Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΖΟΡΖΕΤ... ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ ΑΝ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΕΣΚΑΣΕ ΑΠΟ ΓΚΡΙΝΙΑ! ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΥΔΡΟΜΕΝΟΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΟΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ!

ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΖΕΣΤΗ!!!!! ΤΟ ΜΙΣΟ ΧΩΡΙΟ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Κ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΔΩ!

ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΞΕΡΑΝ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΠΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΘΑΜΕΝΗ!!ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΓΕΜΙΣΕΙ ΡΟΥΧΑ...ΤΙΓΚΑ Η ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ Κ ΠΟΣΑ ΡΟΥΧΑ ΑΚΟΜΑ ΣΤΙΣ ΣΑΚΟΥΛΕΣ! ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΛΑΩ ΧΑΧΑΧΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΙΚΟΥΝΟΥΠΙΚΟ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΛΟΓΟ ΖΕΣΤΗΣ! ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΕ Κ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΓΕΥΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολύ γέλιο!!!Φαντάζομαι εσύ να εχεις πεθάνει στην ζέστη το ψύχουλο μες την γκρίνια κ το χωριό να κάνει παρέλαση στην αυλή...Το απελπισμένο μάτι της μάνας να κοιτάει με απορία τους αγνώστους "μα όλοι αυτοί μένουν στο χωριό,κ γω γιατί δεν τους εχω ξαναδει!!!".Σκηνές απείρου καλους!!Να πας να τα αλλάξεις τα ρουχαλάκια,είναι τουλάχιστον χειμερινά ή τζάμπα θα πάνε?

Αμα,ξεκινήσεις να πουλάς πρώτη εδώ!!Του ψάχνω για καλό για οταν θα βαφτίσω τη βαφτιστίρα μου κ δεν βρίσκω τίποτα!!Είχα δει κάτι ωραία λινά εκρού,παντελονάκι πουκαμισάκι κ σακκάκι τρομάρα μας κ θα ήταν ιδιος κ με τον μπαμπά μας .ξέχασα να της πω να το κρατήσει πήγα τώρα το απόγευμα κ άφαντα!!!Ασε,πολύ στεναχωρέθηκα!!Την αλλη δευτέρα φεύγουμε για κρήτη για το γάμο της φίλης μου κ ευελπιστώ να βρούμε τίποτα ως τότε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ. ΤΟ ΠΟΙΟ ΘΕΙΚΟ ΔΕ ...ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΡΩΝ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΑΖΩ... Κ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ¨¨ΘΑ ΜΑΣ ΤΑ ΤΥΛΙΞΕΙΣ?¨¨

ΣΟΚ ΕΓΩ!!!!!!! Κ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΕΡΝΑΩ ΚΟΡΜΟ ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΤΙ ΝΑ ΤΥΛΙΞΩ ΓΜΤ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΠΙΣΚΟΤΟ????????????

ΟΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΜΟΥ ΧΟΥΝ ΕΣΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΡΟΔΟ ΕΙΣΑΙ Η ΣΕ ΚΑΝΑ ΧΩΡΙΟ?ΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΗΓΑΝ ΧΑΜΕΝΑ!

ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 30ΑΡΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟ9Υ! ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ Κ Η ΓΙΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΦΕΡΟΥΝ Η ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ! ΕΝΩ Ο ΧΕΙΜΟΝΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣΣΣΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΩΡΙΣ ΡΟΥΧΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ. ΤΟ ΠΟΙΟ ΘΕΙΚΟ ΔΕ ...ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΡΩΝ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΑΖΩ... Κ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ¨¨ΘΑ ΜΑΣ ΤΑ ΤΥΛΙΞΕΙΣ?¨¨

ΣΟΚ ΕΓΩ!!!!!!! Κ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΕΡΝΑΩ ΚΟΡΜΟ ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΤΙ ΝΑ ΤΥΛΙΞΩ ΓΜΤ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΠΙΣΚΟΤΟ????????????

ΟΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΜΟΥ ΧΟΥΝ ΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΗΓΑΝ ΧΑΜΕΝΑ!

ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 30ΑΡΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟ9Υ! ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ Κ Η ΓΙΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΦΕΡΟΥΝ Η ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ! ΕΝΩ Ο ΧΕΙΜΟΝΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣΣΣΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΩΡΙΣ ΡΟΥΧΑ!

ΕΣΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΠΟΛΗΕΙΣΑΙ Η ΣΕ ΚΑΝΑ ΧΩΡΙΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τα τυλίξεις,το κορμό?!Πλάκα κάνεις??!!!Πάρε σοκολατάκια ή βανίλια υποβρύχιο!!!Γέλια!Μέσα στη ρόδο!Αρχίζουν κ βγάζουν τα φθινιπωρινά κ φέρνουν κ τα καινουργια.Τζάμπα τα ρουχαλάκια του ψίχουλου!!Οντως του χρόνου θα ναι σένιος κ να δω πως θα βγάλουμε το χειμώνα!!Αν κ να σου πω οταν θα ανεβούμε αθήνα,απο νοέμβρη,θα παω h#m k θα πα΄ρω κανα ρουχαλάκι ή κανα ζαρα που θα χουν μεγαλώσει κιόλας να βρίσκουμε κ τίποτα ωραίο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΟΝΤΟΣ ΕΝΑ ΥΠΟΒΡΥΧΕΙΟ ΤΟΥΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΝΑ ΤΥΛΙΞΩ??????????????????????????????????????????????????????

ΧΩΡΙΑΤΕΣ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΧΩΡΙΑΤΕΣ! ΟΣΟ ΓΙΑ Τ Α ΡΟΥΧΑ ΟΣΑ ΕΧΩ ΑΛΑΞΕΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΑ ΠΕΡΝΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΩΦΡΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΤΑ ΠΗΡΑ ΓΙΑ 2 ΧΡΟΝΩΝ!! ΧΑΧΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΡΟΥΧΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΘΑ ΦΟΡΑΜΕ ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ!

ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΠΗΡΕ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΡΦΟΥΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕ 70% ΕΚΠΤΩΣΗ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΡΟΥΧΑ 3 ΣΕΤ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΑ 3 ΜΑΖΙ 40ΕΥΡΩ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΩΡΑΙΟΤΕΡΑ! ΕΜΕΙΣ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΡΟΥΧΙΣΜΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι,μωρε γιατί φέτος ολο το καλοκαίρι με τα φορμάκια ηταν κ ο δικός μου δεν εχει βάλει ρουχαλάκια,λόγω ζέστης δεν τον φορτώνω.Καλά εκανες τουλάχιστον να πιάσουν τόπο!Καρφούρ ε?!Δεν μου κοψε να παω μια βολτα! Πρέπει να κατέβω κανα mothercare μπας κ βρω καλό γιατί τελειώνουν κ οι μέρες κ δεν θα βρω τίποτα!Με τις αυπνίες πώς τα πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια. και εγω μεσα στη ροδο εμαι ενω οι γονεις μου σε χωριο.

Στα δικα μας τα καρφουρ ζορζετ δεν θα βρεις τιποτα μονο φορμακια εχει. Εμεις φορμακια φορεσαμε στην αρχη, μετα γυμνη μεσα στο σπιτι και ρουχαλακια οταν βγαινουμε βολτουλες. Και εγω οταν ανεβω πανω θα παω να της ψωνιζω ουτε στο ζαρα μου πολυαρεσαν τα

Ελενη και εμενα μου επερναν μικρα νουμερα αλλα τα αλλαζα και επερνα για 1 ή 2χρονων.Φυσικα τα 6μηνων φοραμε αλλα και το ενος χρονων μια χαρα μας ειναι στο μηκος! Ετσι ειναι στα χωρια ολοι μαζευονται ταχα για δουν το μωρο και ερχονται για κουτσομπολιο. Ελπιζω να το ξεματιασες μετα το ψυχουλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες μανουλες τι κανετε?

