Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

Αχ βρε κορίτσια, σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το κουράγιο που μου δίνετε!!!

Προσπαθώ να είμαι δυνατή όσο μπορώ!!!

Συμπεθερούλα σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια!!! Με τέτοια νύφη κι εμείς πρέπει να είμαστε αντάξιοι :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Για την κούνια έχω στείλει e-mail και περιμένω απάντηση! Τι να κάνουμε ...θρεφτάρια τα πουλάκια μας!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια γεια σας και από μένα!

Γεωργία μου μην στεναχωριέσαι καλή μου..έχουν δίκαιο τα κορίτσια..

είναι δύσκολο και σε καταλαβαίνουμε όλες, αλλά προσπάθησε για το μωράκι σου..είναι κρίμα να νιώθει τη μανούλα του στρεσαρισμένη και στεναχωρεμένη..χαλιέται και αυτό :(

Ζορζέτ μου χθες σας έστησα ε? :blush: Και πού να ξερες τί έπαθα!

Πήγα για το ντουζάκι που λέγαμε, άναψα το θερμοσίφωνα και κάθησα 5 λεπτά στον καναπέ μέχρι να ζεσταθεί λίγο το νερό και... αποκοιμήθηκα!

Φιλιά σε όλες τις υπόλοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπες!!!!!

Σημερα τρεχω απο το πρωι σαν τον Βεγγο,ετοιμαζω τα χαρτια για το 6μηνο και δεν ξερω τι μου γινετε,αστο καλο τους πια με τα γραφιοκρατικα τους :angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Βρε μπεκροκανατες με τετοια ζεστη πως το σηκωνετε τοσο αλκοολ :P:P

πλακα πλακα πεθυμησα και γω τα ποτακια αλλα αν σας πω οτι δεν πινω γιατι φοβαμε οτι θα το ξαναναψω το ριμαδοτσιγαρο :blush:

Θαλεια να πω συλιπητηρια;;;;;;;; :(

Γεωργια μου χαλαρωσε βρε κοπελα μου να μην παθεις και τιποτα και προσπαθεισε να απολαμβανεις τις στιγμες με τον μπεμπουλι σου γιατι δεν θα ξαναγυρισουν πισω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλεκα μου ηρθε κατι ακομα αλλα δεν ξερω το κατα ποσο θα μπορεσει να υλοποιηθει,ο αδερφος μου μπορει και κανει βατραχακια με χαρτι και του ειπα να δοκιμασει να τα κανει με χαρτοπετσετα οστε να παρω πρασινες χαρτοπετσετες να κανουμε τα βατραχακια να κολλησουμε ψευτικα ματακια και να τα τοποθετησουν πανω σε καθε πιατο στο τραπεζι της βαπτισης(το πιατο θα παριστανει το νουφαρο).

Επισεις αν το εκανα καλοκαιρι για διακοσμηση εξω απο την εκκλησια εκτοσ απο τα μπαλονια που θα βαλουμε θα αγοραζα μια φουσκοτη πισινα,και ειδα στο jumbo μικρα φουσκοτα βατραχακια και ψευτικα νουφαρα και θα τα ερειχνα μεσα στο νερο θα ητανε κατι σαν λιμνουλα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι Αλέκα μου. Τρέχαμε και εμείς σήμερα για κάτι χαρτιά που πρέπει να πάει ο άντρας μου κάτω στην Κύπρο για το γάμο, και μετά πήγαμε και διαλέξαμε βέρες!Αχ! Μέθυσα εκεί με τόσα δαχτυλίδια!!! Τελικά διαλέξαμε την κλασική χρυσή βέρα κάπως λεπτή και ματ..και η δική μου θα έχει ένα διαμαντάκι στο κέντρο.Και η γυαλιστή μου άρεσε, και μου πε ο άνθρωπος ότι αν δε μου αρέσει την Πέμπτη που θα την πάρω, και αλλάξω γνώμη, μου τη γυαλίζει εκείνη τη στιγμή χωρίς επιβάρυνση. Μας είπε 250 ευρώ και για τις δύο!!! :woohoo: ..πολύ καλά δεν είναι? είναι εργαστήριο εκεί και για αυτό είναι πιο φτηνά..Το δαχτυλίδι για το λογοδόσιμο, από εκεί το πήραμε πάλι..πήγαμε και διάλεξα τί ήθελα εγώ, και ενώ στο κέντρο στην Πάτρα,το ίδιο δαχτυλίδι, με την ίδια ποιότητα στην πέτρα, το βρίσκαμε 700 - 800 ευρώ, αυτός το είχε 350 ευρώ..

