Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΑΛΕΚΑ! ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ Η ΚΟΥΡΤΙΝΑ Κ ΤΑ ΧΡΩΜΜΑΤΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΠΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ!!!! ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΜΠΑΜΠΑΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ Κ ΜΕΝΑ ΣΕ ΣΠΗΛΙΑ ΘΑ ΖΟΥΣΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΟΛΟ ΙΔΕΕΣ Κ ΦΤΙΑΧΝΩ ΚΙ ΟΛΑΣ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΕΝΩ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ! Κ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΣΥ ΟΛΟ ΙΔΕΕΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ!!!!!!!

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΟ ΑΔΕΙΑΣΜΑ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΠΙΤΕΕΕΕΛΟΥΣ Κ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΘΑ ΠΑΩ ΙΚΕΑ, LEROY MERLIN, KAI FYSIKA TZAMPO . ΤΑ ΧΡΩΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΞΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΨΩ ΕΙΝΑΙ ΛΑΧΑΝΙ ΜΕ ΘΑΛΑΣΙ Κ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΓΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟ! ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑΝ ΑΛΒΑΝΑΚΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ Κ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΤΕΧΝΟΤΡΟΠΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΤΟΙΧΟ ΜΕ ΡΙΓΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΝΟΥΣ ΤΩΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΝ ΧΡΩΜΜΑΤΩΝ! Κ ΑΜΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΒΑΨΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΤΡΟΠΙΑΣ ΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ!!!ΧΑΧΑ!

ΡΕ ΕΣΥ ΑΛΕΚΑΑΑΑΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ!!!!!!! ΒΓΑΛΕ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΕΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ! ΜΕ ΚΟΥΦΑΝΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ξυπνησαμε!!! καθομαστε στο κρεβατακι μας και καθεται και χαζευει το λαπτοπ η κουτσομπολα!

Ο μπαμπας μας δοξα τω θεο ειναι μαστροχαλαστης αλλα και μενα ο πωπος μου δεν παει πισω. Στη κρεβατοκαμαρα να δεις τι εχω κανει!!! Ποτε δεν μου εχει χαλασει χατηρι και παντα θελει να κανει μονος του τα περισσοτερα και ας μην μπορει. Στο δωματιο της μικρης εβαλε μεχρι παρκε laminate για να ειναι πιο ζεστο και χουχουλιαρικο το δωματιο. Το σεμεν υποχρεωτικα μεσα στο δωματιο γιατι ειναι μεγαλο και βαριεμαι να ξεσκονισω και δευτερον μου αρεσουν κιολας (πολυ κουλο).

Καντο οπως θες εσυ το δωματιο και αν εχεις μονο ενα παιδικο να κανεις προβλεψη και για δευτερο παιδακι. Εμεις επειδη εχουμε ενα παιδικο δωματιο εκει που βρισκεται το κρεβατι θα φυγει και θα μπει κουκετα διπλη και με πολλους αποθηκευτικους χωρους. Θα σου βγαλω φωτο καλυτερα τη κουρτινα με το παρκε για να δεις οτι αφησα αρκετο χωρο για να παιζει η Σαντουλα με τον ή την αδελφουλα της οταν με το καλο θαρθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟ ΠΑΣ?????????? ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΩΡΟΚ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΕΛΕΙΟΣ ΜΠΕΜΠΕ! ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΝ ΧΑΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΣΕ ΚΚΑΝΑ 2 ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑΝ ΑΚΟΜΑ.ΟΠΟΤΕ ΜΕΤΑ Σ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΑΛΑΞΟΥΜΕ ΔΩΜΑΤΕΙΟ!

