Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια!!!!

Τι κανετε ολα καλα εμεις χτες πηγαμε στο λητω και μετα για ενα καφεδακι με φιλους!!! πηραμε κουδουνιστρες και δωρακια για 2 μπεμπεκια που γενηθηκαν πριν λιγες μερες!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ρωτησαμε για θηλες και μας ειπαν οτι το 1(S) νουμερο που ειναι 0-6 μηνων ειναι για νερο και τσαι το 2 νουμερο (Μ)που ειναι 6-12 ειναι για γαλα και το L 3 νουμερο ειναι για πιο παχειρευστα και η θηλες ειναι αυτες που χρησιμοποιουμε

βεβαια βρηκα ενα σαιτ που λεει

http://toys-shop.gr/product_info.php?products_id=1024

δεν ξερω τελικα τι ισχυει!!!

Λοιπον τα σημερινα νεα πηγαμε στο ικα για να δουμε το μπεμπακι μιας φιλης που εκανε εμβολιο και εκει ανακαλυπτω οτι ο υπαλληλος που μας εχει κλεισει το ραντεβου για αυριο δεν μας το εκλεισα για το ικα που του ειπα αλλα για το ικα του ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΟΝΟ το ραντεβου το εκλεισα 1 μηνα πριν γιαυτο το λογο για να παω στο ικα της γειτονιας μου ΗΜΑΡΤΟΝ

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θα καθίσουμε σίγουρα μέχρι τις 23 Αυγούστου... Θα πάμε όλοι μαζί (και οι γονείς μου και οι παπούδες μου) οπότε θα μπορώ να είμαι λίγο πιο χαλαρή με το μωρό... Το καλό είναι ότι θα έρθουν και κάποιοι φίλοι μας από Αθήνα (θα μείνουν κοντά μας) οπότε θα έχουμε και παρεούλα!!! Εμείς έχουμε σπίτι. Θα γυρίσουμε μάλλον στις 23 να πάμε και παιδίατρο να μας δει και ίσως ξαναπάμε μετά...

Βέβαια δεν ξέρω τι να κάνω με το ιντερνετ (δε θέλω να σας χάσω με τίποτα!!!) Μαλλον θα αγοράσουμε χρόνο από τη vodafone (αυτό που διαφημίζει ότι μπορείς να αγοράσεις για συγκεκριμένο χρόνο)

Όσο για τις θηλές, εμείς επειδή πίνουμε αντιαναγωγικό γαλά (γιατί έκανε εμετούς) και είναι πηκτό, έχουμε τις θηλές πολλαπλής ροής... Τα μπιμπερό μας είναι Philips-AVENT...

Ανυπομονώ πάντως να πάρω την κούνια!!! Είναι φοβερή κορίτσια!!! Κουνάει από πολύ σιγά έως πολύ πολύ γρήγορα και δυνατά!!! Έχει 6 ταχύτητες!!! Είναι αυτή εδώ http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=1388411 και είναι για μέχρι 13 κιλά!!! Παίζει μουσική (κλασική μουσική) και έχει ήχους της φύσης (νερά να τρέχουν, καταρακτες, κύματα κλπ!!!)

ΑΑΑΑ!!! Για τις Θεσσαλονικιές! Τα Λητώ από 20 Σεπτεμβρίου μετακομίζουν! Ανοίγουν δύο καταστήματα!!! Το ένα είναι εδώ κοντά μου, στην περιοχή Φοίνικα (παραδίπλα από το Σαραφίδη, προς την πόλη, για όσες ξέρουν) και το άλλο λέει στο Ωραιόκαστρο,

Το τι χάρηκα όταν το έμαθα δε λέγεται!!! Τώρα έχω δίπλα μου Jumbo, mothercare, koukou, plaisio, ikea, carrefour και ΛΗΤΩ!!!! Γιούπι!!!! Ε ρε τι ρούχα έχω να ψωνίσω για τον μπέμπη!!!!! Τα Levi's είχαν 50%!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα παω αναγκαστικα στι ΙΚΑ του Πειραια θα τρεχω με το καροτσι με τα λεωφορεια εκει για να παρκαρεις ουτε για πλακα το περνει γερανος

Αντε το μωρο μεσα στην ζεστη στο κεντρο του πειραια και ολα αυτα γιατι ενας υπαλληλος ειναι ηλιθιος και δεν καταλαβε ΗΜΑΡΤΟΝ και ευτυχως που πηγαμε σημερα και βρηκαμε το λαθος αλλιως θα πηγαινα αυριο να περιμενω τζαμπα και θα εχανα και το ραντεβου στο πειραια!!!

ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ!!! :angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραια η κουνια συμπεθερα!!! Αντε παιδι μου καλε θα περασετε και θα χαλαρωσεις κιολας να παρεις δυναμεις για το χειμωνα γιατι θα χριαστουμε πολλες δυναμεις για το χειμωνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θαλεια δεν εχεις σταθερο παιδιατρο στο ικα? Εγω οταν κλεινω ραντεβου κλεινω παντα στον ιδιο παιδιατρο, το εμβολιο ετσι και αλλιως το κανει το εμβολιαστικο κεντρο του ικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ!!!! ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΣΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΣΤΟ :evil: ΠΟΥΛΑΝΕ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΑΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΝΤΟΥΝΙΑ! ΣΗΜΕΡΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΔΥΟ ΦΑΡΜΑΚΙΑ ΣΤΗ ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΛΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ... ΠΙΚΡΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΗΞΕΡΑΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΕΕΙ Κ ΓΙΑ ΤΣΑΙ?? :angry::angry: ΤΩΡΑ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ! ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑ ΤΗΣ CHICCO MIA THS NAN ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΧΟΝΤΡΗ ΤΡΥΠΑ ΓΙΑ ΓΑΛΑ! Ε ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΠΝΙΓΕΤΕ! ΜΕ ΤΟ ΤΣΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΑΜΕ! ΠΙΣΤΕΒΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΔΕΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΖΑΜΠΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΛΑΧΤΑΡΑ. Ε ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ!

ΣΑ ΕΠΡΙΞΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΥ ΠΝΙΞΙΜΟ ΛΕΜΕ!

ΓΕΩΡΓΙΤΣΑ ΠΟΛΛΥ ΤΕΛΕΙΑ Η ΚΟΥΝΑΙ ΣΟΥ! ΑΝΤΕ ΚΑΛΟΚΟΥΝΗΤΗ!

ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΤΟ ΡΕΛΑΧ ΤΟΝ ΚΟΥΝΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΘΕΙ B)B) . ΑΧ ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ(ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ)? ΑΛΕΚΑ ΘΑΛΕΙΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΦΥΛΑΜΕ ΣΚΟΠΙΑ....ΟΛΕΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ :P:P .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΑΛΕΚΑ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΜΑΡΚΕΤΑΚΙ ΜΑΣ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΟΥΛΕΣ ΕΧΕΙ.... ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΕΙ ΑΥΤΑ Η ΣΤΕΛΛΑ ΧΑΧΑΧΑ!!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!

ΣΤΟ ΚΟΛΟΧΩΡΙ ΜΑΣ ΕΝΑ ΜΠΑΚΑΛΙΚΟ ΕΧΕΙ!ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ... ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΩ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΑΡΕΙΓΚΙΛΑ ΕΝΑ ΡΕΛΑΧ ΑΠΟ ΤΑ ΛΗΤΩ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ... ΜΑΛΛΙΑ..ΠΕΡΑΣΑΝ 3 ΜΗΝΕΣ Κ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!! ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΑΙΛ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΣΥΓΝΩΜΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΛΕΙΨΗ Κ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΕΡΘΕΙ( ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΜΕΣΑ ΙΟΥΛΙΟΥ) ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ.... ΞΑΝΑ ΜΑΛΛΙΑ! ΑΠΟ ΜΑΙΟ ΠΗΓΑΜΕ ΑΥΓΟΥΣΤΟ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ! ΠΗΓΑ Κ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ Κ ΤΕΛΕΙΩΣΕ! ΤΩΡΑ ΑΝ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΘΑ ΠΑΕΙ Κ ΦΑΝΤΑΡΟΣ!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ:!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το εξοχικό μας είναι στο δεύτερο πόδι της Χαλκιδικής... Το μέρος λέγεται Ακτή Σαλονικιού ( http://agiosnikolaos.gohalkidiki.com/ga ... kiou_1.jpg αυτή είναι η παραλία μας!!!) και είναι μετά τον Άγιο Νικόλαο.

Όσο για την κούνια, δεν την παρηγγειλα από το site τους... Πήγα από το μαγαζί. Η αλήθεια είναι ότι την είχαν αλλά σε κίτρινο χρώμα... Εμένα μου άρεσε και το κίτρινο αλλά δεν άρεσε στον άντρα μου (ήθελε ντε και καλά το πράσινο) οπότε αν δεν την φέρουν θα πάρουμε το κίτρινο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμας το λητω εκλεισε γιαυτο βλεπω τι θελω στο νετ και μετα τσεκαρω τα μαγαζια για να το βρω!

