Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ??????????????

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΟΑΕΔ!!! ΣΤΕΛΛΑ ΕΓΩ ΠΗΡΑ 494 ΕΥΡΩ ΕΣΥ ΠΟΣΑ????! ΚΑΤΕΘΕΣΑ Κ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΤΟ 6ΜΗΝΟ Κ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΜΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΕΚΕΙΝΑ!!! :):)

ΠΗΓΑ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΝΗΨΙΑΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΣΕΤΑΚΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΜΠΛΟΥΖΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑΑΑΑΑΑ!!!! ΠΟ ΠΟ ΗΤΑΝ ΜΙΣΟΤΙΜΗΣ Κ ΕΔΩΣΑ Κ 40 ΕΥΡΩ! ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ :S ΑΛΛΑ Μ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΛΥ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΑΝΟ ΚΟΣΜΟ Κ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ! ΒΑΡΕΘΗΚΑ! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΛΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ???????????????????????????????????? :(:(:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μολις γυρισαμε απο παιδιατρο και ωρυλα ο νικολας μια χαρα

αυτακια καθαρα ολα οκ μαλον ειχε μπει νερακι στο αυτακι του ειπε ο ωρυλα και τον ενοχλουσε γιοαυτο εκλαιγε!!! :(:(:(

αλλα ολα ενταξει τωρα πηρα και τηλεφωνα και διευθυνσεις (ποτε δεν ξερεις ποτε θα σου χρειαστει εξτρα ντοκτορ) :woohoo: :woohoo:

φιλακια σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΘΑΛΕΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ!!!!!ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΝΕΡΑΚΙ!!!! ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΙΚΑ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΕΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Θαλίτσα μου πολύ χαίρομαι που όλα είναι καλά!!! Μπράβο ο μικρούλης μας!!!

Έλενα, εγώ πήρα περίπου 1000€ επίδομα από τον ΟΑΕΔ... Τα χαρτιά για το εξάμηνο θα τα καταθέσω μάλλον την άλλη εβδομάδα (ακόμα έχω την άδεια που δικαιούμαι από τη δουλειά...)

Σήμερα πήραμε την κουνίτσα μας και τώρα τη συναρμολογώ!!! Αύριο θα σας πω εντυπώσεις καθώς τώρα ο μπέμπης κοιμάται...:) :) :) :) :)

ΑΑΑΑΑ σήμερα έπαθα μια αναλαμπή!!!! Σκέφτηκα το προσκλητήριο που θα κάνω!!!! Θα είναι προσκλητήριο-μπομπονιέρα!!! Θα το φτιάξω εγώ!!! Σας το κρατάω όμως για έκλπηξη... Μόλις κάνω δείγμα θα σας το δείξω!!!! Να ρωτήσω... πρέπει να είναι μονός (ή ζυγός) ο αριθμός των κουφέτων για βάφτιση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!

Θαλεια μου αντε κοπελα μου ευτυχος δεν ηταν τιποτα.....

Ελενα εγω πηρα 1000 ευρω εσυ γιατι τοσο λιγα...μηπως πεζει ρολο ποσες ωρες δουλευες;Εγω ειμαι με ημιαπασχοληση αλλα επερνα ωρες και δουλευα 6ωρα...εσυ ποσες ωρες δουλευες;;;;;Ακομα και στη βεβαιοση εργοδοτη για το 6μηνο με δηλωσανε ως 6ωρη....εσενα;;;

Γεωργια τα κουφετα πρεπει να ειναι μονος αριθμος και οι περισσοτεροι βαζουν απο 5 κουφετακια με σοκολατα....

Αλεκα που εισαι χαμενη σημερα οεο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα

σας ευχαριστω κοριτσια για την συμπαρασταση ευτυχως δεν ηταν τιποτα να ναι γερα τα παιδακια μας!!!

γεωργια εγω ζητησα να εχουν οι μπουμπουνιερες μεσα smarties :woohoo: :woohoo: :woohoo:

μου φανηκε πιο ωραιο για βαφτιση :silly: :silly: :silly:

κοριτσια αυριο ελπιζω να παω να δω για φορεμα

εσεις εχετε δει τιποτα και τι υφασμα σκεφτεστε?

και να ρωτησω κατι ακομα φορεμα η φουστα μπουστακι η παντελονα μπλουζακι?

αχ πειτε εχω ανχωθει και η βαφτιση ειναι σε 18 μερες :blink::blink::blink::blink:

και δεν εχω βρει ρουχα

ΑΧ ΜΕ ΦΟΡΜΕΣ ΘΑ ΠΑΩ!!!! :blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στέλλα μου, ευχαριστώ για την ενημέρωση!!! Βέβαια εμάς η βάφτιση θα αργήσει λίγο (λόγω του μπαμπά μου - μας βλέπω να γιορτάζουμε την επέτειό μας μαζί με τη βάφτιση το Δεκέμβριο) αλλά πρέπει να αρχίσω να ετοιμάζω σύντομα γιατί αυτά που θέλω να κάνω θέλουν χρόνο... Αλλά μπορώ να ετοιμάσω την πρόσκληση - μπομπονιέρα και στο τέλος να προσθέσω τις τελευταίες λεπτομέρειες (κουφέτα και καρτούλα με κείμενο)...

