Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

Καλημερα και απο μενα κοριτσια. Η Σαντυ καταχεσε το πορτμπεμπε της απο στρωμα μεχρι και τα πλαγια (φοραγε και παμπερς). Τωρα σηκωθηκε στις 8 και τωρα ξανακοιμηθηκε χωρις να φαει. Περιεργο δεν ειναι? Μαλλον μετα εχω καφεδακι φιλακια κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια καλημέρα και από μένα! Σας ευχαριστώ όλες για τη συμπαράσταση! Να στε καλά! Τώρα ηρέμησα λίγο και αναθεώρησα..έπρεπε να γίνω πιο σκληρή.. και τώρα θα γίνω..αφού δε μιλάω και τα καταπίνω όλα και με λένε κακιά, τώρα θα γίνω σκύλα για να δουν πως είναι οι κακιές.. B)

Εμείς ξυπνήσαμε σήμερα κατά τις 8 και εγώ νύσταζα πάρα πολύ και έτσι πήρα τον Κωνσταντίνο και ξαπλώσαμε στο κρεβάτι και θήλαζε ξαπλωτός.Εγώ ψιλοκοιμόμουν αλλά είχα και την έγνοια του γιατό καμιά φορά τρώει λαίμαργα και πνίγεται!!! Σας συμβαίνει και εσάς? :blink:

Και μετά κοιμηθήκαμε και οι 2 αγκαλίτσα μέχρι τις 10!!!

Αλέκα μου και μεις χεστήκαμε και κάναμε και κάτι αναστεναγμούς, και λερώσαμε και τα ρούχα μας!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΗΜΕΡΑ Η ΘΑΛΑΣΣΑ!!!!! ΤΑΧΑ ΑΠΕΡΓΕΙΕΣ ΤΑΧΑ ΚΡΙΣΗ....... ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΔΕΝ ΕΠΕΥΤΕ ΠΑΛΙ!!!!

ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ ΠΗΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑΚΑ ΤΟΥ.... ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ 9 Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ(ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΤΟΣΟ) ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΜΟΛΙΣ ΠΗΓΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΠΑΩ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Κ ΤΟΥ ΛΕΩ ΨΥΧΟΥΛΟΟΟΟΟΟΟΟ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ... ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΑΡΧΙΙΣΕ ΝΑ ΚΟΥΝΑΕΙ ΧΕΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΤΕ Κ ΟΣΟ ΤΟ ΜΙΛΟΥΣΑ ΝΑ ΓΕΛΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟ!!!!!!!!! ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΕ ΕΤΣΙ! ΑΡΧΙΣΕ ΜΟΡΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ Κ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΙΠΩ! Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΕΠΑΘΕ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟΥ! ΖΗΛΕΨΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΣΕ ΑΥΤΟΝ!!!

ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤ ΜΠΑΝΙΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ(ΟΧΙ ΟΤΙ ΚΑΝΑΜΕ Κ ΠΟΛΛΑ)

Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ! ΟΠΟΤΕ ΤΕΛΟΣ Η ΘΑΛΑΣΣΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλιτσες! Ως συνηθως τετοια ωρα ειμαστε ξυπνιες μαλλον θα αρμεχτω και θα παρω τη Σαντυ και μια μου φιλη βολτα στα μαγαζια για να χαζεψουμε (οι χαζες).

Ερωτηση βρε κοριτσια σε αυτες που θηλαζουν : τα κακα της Σαντυς ειναι πολυ νερουλα και δεν εχει τις "χαντρουλες" μεσα, ειναι φυσιολογικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Δεν είμαι και πολύ στα καλά μου.... είχα ένα τραγικό καυγά με τον άντρα μου και πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω... Νιώθω τόσο εγκλωβισμένη και μόνη....

Τέλος πάντων....

Τι κάνετε εσείς? Τα αγγελούδια σας μια χαρά, έτσι? Να μου τα φιλήσετε όλες!!!

Συμπεθερούλα μου και μια γουλιά καφεδάκι για εμάς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργια ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΑ!!!!ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ Κ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΟΚ!!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΛΑΤΟΠΙΠΕΡΟ ΣΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ!

ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗ Κ ΜΗΝ ΤΑ ΠΕΡΝΕΙΣ ΟΛΑ ΤΙΣ ΜΕΤΡΙΤΟΙΣ Κ ΣΚΑΣ!! ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΧΑΛΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΒΡΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ. ΑΠΟ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ...ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ. ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ. ΤΕΛΕΙΩΣ ΝΕΡΟΥΛΑ. ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟΝ ΖΥΓΙΣΑ. ΕΙΜΑΣΤΕ +3. ΣΥΝΟΛΟ 6 ΚΙΛΑΚΙΑ. ΔΗΛΑΔΗ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΙΛΟ. ΑΡΑ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΡΕΠΤΙΚΟΤΑΤΟ.

ΩΡΑΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΑΠΤΙΣΕΙΣ. ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΠΤΙΣΩ. ΜΕΓΑΛΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ. ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ. Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΕΚΡΟΣ ΜΗΝΑΣ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΝΟΝΟ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες και απο μενα!!!!

Δεν ξερω βρε κοριτσακια αλλα της τελευταιες 3-4 μερες εχω τρομερη εξαντληση και νυσταζω συνεχεια μου φενεται πρεπει να κανω εξεταση για τον αιματοκριτη.Χθες καναμε παλι την βολτιτσα μας οικογενειακος,πηγαμε για φαγητο και μετα καφεδακι περασαμε πολυ ωραια :laugh:

Αχ βρε Γωγουλα συμφωνω με την Ελενα μην στεναχωριεσαι και ολα τα προβληματα εχουν μια λυση αρκει να υπαρχει διαθεση για να βρεθει...

Παντος πραγματικα αν θελεις καπου να μιλησεις ελα να βρεθουμε οποτε θελεις,στην ιδια πολη μενουμε αλοστε θα κανουμε και παρεουλα :)

Αλεκα εγω δεν θηλαζω οποτε δεν ξερω να σου πω αλλα γιατι δεν περνεις ενα τηλ.στον παιδιατρο σας για να μαθεις;;;;; ;)

Ελενα μου τυχερουλα εισαι εκανες και μερικα μπανακια φετος εγω δεν εχω το κουραγιο :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στελλα ΕΧΩ ΕΧΩ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!!

ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ!!!

ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΖΕΣΤΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥΜΠΑΣ Κ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΞΑΝΑ ΠΑΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάρες γεια σας και από μένα!

Τί κάνετε? Εμείς ψηνόμαστε!! Είχαμε κάτι δουλειές με τον άντρα μου σήμερα και τρέχαμε και καήκαμε από τη ζέστη!

Το απογευματάκι έχουμε εμβόλιο και φοβάμαι τί θα αντιμετωπίσω!! :S Καλά το ότι έχω γράψει ένα σωρό απορίες στο γιατρό, και θα βγάλω το χαρτί και θα τον ρωτάω πάλι...θα με περάσει για βλαμένη ο άνθρωπος!! :P:P

Γεωργία μου ηρέμησε..Σε όλους μας συμβαίνουν αυτά..όπως είπε και η Έλενα, είναι το αλατοπίπερο αυτό!!! Μην στεναχωριέσαι..καταλαβαίνω ότι για να τσακωθείτε άγρια, θα υπήρχε σοβαρός λόγος, και δεν είναι εύκολο να το περάσεις έτσι..αλλά προσπάθησε..θα περάσει!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Αλέκα μου και μένα τα κακάκια του είναι πολύ νερουλά και κάποιες φορές δεν έχουν τις χαντρούλες μέσα.. το παρατηρώ μία φορά και όταν λέω, αν το ξανακάνει να το ψάξω, μετά δεν το κάνει!!!δεν ξέρω..πάντως για τα νερουλά, είναι πολύ φυσιολογικά εξ' όσων γνωρίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαι και παλι! Δεν πηγαμε τελικα για ψωνια αλλα καφεδακι ηπια γιατι βαριομουν να μαγειρεψω σημερα και πηγα και πηρα ενα κοτοπουλακι για να φαει ο μπαμπας μας το απογευμα και ετσι περασα και απο τη φιλη μου για ενα γρηγορο καφε! Μολις την εκανα μπανιο, εχεσε την πετσετα (αντε παλι πλυντηριο) την ταισα και τωρα ειναι ετοιμη για νανι (μπας και κοιμηθω και εγω). Ευτυχως εφτιαξε ο βραδινος της υπνος και ετσι ξυπναει στις 6 για μαμ απο τα μεσανυχτα που την πεφτει για υπνο.