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΚΕΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΜΕ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΔΕΙΑΣΟΥΜΕ Κ ΑΣ ΜΗΝ ΜΕΝΕΙ ΕΔΩ, Κ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΟΣ ΚΛΕΙΣΤΟ! 75 ΧΡΟΝΟΝ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ Ε ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΑΕΙ??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι το επομενο θελω αγορι! Και τωρα αγορι ηθελα αλλα δεν ηθελε ο μπαμπας!!! Απο οταν μαθαμε την εγκυμοσυνη μου ο αντρας μου ελεγε "κοριτσακι θαναι" και εγω ελεγα αγορι και αυτος επεμενε λεγοντας "εγω κορη σου φυτεψα". Οταν εμαθα το φυλο εκλαιγα και σχεδον μεχρι τον 5ο μηνα εκανα 10 υπερηχους σε διαφορετικους γιατρους μηπως ο γιατρος μου εκανε λαθος το φυλο!!!!!

Εγω λεω του χρονου να βαλω μπρος δεν θελω να χασω ευκαιρια μιας και τωρα ειμαστε μαθημενοι και οι δυο στις πανες και αν το καθυστερησουμε δεν θελουμε να τα ξαναπερασουμε απτη αρχη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπες!!!!!

Ουφ μολις τελειοσα της δουλειες στο σπιτι γινοταν της κολασεος απο σκονη....ο μικρος απο το πρωι δεν εχει σταματησει την γκρινια και αισθανομαι ενα κουρελι απο την κουραση....

Περασαμε πολυ ωραια στο χωριο και πηραμε καθαρο αερα στο φουλ...το βραδακι ειχε γ@μο της δροσιες καναμε βολτιτσα καθε μερα ολο το χωριο,τον εβαζα στο μαρσιπο και βουρρρρρ το καταευχαριστιθηκαμε,καλα δεν το συζητω μιλαμε και για τρελο ασυμομα... :P:P:P:P:P

Χθες με το που γυρισαμε απο το χωριο φαγαμε καναμε μπανακι και πηγαμε στα κου-κου για να παρουμε ρουχαλακια απο mathercare τα περισοτερα μας ειναι μικρα και τα πακεταρω να τα στειλω στο χωριο για το επομενο :lol:

Αλεκα μου σουπερ το δωματιακι της Σαντυμπελ.....

Ελενακι εγω πηρα αυτοκολητα απο τα Λητω αλλα δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενη μου ξεκολλανε και με τσατιζουνε :angry::angry:

μονο η μπορντουρα που πηρα απο κει μου βγηκε καλη....τα ιδια αυτοκολλητα εχει και σε μια σελιδα στο internet το cozycorner αλλα δεν ξερω αν ειναι το ιδιο ποιοτικα....πηρα και μερικα αφρωδη απο τα jumbo

και ειναι και πιο φθηνα και πιο καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα θα ξετρελαθηκε ο μικρος σου, μια χαρα περασατε!!!

Εχω τη Σαντυ στα χερια αφου γκρινιαζει και δεν θελει να καθησει κατω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντος ξετρελαθηκε....του αρεζε να καθομαστε στο μπαλκονι το απογευματακι και να κοιταζει απο δω και απο κει,και μια μερα ετσι ξαφνικα αρχισε να ξεκαρδιζετε στα γελια...τα πεξαμε και αρχισαμε να γελαμε και μεις και μετα αυτος πιο πολυ...πρωτη φορα ξεκαρδιστηκε τοσο πολυ αλλα δεν το ξανακανε οσο κι αν κανω τον καραγκιοζη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ ηρεμησε! Αυτο ηταν την πηρε και ο υπνος μια χαρα. Τουλαχιστον αν ειναι να γκρινιαζει σε μενα και οχι στον πατερα της που ερχεται ο καημενος κουρασμενος.

Αχου μωλεεε!!! Αλλαξε παραστασεις γιαυτο ξεκαρδιζοταν του αρεσε πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μωρε το σκατουλι μου περασε καλα ολη μερα ηταν απο αγκαλια σε αγκαλια το καλυτερο του....και οι δικοι μου δεν το χορτεναν!!!!

Καλε μανουλες τα αυτακια τους τα καθαριζετε με μπατονετα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ απο μας!!Χτες ο μπαμπάς είχε ρεπό μετα απο πόσο καιρό δεν θυμάμαι!!κ πήγαμε για φαγητό με φίλους το βραδάκι!Ο Αγγελίνος,κύριος!!

