Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

Φάση είναι κ θα περάσει,μην ανησυχείς.Κακά του κάνει,βόλτα έχετε βγεί? Θα περάσει μην ανησυχείς!Κανε αγκαλίτσες εχτρα,αγαπίτσες εχτρα κ ολα θα φτιάξουν,καθε μέρα δεν είναι η ιδια μέρα!Για το σφηνάκι ρώτησε το γιατρό πάντως.Κάτι ίσως τον ενοχλεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

φτου φτου,είδικα τις 2 τελευταίες μέρες λες κ δεν έχουμε παιδί!!Κ τα γελάκια κ τις βόλτες...!!Ασε,φτου φτου,γιατί δεν ξέρουμε τι μας περιμένει στην γωνία!!γέλια!Απλά εχω καταλάβει πως αν δεν πονάει ή αν δεν τον ενοχλεί κάτι ούτε κλαίει ούτε γκρινιάζει!Ακόμη είναι μικρά τα μωρά μας,να το θυμόμαστε γιατί το ξεχνάμε,κάθε με΄ρα -ακόμη-είναι διαφορετική!Τώρα αρχίζουν να προσαρμόζονται καλά.Του δίνεις σκόνη γάλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΣΚΟΝΗ! Κ ΕΙΔΙΚΟ ΓΑΛΑ ΓΙΑ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΜΗΝΑ ΚΙΟΛΑΣ! ΠΙΚΡΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΛΛΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταμάτησες ε?Ε,αν αυτό ηταν το καλύτερο,απλά δεν ξέρω σε αυτές τις περιπτώσεις παίζει να αρχισε να τον ενοχλεί το γάλα που του δίνεις?Η να θέλει περισσότερο??Μίλησες με το γιατρό μήπως για παρηγοριά τον βάζεις στο στήθος?Δεν ξέρω,ίσως βλακείες σου λέω γιαυτό αναρωτιέμαι αν τα ΄πεχεις συζητήσει αυτά με το γιατρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΑ ΕΧΟΥΥΜΕ ΠΕΙ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΠΟΣΟ ΠΑΡΑΠ[ΝΟ 220 ΓΡ ΤΡΩΕΙ Ο ΛΕΜΑΡΓΟΣ. ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΥΣΚΛ ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΡΝΑ ΣΙΔΗΡΟ ΠΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΔΥΣΚΛ ΤΟ ΕΠΕΡΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ ΓΙΑ 1 ΜΗΝΑ. ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ Κ ΜΕ ΧΑΠΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ..ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΟΙΜΑΤΕ ΣΑΝ ΠΟΥΛΑΚΙ

ΟΚ ΖΟΡΖΕΤ!!!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΣΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΟΜΑ Κ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΣΟΥ!!!!!!!!ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε,ελενά μου,να ξεκουραστείς κ εσυ!Πάνε δωσ του φιλάκι κ όλα καλά θα πάνε!!Θετική ενέργεια!!Μην ξεχνάς πως μεγαλώνουμε ταυράκια (με μια δοση δίδυμου!!),καταλαβαίνεις πως είναι ανεξάρτητες προσωπικότητες κ οχι για πολλά πολλά!!!Γέλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα! Χεστηκαμε, ξυπνησαμε, φαγαμε, παιξαμε και νανι. Εγω ξερετε ως συνηθως αρμεγομαι!

Η δικια μου τα κολπα τα εμαθε απο μενα αφου 9μηνες στη κοιλια μου κωλο δεν εβαζα κατω και ας ειχα και ψιλοπροβληματακια! Απτο ντεκαφεινε το επαθε οχι απτο κρασι!!! Ειναι ζωηρη και πολυ δραστηρια, τωρα σκεφτομαι να της παρω το παιχνιδακι που το βαζεις στο κατω μερος της κουνιας και με τα ποδια της το χτυπαει και βγαζει ηχους. Αααα ξεχασα να σας πω πηραμε και εμεις αγκαλιτσα αλλα ουτε να τον φτυσει τετοια απαξιωση ενω που της πηρα ενα κρεμαστο που το τραβας και βγαζει ηχους η αγαπη μας. Θελω να παω να πιω καφεδακι αλλα η φιλη μου εχει ακομα διαρροια και ετσι θαμαι σπιτι και να κοιμαμαι! Ευτυχως τελειωσα το αρμεγμα και θα την πεσω και εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες τι κανετε

