Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΕΛΕΙΟ ΤΑ ΑΡΘΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΑΣΤΕΙΛΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΧΧΑ

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΟΜΩΣ ΘΑ ΠΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΓΑΛΑ ΦΙΛΑΚΚΙΑΑΑ

ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδια κ απο μας!!!Υπέροχο?!Πολύ γέλιο!!!Μπράβο έλενα!!Πρεπει να το κάνω προώθηση γιατί αρκετοί φίλοι μας περιμένουν μωράκι!!!Εμείς καλ΄λα είμαστε αν εξαιρέσεις ο,τι τα στηθάκια τις μαμμάς είναι όλο πιπιλιές!!!Μας παίρνει ο υπνος κ αυτός μετά μάλλον ρουφάει ο,τι βρει!!!Γέλια!Χαζεύει στο κουνάκι του κάτι ελεφαντάκια,τρελή επιτυχία!! Γεωργία,ούτως ή άλλως όλες οι κούνιες είναι εως 6μηνών.Σου απάντησαν τελικά?Αν η μανούλα είναι ήρεμη κ χαρούμενη γίνονται κ εκείνα,όπως κ το αντίστροφο!Η φύση εχει προνοήσει!!

Αλέκα μου μην σε πιάνει πανικός με το σκατό,μια χαρά τα πάει η σαντυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιααα!!!

Τί κάνετε?

Σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια!

Θάλεια μου να σου πω και εγώ συλλυπητήρια, αν και κάπως καθυστερημένα..

Έλενα, τέλειο το άρθρο!!! Θα το δείξω στον άντρα μου μόλις γυρίσει σπίτι..προς το παρών το στέλνω σε φίλους και γνωστούς!!!

Κορίτσια χθες βγήκα για αληθινό ποτάκι με τον αντρούλη μου!! Είχε περάσει τόσος καιρός που είχαμε να βγούμε..και όχι απλά να βγούμε..αλλά να μην είμαι και με την κοιλιά μέχρι εκεί πέρα...Παρόλο που χτες βάφτηκα, στολίστικα και ενώ ήμασταν έξω ένιωθα και λίγο μανούλα..δεν ένιωθα 100% γυναίκα..το χετε νιώσει αυτό? είναι φυσιολογικό? δεν λέω ότι με χάλασε..απλά ήταν λίγο περίεργο..

Κατά τα άλλα καλά..ήπια κρασάκι για το θηλασμό παρόλο που συνήθως πίνω βότκα ούρσους..καλό και το κρασάκι ήταν!!!

Και εγώ θέλω να πάω στα jumbo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου,καλησπέρα!!Κουκλάκι είσαι,πρεπει να είσαι μικρούλα,ετσι φαίνεσαι τουλάχιστον!!!Α,κοριτσάκι γιαυτό σε έχασα χτες βράδυ!!Καλά κάνατε!!Ναι ειναι περίεργη αίσθηση!!Φυσιολογικό είναι,μην ανησυχείς!! Αλλωστε τίποτε δεν είναι πια το ίδιο!!Είχατε το αγγελουδάκι σας να σας περιμένει πίσω!!Ετσι,αντε σιγά σιγά να θυμηθούμε πως είμαστε κ κοριτσάκια εκτος απο μητερούλες!!!Σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελουδες και απο μενα!!!!!

Σημερα πηγα και παρεδωσα τα χαρτια μου για το 6μηνο και μεχρι 5 Σεπτεμβριου θα εχω πληρωθει :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κοριτσακια να ξερετε οτι απο 1 Σεπτεμβρη ξεκινα η καταβολη τον δικαιολογιτικον για το οικογενειακο επειδομα για 1 παιδι και ληγη στη 1 Ιανουαριου του 2011.

Ελενα οντος πολυ γελιο αλλα ειναι και αληθεια :laugh: :laugh: :laugh:

Αλεκα μου αντε με τις υγειες σας ξαλαφροσε η Σαντυ,τι να πουμε και μεις που καμια φορα κανει μερα παρα μερα,αλλα οταν τα αφησει ξεχειλιζουν :silly: Σου φαινετε υπερβολη ε;Αλλα ουτος η αλλος δεν θα το κανω γιατι θα ειναι οκτωβριος.

Μαρακι εμεις ακομη δεν βγηκαμε μονοι μας για ποτακι αλλα μου φαινεται φυσιολογικο το συναισθημα ειμαστε πρωταρες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα!!!Να τα εκατοστήσεις!!!!Καλοχρονη,υγιής,ήρεμη,με υπομονή κ πάντα ευτυχής!!!Κ έλεγα κατι ξεχνάω,κάτι ξεχνάω!!!!Σας φιλώ κ σενα κ το ψύχουλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ΜΕ ΞΕΧΑΣΑΤΕ!!!! ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ!!!! ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΚΕΡΑΣΩ!!!

Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΕ ΘΥΜΗΘΙΚΕ... ΤΟΝ ΕΦΕΡΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΕΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΒΑΛΕ ΣΤΟ ΧΕΡΙ Κ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΦΕΡΕ!!!ΠΑΝΩ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ¨¨,ΜΑΜΑΚΑ ΜΟΥ ΝΑ Μ ΑΓΑΠΑΣ ΠΑΝΤΑ ΟΣΟ Σ ΑΓΑΠΩ ΕΓΩ! ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...ΜΠΕΜΠΗΣ¨¨

ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΚΛΑΜΑ ΕΡΙΞΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ !!! ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΤΟΥ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ. ΑΦΟΥ ΚΑΛΕ ΚΙ ΕΓΩ ΔΑΚΡΥΣΑ....

