Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

Ειδες το ψυχουλο εκανε ψωμακια!!!! Μπραβο σας μπραβο σας. Οσο για το παιδακι με τον αυτισμο, μη στεναχωριεσαι, εδω οταν εμαθα για οτι η μικρη εχει θυρεοειδη τα συμπτωματα ηταν υπνηλια, νωχελικοτητα και μειωση ενδιαφεροντος για οτιδηποτε. Φυσικα δεν ειχε κανενα απο αυτα τα συμπτωματα το αντιθετο ηταν πολυ ζωηρη αλλα συνεχεια θελει προσοχη. Μια χαρα ειναι τα παιδακια μας γερα και υγιη.

Εμεις κοριτσια με τη γκρινια δεν παιζομαστε. Τελος του μηνα που θα επισκεφτουμε το παιδιατρο θα ξεκινησουμε αλοιφη για τα ουλα γιατι ταχουμε παιξει (και περισσοτερο ο μπαμπας μας). Της πηρα παιχνιδακια οδοντοφυιας που τα βαζεις στο ψυγειο για να τα μασουλαει κρυα και καπως την ξεγελαμε, αλλα τα χερια της ο καλυτερος της φιλος!!! Θα αρμεχτω λιγο ακομα αφου θα πανε με το μπαμπα της βολτα οταν εγω φυγω, να εχει μπολικο γαλατακι ο μπαμπας. Τωρα κοβει βολτες πανω στο κρεβατι μου και κοιταει τα παντα η κουτσομπολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΠΑΛΙ!!!!

ΑΛΕΚΑ ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΛΕΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΔΟΝΤΙΑ!!! ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΒΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ Κ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΑΛΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕ... ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΑΘΗΤΗ ΜΟΥ ΟΧΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΧΑΧΑ Κ ΜΟΥΤ ΕΞΗΓΙΣΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΖΕΤΕ ΚΑΤΙ ΟΠΩΣ ΜΠΙΜΠΙΛΑ ΧΕΡΙΑ ΚΤΛ Ο ΕΓΓΕΦΑΛΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΔΙΝΕΙ ΕΝΤΟΛΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΣΑΛΙΟΥ!! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΔΟΝΤΑΚΙΑ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΟΠΟΤΕ ....ΑΝ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ ΘΑΥΜΑ(ΠΟΙΟΑ ΥΠΝΗΛΙΑ Κ ΝΩΧΕΛΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΚΟΛΟ ΚΑΤΩ)

ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ ΚΑΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ... ΘΑ ΤΡΑΒΑΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΔΕΡΜΑ Κ ΑΝ ΧΑΝΕΤΕ ΤΟ ΣΠΥΡΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΟΠΤΑ ΑΝ ΜΕΝΕΙ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ Κ ΟΧΙ 2-3!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΞΗΓΙΣΕ Κ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΩΓΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ... ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ Κ ΕΙΚΟΝΕΣ... ΤΖΑΜΠΑ ΑΝΥΣΗΧΙΑ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ...ΑΚΟΜΑ Κ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ 45 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΓΟΠ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΜΕ...ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΦΤΑΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ 75 ΓΟΠ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΤΡΟΦΗ ΕΙΝΑΙ ΥΓΡΗ Κ ΟΧΙ ΣΤΕΡΕΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΩΓΕΣ!

ΑΥΤΑ ΠΟΛΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΑΜΕ ΟΣΟ ΖΕΙΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ!!!

ΣΤΕΛΛΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΝΡΟΜΟ ΤΩΝ ΔΙΑΚΟΠΩΝ Κ Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!΄ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΩ? Η ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ ΚΟΛΛΗΣΕ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχος βρε Ελενα μου που η μπορντουρα κολλησε γιατι την τοποθετησα με αλφαδια και μου πειρε πολλη ωρα....καλα αν μου ξεκολλουσε και αυτη :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Ελενη μου αυτο με τα σπυρακια το ηξερα μου το ειχε κανει μπροστα μου ο παιδιατρος της και επαθα πλακα. Οσο για το στοματακι της δεν το καταλαβαμε απο τα σαλια ή τα χερια, τα ουλα της ειναι πρησμενα και σε ενα σημειο κανει μυτουλα.

