Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

μια χαρα ζεσταινομαι υπερβολικα, εχω γεμισει ιδρωτσιλες (κοκκινιλες απο τον ιδρωτα) σε ολο μου το σωμα και ειδικοτερα στα οπισθια, κουραση στη δουλεια, μια χαρα δηλαδη!!!

Θαλιτσα μου κοιμηθηκε η Σαντυ θα την πεσω και εγω γιατι αλλιως θα ειναι σαν πτωμα. Φιλακια στο μπεμπουλη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.

ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΑ JUMBO ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΦΟΒΕΡΗ ΖΕΣΤΗ. ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΡΕΜΑΣΤΑ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΝΕ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ. ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΙΣΟΦΕΓΓΑΡΟ ΛΟΥΤΡΙΝΟ ΜΕ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΣ ΤΟ ΚΟΡΔΟΝΙ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΨΙΛΙΚΟΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ. ΚΟΚΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΛΠ. ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΨΑΧΝΑ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΜΑΝΙΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΑΝΕ ΜΑΖΕΨΕΙ. ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ. ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΑΖΕΨΑΝ ΚΙΟΛΑΣ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ? ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΘΑΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΙ ΑΛΛΑ. ΚΑΝΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΗ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.

ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΡΣΙΠΠΟ. ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ. ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΟΜΗ ΚΑΙ ΖΟΡΙΣΤΗΚΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ. ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ. ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΤΟΝ ΒΟΛΕΥΕΣΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ 6+ ΚΙΛΑ ΚΙ Ο ΜΑΡΣΙΠΠΟΣ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ 9 ΚΙΛΑ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ ΑΛΛΑ 3. ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΟΤΑΝ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ. ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΤΟ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΧΧΧΧΧ ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΣ ΝΟΜΙΖΑ ΗΤΑΝ ΤΡΙΤΗ ΣΗΜΕΡΑ!!!! :S:S

ΑΙΝΤΕΕΕΕΕΕ :blink::blink::blink::blink: ΤΟ ΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΕΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...ΕΓΩ ΘΗΛΑΖΩ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΣΑΛΤΑΡΩ. ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙ Η ΑΛΕΚΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ Η ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ. ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΗΨΙΟΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΧΕΙ ΙΩΣΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΥΡΙΣΕ ΣΕ ΒΡΟΧΙΤΙΔΑ ΚΙ ΚΟΛΛΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ. ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΝΑ ΦΦΥΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΟ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ Η ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΣΕ ΑΦΗΝΩ

ΠΑΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΔΥΣΚΛΟΛΗ ΝΥΧΤΑ

ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!

ΠΟΥΦ ΠΟΛΛΥ ΖΕΣΤΗ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ! :evil::evil: ΤΟ ΜΩΡΟ ΙΔΡΩΜΕΝΟ 2 ΝΤΟΥΖ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΙ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΜΠΕΡΣ κ το κλιμα στο φουλ! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΤΙΚΕ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΗΘΙΚΕ! :blink:

ΡΕΝΑΤΑ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΑΚΙ ΤΟ ΧΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΚΟΙΤΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΝΤΟΝΑ ΧΡΩΜΜΑΤΑ Κ ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΟΣΗ! :side:

ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΖΑΜΠΟ ΟΤΙ ΜΑΖΕΥΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΑΡΧΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Κ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ! ΕΜΕΙΣ ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΤΗΣΕΙ Κ ΤΑ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΑΜΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΧΟΝΤΡΟΥΤΣΙΚΟ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΡΥΟΥ! Κ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΙΧΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΡΥΟ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΒΡΟΧΕΣ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΤΟΥΣ! Κ ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΧΩΡΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΨΗΛΩΣΕ ΠΟΛΛΥ! ΤΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ :(:(:( Ε ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΨΩΝΙΣΟΥΜΕ Κ ΑΦΟΥ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΤΑ ΜΑΣΑΝ Ε ΘΑ ΜΑΣ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΠΟ ΓΙΑ 1 ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙ :angry::angry::angry: ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ ΤΩΡΑ Κ ΘΑ ΤΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ ΟΛΑ ΧΟΝΤΡΑ. ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΕΛΗ ΤΑ ΜΩΡΑ :evil::evil::evil:

ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!

ΕΝΩ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΡΕΛΕΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΑΙ Κ ΤΟΝ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟΝ ΔΡΟΣΙΖΕΙ Κ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΤΕ...ΠΝΙΓΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΥ ΠΝΙΞΙΜΙΟ ΟΜΟΣ ΚΑΝΕΙ ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΝΑΣΑ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΚΑΝΩ ΠΑΝΩ ΜΟΥ :S

ΕΝΟ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!