Εμεις καλουτσικα χτες ανεβασαμε παλι πυρετακο και τον ρυξαμε με κρυα ντουζακια

στην μπανιεριτσα κολυμπησαμε κιολας μας κραταγε η μαμα και ο νικολας κουναγε χερια ποδια :laugh: :laugh: :laugh: ειχε πολυ πλακα αντε να ρθει το σωσιβιακι να το δοκιμασουμε!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αχ ζορζετ μου φετος ο γυναικολογος μου ειπε θαλασσα μονο με κιαλλια δυστηχως :(:(:( αλλα για χατιρι του μπεμπακου θα τον παμε και θα κολυμπησει με το μπαμπα :P:P δεν πειραζει του χρονου η μαμα!!!!!

σας φιλω γλυκα ολες!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΑΣ! ΚΑΛΕ ΝΑΙ ΟΙ ΚΟΥΣΟΜΠΟΛΕΣ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΝ ΓΙΑ ΑΡΑΧΝΕΣ ΜΕΧΡΙ Κ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΠΗΚΕ ΝΑ ΔΕΙ Η ΑΛΛΗ!

ΤΟ ΠΟΙΟ ΚΟΥΛΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ 9 ΠΑΡΑ 20 ΤΟ ΠΡΩΙ... ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΒΟΜΒΑΡΔΙΣΜΕΝΟ ΕΓΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ... Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΗΣ ΜΕΤΑΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΕΛΕΓΕ ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ. Η ΑΛΛΗ ΗΡΘΕ ΣΤΙΣ 9,30 ΕΙΧΑΩΣΥΜΑΖΕΥΤΕΙ.... Κ ΕΛΕΓΕ ΜΠΡΑΒΟ ΝΟΙΚΟΚΥΡΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙ ΟΥΤΕ ΣΚΟΝΗ ΟΥΤΕ ΑΡΑΧΝΕΣ Κ ΤΑ πιατα πλυμενα σαν να μου λεγε ...ολα τα κοιταξα!

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαι παλι.Ηπια το καφε μου, πηγα και σουπερμαρκετ (ειχε ακομα τη προσφορα των παμπερς 20,34ευρω βεροπουλος). Καθαρισε η μαμα μου το σπιτι εκανε και μπανακι τηΣαντυ σιδερωσε και τα ρουχσ ολα μια χαρα. Τωρα η αγελαδα μαμα(εγω δηλαδη) πρεπει να φαει! Θα παω να κανω ενα τοστακι δεν πολυεχω ορεξη αλλα πρεπει κατι να φαω γιατι δε θα κατεβασω γαλα!!!

Δεν πειραζει θαλιτσα που δεν κανεις μπανιο, κοιτα να γινεις πρωτα απολυτος καλα και ολα τα αλλα ερχονται αρκει νασαι εσυ καλα!

Ρε Ελενη τι βασανιστηρια ειναι αυτα? Κουτσομπολες παπαπα! Δηλαδη με το βρακι δεν κυκλοφορεις?!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει τότε θαλεια μου,ευκαιρία να περάσεις κ λίγη ωρα με σένα,να κάνεις ηλιθεραπεία,να τους χαζέψεις απο μακρυά κ να χαλαρώσεις!

Δεν εχει αλέκα μου,τίποτα ε?

Ελένα,πλάκα κάνεις?!Τί είναι αυτά που ζούμε,ρε παιδιά?!Αθάνατη ελληνικη πραγματικότητα,δεν αλλάζει με τίποτα!Ετσι χωρίς τηλέφωνο,ειδοποιηση 9 το πρωί με μωρό??!Κ αν ολο το βράδυ είσασταν ορθιοι κ οτι σας είχε πάρει ο υπνος να είσαι κ έτοιμη για επιθεώρηση??!Κ εσυ τους κερνάς κ κορμό μη χ...!!!Αλλά μετά θα λεν τα διπλά!Πω,πω αντε να χειμωνιάσει,να κόψουν τα σουρτα φερτα,να ξεκουραστεις!!