Σημερα πηγα σουπερμαρκετ (ως συνηθως) και βρηκα σεντονια για μονο κρεβατι ουρανιο τοξο και σε μαγαζι με ρουχαλακια. Της πηρα ενα φορεματακι ονειρο για να ειναι κουκλιτσα στη βαφτιση της κοτης της κουνιαδας μου. Εγω δεν θα παω θα παει με το μπαμπα της και θελω ναναι και οι δυο τους κουκλοι!!! Πηγα και στα τζαμπο για να της παρω κορδελιτσες και παπουτσακια -τιποτα δεν ειχε- και της πηρα κουδουνιστρες μαλακες, τις οποιες της επλυνα και της εβαλα στον αποστειρωτη για καλυτερα και αυτες ΕΛΙΩΣΑΝ (ξερω ξερω θα γελατε με τη ξανθια τη μανα αλλα ειπα για καλυτερα μες στον αποστειρωτη!!!). Αυριο θα της ξαναπαρω κουδουνιστριες και μονο πλυσιμο θα της κανω. Την εβαλα για υπνο και τωρα ετοιμαζομαι και εγω για νανι θα τα πουμε μετα που θα αρμεχτω. Φιλακια στα μπουτακια

Ερωτηση : Γιατι αφου ξεκολλουσαν τα αυτοκολλητα δεν τα κολλαγατε με πλαστελινη που δεν χαλαει το τοιχο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!

ΓΕΙΑ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΞΑΝΘΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΣΟΥ!ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΛΥ!! ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΠΛΑΣΤΕΛΙΝΗ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑ ΓΥΡΩ ΓΘΡΩ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ???? ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ 1*1 ΜΕΤΡΟ Κ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΕΣ!!!

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΕΔΩ Κ ΓΙΑ ΚΑΚΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 2 ΜΕΡΕΣ!!!!ΕΧΕΙ ΣΕ ΣΤΥΛ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑΣ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΑ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΒΙΤΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΖΩΓΡΑΦΙΣΜΕΝΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ Κ ΟΧΙ ΤΥΠΟΠΗΜΕΝΑ ΣΑΝ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ! ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΕΙΟ ΠΑΛΑΤΙ ΜΕ ΑΣΤΕΙΕΣ ΝΕΡΑΙΔΕΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΚΤΛ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ...ΘΑ ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΑΓΟΡΙΣΤΙΚΑ ΣΧΕΔΕΙΑ Κ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΑΝ ΘΑ ΞΕΦΥΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ WINNIE ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙΜ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΛΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΗΜΕΡΑ!

ΑΛΕΚΑ Κ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΜΥΤΟΥΛΑ ΣΕ ΔΥΟ ΣΗΜΕΙΑ Κ ΗΤΑΝ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΠΛΑΙΝΑ Κ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΩΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΤΩ! ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ?ΒΕΒΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΝΑΙ Κ ΠΑΛΙ ΠΡΟΤΟΠΟΡΟΣ Η ΣΑΝΤΥ!!!!!!!!!ΧΑΧΑ!ΓΙΑΤ :silly: Ι ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗΛΟΓΟ ΔΟΥΛΕΙΑΣ

?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμας ειναι το ενα κατω μπροστα μπροστα. Μας ειπε οτι μπορει να ειναι πρισμενα αλλα να ερθουν μετα απο 2 ή 3 μηνες αλλα μπορει και αμεσα. Ας ερθουν ευκολα ειναι το θεμα και οχι με γκρινια γιατι χαθηκαμε!!!

Ναι δεν θα παω λογω δουλειας, να σου πω την αληθεια δεν εχω και τι να βαλω ασε που πρεπει ναχω και ετοιμο μαλλι και βαψιμο και δεν ειμαι εγω για τετοια χωρις κομμωτηριο.

Ααα ειναι σαν ταπετσαριες?!? Παλι κοτσανα πεταξε το ξανθο μου κεφαλακι!!!