Θαλίτσα μου, μπορείς να φορέσεις ότι μα ότι σου αρέσει και νιώθεις ωραία φορώντας το!!! Εξάλλου και η εποχή τα επιτρέπει όλα!!! (εγώ να δω τι θα φορέσω Χριστουγεννιάτικα που μας βλέπω να τον βαφτίζουμε το μπόμπιρα :) :) :) :) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες εδω ειμαι απλως η αυπνια με εχει τσακισει. Σημερα ειμαι λιγο καλυτερα κοιμηθηκα και τωρα περιμενω τη μαμα να ετοιμασουμε τη ντουλαπα της Σαντυς (θα κρεμασουμε τα φουστανακια της). Σας διαβαζα χθες αλλα κοιμομασταν μονο μιση ωριτσα και μετα γκρινια και πολυ πολυ πολυ αγκαλια!

Συμπεθερα βαλε φωτο θελω να δω το πασα μου, μου ελειψε!!!!

Βρε Ελενα το βραχιολακι ωραιο αλλα οι μεγαλοι σταυροι δεν ειναι υπερβολικοι??? Θα δωσεις τσαμπα λεφτα για κατι που πετανε???

Θαλιτσα μου τελος καλο ολα καλα. Και εγω και ο πατερας μου παθαινουμε συνεχεια ωτιτιδες και ετσι δεν βουταμε το κεφαλι στη θαλασσα. Ελπιζω και η Σαντυ μου να μην το παρει. Ακομα δεν πηρες ρουχα????Αχ.....

Εγω κοριτσια δεν περνω επιδομα απο τον ΟΑΕΔ αλλα απο το ταμειο ασφαλισης πηρα 5000 ευρω, αυτα ειναι τα λεφτα της μητροτητας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα, τόσα πολλά πήρες (χρήματα)???? ΤΕΛΕΙΑ!!! Μια χαρά!!!

Κορίτσια χθες πήγαμε στα ΛΗΤΩ για να πάρουμε την κούνια μας και είδαμε κι άλλα μωράκια εκεί, το οποία αν και μεγαλύτερα από τον δικό μας (τουλάχιστον 6 μηνών - φαινόταν από το πώς κρατούσαν το κεφαλάκι τους) ήταν τα μισά από τον μπέμπη!!! Και σε ύψος και σε....φάρδος!!! χαχχαχαχαχαχαχα

Καλέ γίγαντας θα γίνει!!! χαχαχαχχα (εντελώς χαζομαμά!!) χαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περνουμε πολλα αλλα δεν περνουμε αδειες!!! Οτι παρεις σε αυτη τη ζωη καλο ειναι!!!

Καλα αστερι ο γαμπρος μου! Θα μαζεψω τα πραγματα γιατι η μαμα θαρθει αυριο τελικα και θα σου ετοιμασω φωτο να δεις πως ειμαστε τωρα πολυ τσαχπινογαργαλιαρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΔΕΣ ΛΙΓΟΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ Κ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!!ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ!!! ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΟ Κ ΕΡΧΟΜΑΙ ΠΑΛΙhttp://www.walliescutouts.co.uk/acatalog/info_247.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαματο ειναι αλλα δεν θα του αρεσει του μπαμπα μας. Ηθελε σε κατι πιο εφηβικο και οχι τοσο παιδικο γιαυτο διαλεξαμε τις πεταλουδες. Αλλα οπως το βλεπω θα πηγαινε τελεια για την ντουλαπα! Ειδες τιμη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ :P

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΕΙΟ Κ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΑΤΗΣΕ ΜΙΑ ΤΣΙΡΙΔΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΗΡΕΜΗΣΩ ΠΟΣΗ ΩΡΑ!!! ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΥΡΕΤΟΥΛΗ! :(:(ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΕΦΑΤΟΣ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 4ΩΡΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟΣΑ ΛΙΓΑ!

ΑΛΕΚΑ ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΤΟ ΒΡΑχιολη η ο σταυροσ ε??ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΒΑΦΤΙΣΕ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΕΧΟ Κ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΦΟΡΑΩ :)

Κ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΕΙΔΑ ΚΡΥΣΤΑΛΙΝΑ ΖΩΑΚΙΑ ΤΥΠΟΥ ΣΒΑΡΟΦΣΚΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!! Μ ΑΡΕΣΑΝ ΤΑ ΒΑΤΡΑΧΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΝ ΜΙΑ ΧΡΥΣΗ ΚΟΡΟΝΑ Η ΜΟΙΑ ΜΠΑΛΛΑ...ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΚΟΥΤΑΚΙ ΜΕ ΣΑΤΕΝ ΥΦΑΣΜΑ ΕΑΣΩΤΕΡΙΚΑ(ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΟ ΦΟΤΟ) ΑΠΟ ΤΟΥ ΝΑΡΛΗ ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ!

ΓΕΟΡΓΙΑ ΦΤΟΥ ΣΑΣ !ΚΑΛΕ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑ Κ ΕΓΩ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ! ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΒΓΑΖΕΙ Ο ΜΑΙΟΣ? ΟΛΑ ΘΡΕΦΤΑΡΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 6 ΚΙΛΑ!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΣΤΟ site einai ΣΕ ΔΟΛΑΡΙΑ! ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΕΧΕΙ 55 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ ΚΟΛΑΕΙ ΜΕ ΚΟΛΛΑ ΝΕΡΟΥ Κ ΦΕΝΕΤΕ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΖΩΓΡΑΦΙΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΣΕΝΑ! Κ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΕΙΟ ΣΤΗΝ ΦΟΤΟ ΔΕΝ ΦΕΝΕΤΕ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΕΙΝΑΙ! ΠΙΑΝΕΙ 1 ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΙΧΟ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 4 ΜΕΤΡΑ ΕΤΣΙ ΠΟΣ ΤΟ ΕΙΧΕ ΑΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΒΙΤΡΙΝΑ ΣΕ ΣΕΙΡΑ!

ΕΠΑΘΑ ΣΟΥ ΛΕΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...