Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ

ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΚΟ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΛΕΤΕ ΝΑ ΘΥΜΩΣΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ???

Α ΕΓΩ ΕΝΑ ΠΟΤΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΠΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ :woohoo: :woohoo: ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ Η ΕΛΕΝΑ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΧΥΜΟ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΑΠΟΤΟΞΙΝΩΣΗ :silly: :silly: ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι,jumbo!!!Ελενα μου,δεν πειράζει θα βαφτίσουμε το ντεπόν καραμέλα κ θα σου βάλω την τεκιλίτσα σου!!Θάλια αν θυμάμαι καλά balley;s Στέλλα μου,εσυ δεν ξέρω ακόμη!!Περιμένω παραγγελία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι σοι σερβιτόρα θαμουν!!!Στις υπηρεσίες σας!!!Έφτασε!!!Τη μαριάννα έχασα απόψε!!Θάλεια μου περισσότερο είναι οι δικές μας τύψεις,που τα αφήσαμε για λίγο!!Καληνυχτούδια ελενα φιλιά κ στο ψίχουλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΕΛΕΝΑ

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΕΛΙΤΣΑ!!!

ΜΑΛΟΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΖΟΡΖΕΤ ΣΤΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΗΜΟΥΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ!!!!

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΑΣ ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΙΧΧ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι πιστεύω,ιδέα μας είναι απο τις τύψεις!!!Κ ακούς μωρό να κλαίει κ πετάγεσαι,κ νιώθεις το βυζάκι να κατεβάζει γάλα κ όοοολα αυτά τα ωραία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θάλεια μου,να σε καληνυχτίσω κ γω να παω να απλώσω τα πλυντήρια κ να πλύνω το κορμί μου,να ξεβρωμίσει!!Φιλιά στα ζουζουνια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Χθες το τσούξαμε τελικά?!?!?!?!?!?!? χαχαχαχαχαχαχαχα

Αχ κι εγώ θέλω να πάω Jumbo και το σκέφτομαι... Τα έχουν όλα τόοοοσο στριμωγμένα που με το ζόρι χωράει το καροτσάκι μας... Ίσως τον βάλω στο μάρσιπο γιατί αλλιώς δε λέει... Την τελευταία φορά παιδεύτικα πολύ...

Θέλω να πάω και στα Λητώ... Να πάρω ένα παιχνιδάκι για την κούνια του μπέμπη και κανένα ρουχαλάκι τώρα με τις εκπτώσεις... Είναι λίγο μακριά από εδώ που μένω αλλά τι να κάνουμε...

Άλλο τί κάνετε? Τα κουκλάκια σας όλα καλά?

Εγώ σήμερα νιώθω κάπως καλύτερα... Ελπίζω να μην με πιάσει πάλι κρίση...

Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Ξυπνησαμε, εχουμε απο χθες το μεσημερι να χεστουμε?!?! και ξανακοιμηθηκαμε χωρις να φαει και πρεπει να αρμεχτω γιατι ποναω. Εμεις αυριο εχουμε τσιζι τσιζι(εμβολιο) και οπως σας εχω ξαναπει ειμαι αναισθητη γιατι πρεπει να βοηθαω το γιατρο να της παιρνουμε απο το χερακι της αιμα (μονο ιδρωνω υπερβολικα). Ρε γαμωτο γιατι δεν εχει χεστει??? Λετε να ανυσηχω? Οταν την θηλασω θα της δωσω και ενα χαμομηλακι.

Πολυλογουδες μου να πινετε και στην υγεια μου μιας και εγω πινω στη δουλεια και ας θηλαζω. Αυριο θα παω να ξαναπαρω μπυριτσες χωρις αλκοολ να πινω καθε βραδυ στη δουλεια.

Συμπεθερα μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα! Γιατι κολλας που ειναι μακρια τα Λητω? Παρε το κουκλοαυτοκινητο και πηγαινετε για ψωνια και παντα να εχει το μαρσιπο μεσα στο αυτοκινητο χριαζεται!!!

Στελλακι ωραιες οι ιδεες σου!!! Μηπως η λιμνουλα ειναι λιγο υπερβολικη??? Μη νομιζεις και εγω το καταπετασμα τρωω και πολλα γλυκα

Mariaxar κουκλα και εσυ! Ε ρε μανες μαναρες ειμαστε!!!

Ανοιξε τα ματακια της το σκατουλακι μου αντε να την βαλω στο βυζι μπας και χεστει οχι τιποτα αλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα μου τι κάνεις? Μην ανησυχείς καθόλου! Κι εμένα προχθές δεν είχε κάνει ούτε το βράδυ και χθες δεν τον προλάβαινα!!! Φαΐ και σκατούλα ήταν όλη μέρα!!! χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακομη τιποτα η σκατουλα ασε που ειναι μεσα στη γκρινια και οχι τιποτα αλλο θελω να κοιμηθω λιγουλακι!!!

Ο πασας μου τι κανει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είναι είχαμε μια εβδομάδα τραγική!!! Όλο έκλαιγε!!! Δεν σταματούσε με τίποτα μόνο με κούνημα!!!

Από χθες όμως έχει ηρεμήσει! Χθες όλη την ώρα μιλούσε! Γλώσσα δεν έβαλε μέσα! χαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και η δικια μου μιλαει σα χλωρη! Αμα της μιλας και γλυκα ξεκαρδιζεται.

Πριν απο λιγο ανοιξαμε συζυτηση αγρρ αυτη αγρρρ και εγω τα λυσαμε ολα μας τα προβληματα!!!

Χεστηκε χεστηκε επιτελους! Παω να την αλλαξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!!!!!! ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑΜΕ ΜΑΖΙ ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΙΣΗ Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΦΑΜΕ! ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΙΔΕΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΚΑΛΑ!

ΑΧ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝ http://www.babyspace.gr/Article/new-dad ... 220-5.html Κ ΔΕΙΞΤΕ ΤΟ ΣΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ! ΤΕΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!!!!!!!!!!!

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Μα πώς χώνομαι παντού…….. σε όλα τα θέματα…….. τέλος πάντων……………

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Πολύ καλό το άρθρο……….. πολύ γέλιο!!!!!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Φιλάκια σε όλα τα μπουτάκια!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...