Ρενατα σε ευχαριστω πολυ (ο γιατρος της εχει ακουσει τις χιλιες κοτσανες απο μενα γιαυτο δεν τον παιρνω τηλεφωνο). Σου ηρθε η περιοδος?Εμενα με'χει ξεχασει παντελως!!! Απο κιλα θα σου πω σε 2 βδομαδες που θα ζυγιστουμε.

Κοριτσια η Σαντυ παραζωηρεψε! Τη βαζω στο γυμναστηριο αρπαζει τις μπαρες και φερνει τα ποδια στο στομα. Την βαζω στο καρεκλακι προσπαθει να καθησει στο κωλο της. Την βαζω στη κουνια για να κοιμηθει και οταν ξυπναει την βρισκω απο την κατω μερια της κουνιας να μου γελα! Το βραδυ φομαμαι πολυ ετσι που γυρναει μες στη κουνια μη βαλει το κεφαλι της στα καγκελα και ετσι εχω γυρισει την παντα σαν "π" αλλα απο το κατω μερος της κουνιας να τη χτυπαει λιγο το αερακι στο μουτρακι της, αλλα και παλι φοβαμαι. Αααα και επισης βαζει κοντρα τα ποδια της και ανεβαινει προς τα πανω,τη βαζω στο κρεβατι στη μεση και την βρισκω τερμα πανω.

Συμπεθερα εχεις δικιο που νοιωθεις ετσι αλλα και να τσακωνεσαι δεν θα βγαλεις ακρη. Προσπαθησε να βγαινεις μονη σου με το πασα μας πιο πολυ(οπως κανω εγω) ωστε να αλλαζεις παραστασεις. Τωρα που τσακωθηκες πιο πολυ θα τον αγαπας τον αντρα σου!!!!

Αχ ελενη μακαρι να πηγαινα και εγω για μπανακι, με τη Σαντυ που πηγαμε οικογενειακως μονο ο μπαμπας μας εκανε εγω καθομουν στη ακροθαλασσια και της εβρεχα τα ποδια!!! Τωρα πλεον με τη δουλεια την εχω ξεχασει, του χρονου θα περνουμε το τρειλερ με τα πραγματα της Σαντυς για να κανουμε μπανιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Αλέκα κι εγώ θηλάζω και δίνω και ξένο, κάποιες φορές οι 'χαντρούλες' λειπουν, αλλά δεν ανησυχώ. Πιστεύω πως είναι απολύτως φυσιολογικό. Φιλιά στη Ρόδο! ;)

Έλενα, επιτρέπεται να ρωτήσω σε ποιά πόλη της Γερμανίας; Ρωτάω, επειδή ο άντρας μου είναι από το Μόναχο.

Γεωργία, οι καυγάδες είναι μέρος μιας ολοκληρωμένης σχέσης. Όταν δεν υπάρχουν ποτέ και καθόλου είναι δείγμα μιας αδιάφορης σχέσης κι αυτό θα 'ταν το ανησυχητικό.'Αλλωστε ο ήλιος πάντα μετά την καταιγίδα βγαίνει.

Αλήθεια κορίτσια κι εμένα η περίοδος με ξέχασε... Ν' αρχίσω ν' ανησυχώ ή έτσι συμβαινει πάντα όταν θηλάζεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ειπα θα κοιμηθει αφου εχεσε στη πετσετα της? Σιγα μη μου εκανε τη χαρη! Εκει που ειχε γλαρωσει και μισοκλειναν τα ματακια της ξεκιναει μια γκρινια να κουναει χερια ποδια μεχρι που ξαναχεστηκε. Τωρα παλι γλαρωσε λετε τωρα να καταφερω να κοιμηθω?