εμεις ξυπνησαμε στις 6 φαγαμε παιξαμε κοιμηθηκαμε

και ξαναξυπνησαμε στις 10 για φαι και τωρα παλι μαλλον νυσταζουμε!!!! ;):P

μια χαρα τα περασετε χτες το βραδυ κοριτσια εγω τελικα δεν μπορεσα να κατσω ο μπεμπης ηταν πολυ ανυσυχος και καθομουν διπλα του για να με βλεπει να κοιμηθει

και μετα μου βγηκε η κουραση και ξεραθηκα!!! :silly: :silly:

ασε που ξυπνουσα ολη νυχτα γιατι το μικρο μου εμαθε πως να ξεσκεπαζεται και πεταει με φορα την κουβερτουλα απο πανω του!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ΕΜΕΙΣ ΞΥΠΝΙΣΑΜΕ ΣΤΙΣ 7 ΜΑΣ ΤΑΙΣΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΕΣΑΜΕ Κ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΤΩΡΑ!!! ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΓΡΑΦΟΥΜΕ!!!ΓΚΛΟΥΚ ΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!! :S

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΟΡΕΞΑΤΑ ΓΕΛΑΜΕ ΠΑΙΖΟΥΜΕ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΙΑΑΣΕΙ ΠΑΛΙ ΓΚΡΙΝΙΑ. :(

Η ΜΑΜΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΙΕΙ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΤΗΣ... ΑΛΕΚΑ Κ ΕΓΟ ΝΤΕΚΑΦΕΙΝΕ ΕΠΙΝΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΡΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΒΟΗΘΙΣΕ :P

ΖΟΡΖΕΤ 2 ΤΑΥΡΟΥΣ ΕΧΩ ΕΓΩ ....ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ!Κ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ!

ΔΥΣΤΡΟΠΟ ΖΩΟΔΕΙΟ ΟΦΕΙΛΟ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ! :dry:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΧΙΔΙΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ 3-4 Κ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΕΙ! ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΣΑΝ ΤΗΣ ΑΛΕΚΑΣ ....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΒΑΛΕΣ ΦΩΤΟ ΟΛΟΚΛΗΡΟΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΕΣΥ ΘΑΛΕΙΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΖΕΣΤΗ ΤΟΝ ΣΚΕΠΑΖΕΙΣ????????????????/?????????????????

ΕΜ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ.ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΕ ΝΑ ΞΕΣΚΕΟΠΑΖΕΤΕ ΜΟΝΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΣΚΕΠΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΒΟΥΜΕ ΑΙΡΚΟΝΤΙΣΙΟΝ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΡΕΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ 25 ΒΑΘΜΟΥΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΟΠΛΑ ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΕΒΕΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΟΛΑ ΟΚ ΑΛΛΑ ΑΝ ΞΑΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΛΟΝΥΧΤΙΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ ΚΑΠΩΣ ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΟΛΑ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΠΑΝΙΚΟΣ

ΓΙΑΥΤΟ ΑΙΡΚΟΝΤΙΤΙΟΝ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ :blush::blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΙΠΑ Κ ΕΓΩ!!!! ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΜΩΡΕ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΚΕΠΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΙΔΡΩΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ.... Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΠΩΣ ΜΥΡΙΖΕΙ Ο ΙΔΡΩΤΑΣ ΤΟΥΣ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΟΜΙΖΩ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΚΙΑΛΛΟ ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΝΑΙ Η ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΝΑ ΜΥΡΙΖΩ ΤΟ ΛΑΙΜΑΚΙ ΤΟΥ ΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΦΤΑΡΝΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙ ΑΨΟΥ ΑΧΧΧΧΧΧΧ

ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΦΤΑΡΝΙΖΟΤΑΝΕ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΑΧΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧ :laugh: :laugh: :laugh: ΤΟΥ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΜΑΛΟΝ :silly: :silly:

Ο ΔΙΚΟΣ ΤΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ? Η ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ?

ΕΜΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΗΠΙΑΜΕ ΤΣΑΓΑΚΙ ΚΑΙ ΥΣΗΧΑΣΑΜΕ ΠΑΛΙ ΠΗΡΑΜΕ ΛΙΓΟ ΔΡΟΣΙΑ :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Δυστυχώς δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα προηγούμενα μηνύματα (είναι περίπου καμιά 100αριά!!!)... Έχουμε κανένα συγκλονιστικό νέο? Ενημερώστε με please!!!

Εγώ χάθηκα... Τις τελευταίες μέρες δεν είμαι και πολύ στα καλά μου... Νιώθω απόλυτα πελαγωμένη... Κοντεύει να μου στρίψει...

Ο μπέμπης μια χαρά! Με βασανίζει καθημερινώς :) :) :) :) ... Θέλει συνέχεια κούνημα!!! Ψάχνω να του πάρω κούνια (για να κουνιέται ...αυτόματα) αλλά όλες είναι μέχρι 9 κιλά! Εμείς τώρα είμαστε 7! Να την πάρω για ένα μήνα δε λέει... Αφήστε που δεν τον χωράνε κιόλας (σε μήκος...) Τώρα βρήκα κάτι κούνιες τις Graco που λέει ότι είναι για μέχρι 30lbs που είναι περίπου 13κιλά... Τους έστειλα e-mail για να δω από που μπορώ να παραγγείλω και αν ισχύει όντως αυτό με τα κιλά...

Εσείς γνωρίζετε καμιά κουνίτσα που να βολέψει?

Να μου φιλήσετε τα μαναράκια μου όλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΩΓΟΥΛΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΧΑΘΗΚΕΣ!!!!

ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΣΟΥ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΓΙΑΥΤΟ!!!

ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΣΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?

Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ?

ΜΗΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙ ΟΤΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ :(:(:(

ΓΙΑΤΙ Κ ΜΕΝΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΘΕΛΕΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΜΟΥ :blush::blush::blush::blush:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΦΑΤΣΟΥΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως μου ήρθαν όλα μαζεμένα... Ο μπαμπάς σήμερα τέλειωσε την θεραπεία του... Απλώς οι ακτινοβολίες συνεχίζουν να "δουλεύουν" για 1,5 μήνα ακόμα κι έτσι δεν κάνει να του αφαιρέσουν την τραχειοτομή που του έχουν κάνει... Αυτό είναι που τον στεναχωρεί πιο πολύ από όλα... και αυτό είναι που τον κάνει και τοοοοοοοόσο δύστροπο... Η κατάσταση είναι τραγική (η συμπεριφορά του απαίσια....)

Προσπαθώ να είμαι ήρεμη αλλά υπάρχουν μέρες που δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω όλη μέρα...

Ελπίζω να μην τρελαθώ κι εγώ... :) :) :) Χρειάζομαι επιγόντως διακοπές μου φαίνεται αλλά πού... Αυτό το καλοκαίρι ενώ θα έπρεπε να είναι το ομορφότερο της ζωής μου, είναι εφιαλτικό...

Με την κατάσταση του πατέρα μου αναβάλεται και η βάφτιση... Μάλλον για Νοέμβρη με Δεκέμβρη το βλέπω... Από τη μια καλύτερα για να μπορέσω να ψαχτώ κιόλας (για μπομπονιέρες κτλ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΜΑΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ. ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ. ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ !!! ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΧΑΛΙΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥΜΟΡΦΙΚΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΚΝΟ. ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΛΕΨΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΑΛΑΞΙΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕΧΡΙ 1Ο ΧΡΟΝΩΝ. ΜΕ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΡΩΜΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΦΥΣΙΚΑ.

ZORZET ΚΙ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΣΦΗΝΑΚΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΕΛΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ ΚΙ ΕΝΩ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΤΟ ΚΑΦΑΛΙ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΓΥΡΙΣΜΕΝΟ ΑΝΑΣΚΕΛΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ. ΝΑ ΦΑΝΑΣΤΕΙΑ ΕΜΕΝΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΧΩ ΤΗΝ ΣΦΗΝΑ, ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ.