Σήμερα πήγαμε παιδίατρο 6600κ κ 60εκ!!Μεγαλώσαμε!!Κοιτάω τις φωτο του απο οταν γεννήθηκε κ ηταν μια σταλίτσα!!Κάναμε κ το εμβόλιο,το 5πλο,το κοκτέιλ!Γέλια!!Αψογος ούτε κιχ,γελούσε κιόλας!!Μεγάλο νούμερο!γελια!

Μου είπε ο γιατρός οτι δεν κάνει πυρετό κ συνήθως φέρνει υπνηλία,να δούμε!!Από το πρωί πάντως,μετά το γιατρό πηγαμε καφεδάκι,κ ενω νύσταζε τον παίρνει 5 λεπτά κ ξυπνάει!Τώρα νομίζω πως τον πήρε για τα καλά,να σας γράψω λίγο κ να κάνω καμιά δουλειά.Εβαλα κ φαγάκι ωραιότατες πατατούλες γιαχνί κ μπριζολίτσα για τον αντρούλη αν κ με αυτή την ζέστη ουτε όρεξη μου κάνει το φαγητό ούτε έμπνευση εχω!

Θάλεια μου,ακόμη εχει πυρετό ο νικόλας?Μήπως γρίπιασε κ δεν είναι απο το εμβόλιο?Πήρες τηλ το γιατρό?

Ελενα,κ εμε΄ς απο jumbo πήραμε τα αυτοκόλλητα.Είχα θεμα "ζούγκλα" κ είχε ωραία αφρώδη κ μπορντούρα!Εχουμε γεμίσει το δωμάτιο,κ ο μπαμπάς μας,χαρα στο κουράγιο του,μας έβαλε σε ολο το ταβάνι αστεράκια αυτά που φωσφορίζουν!!Τέλειο!!Ισως να μην εχει τα σχέδια που θες,ρίξε μια ματιά αλλιώς απο το ιντερνετ θα βρεις σίγουρα!

New mammy,συγχαρητήρια με τα δίδυμα κ γω θηλάζω οπότε δεν γνωρίζω απο γάλατα,με το καλό πάντως να βρείτε το ιδανικό να ηρεμήσει ο μικρός.Εγω τον βγάζω βόλτα κατα τις 19.30-20.00 γυρνάμε κατα τις 21.00 μπανάκι,βυζάκι για νανι 22.00-23.00 εχει κοιμηθεί κ πλεον το παει σερί εκτός απο κάποιες περιπτώσεις που μπορεί να θέλει να φαει κατα τις 04.30.

Με το τσουτσούνι,ρωτοησα κ εγω απο το νοσοκομείο ακόμη κ μου είχαν πει απο τον 4ό μήνα κ μετά.Είχα ρωτήσει κ το παιδίατρο κ μου χε πει κ εκείνος το ίδιο.Ωσπου σήμερα,στην εξέταση που του κάνε το κοιτούσε κ προσπάθησε να το κατεβάσει με σκοπό να το ανοίγω κ γω σιγάσιγά αλλά ευτυχώς κατέκηκε κ ανοιξε όλο,οπότε ξεκινάμε κανονικά να του το κατεβάζουμε καθημερινά κ στο πλύσιμο μόνο με νεράκι!

Βιταμίνες δεν παίρνει το μωρό καθόλου,εγω συνεχίζω το σίδηρο,οσο θηλάζω!!

Στέλλα μου καλως ήρθες!!Πως περάσατε?Ο μικρός?

Επιτέλους το τέλειωσα,εχω ξεκινήσει απο το μεσημέρι,τελικά μέχρι στιγμής λίγη γκρίνια εχει!Τώρα κάθεται στο κουνάκι κ μιλάει στα ελεφαντάκια,φάγαμε κ εμείς σαν ανθρωποι!!δεν ξέρω αν εχετε γράψει κάτι αλλο πάω να δω!Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ωραίο,αλέκα το δωμάτιο!!!Αυτό είναι κοριτσίστικο δωμάτιο!!!

