο το περνάμε μέχρι στιγμής χωρίς παρενέργειες..ούτε πυρετό, ούτε γκρίνια, ούτε ανησυχία..λίγο το πρωί ήταν αδιάθετος αλλά μόλις έκανε το μπάνιο του συνήλθε! Είμαι όλη την ώρα με το θερμόμετρο στο χέρι..φοβάμαι πολύ..αλλά ο γιατρός μου είπε να μην κοιτάω τόσο τη θερμοκρασία του, όσο την ανησυχία του..

Αλέκα μου περαστικά. Τί έπαθες ρε κοπέλα μου καλοκαιριάτικα? Μια φορά κόλλησα γαστρεντερίτιδα και είπα ΑΛΟΙΜΟΝΟ! Αχ! Πρόσεχε τη Σάντυ μας..και τον μπαμπά, γιατί η γαστρεντερίτιδα μπορεί να κάνει κύκλους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι γδη πολυ καλυτερα σταματησαν οι εμετοι αλλα σηκωνω λιγο πυρετουλη αλλα ειμαι ενταξει με τα depon. Περιμενω να κοιμηθει τωρα γιατι τοσο καιρο κοιμοταν με το μπιμπερο. Να δουμε πως θα τα παει με το βυζακι αποψε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ?

ΑΛΕΚΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ :P

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!! :blush::blush:

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα μου περαστικουλια πουλακι μουκαι μην στεναχωριεσαι συντομα θα παρεις αγκαλιτσες την Σαντυμπελ :P

Κοριτσια πηγα στο φωτογραφο και μου εδωσε τιμουλα....650ευρω με 2 DVD ολες της φωτο αρχειο και φηφιακο αλμπουμ μου φανηκε καλη τιμουλα εσεις τι λετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!!! Ειμαι μια χαρα σημερα ηπια και το γαλα μου κανονικα! Τωρα περιμενω να κατεβει η μαμα μου για να παω στο ζαρα να παρω δωρακι για της κουνιαδας μου το κοριτσακι. Μου ειπαν οτι εχει φορεματα το ζαρα 5ευρω! Λετε να βρω και για την δικια μου τιποτα, δεν εχω ξαναψωνισει βρεφικα ρουχαλακια απο εκει.

Πολυ καλες οι τιμες για τις φωτο! Δεν ηξερα οτι ηταν τοσο φθηνα εγω νομιζα κανενα χιλιαρικο. Εψαξα στο νετ για να παρω ιδεες για τα βαπτιστικα και ηθελα να σας ρωτησω τα κουτια με τα ρουχαλακια μετα τι θα τα κανετε? Εχετε χωρο στο δωματιο των παιδιων σας? Επειδη εμεις ειναι ετοιμο εφηβικο το δωματιο δεν χωραει να βαλω ενα κουτι- σκαμπο ή μια τουαλετιτσα και γιαυτο μου αρεσαν οι βαλιτσες οι δερματινες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΑΛΕΚΑ.

ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΧΩΡΟ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ. ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΣΑΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΟ ΧΩΡΟ. ΚΟΥΤΙ Ή ΒΑΛΙΤΣΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΙ ΕΣΥ. ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΑΥΤΟ. ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ? ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μπράβο ,χαίρομαι Αλέκα μου που είσαι καλύτερα! Η μάσκα όμως μάσκα ε? :(

Και εγώ πίστευα κανά χιλιάρικο για το φωτογάφο..μπράβο, καλές τιμές βρήκατε κορίτσια!

Από το Ζάρα πήγα προχθές πρώτη φορά και ψώνισα παιδικά του Κωνσταντίνου μου..είχε ωραία ρουχαλάκια και όντως σε πολύ καλές τιμές..Του πήρα και παπουτσάκια αγκαλιάς 5ευρώ!!!

Έχω τρελλάθεί με τα παπουτσάκια γενικά! Αντί να ψάχνω για ρούχα, ψάχνω για παπουτσάκια!!Μέχρι τώρα του πήρα 2 ζευγάρια και ψάχνω για μοκασινάκια!!!

Κορίτσια, όσες έχετε κοριτσάκια πάντως, πολύ χαριτωμένα παπουτσάκια έχει και το ΜΕΧΧ.Και σε πολύ καλη τιμή.Και ρούχα έχει σε καλή τιμή αλλά εγώ ενθουσιάστικα με τα κοριτσίστικα τα παπουτσάκια!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα!!!

Συμπεθερούλα μου περαστικούλια σου!!! Πώς είσαι σήμερα? Ελπίζω καλύτερα!!!

Κορίτσια γνωρίζετε κανένα site με βαφτηστικά? Πρέπει κι εγώ να αρχίσω το ψάξιμο και δεν ξέρω από που να αρχίσω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΑΛΕΚΑ Ο ΖΑΡΑΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!

ΔΥΣΤΗΧΟΣ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΙΚΙΛΙΑ!

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΑΔΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΑΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ Κ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ 100 ΡΑΦΙΑ ΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΑ... Κ ΚΑΝΑ 2 ΡΑΦΙΑ ΜΕ ΑΓΟΡΙΣΤΙΚΑ ΜΟΝΟ :angry::angry::angry: Ε ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ! ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΣΧΕΔΕΙΑ Η ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΦΟΡΑΝ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΡΟΥΧΑ! :dry:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΑΝ Κ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΚΟΥΝΙΣΤΟ ΑΛΟΓΑΚΙ Κ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΙΣΩ ΤΟ ΜΠΑΟΥΛΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ ΡΟΥΧΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΤΛ! ΕΙΔΑ ΚΑΝΑ 2 ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΣΤΑ ΜΩΡΑ ΤΟΥΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΠΡΑΚΤΙΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Κ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥΣ ΕΧΕΙ Κ ΠΟΙΟ ΦΘΗΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΑΝ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΛΜΠΟΥΜ. 300 ΕΥΡΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Κ ΑΥΤΟΣ Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΙΤΑ!!

ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΟΥ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ 1800 ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 800 Κ ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ!!!

ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ! ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΟΥ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΜΙΑ 30 ΑΡΙΑ ΓΑΜΟΥΣ Κ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ ΕΚΕΙ! ΨΑΞΕ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΡΡΝΕΤ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΠΑΚΕΤΑ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΨΑΞΕΙ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Η ΜΑΜΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ!!!!

ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΜΕ 350Ε ΧΩΡΙΣ ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΛΜΠΟΥΛ ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΦΩΤΟ ΜΕ 2€ (ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΦΤΗΝΟΤΕΡΕΣ) :(:(:(

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΠΑΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΞΑΝΑΕΙΠΑ Ο ΝΟΥΝΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΕΝΑ ΚΟΥΝΙΣΤΟ ΑΛΟΓΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΖΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΛΙΣ ΞΕΠΕΤΑΧΤΕΙ

ΜΠΑΟΥΛΑΚΙ ΕΧΩ ΕΓΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΦΟΙΤΙΤΡΙΑ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΜΠΑΜΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΑΔΙΑΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΧΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΕΝΤΟΙΧΙΣΜΕΝΗ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑ

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΜΕ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ 3-4 ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΔΕΣΣΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΓΙΑΝΙΤΣΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΓΙΑΝΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΧΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa ΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ! ΘΑΛΕΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕΣ?

ΤΟ ΑΛΟΓΑΚΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΆΡΕΣΕ Κ ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΛΥ! ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΕ ΣΕΛ ΕΛΞΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ! ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ??? ΤΙΜΟΥΛΑ? ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ Κ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΕΤ ΜΙΑΣ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ! ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ ΜΕ ΤΟ ΑΛΟΓΑΚΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ!

Σας έλειψα καθόλου μωρε? Κοριτσάκια μου δουλειά ΤΕΛΟΣ! Απο Σεπτέμβριο πάλι θα πήξουμε!

Λίγο που είδα τις συζητήσεις σας, γενικά όλα καλά, ε?

Μόνο για το katerinaki ήταν δύσκολα...

Εμεις μεγαλώνουμε και ομορφαίνουμε! Εχθες κλείσαμε 3 μηνών, γελάμε συνέχεια και σπαρταριστά, μιλάμε οτι ξεκαρδίζετε ο Βικτωράκος μου!

Πολύ σάλιο και πολύ χλαπα χλούπα την πιπίλα (μάλλον ετοιμαζόμαστε για δοντάκια...)

Διαβάζω κάτι για φωτο βάπτισης...? Πότε θα βαφτίσετε? Εγω λέω του χρόνου. Το αργω πολύ λετε?

Σας φιλώ πολύ πολύ πολύ κι εσας και τα ζουζουνάκια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλιτσες τι μου κανετε;;;;

Ελενα οντως πολυ καλη τιμουλα....πηγα σημερα και διαλεξα και τα προσκλητηρια μας αχχχ ειναι πολυ ωραια με τον πριγκιπα βατραχακι τελικα εχει αρκετη ποικιλια με αυτο το θεμα πραμα που δεν περιμενα.

Μια απο αυτες της μερες θα παμε και για τον σταυρο τωρα που εχει εκπτωσεις γιατι κοριτσακια μου ακουσα οτι ανεβηκε πολυ η αξια του χρυσου και ειναι ολα πανακριβα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΓΙΑ ΚΟΙΤΑ ΑΥΤΟ http://www.eshopgamou.gr/eshop/eidh-vap ... 0-000.html

ΑΠΛΟ Κ ΟΜΟΡΦΟ Κ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!ΣΤΕΛΛΑ ΩΡΑΙΑ Η ΙΔΕΑ ΒΛΕΠΩ Κ ΕΓΩ ΤΩΡΑ Σ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΑΤΡΑΧΟ Κ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαι και εγω!!! Την κοιμησα και καθησα να σας χαζεψω λιγο. Τελικα δεν βρηκα κατι εμφανισιμο στο ζαρα (ειχε τις ιδιες τιμες με τα κανονικα μαγαζια) και πηγα sprider και της πηρα απο εκει με 6ευρω. Φυσικα πηρα και στις δικιας μου φουστανακι της ειναι λιγο μεγαλο αλλα μου αρεσε πολυ, 8ευρω! Και εμεις φοραμε παπουτσακια, τωρα φοραμε διχαλο (οχι οτι βαζει τα δακτυλα της) απλως για ομορφια.

Alexdim καλως ορισες και παλι!

Τρωω το λαπα μου τωρα και θα την πεσω για νανι γιατι το απογευμα δουλευω. Αυτες τις μερες θα ξαναρχισω τις σουπουλες. Φυσικα μεχρι την Τεταρτη που θα κανουμε το εμβολιο θα φοραω τη μασκα. Περιττο να σας πω οτι στο ξενοδοχειο που δουλευω εκτος απο τους πελατες που ειναι αρρωστοι, χθες αρρωστησαν και 10 ατομα απο το προσωπικο, ο ενας μετα τον αλλον εφευγε απτη δουλεια. Αντε φιλακια πολλα και να προσεχετε B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...