Αύριο θα πάμε για το εμβόλιο!!Θάλεια ποιο έκανες κ ηταν ανήσυχος ετσι ο νικόλας τόσε μέρες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σορυυ κοριτσακια τωρα το ειδα ειχα παει το νικολα για μπανιο στην μπανιερα με το σωσιβιο πολυ γελιο!!!

λοιπον εμβολια καναμε ηπατιτιδα β, διφθεριτιδα-τετανο-κοκκυτη, πολυομυελιτιδα, αιμοφιλου ινφλουεντζα β ΑΥΤΑΑΑΑ

πωπω ελενα ημαρτον αυτες οι γειτονισες!!!

αθανατη ελληνικη επαρχια!!!!

αστα να πανε εγω συμαζευω παντα μετα που θα ταισω το παιδι

ποσα βραδια εχουμε μεινει ξαγρυπνη και κοιμαμαι 7 το πρωι

και συκωνομαι μαζι με το παιδι στις 10

δεν ειναι καλα αυτες σε μωρομανα δεν πανε πρωΐ

ποτε δεν ξερεις τι περασε την νυχτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολο αυτό το κοκτειλ?!!Πως να μην τα "παίξει" ομικρός μετά?!!Εγω μόνο το ονομα του εμβολιου ξέρω,αυριο θα τον ρωτήσω τι είναι!!Αντε,να δούμε γιατί δευτέρα φεύγουμε κ δεν θέλω ναναι αρρωστούλης ή γξρινιαρούλης κ ταλαιπωρηθεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξυπνησαμε, φαγαμε, χεστηκαμε και τωρα μπουσουλαει στο κρεβατι. αντε να ετοιμαστω σιγα σιγα για τη δουλεια

Κοριτσαρες τα λεμε αυριο φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαικια ΔΥΣΚΙΛΗ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΠΟΥ ΠΡΟΟΡΙΖΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ....ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΑΝ ΑΠΟΘΗΚΗ Κ ΕΧΩ ΣΑΛΤΑΡΕΙ! ΤΟΣΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ???? ΕΧΩ ΠΕΤΑΞΕΙ.... ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΟΣ ΕΧΕΤΕ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΤΟΙΧΟΥ.? ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑ??? ΚΟΙΤΑΞΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Κ ΛΕΩ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΩ ΜΕΡΙΚΑ

!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια τι κανετε?

εμεις ειχαμε κοσμο σημερα!!! :P:P:P

κατα ταλλα πηγαμε για ενα καφεδακι τωρα το βραδυ ειχε ζεστη αλλα φυσουσε λιγακι καλα ητανε!!!

για αυτοκολητα τοιχου ελενα εγω πηρα απο το τζαμπο αφρωδη ομως ειναι πολυ καλα ο μπεμπης ειναι ξετρελαμενος τα κοιταει και τους μιλαει και τσιριζει απο την χαρα του εχουμε looney toons στον ενα τοιχο και γουινι το αρκουδακι στον αλλο τοιχο!!!!

φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou geia sas!

dystyxws polu liga prolava na diavasw apo ta nea sas giati edw einai enas monimos panikos! olo gia kati trexoume!eite einai gala, eite einai agkalia, eite kaka, eite otidipote!

emeis allaksame to gala mas gia 5h fora kai pinoume twra to frezylac ths frezyderm to viologiko kai elpizw na pame kalutera.

exoume akoma arketh gkrinia kai ponakia kai idaitera o mpempis mou.

xtes koimithike molis 3 wres. megalh talaipwria to paidi perase. olo ponakia.kanei kaka kathe duo meres kai upoferei.

elpizw na strwsei twra me auto to gala. ti allo na kanw den kserw pia!

ti wra koimizete ta mwra sas? tous exete valei kapoia sygkekrimenh wra faghtou gia na koimountai meta?

egw prospathw na ta koimizw gyrw stis 8

lete einai nwris?