ΚΟΙΤΑΞΑ ΓΙΑ ΘΗΛΕΣ ΜΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΤΡΥΠΑ Κ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ Η ΝUΚ ΕΙΔΙΚΗ ΓΙΑ ΤΣΑΙ ..ΠΗΓΑ ΣΕ 8 ΦΑΡΜΑΚΙΑ Κ 3 ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΜΠΕΜΠΕ Κ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΠΟΥΘΕΝΑ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.???? ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ Κ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη ποιο ειναι αυτο το μπιμπερο που λες?Της nuk που εχει την τρυπα στο πλαι και οχι στη μυτη? Το πινει με λαιμαργια γιαυτο πνιγεται ο σκατουλης!!!

Ρενατα μου εμεις μια χαρα με το θηλασμο, τη θηλαζω παιζουμε καμια ωρα και μετα 2ωρες υπνο, γιαυτο ξεκουραζομαι και εγω. Στη δουλεια ετσι και αλλιως αρμεγομαι και οταν επιστρεφω σπιτι κοιμουνται. Αν ξυπνησει στις 4το πρωι την ξεγελαω με τη πιπιλα και τη ταιζω στις 6 το πρωι και μετα ξυπναμε για πρωι στις 8! Μια χαρα προγραμματακι εχουμε (με μικρες εξαιρεσεις). Οσο για το μαρσιπο η καλυτερη της!!!

Ωχ ρε μαμωτο το τζαμπο μαζευει τα καλοκαιρινα?Η φιλη μου της εφερε παντελονακια αλλα δεν της κανει καμια μπλουζιτσα και ειπα να πηγαινα να της παρω. Θα παω και οτι βρω! Να της παρω και κανενα παπουτσακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΤΗΣ ΝUΚ ΕΙΝΑΙ. ΑΠΛΑ Η ΘΗΛΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ! ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΒΓΑΖΟΥΝΕ ΜΕ ΝΟΥΜΕΡΑ S M L AΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΥΘΕΝΑ!

ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΣΕΛ ΤΗΣ FISHER PRICE KAI KATA ΛΑΘΟΣ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΥΤΗΝ http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st= ... l&pcat=bgb ΚΟΙΤΑΟ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Κ ΕΔΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΙΠΛΑΣΙΕΣ ΤΙΜΕΣ....ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ!!!! ΤΗΝ ΕΝΔΟΕΠ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ 40 ΔΟΛΑΡΙΑ ΔΗΛ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 25 ΕΥΡΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΗΡΑ 40ΕΥΡΟ Κ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ! ΤΟ ΡΕΛΑΧ ΤΟ ΠΗΡΑ 70ΕΥΡΟ Κ ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ 50 ΔΟΛΑΡΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΕΛΕΝΑΚΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΘΕΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΗΛΗ ΠΟΥ ΘΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙ ΑΦΑΡΔΥ Η ΣΤΕΝΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ? ΕΧΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ?

ΚΑΙ ΑΝ ΤΗΝ ΒΡΩ ΣΤΗΝ ΠΕΡΝΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΤΕΛΝΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΛΗΤΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ! ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΝΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΕΙΝΑΙ! ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΑΡΔΥ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΛΑΖΟ Κ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα κοιτα να δεις! Ιδεα δεν ειχα οτι ειναι ετσι τα μπιμπερο (οι θηλες δηλαδη). Το μονο που ξερω ειναι οτι οι θηλες της chicco τρεχουν πολυ γρηγορα απο αυτες της fisher price.

Ετοιμαζομαι να παω δουλεια, εκανα το μπανακι μου και ντυνομαι. Εσυ τι κανεις? Το ψυχουλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες και τα μωράκια!

ΈΛΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ. ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ ΠΟΛΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ!

Σόρρυ για την καθυστέρηση στις ευχές αλλά δεν πολυμπαίνω στο φόρουμ- έχω πήξει με τις αντλήσεις κι έχω και τον άντρα μου που με πρήζει με την αδελφούλα του. Μεθαύριο ευτυχως φεύγει - Επιτέλους γιατί με έπρηξεεεε! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες γεια σας και από μένα! Από το πρωί τρέχω για λεπτομέρειες και σε λίγο θα ετοιμάσω βαλίτσες..μην τα έχω για αύριο γιατί θα πάμε και επισκέψεις και θα πρέπει να κοιμηθούμε νωρίς..θα φύγουμε από Πάτρα γύρω στις 4-5 τα ξημερώματα της Παρασκευής..ουφ, και θα ταλαιπωρηθεί το μωράκι μου...