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΑ JUMBO. ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΕΤΑ ΤΙ ΠΗΡΑΜΕ.

ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΓΙΑ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΙΚ. ΕΠΙΔΟΜΑ. ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα κοπελα μου χρονια σου πολλα πολυχρονη με υγεια,να χαιρεσαι την οικογενεια σου και αυτη εσενα!!!! :kiss: Μα τι γλυκια χειρονομια!!!!!

Κοριτσια για το οικ.επειδομα θα πατε στον οαεδ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι,ολοι jumbo!!Εμείς δεν βγήκαμε πάλι σήμερα;(Εχει αρκετή ζέστη,κ τα αγόρια μου ζεσταίνονταν!!Αντε,να δω που πρέπει να παω οαεδ!!Α,οκ για το οικογενειακό!Οπότε αύριο που θα παω να ρωτήσω!!Πάω μήπως κ τον πάρει τον μικρό γιατί δεν έχει κοιμηθεί καθόλου!!Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες!!

Έλενα μου ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ, ΚΑΛΑ, ΠΛΗΜΜΥΡΙΣΜΕΝΑ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ!!Όντως πολύ γλυκιά χειρονομία!

Στέλλα μου, να 'σαι καλά για την πληροφορία!

Μήπως ξέρεις αν τα παίρνω και εγώ από τον ΟΑΕΔ που είμαι ελ.επαγγελματίας ή δεν έχει σημασία?

Ζορζέτ μου σε ευχαριστώ, είμαι 26χρ. :)

Άντε Ρενάτα μου, περιμένουμε να μας πεις τί πήρες..να γευτούμε λίγο jumbo και εμείς που δεν πήγαμε ακόμα!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΛΥ ΣΤΕΛΛΑ Κ ΡΕΝΑΤΑ Κ ΜΑΡΙΑ! :kiss::kiss:

ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΦΑΓΑΚΙ!! ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΕΡΝΑΩ ΕΓΩ ΤΑ ΠΟΤΑ ΣΗΜΕΡΑ :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!

ελενα χρονια πολλα πολυχρονη οτι επιθυμεις με υγεια σε σενα και την οικογεμεια σου!!

Παντα χαρες να εχετε!!!! Καλα φοβερος ο μπεμπης και ο μπαμπας υπεροχη χειρονομια να τους χαιρεσε

φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα χρόνια σου πολλά κούκλα μου!!! Να είσαι γερή και δυνατή και πάντα ευτυχισμένη!!! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου (και να σε χαίρονται φυσικά!!!)!!! Υπέροχος ο αντρούλης σου!!! Νομίζω ότι μας συγκίνησε όλες με την χειρονομία του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΑΛΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ. ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΒΟΛΤΑ!ΣΕ ΛΙΓΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑΝΙ!ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου μολις κοιμηθηκε το αγορακι μου,σημερα το απογευμα καναμε το εμβολιο μας αλλα δεν κλαψαμε σχεδον καθολου :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ειχε μονο λιγη παραπανο ενταση αλλα τα καταφερε και κοιμηθηκε το γιαυρακι μου,του εδωσα προληπτηκα και DEPON και το ηπιε μια χαρα :P

Γιναμε 6400 και 64 ποντους μια χαρα μοσχαρακι :laugh: :laugh: :laugh:

Αυριο θα φυγουμε μεχρι την Κυριακη στο χωριο και ευχομαι να μην μας τυχη παλι κανενα απροοπτο.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!!! και εμεις τωρα γυρισαμε απο το γιατρο 6400 64cm αλλα μου ειπε ο παιδιατρος ξεκιναμε δοντια και τωρα δεν θα τρωει οπως ετρωγε(πιο λιγο) και να προσεχουμε οταν θα γκρινιαζει για πυρετουλη.

Τα λεμε σε λιγο φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ

ΑΛΕΚΑ ΕΚΛΑΨΕ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΜΙΚΡΗ? ΠΩΣ ΤΟ ΠΗΡΕ?

ΣΤΕΛΙΤΣΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!!

ΕΛΕΝΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΧΤΕΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΤΕΙΕΣ(ΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧ)

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι μου χρονια σου πολλα για χθες. Εμενα παντα ο αντρας μου ξεχναει τα γενεθλια μου (να δουμε φετος).

Θρεφταρια τα μαγιατικα μωρακια μας. Λιγο εκλαψε αλλα πιο πολυ εκλαψε επειδη ηθελε να κοιμηθει και της χαλουσαμε τον υπνο. Ειναι η μαμα μου εδω και καθαριζει. Τελικα με τα χεσιδι της Σαντυς ηταν για να μας τρομαξει. Παντως σημερα ξαναμπηκε στο παλιο καλο της ρυθμο εχεσε τα σεντονια της!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θαλιτσα το μεγαλο κλαμα θα το κανουμε τελος του μηνα που εχουμε αιματακι για τις εξετασεις του θυρεοειδη.

Εσυ τι κανεις ο μικρος?Βρηκες δωρο για το κουμπαρο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΡΙΟ ΑΘΗΝΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΑΥΤΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ!!!

ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΓΩ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΜΑΤΑΙΑ

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΧΑΧΑΑΧΑΧΧΧΑΧΑΧΧΑ :laugh: :laugh: :laugh:

Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΝΥΣΤΑΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΕΙ Η ΖΕΣΤΗ ΦΤΑΙΕΙ ΜΑΛΟΝ

ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝΕ!!!!

Η ΣΑΝΤΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΑΣ

ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΟΛΑ ΟΚ?

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...