gia autokollita pou lete kai egw apo ta jumbo pira kai exoun trellathei ta mwra.

gemisa to dwmatio to polu me 20-30 eyrw alla to gemisa pantou den afhsa shmeio akalupto.

to latreuoun ta mikra.

sas afinw pali giati exoume klamata.

filia polla

a kai kati akoma! dinetai filicine kai aquasol sta mwra sas? an nai gia poso kairo tha dinete?

episis oses exete agorakia ti kanete me to poulaki tous, to katevazete?

to eixame syzhthsei kai paliotera alla gia na kanoume ena catch up.

sorry pou sas ta grafw ola mazi alla ti na kanw me dyo mwra trexw synexws!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΣΤΕΛΛΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΑΙΣΘΗΤΗ Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΣΟΥ :blink::blink:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΦΡΩΔΗ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΘΕΛΩ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΕΣ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΚΟΛΑΝ ΜΕ ΝΕΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ!

NEW MAMMY ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΓΕΒΜΑ ΣΤΙΣ 11 Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ 7 ΞΑΝΑ. ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΑΠΟ 20 ΗΜΕΡΩΝ Κ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ!ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ 8 ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΝΩΡΙΣ Κ ΕΝΝΟΗΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΕΙΝΑΣΕΙ! ΤΑ ΠΡΩΤΑ 2 ΒΡΑΔΙΑ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ ΤΟΝ ΕΒΑΖΑ ΤΗΝ ΜΠΙΜΠΙΛΑ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ;);) Κ ΔΕΝ ΞΑΝΑΞΥΠΝΗΣΕ! 7-11-3-7-11 ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΩΡΑΡΙΑ ΤΟΥ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ :S:S Κ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΕΦΕΡΝΡΕ Κ ΓΚΡΙΝΙΑ Κ ΠΟΝΟΥΣ ΑΛΑΞΑΜΕ 3 ΓΑΛΑΤΑ Κ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΒΑΛΑΚ ΙΤ ΚΑΙ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΚ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΝΕΡΓΕΙΤΕ ΚΑΙ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ! ΤΟ ΧΕΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ???

ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΠΙΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ Κ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ! ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ. ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ :):) ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΔΥΔΙΜΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την εκανα μπανιο και τωρα την εβαλα στη κουνια της για να κανει νανι! Εγω καθομαι και τρωω, μη φανταστειτε δεν μαγειρεψα ενα κοτοπουλο ψητο πηρα απεξω και μπεκρη μεζε με κοτοπουλο, εχω και μελιτζανοσαλατα τρελα!!!

Χθες η σκατουλινα μου κυρια στο μπαμπα της. Ο γιατρος μου ειπε οτι η γκρινια αυτη ειναι απο τα δοντια αλλα αν δουμε οτι την εχει συνεχεια τοτε θα της βαλουμε κρεμουλα στα ουλα. Κατα τις 4 παρα(το ξημερωμα) ειχε ορεξουλα για παιχνιδακι η κυρια, την εβαλα στο στηθος εφαγε και μετα εκοβε βολτες μες στη κουνια. Δεν σας κανω πλακα εκανε βολτες πανω κατω περα δωθε μεσα στη κουνια αφου ξυπνησα και τον πατερα της για να την δει, πεθαναμε στα γελια. Πηγαινε πανω κατω και γελαγε με τα παιχνιδια, τους μιλαγε αλλα δεν γκρινιαζε καθολου, 4 το πρωι ολο αυτο το σκηνικο. Φυσικα εμενα με πηρε ο υπνος οπως και αυτην κατα της 5 το πρωι.Μετα σηκωθηκε 7:30 εφαγε και κοιμηθηκαμε μεχρι της 11 οπου φυσικα πηγαμε για καφεδακι!!!

Διδυμομανουλα κρατα γερα!!! Ειμαι ασχετη και απο τα γαλατα (αφου θηλαζω) και απο τα "πουλακια" αφου εχουμε "κουτακι". Ελπιζω να πανε ολα καλα και να καταληξετε σε ενα γαλα οπου θα κανει τον πριγκιπα σου να χεζει με την ησυχια του!