Στέλλα μου, χρυσοχέρα θα σε φωνάζω από δώ και να πάει!!! Όντως μας δίνεις ιδέες και για τις δικές μας βαφτίσεις!!! :lol:

Θα προσπαθήσω να ανεβάσω και εγώ στο προφίλ μου φώτο μου, να με γνωρίσετε και μένα!Καθήστε πρώτα να διαλέξω καμιά καλή!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια τελικά διάλεξα 4 φώτο καλές, γιατί συνήθως δε μου αρέσουν αυτές που βγάζω, και τις έβαλα στο προφίλ μου να με γνωρίσετε και μένα!

Με το μωρό δεν έχω γιατί δε με βγάζει κανένας! Εγώ βγάζω συνέχεια το μπαμπά και τη γιαγιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλησπερα τι κανετε επεστρεψα

μια χαρα τα πηγε ο μπαμπας με το μπεμπουλη!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ναι δυστηχως κοριτσακια εφυγε ο μπαμπας (ενος απο τους καλυτερους φιλους που εχουμε και πολυ καλου συναδελφου) τον εχασαν πολυ ξαφνικα :(:(:(:(

και πηγα να του συμπαρασταθω λιγακι στον φιλο μας εστω απλα να ξερει οτι σε μια ακρουλα ειμαι και εγω :blush::blush: και εγω γιατι αυτες οι στιγμες ειναι πολυ οικογενειακες

αλλα τι να κανεις ολα μεσα στην ζωη ειναι!!!

στελιτσα και εγω ετοιμαζω χαρτια για το εξαμηνο του οαεδ και τρεχω επισης μου ειπαν για το συμπληρωματικο επιδομα μητροτητας που δινει ο οαεδ το χει παρει καμια??? ξερουμε ποσο??? γιατι και αυτο πολυ χαρτουρα βρε παιδακι μου!!!

στελιτσα πολυ χρυσοχερα πραγματικα :laugh: :laugh: :laugh: να σε χαιρονται!!!

μαρακι μια χαρα οι τιμουλες και οι φωτο ΚΟΥΚΛΑ και εσυ :laugh: :laugh: :laugh:

αντε παντα σε χαρες χχαχαχαχαχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θαλίτσα μου τα συλλυπητήριά μου.... Δυστυχώς αυτές είναι πολύ δύσκολες στιγμές...

Εγώ πήρα το επίδομα του ΟΑΕΔ, ήταν περίπου 1000€!!! Μια χαρά!! ΑΑΑ, ενώ μου είχαν πει ότι θα τα πάρω μέσα σε 1-2 μήνες με πήραν τηλέφωνο μετά από 2 μέρες και μου είπαν ότι μπορώ να πάω να πάρω τα λεφτά!!!

Εγώ τώρα έχω την κανονική άδεια από τη δουλειά μου και αρχές Σεπτέμβρη θα κάνω τα χαρτιά μου για το 6μηνο του ΟΑΕΔ...

Στέλλα μου μια χαρά σε βλέπω από δημιουργικότητα!!! Μπράβο!!!