Έλενα μου είμαι άσχετη από μπουκάλια και μπιμπερό..δεν του δίνω τσάι, οπότε καταλαβαίνεις ότι και λόγω θηλασμού, δεν έχω ιδέα και δεν ξέρω να σε βοηθήσω..

Καλά για τις τιμές άστο...πίκρα...πίκρα...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΙΣ ΠΟΛΛΥ ΑΛΛΑ ΤΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΝΤΡΕΨΟΥΜΕ Κ ΕΣΕΝΑ!!!!

ΒΙΒΙΑΝΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΑΣΕ ΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΑΡΟΥ ΝΑ ΛΕΕΙ ΧΙΧΙ Κ ΚΑΝΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΙΔΡΩΝΕΙ ΔΙΨΑΕΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΔΙΝΩ ΠΝΙΓΕΤΕ ΘΕΛΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ ΞΑΝΑ ΠΝΙΓΕΤΕ Κ ΤΟ ΠΑΜΕ ΓΟΥΛΙΑ ΓΟΥΛΙΑ! ΨΑΧΝΩ ΠΑΤΕΝΤΕΣ ΣΦΙΓΚΩ ΤΟ ΠΟΜΑ ...ΤΙΠΟΤΑ, ΒΑΖΟ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΓΕΝΕΙ Ο ΑΕΡΑΣ/....ΤΙΠΟΤΑ.... ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΝΤΓΣΕΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙ 30ΓΡ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΠΝΙΓΟΜΑΣΤΕ!!

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ Κ ΕΣΥ! ΕΣΥ ΤΟ ΒΥΖΑΚΙ ΣΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΧΑΧΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μενα θα μου λείψετε Έλενα μου..

Ακόμα εδώ είμαι..δεν έφτιαξα βαλίτσες..αύριο..

Δε σας έλεγα ότι είμαι της τελευταίας στιγμής? Η μαμά μου σε αντίθεση τα έχει ετοιμάσει εδώ και μια εβδομάδα!!!

Δεν έχω δυνάμεις..φτιάχνω κάτι cd να πάω της κουμπάραας μου στην Κύπρο, και διαβάζω για κάτι τελευταία περιστατικά που έχω αύριο στο γραφείο..και νυστάζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ή που θα βάλουμε ιντερνετ στο σπίτι κάτω (γιατί υπολογιστή έχουμε!), ή που θα μπαίνω από της κουμπάρας μου.. Ο γάμος είναι 3 Οκτωβρίου..

Πω πω, νιώθω ότι έχω πάθει εξάρτηση μαζί σας..πώς θα αντέξω? :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάμε πάλι!!!Καλησπέρα κοριτσούδες κ απο μας!!!Χτες την βγάλαμε τελικά,παλι,βυζί κ ξάπλα ολη μερα κ εμένα απο δίπλα!!!Σήμερα τρέχαμε για να τελειώσουμε τα χαρτιά του οαεδ κ η κυρία που τα έχει αναλάβει είναι σε άδεια,ευτυχώς αυριο επιστρέφει!Είχαμε κ επιπλέον δουλειές σουπερ μάρκετ κτλ κ ειχε τοση πολύ ζέστη σήμερα που τα λυπηθηκα τα αγόρια μου!

Στέλλα κ αλέκα σούπερ τα μπεμπάκια!!αφου τα είπαμε του μαιου είναι θρεφταράκια!!Ετσι,να σας ζήσουν!!

Αλέκα,ξεκινήσατε τελικά με τα δοντάκια?!!Αντε να παίρνουν ενα ενα σειρά!!

Ελενά μου,περάσατε ωραία χτες,ε?!Το ψύχουλο?Οσο για τα μπιμπερό δεν μπορ΄ω να σε βοηθησω,ενεκα θηλασμού η μανούλα έχει άγνοια!!Μακάρι να σου βρει η θάλεια.Οσο για το πνίξιμο,μην αγχώνεσαι κ μένα παο την αρχή πνίγεται είναι απο τη λαιμαργία τους!!Να το γυρνάς μπρούμητα πανω στο πόδι σου κ να του χτυπάς την πλατούλα μέχρι να πάρει κανονική ανάσα!

Ρενάτα,ναι μέχρι να το συνηθίσουν,το παιχνίδι της κούνιας,θέλουν το χρόνο τους.Κρίμα που δεν το βολευτήκατε τον μάρσιπο.Εμείς τον χρησιμοποιούμε απο την αρχή κ είμαστε μες την τρελή χαρά κ τον παίρνει κ ο ύπνος,αλλά αφού μάλλον επειδή μεγάλωσε τωρα σου φαίνεται βαρύς,δεν πειράζει...καροτσάκι κ αλωνίζετε!!!μην μένεις μέσα.Εστω κατα τις 20.00 βόλτα το τετράγωνο,καλό κ στους 2 σας θα κάνει!!