Εγω ελενη εβαλα αφρωδη looney toons και παρα πολλες πεταλουδες παντου! Σε τοιχους, στο κρεβατι, στη βιβλιοθηκη, στο φως, στη ντουλαπα και φυσικα η κουρτινα μας ειναι με πεταλουδες. Στην αρχη εψαχνα για μπορντουρες αλλα δεν εβρισκα αυτο που ηθελα ετσι εκανα τους τοιχους ενα χρωμα και πιο εντονο χρωμα την γυψοσανιδα που εχει μεσα την βιβλιοθηκη. Θα τραβηξω φωτο αλλα πρεπει να της βαλω απο το μεγαλο υπολογιστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν με το καλο θα βαλω και την κουνια μεσα τοτε θα σας βαλω ωραιες φωτο!!! Π

Οτι βλεπετε χρωματα, γυψοσανιδα τα εκανε ο μπαμπας της για τη Σαντουλα εγω απλως σχεδιασα πως ηθελα τα επιπλα να μπον στο δωματιο, διαλεξα υφασματα και χρωματα και φυσικα πολλες πεταλουδες!!! Παω για νανι φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι Ε; Μήπως να ψαχτώ και εγώ για την μπάλα θα τον ρωτήσω τώρα που θα πάω την Τριτή τον γιατρό…άσε το βλέπω και στον ύπνο μου…οτι δεν πήρε θέση αλλά ντάξει τι να κάνουμε όπως έρθουν τα πράγματα 🙃
    • Τώρα η μικρούλα σου κοιμάται;; Αχ αναρωτιέμαι ποτε θα ξανά κοιμηθούμε, όπως παλιά!! Ρωτάω την μαμά μου, από ποτε μπορούμε να κοιμόμαστε εμείς και τα μικρά να βλέπουν παιδικά 😂😂😂 Αν και ο άντρας μου είναι πολύ πρωινός τυπος και τα σκ που δε δουλεύει παίρνει την μικρή και βγαίνουν βόλτες…οπότε από αυτήν την άποψη είμαι καλά.  Και να μην τον βάλεις πάντως δεν έγινε και κάτι… από του χρόνου πιστεύω θα το χαίρονται..φέτος πιο πολύ εμείς χαιρόμαστε!
    • Καλησπέρα κορίτσι μου,εγώ αύριο μπαίνω στην 35η εβδομάδα ο μικρούλης έχει πάρει θέση εδώ και 3 4 εβδομάδες αλλά ο γιατρός μου είπε να μη το δένω και κόμπο γιατί ανά πάσα στιγμή μπορεί να αλλάξει πάλι οπότε μην αγχώνεσαι!!
    • Οχι δεν μου ειπε! Απλα μου ειπε οτι θα το παρακολουθεί η γυναικολόγος κι αν χρειαστεί να ξαναπάω να με δει η ιδια που εκανε την Doppler. Μου ειπε για σημαδια. Και ειπε δεν είναι κ σίγουρο οτι θα γεννήσω πιο νωρις.    Επισης  πήρε θέση, αλλα  μπορει να αλλάξει γιατι  είναι νωρις ακομα. 
    • Αχ αυτό είναι το μόνιμο άγχος μου όσο και να προσπαθώ να μην το σκέφτομαι..και αργεί και το ραντεβού μου, 10 Αυγούστου, σκέφτομαι μήπως του πω να πάω νωρίτερα..με αγχώνει που δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς πώς είναι μέσα στην κοιλιά μου..κι όλο την τρίβω κυκλικά μήπως το βοηθήσω να γυρίσει..όλοι όμως λένε, όπως και ο γιατρός, ότι έχουμε χρόνο.. επίσης έχω πάρει το μενταγιόν μπόλα και κάνω την άσκηση όπου όντως στα 4 κουνάς τη λεκάνη σου.. 🤷🤷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...