Κ εγω κορίτσι ήθελα αλλά ο μπαμπάς μας αγόρι ελεγε οτι είναι,κερδισε!! Γέλια!!Βεβαια τωρα πια δεν τον αλλάζω με τίποτα!!Ετσι,έλενα κ ο μπαμπάς μας μαστοράς με τα εργαλία,μας έστησε ολα τα έπιπλα απο ικέα κτλ αλλά για βαψίματα,φτιαξίματα δεν είναι της υπομονής,γιαυτό κ τον θαύμασα με τα αστεράκια!!Είδες,στέλλα ο μικρός εξοχή κ αγκαλίτσες!!Τι αλλο άλλωστε θέλουν σαυτή την φάση!!!Ξεκουράστηκες κιολας!Οσο για τα αυτάκια του περν΄΄αω ελαφρυά μπατονέτα εξωτερικά κ μου είπε ο παιδίατρος που κ που να βάζω 2-3 σταγόνες λαδάκι για να "σπάει" το κερί απο μέσα κ να βγαίνει προς τα εξω.Σήμερα μου έδειξε πως θα κάνω με φυσιολογικό ορό τη μυτούλα για να φεύγουν τα γαλατάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν φερει ο αντρας μου την φωτογραφικη που την εχει η πεθερα μου :angry: θα βγαλω και θα σας δειξω....αλλα δεν ξερω πως να βαλω της φωτο εδω για πες πως να το κανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην αγχωνεσαι θα σε βοηθησουμε. Πρεπει να κλεισω για να ετοιμαστω τωρα και να ηρεμησω την σκατουλιτσα φιλακια κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΑΛΕΚΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ!!!! Κ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ!

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!

ΣΤΕΛΛΑ ΘΥΜΑΣΕ ΤΙ ΜΑΡΚΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ Μ ΑΡΕΣΑΝ ΤΗΣ DECOFUN ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΛΗΤΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΤΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΥΣ WINNIE! AN EINAI AYTA K ΞΕΚΟΛΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλιτσες! καλα που ειστε ολες σας???

περιμενω την κουνιαδα μου να ερθει να μου δωσει προσκλητηριο της βαπτισης της κορης της και ειμαι σε επιφυλακη, το θεμα ειναι οτι η σκατουλιτσα μου δεν θελει να κοιμηθει και με παιδευει.

Ελενη μου την κουρτινα την βρηκα στο Αγρινιο και μου αρεσε απο τη πρωτη στιγμη γιατι δεν ειναι βρεφικη ειναι εφηβικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera!

euxaristw polu gia tis apanthseis!

emas mas eipe na mhn to peirazoume to poulaki tou mpempi alla oloi mou lene oti prepei.(oles oi agoromanes pou kserw)

to navalac it to dikimasame kai o mpempis ekane na kanei kaka 5 meres.

drama!

twra na doume.

gia to wrario pou legame, ennoeitai oti ksanataizw gyrw stis 12, alla pernaw sta paidia oti h wra tou upnou einai 8 to vrady. kai ennoeitai oti ksanaksipnane gia faghto. egw omw ta taizw den ta afhnw me pipila h xamomili. eimaste 5,5 kila kai 4,5. den kserw...fovamai na mhn ta taizw otan theloun to vradu.eseis dinete xamomili otan ksipnisoun?

apo mpimpero ti xrisimopoieite?

aleka to dwmatio polu wraio

egw to exw kanei ti thema pros to prasino gia na tairiazei kai se agori kai koritsi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!Είναι αρκετά ανησυχός απο χτες με το εμβόλιο,κ εχεις κ ξεσπάσματα γέλιου!!!Εχεί μπουκώσει κ το μυτάκι μου,που του εκανε με ορό κ δεν τα κατέβασε τα γαλατάκια κ ολο το βράδυ δεν μπορούσε να αναπνεύσει.

Πήγαμε κ πήραμε αυτό το otrisalin θα το δοκιμάσουμε πιο μετά,είναι αυτό που ρουφαει τις μυξούλες.Πυρετ΄΄ο δεν ανέβασε απλά είναι μες τα παράπονα...