Τωρα θα την ετοιμασω τη Σαντυ και θα τη παω στη γιαγια της να την αφησω και μαλλον θα παω για καφεδακι στη φιλεναδα μου! Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΩΡΑΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΦΕΝΕΤΕ! ΙΣΩΣ ΠΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΝΣ ΔΥΙΜΕΡΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΣΑΡΤΗ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ!!!!

ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες τί κάνετε?

Και εγώ εδώ είμαι ακόμα!!!

Πήγαμε τις επισκέψεις μας στους παππούδες του άντρα μου, στα πεθερικά, γυρίσαμε, έφτιαξα κάτι λεπτομέρειες και τώρα χαζεύω και σκέφτομαι τί ξέχασα!!! Μια χαρά τα κιλά μας!! Οι βαλίτσες να δω πού θα μπουν!!!

Γεωργία μου τέλεια η κούνια σας! θα πάρουμε και εμείς τέτοια όταν γυρίσουμε..είχα δει στα τζάμπο πολύ παλιά αλλά δε θυμάμαι ούτε τιμές, ούτε εταιρεία, ούτε λεπτομέρειες!!Και το χρώμα πολύ ωραίο!!Και μένα μου αρέσει αυτή με το πράσινο! Το κίτρινο δε μπορώ να το φανταστώ, αλλά είμαι φαν του πράσινου!!

Α! Και τέλεια η παραλία σας!! Καλά να περάσετε, καλές διακοπές και φρόντισε να φορτίσεις τις μπαταρίες σου για μετά!!

Ζορζέτ μου εσένα κοιμήθηκε το μωρουλίνι?

Θάλεια μου κοιμήθηκε ο Νικόλας μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν,κοριτσούδες!!Μαρία μου κοιμήθηκε Ο αγγελίνος,σήμερα το απόγευμα είχαμε παει με την κουμπάρα μου να κλείσουμε τα βαφτιστηκά,επιτέλους,κ ο μικρός ηταν μασκώτ!!!!Από χέρι σε χέρι!!Γέλια!!Γυρίσαμε κ κατα τις 23.00? ταβλιάστηκε!!Ολα έτοιμα τα έχεις κοριτσάκι μου μην σε πιάνει αγχος δεν πάτε στη ζιμπάμπουε!!Κ κάτι να ξεχάσατε,που δεν θα το βρείτε κάτω!!Τα σημαντικά μόνον να τσεκάρεις!(Διαβατήρια,εισητήρια,κάρτες,βιβλιάρια, φορτιστές,μετασχηματιστές,τα χαρτιά για το γάμο,τα βιβλιάρια του παιδιού,το νυφικό...!!!Γέλια!!) Σας φαντάζομαι με το αυτοκίνητο!!!Κλασσική ελληνική οικογένεια!!!Να πάτε να περασεις καλά καλά,να ξεκουραστείς κ να το ευχαριστηθείς!!!Να μας στέλνεις νεα κ φιλιά!!

Αλέκα,πήγα για τα βαφτιστηκά στο μαγαζί που σου ελεγα.Αύριο αν εχεις χρόνο πάνε ρίξε μια ματιά γιατί θα κλείσει ως τις 26/8 κ μεσα στο σεπτέμβρη θα κλείσει,για πάντα!!!Πάνε ρίξε μια ματιά,να κλείσεις αν είναι!Εν τω μεταξύ,δεν είμαι καθόλου του νυφικού,ούτε είχα σκοπό να βάλω ποτέ,ούτε με ενθουσίαζε η ιδέα,ούτε με είχα φανταστεί ποτέ.Χάζευα τα νυφικά που είχε γιατί πραγματικά κάποια είναι παρα πολύ όμορφα ("φουστα" κ απο πάνω κορσέδες)κ ακούω που λεει σε μια άλλη κοπέλα "Τα νυφικά 200Ε!"!!!Σοκ!!Για αγορά!!!!Κ ετσι έμαθα οτι το κλείνει το μαγαζι!!Αφου μπήκα στο πειρασμό!!!

Θάλεια μου,τι ταλαιπωρία,κρίμα κ για τους 2 σας.Καλά δεν μπορούσε να κάνει μεταφορά ραντεβού,εφόσον ηταν λάθος για αλλη περιοχή?Κρίμα. Ξεκινήστε αν είναι πρωί μην σας φαει το λιωπύρι.

Η στέλλα που είναι κ την χάσαμε?Θα κάνει χειροτεχνίες κ θα μας φέρει καινούργιες ιδέες!!Στέλλα το μαγαζί με τα βαφτιστηκά παίζει πολύ το βατράχι,αν χρειάζεσαι τίποτα πες μου να τσεκάρω!