Μαρινακι εδω φυσαει ωραια και εχει σπασει η πολυ ζεστη. Ξερω οτι πρεπει ναναι νερουλα σαν πηκτος ζελες αλλα εντυπωση μου κανει που οταν ηταν πιο μικρη τα εκανε σα χαντρολες ενω τωρα ετσι. Μη φοβασαι μια χαρα θα τα παει με το εμβολιο δεν ειναι τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοιμηθηκα εστω και μιαμιση ωρα για μενα ηταν ξεκουραση. Εφαγε και ξανακοιμηθηκε. Παω να κανω μπανακι μιας και δεν βλεπω να ξανασηκωνεται για μαμ.

Βιβιανκα thanks μια χαρα εινα η Ροδος πηχτρα στους τουριστες. Να μη ανυσηχω λες εεε? Παντως τωρα δεν πολυζοριζεται για κακα της ειναι σημαντικο βημα! Ξερω οταν θηλαζεις αργει η περιοδος αλλα ως ποτε? Φανταζομαι οταν θαρθει θα χριαστουμε και εμεις παμπερς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alekagala έγραψε:

Αχ κοιμηθηκα εστω και μιαμιση ωρα για μενα ηταν ξεκουραση. Εφαγε και ξανακοιμηθηκε. Παω να κανω μπανακι μιας και δεν βλεπω να ξανασηκωνεται για μαμ.

Βιβιανκα thanks μια χαρα εινα η Ροδος πηχτρα στους τουριστες. Να μη ανυσηχω λες εεε? Παντως τωρα δεν πολυζοριζεται για κακα της ειναι σημαντικο βημα! Ξερω οταν θηλαζεις αργει η περιοδος αλλα ως ποτε? Φανταζομαι οταν θαρθει θα χριαστουμε και εμεις παμπερς!!!

Μα η Ρόδος ποτέ δεν έχει έλλειψη τουριστών- ιδίως Σκανδιναβών :)

Όσο για την περίοδο όταν μας θυμηθεί δε θα θέλουμε pampers καλή μου,πού να βρούμε στα μέτρα μας άλλωστε; slipad που φοράνε τα γεροντάκια για την ακράτεια θα θέλουμε! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΜΟΥ ΦΩΝΑΞΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ.... ΧΑΘΗΚΑ ΕΝΤΕΛΩΣ.... ΑΛΛΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΙΩΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ.....

ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ!!!.. ΘΗΛΑΖΩ ΑΚΟΜΑ πΑΡΟΛΟ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ... ΒΕΒΑΙΑ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΞΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΑΣτΙΤΙΔΑ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΕ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΓΑΛΑ... ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΑΣΕΙ ΤΑ 5 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 59 εΚΑΤΟΣΤΑ ΥΨΟΣ!!! :P:P ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥκα!!! ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ κΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΟΛΠΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΒΑΛΕ ΜΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ Ε?????? ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ σΑΣ ΜΕΛΕΤΑΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PENATA71 - 30 Απριλίου 2010 - Μητέρα, Αθήνα - Θεόδωρος - Παναγιώτης