Αλέκα,πάααρα πολύ ωραίο το δωμάτιο!μπράβο σας!!

Νew mammy,μην ακούς τους υπόλοιπούς ο γιατρός σου ξέρει καλύτερα που το βλέπει το παιδί καθε μήνα.μην σε πιάνει αγχος,θα το κάνει εκείνος την πρώτη φορά.Ρώτησέ τον κιόλας όταν θα πας!

Σας φιλω ο υιός καλεί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ... Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ 62,5 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ 6350...ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Ο ΠΟΙΟ ΑΔΥΝΑΤΟΣ ΕΓΙΝΕ ΤΟΥΜΠΟΣ!!!! :woohoo: :woohoo: ΤΟΝ ΖΑΛΙΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΠΟΡΙΕΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΟΣ ΦΙΛΟΣ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΞΗΓΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΒΙΒΛΙΑ ΚΤΛ!

ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΤΟ ΑΓΓΙΖΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!! Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 4 ΜΗΝΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ!

ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΗΝΙΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΟΙΟ ΑΝΕΠΤΥΓΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕ Κ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ Κ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΝΤΑΞΕΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ :) !

ΖΟΡΖΕΡ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ ΟΥΤΕ ΦΥΤΙΚΑ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΗΧΟΥΣ ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΧΩ!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΥΤΟΥΛΑ ΣΚΕΤΟΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΟΡΟΣ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΞΕΡΕΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ :blush: Κ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ ΜΥΤΗ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΥΝΑΧΑΚΙ ΘΑ ΖΟΡΙΣΤΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ!

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΧΑΡΤΙΑ Κ ΜΟΛΙΣ ΦΥΓΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΑΥΤΙΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 4 ΧΡΟΝΩΝ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΕΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΜΙΛΑΣ ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΓΕΝΙΚΩΣ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑ! :(:( ΤΙ ΜΕ ΘΕΣ ΕΜΕΝΑ ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ!! ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ Κ ΠΟΤΕ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΜΕΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΔΙΝΑΜΕ ΠΕΡΙΘΩΡΕΙΟ...ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΚΑΘΗΓΙΤΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΕΣ Κ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΠΕΛΠΙΖΟΝΤΑΙ! ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΠΟΛΛΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ Η ΞΕΝΟ ΑΥΤΟ! :(:(:(

ΑΛΑΓΗ ΘΕΜΑΤΟΣ!!!!! ΗΡΘΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ Κ ΤΟΥ ΕΦΕΡΕ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΠΡΑΜΑΤΑ... ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.... ΦΟΡΜΑ ΓΙΑ ΣΚΙ ...ΥΠΝΟΣΑΚΟ..ΡΟΥΧΑ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ...Κ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΗΣ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΤΑ ΔΕΙΧΝΕ ...ΝΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ :woohoo: ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ!!! ΕΦΕΡΕ Κ ΣΕ ΜΑΣ ΕΝΑ ΦΟΡΕΜΑ Κ ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Κ ΕΝΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΜΠΛΟΥΖΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ!

ΣΤΕΛΛΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ!

ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!!!

Δεν ειμαι και πολυ στα κεφια μου σημερα,δεν ξερω αλλα νιωθω καπος :(

Ελενα αυτα ακριβως ειναι τα αυτοκολλητα μονο που εγω δεν πηρα τα τεραστια αλλα ειναι ιδια εταιρια....εγω πηρα την φαρμα και το σκυλομετανιωσα!!!!!

Οσο για το πουλακι του και εμας η γιατρος μας μας ειπα να μην το πειραξουμε καθολου εμεις και οτι θα το κανει αυτη οταν ερθει η ωρα...επισεις την ρωτησα ποτε θα ξεκινησουμε φρουτακια και κρεμουλες και μου ειπε απο Οκτωβρη...κριμα ρε γ@μωτο χανουμε την ωραιοτερη περιοδο σε φρουτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...