Οτι απομεινε σωο και ολοκληρο απο τις κουδουνιστρες τις παιζει η Σαντυ πανω στο κρεβατι μου. Ξεκιναω αρμεγμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!Μια χαρά ελενα το ψύχουλο!!Ο μικρός ευτυχώς δεν έκανε αλλη γκρίνια,του καθαρίσαμε κ τη μυτούλα χτες,ισως να χε κανα μπουκωματάκι να μην ηταν μονο γαλατάκια,γιατί κ γω απο την προηγούμενη βδομάδα μπουκωμένη ήμουν,αλλά κύριος!!Εχει πάλι ζέστη κ εχει ξεραθεί στον ύπνο!Με το πουλάκι ο γιατρός είχε σκοπό απο τον αλλο μήνα,οπως μου είχε πει απο την αρχή για τον 4ό,κ πήγε να μου δείξει να του κα΄νω "μαλάξεις" για να βοηθηθεί ωστέ να ανοίξει με ευκολία κ εκεί που πήγε να μου το δείξει,δεν ηταν τόσο σκληρό κ κατέβηκε!Με τα ουλάκια,ισχύει πως τα δόντια κατά τον 6ό ξεκινάνε να βγάινουν αλλά η προετοιμασία για να βγούν ξεκινάει νωρίτερα.Πόνακια,φαγούρα,σαλάκια...

Αλέκα,πήγα χτες στο bhs εχει πάρα πολύ ωραία ρουχαλάκια,κ ειδικά για κορίτσια χαμός γίνεται,σε απίστευτες εκπτώσεις.Εχει βγάλει κ τα χειμερινά πάνε ρίξε μια ματιά.Πήρα του μικρού παντελονάκι φόρμας σετ 2 5Ε!Ούτε στο jumbo τέτοιες τιμές!!

Ελένα,είναι κρίμα,για το θέμα που ανέφερες.Το είχα ψάξει λίγο, ενημερωτικά να ξέρουμε,κ ελεγε πως απο τα 3 κ μετά μπορεί να γίνει η διάγνωση κ να ξεκινήσει κάποια θεραπεία(λογοθεραπεία,εργοθεραπεία κτλ).

Μην αγχώνεσαι καλά να είναι ολα τα παιδάκια του κόσμου κ ολοι οι γονείς του κόσμου αν τους τύχει κάτι τέτοιο να βοηθούν τα παιδάκια τους κ οχι απο ντροπή να θεωρούν πως δεν μπορεί να γίνει τίποτα κ να τα αφήνουν χωρίς να τα βοηθούν να εξελιχθούν....

Στέλλα,μου κ γω πιστεύω πως είναι λόγω επιστροφής.Αρχισε τις χειροτεχνίες σου,που σε κάνει να νιωθεις όμορφα κ το απογευμα βουτα το μικρό για βολτούλες!!

Την δευτέρα φεύγουμε για κρήτη κ είναι η πρώτη φορά,απο τότε που είμαστε μαζί με τον αντρούλη,που θα είμαστε μακρυά ο ένας απο τον άλλο για τόσες μέρες...Με εχει πιάσει μια στεναχώρια.... Δεν πειράζει ομως,μες το πρόγραμμα είναι κ αυτό!

Πάω να βάλω το ψαράκι κ τα λέμε μετά!σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν νομιζω να της παρω αλλα γιατι θα μπει χειμωνας σε λιγο και φοβαμαι να της παρω απο τωρα χειμωνιατικα. Τα ρουχαλακια της τα πηρα απο τη σουζανα μοδα στην αναληψη. Το BHS εχει και παπουτσακια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ωραια θα παω αυριο στο bhs να κοιταξω για παπουτσακια. Με καινουργιο φουστανακι θελει και τα αναλογα παπουτσακια, να δω που θα παρκαρω ομως!!!! δυσκολο το μανδρακι για αυτοκινητο το πρωι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι,εχεις δίκιο,κ αναγκαστικά εσυ πρέπει να πας πρωι λόγω δουλειάς,ε? Παπουτσάκια εχει επίσης εδω στη γειτονιά μου το "στέφανος",δες το κ αυτό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε ζορζετ δεν βαφτιζομαστε εμεις για να παρουμε παπουτσακια απο το στεφανο!!! Πανακριβος ειναι! Ναι πρεπει να κατεβω μονο πρωι κατω, παρκαρω εκει στα γκουντις μονο μην με γραψουνε ειναι το θεμα!!!το πολυ πολυ να βαλω εισητηριο καλυτερα 1 ευρω παρα τα 40 ευρω της κλησης.

Ετοιμη για Κρητη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες!!!!

