Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα τι κανετε?

προχτες ειχε ερθει ο νουνος μας και δεν ειχα χρονο για κουβεντουλα :):)

εχτες παλι ηταν απελπισια ο μικρος απο το πρωι που ξεκινησε να κλαει :(:( σταματησε 8 το βραδυ (μιλαμε για κλαμα να μην περνει ανασα) :huh::huh::huh: για καμια ωρα μετα κλαιγαμε 2 ωρες σερι και υστερα ψιλο εξαντλημενος κοιμηθηκε αλλα εκλαιγε στον υπνο του :blink::blink::blink: δεν ηξερα τι να κανω εκλαιγα και εγω μαζι του ημουν σε απογνωση!!! :unsure::S:S

σημερα ειμαστε καπως καλυτερα γκρινιαζει μονο δεν κλαει δεν ξερω τι ειχε!!!

εσεις ολες καλα???

δεν σας διαβασα δεν προλαβαινα θα τα δω αργοτερα

φιλακια μανουλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσια ο μικρος ειναι ετσι κ ετσι μαλον επαθε ωτιτιδα γιατι μολις ακουμπαω το αριστερο αυτακι ουρλιαζει κ κλαει σπαρακτικα του κοβετε η ανασα δευτερα πρωι πρωι θα τον παω στο γιατρο

δεν ξερω μηπως πρεπει να τον παω νοσοκομειο η μαμα μου μου ειπε να του βαλω ζεστο λαδακι στο αυτακι του εβαλα 1 σταγονιτσα και ηρεμισε λιγο δεν ξερω τι να κανω!!!! :(:(:(:(:(

εσεις τι λετε καμια γνωμη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο γιατρος μας ειναι σε διακοπες τον πηρα και δεν απαντουσε :(

(τον ειχα παρει και την προηγουμενη παρασκευη που μου εκανε τον πυρετο)

γιαυτο ειπα να τον παω στο ικα την δευτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια τωρα μπορεσα να μπω!!!!

Ο μικρος σημερα ειναι μια χαρα 3 λαλουν και 2 χορευουν αφου σημερα το μεσημερι ξαναξεκαρδιστηκε το αγορακι μου....μα τι πλακα που εχει με κανει και μενα να ξεκαρδιζομαι :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σημερα το απογευμα ειρθε η μαμα μου με τον μπαμπα μου και τον πειρανε για να κοιμηθει μαζι τους και καθομαι και χαζευω συνεχεια φωτογραφιες του...μου λειπει το αγορακι μου...αλλα εκανα και πολλες δουλειες γυρισα αναπωδα ολο το σπιτι μεσα εξω...εχω γεμισει βρομοκατσαριδες ρε γ@μωτο και ηθελα να ψεκασω γιαυτο τον εστειλα στους δικους μου...

Θαλεια μου περαστηκα για το γιαβρακι σου μωρε το καλο μου φανταζομαι πως ποναει :(:(:(:(:(

Αλεκα μου καλοφορετα τα ρουχακια σας φανταζομαι θα ναι κουκλιτσα η Σαντυμπελ!!!!!!

Ελενα κοπελα μου αφου δεν σου αρεσει το μαγαζι για τα βαπτιστηκα γιαι δεν πας καπου αλλου;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΕΣΥ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!! ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΕΙΣ!!!

Κ ΑΜΑ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟ ΑΥΤΑΚΙ ΤΟΥ ΡΕ ΕΣΥ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΑΚΡΙΑ! ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Η ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ????

ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΥΣΗΧΙΤΙΚΟ Η ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΔΕΥΤΕΡΑ! ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΖΜΑΤΑ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ! ΕΜΕΙΣ ΣΗΚΟΝΟΜΑΣΤΕ Κ ΠΑΜΕ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΣΕ ΚΕΝΤΡΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΖΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε τοτε βρε μωρο μου αλλαξε κουμπαρα δεν θα κατσουμε να σκασουμε κιολας για την παλιογριεντζο....ουφ τσατιστηκα τωρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω κοριτσια να δοκιμασω να παρω σε εφημερευων αλλα θα απαντησουν αυτοι αν εχουν εφημερια υποτιθεται οτι τρχουν θα βρεθει να απαντησει κανεις?

δεν νομιζω!!! μπορει να δοκιμασω να παω σε εφημερευων φαρμακειο το πρωι να ρωτησω θα ξαναπαρω και τον παιδιατρο το πρωι μηπως τον βρω

δεν ξερω τι αλλο να κανω σκεφτηκα να τον παω σε νοσοκομειο

αλλα αν η ταλαιπωρια ειναι χειροτερη εκει :unsure::unsure:

γιατι φανταζομαι θα περνανε τα πιο επειγοντα παιδακια και εμεις θα περιμενουμε και ο μικρος θα κλαιει.

Μηπως ειμαι υπερβολικα ανησυχη η υπερπροστατευτικη?

και εσεις ετσι δεν σκεφτεσται η μονο εγω ειμαι ετσι??? :blush::blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θαλεια μου πιστεψε με εγω μπορει να αντιδρουσα χειροτερα απο σενα...ειναι πολυ ψυχοφθορο να ποναει και να μην ξερεις τι να κανεις για να του απαλυνεις τον πονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΓΩ ΘΑ ΑΝΥΣΗΧΟΥΣΑ ΠΟΛΛΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΣΕΝΑ ΗΡΕΜΗ ΣΕ ΒΛΕΠΩ! ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΟΝ ΠΟΝΑΕΙ! ΑΝ ΔΕΝΗΞΕΡΑ Κ ΑΠΛΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΑΣ Κ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ Κ ΠΟΝΑΕΙ!!!!ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΙΟ ΤΥΧΕΡΟΙ!!

ΣΤΕΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ!!!! ΑΠΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΛΕΕΙ! :laugh: :laugh:

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΣΩ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!

ΘΑΛΕΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ Κ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια σας ευχαριστω πολυ

περασαμε μια λιγο δυσκολη νυχτα θα ελεγα ο μικρος ηταν εξαιρετικα ανυσηχος

και ακομα ποναει το αυτακι του αντε να δουμε τι θα γινει σημερα'ψαχνω να βρω αλλο παιδιατρο στον πειραια να παρω τηλ να ερθει η να τον παω δεν με νοιαζει

αν ξερει καμια κοριτσια ας μου στειλει πμ

υποφερει το παιδακι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια ΘΑΛΙΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΑΛΛΟ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣΜΑΡΤΥΡΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ???ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΣΟ ΤΑ ΠΟΣΑ ΤΕΜΜΑΧΙΑ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΜΕ ΤΟ ΦΙΟΓΚΑΚΙ Η ΤΟ ΑΛΥΣΙΔΑΚΙ! ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΤΟ ΝΑΡΛΙΣ ΣΕ ΣΤΥΛ ΚΟΛΟΙΕ Η ΒΡΑΧΙΟΛΗ Κ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΟΝΟ ΓΟΑ ΓΥΝΕΚΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Μόλις γυρίσαμε και ο μπέμπης κλαίει.... Δυστυχώς δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα νέα σας... Μπορεί κάποια να μου τα ....συνοψήσει?

Θαλίτσα μου, τι έπαθε ο παίδαρος????????????

Θα ξαναμπω να σας γράψω τα νέα μας!!!

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεκούραστη λιγάκι.... Άντε ξανά τα ίδια.... :) :) :) :) :) Κάναμε και μπανάκι στη θάλασσα με το σωσιβιάκι μας και το μαγιουδάκι μας!!! Θα σας βάλω φωτό να δείτε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μας μωρακια και μανουλες! Ειμασταν εξω στο χωριο στους γονεις μου και τωρα γυρισαμε σπιτι μας και κοβει βολτες στη κουνια.

Καλως τη καλως την τη συμπεθερα! Θελω αμεσα φωτο του πασα μου και λεπτομεριες πως τα περασατε και πανω απο ολα πως τα περασες εσυ και αν ξεκουραστηκες.

Βρε Θαλεια μου γρηγορα γρηγορα σε παιδιατρο το παιδαρο σου. Αυτο με το λαδακι ισχυει αλλα δεν ξερω για μωρα αν κανει! Μολις μπορεσεις πες μας τι εγινε

Ελενη μου μου αρεσαν τα βραχιολακια με τα ματακια και εκεινα με την πιπιλα! Εσυ ποια ακριβως λες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑΛΕΙΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΙΥΣ ΚΑΛΗΤΕΡΟΥΣ!ΤΟΝ ΕΧΕΙ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ Κ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΕΓΩ!ΑΝ ΘΕΛΗΣΕΙΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ!ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια ειμαστε καλυτερα

βρηκα επιτελους και το γιατρο μας στο τηλ και μου ειπε οκ για το λαδακι και μαλον ειναι ωτιτιδα θα παμε το πρωι στο ικα γιατι ο γιατρος ειναι διακοπες ο ανθρωπος τι να κανουμε

γεωργια μου ξεκουραστικατε πως ητανν ο μικρος στην θαλλασα? του αρεσε να του δωσεις πολλα φιλακια απο μας!!!

αλεξανσρα μου σε ευχαριστω σου εστειλα και πμ

αλεκα πηρα 2 παιδιατρους και δεν τους βρηκα δεν τους ξερω και τους ανθρωπους ελεγα αν βρω καποιον να του πω να ερθει σπιτι η να παμε εμεις εκανα τα ΠΑΝΤΑ για να βρω γιατρο αλλα τιποτα :blush::blush::blush:

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα αγορομανες και κοριτσομανες!!!!! :P

Αχ κοριτσακια μου μετα απο 4 μηνες περιπου κοιμηθηκα μεχρι της 12 η ωρα το μεσημερι ζαβλακοθηκα η μανα....γεμισαν οι μπαταριες μου καλε...και μολις ειδα το παιδακι μου το ρουφιξα στα φιλια και στις αγκαλιτσες :laugh: :laugh: :laugh:

Καλως ορισες Γεωργια μου αντε αντε περιμενουμε με αγωνια να δουμε το δελφινακι σου....

Ελενα εγω γιατι δεν μπορω να δω την σελιδα;;;;;αλλα νομιζω οτι δεν ειναι και ακριβα τα μαρτυρικα κανουν γυρω στα 0,30 λεπτα το τεμαχιο...

Βρε Θαλεια μου πηγαινε το μωρο σε ενα νοσοκομειο να σας δωσουν κανενα φαρμακο να ανακουφιστει το πουλακι μου...

Εβαλα καινουριες φωτο ειναι η πιο προσφατες μας καλε δειτε μας πως μεγαλωσαμε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στελιτσα κουκλος φτου φτου το πουλακι μου πως μεγαλωσε!!!!

να τον χαιρεσε ματακια μου ειναι αγγελουδι και τι ομορφα που γελαει :P:P:P

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΒΡΑΧΙΟΛΑΚΙ, Κ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΛΑΠΛΟ ΚΟΡΔΟΝΙ!ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΕΚΕΣ Κ ΑΠΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΔΑΚΙΑ ΤΑ ΑΣΠΡΑΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ! ΣΤΕΛΛΑ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...