Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

Καλε ελενα γιατι να το ξεχασω??? ισα ισα που το σεξακι με χαλαρωνει και με ηρεμει. απλως η κυρια δεν θελει να της πειραζουμε τον πατερα :laugh: :laugh: :laugh:

Ξαναπηγα μαρινοπουλο και πηρα και αλλα 2 κουτια pampers και της πηρα και ενα βιβλιο παιχνιδι της fisher price με μουσικουλα!!! Εχει να ριξει παλι γελιο η Σαντυ!!! Κοιμαται τωρα και αφου λειπετε ολες θα κοιμηθω και εγω. Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλήσπέρα κοριτσάκια!!Τι ζέστη είναι αυτή πάλι!!!Μες τη βρώμα είμαι συνάχεια!!Αλέκα μου,ετσι είναι μην της πειράξεις τον πατερούλη!!!Γέλια!! Αν εχεις κουράγια,απόψε!!!Ελένά μου ασε κ γω δεν μπορώ να κοιμηθώ,κ δερν πίνω κανονικό καφέ ούτε ξαπλώνω το μεσημέρι....Χτες πήγε 06.00(σημερα το πρωι δηλ!!)κ εκείνη την ωρα ξύπνησε ο αγγελος κανα 10λεπτο μαμ κ τεζα, μπαμπάς κ υιος!!Η μαμα γυροφερνε το σπίτι κατα τις 07.00 με πήρε κ μετα 10.00 ορθιοι!!!Ασε!! μια χαρά,δεν νιώθω εξαντλημένη αλλά δεν λεει τώρα να μην μπορώ να κοιμηθώ ολο το βραδυ!!Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα ξυπνησαμε φαγαμε και μολις χεστηκε! αντε να ετοιμαστω και εγω για τη δουλιτσα

μακαρι και αποψε το βραδυ να με περιμενει (ξαναχεστηκε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα μαλλον τον πήρε ο ύπνος!!Είχαν έρθει κάτι φίλοι απόψε κ ολη μέρα ηθελε να κοικηθεί τον έπαιρνε κ μετα απο κανα λεπτο ξυπνούσε!Κ τώρα ήταν μεσα στην υπερένταση.Είδες τι μας κάνουν?Τι είναι αυτές οι αυπνίες???

κ εχω να κανω σίδερο τώρα,μέχρι πάνω έχει φτάσει η στίβα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρέ εμείς ολη μέρα έχουμε φασαρία στο σπίτι,μα η τν,μουσική εξω βγαίνουμε κτλ,απλά ηταν κουρασμένος γιατί δεν κοιμήθηκε το μεσημέρι!!

Λες,ναναι αυτό με τον κόσμο?Κ έχουμε να πάμε κ ταξίδι για γάμο??!Οχι, μωρέ!!Καλά είναι τα παιδάκια μας!!Χιχι!Εμείς να δω τι να κάνουμε για να κοιμόμαστε το βράδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΟ ΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΙΣΕΙ ΟΠΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΧΤΥΠΙΕΤΕ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ! Κ ΕΜΕΙΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΦΑΣΑΡΙΑ Κ ΚΑΚΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΤΙ ΠΑΘΕΝΕΙ! ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΒΩ ΣΕ ΛΙΓΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστώ ελενά μου!!!Μα δεν είναι υπέροχο,κ καθε μέρα που περνάει οσο τον κοιτάζω δεν πιστεύω πως θα του πήγαινε αλλο ονομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ!!!!!!