Μαράκι μου τώρα θα μπω κι εγώ να σε...δω :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΩΡΑΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ!!! ΤΕΛΕΙΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΕ!!!! :woohoo: :woohoo:

ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑ ΛΙΓΑΚΙ ΣΤΟ ΤΗΛ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ :(:(:(

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΑΔΕΙΑ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΗΝ ΧΑΡΤΟΥΡΑ :blink::blink: ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΘΗΝΑ :blush::blush::blush: ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσόυδες κ απο μας!Προσπαθώ να γράψω απο το μεσημέρι αλλά σήμερα δεν ξέρω ο Αγγελίνος είναι βυζί-ύπνο όλη μέρα!Οχι γκρίνια απλά δεν με αφήνει να φύγω.Ίσως θέλει να αυξήσει το γάλα?Με εέχει μπλαβιάσει!Ελενά μου,ελπίζω το ψύχουλο ναναι καλύτερα σήμερα,να πάτε κ καμιά βολτίτσα!2ταύροι κ εσυ λεων??!!Καλά κρασιά!!γέλια!!Αύριο γενεθλιάκια?φέρε να κρατήσω το ψύχουλο να πάτε καμιά βόλτα!!Χιχι!

Ρενάτα,ο,τι σε κάνει να νιώθεις καλύτερα αλλά αμα πας κάνε μια ερώτηση του γιατρού,δεν έχουμε να χάσουμε τίποτα!κ εσείς 2 ταύροι?!!

Στέλλα μου,μπράβο!Ξέρεις τι ωραία που θα φαίνεται!!Μπράβο,μακάρι να έπιαναν τα χέρια μου,μόνο μέχρι τις ιδέες τα παω καλά!

Θάλεια μου,συλληπητήρια,αν κ δεν μαρέσει καθόλου αυτή η φράση.Το επίδομα κ σε μένα ηταν 900Ε?!Μουδωσαν επιταγή κ τα πήρα κατευθείαν απο εθνική.

Μαριάννα μου,δεν πειράζει,φαντάσου πόσο κουρασμένη ήσουν.

Γεωργία μου,θα περάσουν όλα θα το δεις.Ο,τι χρειαστείς κ μπορούμε να βοηθήσουμε ζήτησέ το.Εδω είμαστε.Σε φιλώ

.....Κορίτσια μου τα υπόλοιπα μετά, να τον παω μια βόλτα γιατί αρχισε το κλάμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαστε!!Τον έκανα μπάνιο με σκοπό,όπως σας είπα να τον παω μια βολτούλα,είχε περάσει κ η ώρα μας εμ,έλα που δεν με άφηνε κ μεάν να μπω να κάνω ενα ντουσάκι!Πήρα κ γω το ρυλάξ κ τον είχα μαζίμου στο μπάνιο,πήγαμε μια βολτούλα το 4γωνο με το μάρσιπο,να πάρω κ γω λίγο αέρα, γυρίσαμε,έφαγε λίγο για νανούρισμα κ τάζα!!Πάω να τελειώσω τις δουλειές γιατί δεν πρόλααβα να κάνω τίποτα σήμερα!Σας περιμένω όποια θα ναι μέσα για το "ποτάκι"μας!!!χιχι

Γεωργία μου,ήθελα κ άλλα να σου γράψω αλλά καλύτερα να μην σε φορτίζουμε επιπλέον,ο,τι χρειαστείς-το εννοώ-στείλε.Ολα θα περάσουν απλά είναι ο νόμος του merfrie(?),όταν είναι να έρθουν θα έρθουν όλα μαζί.Κ επειδή είμαστε άνθρωποι δεν έχουμε πάντα τις ίδιες αντοχές κ ανοχές.Αν μπορείτε πάρε τον αντρούλη σου κ πάτε οι 3 σας 2 μερούλες σε ένα all inclusive να ξεκουραστείς,να αλλάξεις παραστάσεις κ να στε για λίγο μόνοι ως οικογένεια με ευχάριστες στιγμές!(Μπήκα κ τσέκαρα στην booking.com,λίγο ακριβά είανι ισως επειδή είναι το Σ/Κ του 15αυγουστου, εχει με 120Ε για 2 βράδυα!)Δες το,θα γυρίσεις 'αλλος άνθρωπος.Πολλά φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΕΛΛΑ ΠΟΛΛΥ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!!ΜΠΡΑΒΟ!!!!

ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΚΛΑ Κ ΕΣΥ. ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΝΥΦΗ!!!

ΖΟΡΖΕΤ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ ΒΡΗΚΕ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟ!!! ΟΛΟ ΚΕΦΙΑ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΠΗΓΑΜΕ Κ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΣΤΑ ΞΑΔΕΡΦΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΙ ΧΑΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο!!Είδες!!Σήμερα είχε σειρά ο Αγγελίνος!!Πριν λίγο κοιμήθηκε για τα καλά!!Ολο βυζάκι ήθελε,έτσι την βγάλαμε ολη μερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοπελουδες με κανετε και ντρεπομαι :blush: με τοσο καλα λογια σας ευχαριστω πολυ!!!!!

Αυριο μανουλες θα κανουμε τσιμ στο μπουτακι μας,το μονο που ευχομαι ειναι να μην μου ανεβασει πυρετο και επειδη θα το κανουμε απογευμα ποιος ξερει τι ωρα θα κοιμηθει το βραδυ,την προηγουμενη φορα ζοριστηκε πολυ μεχρι να τον παρει ο υπνος :(:(:(

Μαρακι φτου σου κοπελα μου να μην σε ματιαξω κουκλιτσα εισαι!!!!

Τι εγινα βρε κουκλες ολες φωτομοντελα μου ειστε μονο εγω χλαπακιαζω οτι βρω μπροστα μου και ειμαι σαν ντολμαδακι :P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στέλλα μου,μπήκατε στον 3,ε?!Αντε,εμβολιάκι!!Τίποτα δεν θα είναι,κύριος θα είναι!!Θετική ενέργεια η μανούλα κ τίποτα δεν θα καταλάβει ο υιος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθω Ζωρζετ μου(αν δεν κανω λαθος)αλλα με τρομαζει το κλαμα του γιατι οταν τον πιανει το παραπονο κλαιει με δισπνοιες και εκει μηλαμε τα βλεπω ολα τρεμουν χερια και ποδια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβαίνω!!Κ εμείς τον προηγούμενο που πήγε για το πρώτο σφιχτηκε η καρδιά μου κ δάκρυσα!!Ασε!!Μίλα του εκείνη την ώρα να σε βλέπει να σε ακούει κ να δίνει ο ένας κουράγιο στον άλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε ασε την μεγαλυτερη φρικη την εφαγα οταν επρεπε να του παρει αιμα απο την φτερνουλα γιατι η βλαμενες οι μαιες οταν γεννηθηκε δεν του πηραν σωστα αιμα και μου ηρθε χαρτι απο το ινστιτουτο Αθηνων για επανεξεταση....επρεπε να γεμισουν κατι κοικλοι με αιμα καλα καλα χωρις κενα και να τον τρυπαει ξανα και ξανα και το γιαυρακι μου να εχει κατακοκινηση και να πλανταζει στο κλαμα...μετα εγω ειμουν αρρωστη απο την στεναχωρια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΜΟΥ ΕΣΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΧ ΖΟΡΖ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Η ΣΤΕΛΛΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΡΩΤΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηραμε πηραμε!!!!

Πηρα ενα μασητικο για τα ουλακια του μπας και καταφερω να βγαλουμε λιγο τα χερακια απο το στομα και ενα παιχνιδακι μαλακο που κανει μουσικουλα.

Μετα πηρα και αρκετα πραγματακια για τις χειροτεχνιες μου,οταν ξεκινησω να φτιαχνω θα βαλω να δειτε φωτο να μου λετε και την γνωμη σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...