zoumpalou - 3 Μαΐου 2010 - Γέννεσις, Θεσσαλονίκη - Δημήτρης

alekagala - 11 Μαΐου 2010 - Γενικό Νοσοκομείο Ρόδου - Σάντυ

ANNA 1503 - 13 Μαΐου 2010 - Λητώ, Αθήνα - Δημήτρης

thalia29 - 14 Μαΐου 2010 - Ιπποκράτειο Θεσσαλονίκης - Νικόλας

georgia11a - 15 Μαΐου 2010 - Γενική Κλινική Θεσσαλονίκης - Γιώργος

koritsaki9220 - 18 Μαΐου 2010 - Αττικόν Αθήνα - Γιώργος

elenatsak - 20 Μαΐου 2010 - Γενικό Νοσοκομείο Γιαννιτσών - Χρήστος

marianikolas - 20 Μαΐου 2010 - Αττικόν, Αθήνα - κοριτσάκι

thimidia - 20 Μαΐου 2010 - Γενικό Νοσοκομείο Ρόδου - Άγγελος

MARIA 1984 - 26 Μαΐου 2010 - Euromedica, Ρόδος - Νομική - Αλεξάνδρα

mariaxar - 1 Ιουνίου 2010 - Ιδιωτικό Μαιευτήριο Πατρών - Κωνσταντίνος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκιές μανούλες! Τι κάνετε;; Σας διάβασα πολύ επιγραμματικά γιατί έτρεχα με τις προετοιμασίες των διακοπών....! Τελικά, έκλεισα για Λευκάδα! Θα φύγουμε Πέμπτη, για 10 μερούλες!!!! Το μωρό μου θα κάνει πολλά μπανάκια στη θάλασσα, ελπίχω να του αρέσει! Εσείς τα πήγατε για κανένα μπανάκι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα αγαπες!!!!

Χθες πηγα τελικα και γω η ζηλειαρα και πηρα αγκαλιτσα ιπποκαμπο για το μπουμπουκακι μου και νομιζω οτι του αρεσει πολυ αν και ακομη δεν το κανει αγκαλια το κοιταζει και του μιλαει με της ωρες :laugh: :laugh:

Σημερα εχω ραντεβου με τον φωτογραφο μας να δουμε τιμουλα για την βαπτιση :S

Κοριτσακι εμεις δεν το πηγαμε γιατι η παιδιατρος μου ειπε οτι δεν κανει ακομα να βρισκετε στο ηλιο εστο και κατω απο μια ομπρελα και οτι αν θελω να παω πρεπει να ειναι μετα τις 5 το απογευμα με την προυποθεση ομως οτι θα το βουτιξω και θα φυγω,οποτε δεν αξιζει ο κοπος και ετσι θα κρατηθουμε μεχρι του χρονου :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες καλημέρα ,καλή εβδομάδα και καλό μήνα..

Συγνώμη που χάθηκα αλλά προσπαθώ να προλάβω τις δουλειές όταν κοιμάται ο μπεμπάκος.

Την άλλη βδομάδα θα πάμε στο χωριό του άντρα μου στο Προδρόμι και προσπαθώ να σκεφτώ τι πρέπει να πάρω του μπεμπάκου και να μην ξεχάσω κάτι.

Είναι και το ταξίδι αρκετά μεγάλο και με ψιλοαγχώνει η διαδρομή αρκετά.

Φοβάμαι μην πιαστεί στο καρεκλάκι του αυτοκινήτου τόσες ώρες,ασχετά που θα σταματάμε να φάει και να ξεμουδιάσει λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ κοριτσακια μου ξεχασα να σας πω σημερα ο μπεμπουλης μου μεγαλωσε αλλον ενα μηνα γιναμε 3 ΜΗΝΩΝ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ποτε περασαν βρε κοριτσια ουτε που καταλαβα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!! ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΝΑΜΕ 3 ΜΗΝΩΝ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 3 ΗΜΕΡΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ.

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ. ΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ. ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΛΕΝΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΑΝΩ. ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΟΥΤΗΞΑ. ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ?

ALEKA ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ. ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΝΑΡΩΤΙΟΜΟΥΝ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΟΥΝ ΗΣΥΧΑΣΑ.

MARIANICOLAS KAI ANNA ONTΩΣ ΕΙΧΑΤΕ ΧΑΘΕΙ ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΧΑΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΧΑΘΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΦΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ. ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΘΑ ΑΤΕΝΙΖΕΙ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ.

ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΧΑΘΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΗΝΕΣ ? Η YOLLE ΚΑΙ Η NEW MAMMY. ΑΝ ΚΑΙ Η ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΔΙΝΕΙ ΑΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ALEXDIM ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΝ Ή ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΤΟΥΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...