Αχ κοριτσακια μου κοντευω να τρελαθω χθες για πρωτη φορα ο μικρος ξυπνουσε το βραδυ ανα μιση με μια ωρα και γκρινιαζε μεχρι να τον ξαναπαρει ο υπνος....ειμαι αυπνη και κοντευω να πεσω στα πατωματα....του εβαλα θερμομετρο μπας και ανεβασε πυρετο αλλα ευτυχος δεν εχει νομιζω οτι και μεις ετοιμαζομαστε για δοντακια γιατι σημερα οταν του εδωσα το μασητικο πρεπει να τον πονεσε ετσι οπως το δαγκωσε και εκλαιγε το αγορακι μου και τωρα δεν θελει ουτε να το βλεπει...κλαιει αμεσος οταν του το δειχνω...αφηστε που θελει ολο αγκαλιτσες και ζουζουνισματα και αν τον αφησω κατω γινετε χαμος απο τα κλαματα...μπορει να ειναι φαση δεν ξερω!!!!

Αλεκα δοκιμασα να βαλω πλαστελινη αλλα φαινεται και ειναι αρκετα αντιαισθητικο.

Ζορζετ μου να περασεις καλα και να μην στεναχωριεσαι ισα ισα που θα λειψετε ο ενας στον αλλο και θα κανετε πολλες αγαπιτσες οταν βρεθειτε :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι,εχει ακριβά αλλά αφού είναι βρέφος κ εχει κ εκπτώσεις μπορεί να βρείς κατι.Στις χειμερινές είχα πάρει στηυ βαφτιστίρα μου μπαλαρινούλες με 10Ε. Το απόγευμα που θα βγούμε βόλτα θα ρίξω μια ματιά αν είναι κ θα σου πω.Ναι,το κέντρο πίκρα.Κατέβα αν είναι μεσημέρι που τα αλλα μαγαζιά θα είναι κλειστά κ δεν θα εχει τοσο κοσμο κατω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για κρητη σχεδόν ετοιμοι!!Τηυ κυριακή θα φτιάξω τα πράγματα!Δεν λες που είμαστε τυχερες που θηλάζουμε κ δεν θα εχουμε να παίρνουμε μαζί μας πολλά τσουμπλέκια?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα υπαρχουν μερες (σπανια μεν) που ειναι ολο αγκαλιτσες και φιλακια. και δεν θελει να ξαπλωσει παρα μονο στη αγκαλια κοιμαται. αφου του εδωσες μασητικο και δεν το θελει,δεν ειναι δοντακια γιατι εμεις μεχρι και τα χερια της μαμας τρωμε! Ειναι φαση αγκαλιας θα του περασει υπομονη θελει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως να λες που θηλαζουμε γλυτωνουμε και κανενα φραγκο απτα γαλατα! καλα εγω εχω ολα τα σιμπραγκαλα αραδιασμενα μπιμπερο πιπιλες θηλαστρα τσαντες παγοκυστες θερμος και δεν συμμαζευεται! Ευτυχως που το χειμωνα που θα παμε διακοπες αγορασαμε μεγαλο αυτοκινητο με τεραστιο πορτπαγκαζ, το πολυ πολυ να παρουμε και σχαρες για απο πανω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως κοριτσακια ειστε πολυ τυχερες που θηλαζετε εμεις για 6 μερες κουβαλισαμε μαζι μας ολο το σπιτι ασε που το γαλα κοστιζει 27 ευρω και ειναι δεν ειναι για μια εβδομαδα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπες μου πρεπει να κλεισω εκανα το μπανακι μου και περιμενω το μπαμπα μας μπας και πουμε καμια κουβεντα γιατι το πρωι που ετοιμαζοταν χαμπαρι δεν πηρα και οταν με πηρε τηλεφωνο το μεσημερι εγω παλι κοιμομουνα. Φιλακια πολλα θα τα πουμε αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους,φάγαμε αν κ με αυτή την ζέστη δεν μου κάνει όρεξη,έκανα κ κ μηλο-κεικ,η προκομένη κόρη!γέλια!!Αντε,αλέκα μου καλή δουλίτσα να εχεις!

Στέλλα μου,φάση θα είναι!Ολοι είμαστε με τις μέρες μας το ίδιο,πιστεύω,ισχύει κ για τα αγγελούδια μας.Ισως πίανει κ τα δικά σου "κυμματά",κ σου κάνει τέτοια για να εχετε κ οι 2 αγκαλίτσες κ χαδάκια!!