Γεωργία μου,μπράβο!!Να πάτε να περάσετε καλά!!Που εννοείται πως θα περάσετε!!Να δεις πως θα ξεκουραστείς κ θα γυρίσετε άλλοι άνθρωποι,κ οι 3!!!Πολύ ωραία η κούνια,καλορίζικη!!Κ εχεις τόσα ωραία μαγαζιά δίπλα σου κ οδηγάς κ τόσο καιρό κάθεσαι κ το σκέφτεσαι!!Κάθε μέρα θα έπαιρνα απο ενα σβάρνα για χάζεμα!!

Ελενα επικοινώνησες με αντιπρόσωπο Ελλάδας για να σου τις φέρουν??!

Δεν νομίζω πως ξεχνάω καμία!Α,να σας πω κ τον πόνο μου γιατί συγχήστηκα! Τέλος του μήνα παντρέυεται η φιλενάδα μου χανια κ θα πάρω τον υιο κ θα κατέβω,μπαίνω cyprus να κλείσω τα εισητήρια κ μου χρεώνει για πληρωμη με visa 36Ε?????!!!Σοκαρίστηκα κ τσατίστηκα??Το γιατί δεν το καταλαβαίνω!!Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζορζέτ μου,όπως το είπες..κλασσική ελλήνική οικογένεια!! Σαν τα mickey mouse θα μαστε αύριο!!! Το αυτοκίνητο τίγκα στον κόσμο και από πάνω οι βαλίτσες να ξεπερνούν τον πύργο του Άιφελ!!!

Κλείσατε βαφτιστικά τελικά? Πώς είναι? Καλή τιμή?

Τί ειναι αυτό που λες για Κύπρο? Γιατί 36 ευρώ? Εγώ όσες φορές βρήκα εισητήρια από ιντερνετ τα πληρώνω στην τράπεζα και δε με χρεώνουν τπτ παρά μόνο κανά 2ευρω η τράπεζα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα παω χανιά.Θα παω απο ροδο-ηράκλειο με την sky express κ θα επιστρέψω με την cyprus γιατί βολεύει η ωρα πτήσης,μπήκα να κάνω την κράτηση κ μου βγάζει χρεωστικό με visa,για 2 ενήλικες κ ο αγγελίνος 36Ε!!Δεν εχω ξαναπετάξει με cyprus airways αλλά δεν μου έχει τύχει ξανά αυτό.Κάνω κάτι λάθος?Πώς την πλήρώνεις εσυ?Μεσω τράπεζας πώς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τα βαφτιστηκά τα κλέισαμε,φουστανάκι κ παπουτσια της μικρής τα έχουμε πάρει ξεχωριστά,κ μας εβγαλέ τα υπόλοιπα 255Ε συν 30Ε το κουτάκι με τα 50 μαρτυρικά!Πολύ καλά,νομίζω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ καλά είναι νομίζω και εγώ!

Εγώ μπάινω σε ένα site που λέγεται www.pamediakopes.gr και έχει τα πιο φθηνά εισητήρια..και έχει επιλογή να πληρώσεις και στην τράπεζα..μου δίνει αριθμό λογαριασμό και κάνω κατάθεση τα λεφτά και με ενημερώνουν με μην.στο κιν. ότι πήραν τα λεφτά.

Τα φιλιά μου σε όλες κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλιτσες! Ακουστε ακουστε τι επαθα : χθες γυρισα και μεχρι να κανω μπανιο και να ξαπλωσω πηγε 2. Ο αντρουλης μου με καταλαβε και ξυπνησε και αρχισαμε να μιλαμε και να "χαιδευομαστε". Εκει που ειμασταν μες στα μελια ακους αναστεναγμους μεσα απο τη κουνια, η Σαντυ με κλειστα τα ματια κουνουσε περα δωθε το κεφαλι της. Οπως καταλαβαινεται η πιπιλα δεν βοηθησε την κατασταση καθολου ωστε να τη βαλω στο βυζι για να κοιμηθει. Μεχρι να τη ταισω και οι δυο μας κλεισαμε ματακια και παει ο ερωτας, μας εκανε η κουραση και η Σαντυ σα ζομπι!

ζορζετ θα παω να δω. αν και η νυφικη γωνια εχει σετακια 300ευρω.

μαριαχαρ καλα να περασετε!!! Γιατι δεν πηρατε τρειλερ καλυτερα??!!? Εμεις το χειμωνα που θα παμε στο μερος μου θα τα παρουμε ολα απο εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚALHMERA KOYKLES!ΑΧ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΑΥΤΑ! ΕΓΩ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙΚΕΦΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...