Μαράκι μου,αντε με το καλό να κατεβήτε,καλό ταξίδι να έχετε,να ξεκουραστείς,καλό γαμο(θα κάνετε κ υα βαφτίσια μαζί?).Εννοείται να βάλετε ιντερνετ!!Γελια!!Θα μας λέιψεις,να μπαίνεις οποτε μπορείς να μας λες τα νεα σας!!

Σας καληνυχτίζω να παω να συμμαζέψω κ να απλώσω το κορμί μου!!!Φιλία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί κάνει σήμερα το παρεάκι μου?

Εγώ τελείωσα με τα ραντεβού μου και τώρα θα βγω για κάτι ψώνια και γυρίζω να ετοιμάσω βαλίτσες!!!

Ουφ, είμαι μες το άγχος..κάθε φορά τα ίδια παθαίνω..να τα φτιάξω όλα, να μην ξέχάσω κάτι σημαντικό, να είναι ικανοποιητικό το βάρος για το αεροπλάνο,να προλάβουμε κλπ κλπ κλπ...τώρα έχουμε και τα πράγματα του μωρού,καρότσια,κάθισμα αυτοκινήτου...είμαστε και 4 άτομα, με το μωρό 5, πού θα χωρέσουμε στο αμάξι δεν ξέρω!!!θα έρθει μαζί και ο πεθερός μου με το αυτοκίνητο μας για να φέρει το αυτοκίνητο πίσω, γιατί δε συμφέρει να το αφήσουμε αυτή τη φορά στο πάρκινγκ του αεροδρομίου, (6 άτομα δηλαδή) και άντε να δω πως θα πάμε...Έβαλε ο άντρας μου σχάρες πάνω από το αμάξι για τις βαλίτσες αλλά θα χωρέσουν? ουφ... :P

Ζορζέτ μου, όχι δε θα κάνουμε και τη βάφτιση μαζί..πιο μετά η βάφτιση..και λέμε να την κάνουμε Πάτρα για να ευκολύνουμε και τους συγγενείς εδώ γιατί σε γάμο και αρραβώνες, πολλοί ήταν αυτοί που δεν κατάφεραν και δε θα καταφέρουν να έρθουν κάτω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα στα γρηγορα! Πηγαμε για καφε και μετα μαρινοπουλο για πανες. Λοιπον pampers τα πρασινα 82 τεμαχια 4 νουμερο 22,07 ενω ο βεροπουλος 25!!! Πηρα ενα κουτι και πηρα λιμπερο το 3νουμερο (γιατι ακομα δεν ειμαστε 7 κιλα). Μπεμπιλινο δεν ξαναπερνω καθε πρωι αλλαζω τα σεντονια της (πουτ@ν@ τα κανει). Τα τζαμπο ρε γαμωτο τα βγαλανε ολα ουτε ενα μπλουζακι καλοκαιρινο!!! Και τα ναννυς δεν συμφερουν γιατι ειναι 22τεμαχια το 3 νουμερο κανουν 5 ευρω ενω τα λιμπερο τα ιδια ομως 33τεμαχια κοστιζουν 7 ευρω!!!

Παω να την κανω μπανακι να φτιαξω και τις πανες της. Εβαλα το αιρκοντισιον στην κρεβατοκαμαρα (δεν παιζεται η ζεστη σημερα) και εχω ανοικτη την πορτα και τερμα το σκιαστρο (αν ετσι το λενε) να φυσαει στο ταβανι και οχι ακριβως πανω στη κουνια της μιας και το αιρκοντισιον ειναι πανω απο τη κουνια της. Λετε να κοιμηθουμε καλα σημερα???

Ερχομαι σε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμάς!!!

Αύριο φεύγουμε επιτέλους για Χαλκιδική!!! Το τι έχω να πάρω μαζί δε λέγεται.... Ολόκληρη μετακόμιση!!! Χθες πήγαμε Λητώ και παραγγείλαμε μια κούνια (δυστυχώς θα την έχουμε μάλλον από Σεπτέμβρη...) Πήραμε και ένα κιτ για τα πρώτα μας αποτυπώματα και (το πιο τέλειο) ένα τζιν μπουφανάκι Levi's!!!! Πολύ γέλιο μιλάμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε συμπεθερα να ηρεμησεις και εσυ λιγο να δεις που θα γινεις αλλος ανθρωπος!!! Ποσο καιρο θα καθησετε χαλκιδικη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...