ΠΩΣ ΠΑΤΕ! ΕΜΕΙΣ ΠΡΩΙΝΟΙ ΣΗΜΕΡΑ! ΦΑΓΑΜΕ Κ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΣΗΚΟΝΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΣΟ ΚΟΙΜΑΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε ??/

Εμεις ενα δραμα ομως προχτες το βραδυ ο νικολας κοιμηθηκε 2 το πρωι γιαυτο και αφησα την παρεα!!!! :(:(:(:(

Λοιπον παρασκευη πρωι (χτες) χτυπαει το τηλ 7.30 και ειναι απο το ικα

1. μου ξυπνανε το νικολα :angry::angry:

2. μου λενε οτι ο γιατρος πηρα αδεια και ακυρωνονται τα ραντεβου!!!! :angry::angry:

3. μου κλεινουν αλλο για τις 26 αυγουστο στην Νικαια :angry::angry::angry:

Τελος παντων τι να κανω τι να κανω περνω στα ραντεβου και τους λεω θελω για σημερα οπουδηποτε στον πειραια

- ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕΕΕΕΕ!!!! :angry::angry::angry:

οπουδηποτε στην αθηνα

-ΜΟΝΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ

θελουμε και κλεινουμε ραντεβου 12 το μεσημερι να προλαβω να παω

παρτε ενα τηλ λεει η κοπελα απο το τηλεφωνικο κεντρο καλου κακου

περνω τηλ και λενε το αργορτερο ως τις 11 πρεπει να ερθετε

γιατι θα φυγει ο παιδιατρος!!!!!!!!!!!! :blink::blink::blink::blink:

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!

Κανουμε το εμβολιο και μετα που γυρναμε σπιτι ο νικολας σηκωνει πυρετο τρελαθηκα ολο το απογευμα και ολη την νυχτα!!! :(:blink::unsure::dry::huh:

να φοβαμαι να μην ξερω τι να κανω να νιωθω τρελη ανασφαλεια!!!

πηρα τον παιδιατρο μας νυχτιατικα (ειναι διακοπες ο ανθρωπος) μου ειπε να μην ανυσυχο αλλα που............ εγω ολη νυχτα πανω απο τον νικολα να μετραω πυρετο!!! :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ!!!! ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ? ΣΙΡΟΠΑΚΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕΣ??

ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΟΥΤΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥΝ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ Τ Α ΕΜΒΟΛΕΙΑ Κ ΑΠΛΑ ΠΑΣ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΕΚΕΙ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα ειναι λιγο καλυτερα κραταμε θερμοκρασια 36.8 οσο μπορεσουμε πηραμε και ηπιαμε ντεπον χτες αλλα αγορασαμε και πονσταν και ντολαλ που μας ειπε ο παιδιατρος

ελπιζω να ειμαστε καλυτερα σημερα

εσενα ο μικρουλης κοιματε ε?

μια χαρα εσεις εμβολιακι ποτε κανετε εμας ηταν το δευτερο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΑΛΛΟ! ΜΕΧΡΙ ΠΟΣΟ ΑΝΕΒΑΣΕ?

ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΜΒΟΛΕΙΑΚΙ ΜΑΣ!

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΕΜΒΠΛΙΑΣΜΟΥΣ ΣΗΜΕΡΑ...ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο 38 του εδωσα ντεπον μου ειπε ο παιδιατρος να μην αφησω

να ανεβει παραπανω ο πυρετος!!!

τον εκανα και χλιαρο ντουσακι και ειμασταν συνεχεια μεσα με ερκοντιτιον

εξω ανεβαζε αμεσως πυρετο απο την ζεστη :blink::blink::blink:

και εμας ο μανι (ο σκυλακος μας) εκανε εμβολια αρχες μαιου πριν γενηθει ο νικολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια! εκτος οτι χθες γυρισα πτωμα απτη δουλεια, αρμεχτηκα οταν γυρισα σπιτι και ηταν και μες στη γκρινια η Σαντυ. Το κακο ειναι οτι ακομα γκρινιαζει, εχει να φαει απο τις 7 το πρωι και δεν εχει κανει ακομα κακα της! Ειμαι σαν ζομπι το ενα ματι κλειστο και το αλλο στραμενο στη κουνια. Σηκωνομαι ανα λεπτο της βαζω τη πιπιλα και τη χαιδευω την πλατουλας μπας και ηρεμησει και κοιμηθει και αυτη και κοιμηθω και εγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΝ ΚΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ!!!

ΕΓΩ ΣΤΑΖΩ, ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΕΞΩ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΜΟΛΥΣΜΕΝΟΥ ΚΟΥΝΟΥΠΙΟΥ(ΣΤΟΝ ΝΟΜΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ) Κ ΣΑΠΙΖΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!

ΤΑΧΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ Μ ΟΥ! ΒΑΡΕΘΗΚΑ!

ΑΛΕΚΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΕΝΕΤΕ ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΓΙΑ ΣΤΙΓΜΕΣ ΧΑΛΑΡΩΣΗΣ ΑΛΛΑ Η ΣΑΝΤΥ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΑ ΣΧΕΔΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΣΤΗΝ ΣΠΑΣΕΙ Η ΣΚΑΤΟΥΛΙΤΣΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την εκανα μπανακι και μαγειρευω! θα την βαλω για υπνο γιατι ειναι η ωρα της αλλα χωρις αιρκοντισιον η κατασταση ειναι αποπνικτηκη!

Ελενα ευτυχως φευγει το πρωι ο μπαμπας μας για δουλεια και εμεις αναβουμ

ε το αιρκοντισιον (δεν το αναβει μη παθει τιποτα το μωρο). Δεν με περιμενε χθες το βραδυ γιατι ηταν γκρινιαρα η Σαντυ και αργησαν να κοιμηθουν. Προσεχετε εκει επανω τα κουνουπια πολλα συμβαινουν

Θαλιτσα πως ειναι ο νικολας? Μη φοβασαι απο το εμβολιο ειναι ο πυρετουλης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα μου ειναι πολυ ανησυχος και γκρινιαρουλης θελει αγκαλιες και δεν μπορει να κοιμηθει ευκολα εχει πεσει ο πυρετος και ειναι στο 36.8

ευτυχως τρωει σχετικα καλα τον εχω συνεχεια με ερ κοντιτιον 27 βαθμους να εχει μια θερμοκρασια το σπιτι

ελπιζω να ειμαστε καλυτερα οσο περνανε η ωρες

ευχαριστω για το ενδιαφερων κοριτσια μου δινει κουραγιο να ξερω οτι με σκεφτεστε φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θαλιτσα μια χαρα ειναι ο πιτσιρικος σου, αντεδρασε λιγο με πυρετουλη για να τον προσεχεις πιο πολυ!!! Οπως και η δικια μου σημερα αγκαλιτσα αγκαλιτσα αγκαλιτσα.

Τελειωσα το μαγειρεμα, ετοιμασα και κρεμουλες της αραβοσιτου για γλυκακι, το μωρο κοιμαται και το μονο που μου μενει ειναι ενα αρμεγμα καιμετα δουλεια. Προβλεπεται πολυ κουραση και σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα να σας πω τα νεα μας εχει κοιμηθει καμια ωρα και τωρα τον ταισα εφαγε καλουτσικα και τωρα ξαπλωνει στην κουνια του και ξαπλωνω και εγω διπλα του!!!

μπραβο αλεκα θα ρθουμε να μας κερασεις κρεμουλες αχααχχαχααχα

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ απο μας!Το πρωι ολη η οικογένεια αργησε να σηκωθεί γιατί μάλλον το είχαμε ολοι μας ανάγκη!!!Ο μικρός κοιμάται απο το μεσημέρι εχει απιστευτη ζεστη σήμερα,πάλι!Περιμένω να πέσει λίγο ο ήλιος να κάνω καμιά δουλειά να βάλω κ εκείνο το ερμο το σίδερο!!

Αχ,βρε θάλεια μου κρίμα ο μικρός αλλά μην ανησυχείς φυσιολογικό 'ηταν, ευκαιρία για εχτρα αγκαλιές κ χαδάκια!Αφού ξάπλωσεσήμερα θα είναι κ καλύτερα!

Αλέκα μου,τα χαδάκια τελικά τα ηθελε η σάντυ!!Αντε,για απόψε αν εχεις τα κουράγια!

Ελενα ναι σε σας είναι τα βρωμοκούνουπα ε??Να προσέχετε.Κ εδω πάντως απο κουνούπι σύννεφο,κ είναι θρασύτατα κ δεν τα πιάνει τίποτα!!

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...