Ετσι,θα είναι μετά θα είμαστε περισσότερο αγκαλίτσες αλλά μου φαίνεται κ ψιλοπαράξενο!!!Από ντη μια χαίρομαι γιατι εχω καιρό να δω τις φίλες μου κ μάλιστα τώρα που θα είναι ο γάμος της μιας θα εχει πολύ πλάκα κ θα περάσουμε καλά αλλά...Αφου του λεω να μας πέρνεις συνέχεια τηλέφωνο,μην μας ξεχάσεις!!!γέλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!ΗΡΘΕ Η ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ Κ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΑ ΠΙΝΟΝΤΑΣ ΜΠΥΡΕΣ Κ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ!!!ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΣΗΧΕΣ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΒΡΑΔΥ ΜΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΜΙΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΩΝ....ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΤΣΑΜΕ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΜΟΝΕΣ! ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ ΕΡΙΧΝΕ ΥΠΝΟΥΣ!!! ΕΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΛΕΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!Πρωινή πρωινη σήμερα,σηκώθηκα 06.30 κ ο μικρός, φωτοκύταρο έχει?!-σηκώθηκε κ εκείνος μονο για μαμ κ μετά ξάπλα!Θα παω να φτιάξω κανα χέρι κανα πόδι σήμερα κ τους τράβηξα γάλα να εχουν!Είπα να κάνω κ καμιά δουλειά γιατί με πήρε ο υπνος χτες βράδυ...!

Μπράβο,έλενα!Είδες πόσο αναζωογονητικό είναι?!Μπράβο!Κ γω πεθύμησα τη φιλενάδα μου-κουμπάρα μου,μια με τη μικρή εκείνη κ τη δουλειά μια με τον Αγγελίνο εγω δεν βρεθήκαμε καθόλου αυτή τη βδομάδα!

Αλέκα,εκανα μια βόλτα χτες το απόγευμα στο στέφανο,δεν εχει για κοριτσάκια μικρά νουμεράκια,οπότε μακάρι να βρείς στο bhs!

Στέλλα μου,πώς είστε σήμερα?!

Κορίτσια η θάλεια εφυγε?Μέρες νομίζω εχει να μπει.

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια! Πρωινη πρωινη ζορζετ μου.Και μεις στις 6 ξυπνησαμε φαγαμε καναμε και βολτες στη κουνια και στις 6:30 ξανακοιμηθηκαμε που καιρος για νετ! Τωρα αρμεγομαι αφου χθες δεν της εφτασαν τα 400μλ που της ειχα βγαλει.

Αν δεν παω για καφε θα παω στα bhs

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που ειστε ολες?εμεις πηγαμε στα bhs και σηκωσαμε σχεδον ολο το μαγαζι σε ευχαριστω πολυ ζορζετ μου. πηρα και χειμερινα ρουχα και φουστανακια που μπορει να τα φορεσει με καλτσον το χειμωνα!Παπουτσακια δεν ειχε ωραια.... Για μενα δεν πηρα τιποτα απολυτως πρεπει να χασω κιλα να ξαναμπω στο medium για να αγορασω ρουχα!!! Φυσικα αρμεγομαι τωρα για να μην αρμεχτω μετα και θα την πεσω για νανι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ALOXAAAA Κ ΑΠΟ ΜΑΣ! ΕΜΕΙΣ ΚΛΑΣΙΚΑ ΞΥΠΝΑΜΕ ΣΤΙΣ 7,30 ΑΚΡΙΒΩΣ.... Κ ΜΕΤΑ ΤΠΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 11,30! ΗΡΘΕ ΣΗΜΕΡΑ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΕΔΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΤΕΛΙΚΑ! ΔΕΝ ΤΡΛΕΝΟΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!

:S:S ΚΑΛΕ ΖΟΡΖΕΤ ΤΙ ΧΕΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ???????

ΕΚΑΝΑ Κ ΜΙΑ ΤΗΓΑΝΙΑ ΦΑΓΑΜΕ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΧΩΝΕΨΩ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΑΣ :cheer::cheer:

Ο ΜΙΛΡΟΣ ΠΑΙΖΕΙΜΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΡΙΛΑΧ! ΕΡΩΤΑ ΤΑ ΧΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...