THALIA MOY ΚΙ ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΣΕ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΞΕΣΚΕΠΑΣΤΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΙΔΡΩΝΕΙ. ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΚΙΟΛΑΣ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΣΙΔΗΡΟ ΚΑΙ ΑΣΒΑΣΤΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΙΡΝΩ ΟΣΟ ΘΗΛΑΖΩ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΕΡΟΥΛΑ. ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΣΚΙΛΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑΥΡΑΚΙ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΩ ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΑΠΟ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΓΙΟ. ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΖΥΓΟΣ. ΟΠΟΤΕ ΤΡΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΙΔΑ. ΟΝΤΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΦΩΤΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΤΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ

ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΘΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΝΑΤΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΦΤΕΕΙ. ΤΙ ΝΑΠΩ ΔΕΝ ΧΕΡΩ! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΕΩΝ(ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΑΥΡΙΟ)! ΜΕ ΔΥΟ ΤΑΥΡΟΥΣ ΕΝ ΥΑΛΟΠΩΛΕΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΩΡΙΟ ΧΑΧΑ!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΟ ΚΕΦΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΣΕΣΜΕΡΕΣ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΚΑΛΑ...ΣΤΟ ΠΑ ΚΙ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΕΡΝΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΤΑΚΑΡΔΑ! ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ Κ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΕ! ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΕΙΣ ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!! ΕΞΑΛΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΕΠΙΑΣΕ ΕΠΙΛΟΧΕΙΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ Κ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ!!! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΝΙΩΘΟΥΜΕ Κ Σ ΑΓΑΠΑΜΕ...ΤΟ ΙΔΙΟ Κ Ο ΚΟΥΚΛΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ ΟΤΙ Η ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΣΙ ΚΑΛΑ! ΚΑΝΤΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ !ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαι παλι! Τελικα πηγα για καφεδακι κοιμηθηκε κιολας η Σαντυ και τον ηπιαμε με την ησυχια μας. οταν ξυπνησε την θηλασα εχεσε κιολας(μη χασει) και ξαναγυρισαμε σπιτι ωστε να κοιμηθουμε τα δυο μας! Καναμε το μπανακι μας μετα δυσκολιας αφου η σκατουλα παταει τα ποδια της κατω και σηκωνει τη μεση, αυτη ειναι ικανη να φυγει απο το μπανιερο της!!! Αααα βγαλαμε και νινιδα στο κεφαλακι και τωρα την εχω κανει σαν λαδοποντικο με το baby oil!!!

Βρε συμπεθερα μου γλυκια υπομονη κουκλιτσα μου ολα θα περασουν και ολα θα φτιαξουν! Ξερω γιατι ειναι ανυσηχος ο πασας μου του λειπει η Σαντουλα του! Να ξερεις οτι οσο χαλια εισαι εσυ τοσο ανυσηχος ειναι αυτος. Κοιταξε το καλα για κουνια γιατι ειμαστε παχουλουλικα μωρακια. Και πανω απο ολα μην στεναχωριεσαι παρε το κουκλοαυτοκινητο σου :silly: :silly: και οργωστε ολη η Σαλονικη!!! ΕΧΩ ΚΟΥΚΛΟ ΓΑΜΠΡΟ!!!!!!!

Λενακι μου τι κανει το ψυχουλο??? Θα σου βαλω φωτο ελπιζω αυριο αν καθησει ο κωλος μου σπιτι και φτιαξω την κουκουλα! Βλεπεις της αρεσει το γυμναστηριο της και ισως φρικαρει που θα της το αλλαξω!!

Ρενατα μου και οι αλλες κοπελες σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια! Απο ομορφες μανουλες κουκλακια μωρα!! Εγω πινω μονο ασβεστιο να σου πω την αληθεια (λογω του θηλασμου) και οχι σιδηρο αφου τρωω τα παντα (μπουχεσας εχω γινει)!!!

Θαλιτσα μου ετσι εκπαιδευσε και εσυ το μπαμπα να μαθουν και αυτοι τι τραβαμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες κοιμηθηκε η Σαντυ αρα η μανουλα θα ξαπλωσει και αυτη για αν δεν κανω νανι θα ειμαι πτωμα στη δουλεια. Φιλια σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...