Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

Ωχ ναι! Το ξέχασα! Το είχες αναφέρει πιο παλιά ε?

Και εγώ θυμάμαι πράγματα που κάναμε με τον πατέρα μου και νιώθω πολύ όμορφα..Πόσο μάλλον ένα αγόρι με τον πατέρα του, πώς θα νιώσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοιτούσα πριν,εδω στο forum ενα πολύ ωραίο θέμα που είχε ανοίξει μια κοπέλα κ κρίμα που δεν συνεχίστηκε με"θυμάμαι..."απο την παιδική ηλικία!

Αυτό με το ψάρεμα κ τον πατέρα μου,νομιζα πως το είχα ξεχάσει!Είναι τόσα πολλά που ως γονείς πλεον,οφείλουμε να δημιουργήσουμε κ να διαφυλλάξουμε...!!Όμορφο "ταξίδι",θα είναι!!Ναι,ροδο ειναι κ η αλέκα,εκει τοχαμε αναφέρει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ..το μόνιμο άγχος μου..θέλω να του προσφέρω ότι καλύτερο μπορώ..και το πιο δύσκολο νιώθω ότι είναι η συναισθηματική πλευρά και όλα αυτά που μένουν με το πέρασμα των χρόνων..οι αναμνήσεις είναι πολύ σημαντικές! Θέλω όταν θα είναι μεγάλος πια, να νοσταλγεί τα παιδικά του χρόνια που πέρασε τόσο όμορφα..

Αυτό θέλω να πετύχω..να περάσει το μωρό μου τόσο όμορφα, όπως πέρασα εγώ με τους γονείς μου..να είναι "γεμάτος" σαν άνθρωπος..

Ωχ..με έπιασε το ποτό και άρχισα τους συναισθηματισμούς!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι,αυτό ειχα κ γω αγχος απο πριν έρθει ο Αγγελίνος στη ζωή μας!Η δημιουργία πλήρους ανθρώπου,να ναι ευτυχής με ευχάριστες αναμνήσεις!οκ κ οι δυσάρεστες μεσα στο πρόγραμμα είναι αλλά να νιώθει πλήρης σαν άνθρωπος,με ωραία παιδική ηλικία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείτε ότι αν δεν υπάρξουν και οι δυσάρεστες δεν ολοκληρώνεται σαν άνθρωπος..αλλά οκ ας τις μειώσουμε όσο μπορούμε τις δυσάρεστες!

Thimidia μου θα σε καληνυχτίσω γιατί με πείραξε το ποτό και κουτουλάω!!!! :laugh: :laugh:

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΟΟΜΠΕΜΠΟΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ :lol::lol::lol:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ! ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΗΣΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΝΟ ΠΛΕΥΡΟ ΑΛΑΖΑΜΕ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ! ΑΓΧΩΣΑ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΛΕΓΕ... ΜΗΠΩΣ ΑΜΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΦΗΝΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΙΤΕ ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΟ ΦΤΑΙΕΙ?

ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΙΣΑΤΕ ΠΟΛΛΥ, Κ ΠΟΛΥ ΠΟΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ :laugh:

ΑΧ ΠΑΙΔΙΑ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΜΠΑΜΠΑΣ ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ :huh::huh: ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΧΗ ΓΙΑ ΛΑΥΡΑΚΙΑ ΤΟΝ ΧΑΝΟΥΜΕ!!!!! ΠΗΓΑΙΝΑ Κ ΕΓΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ Κ ΨΑΡΕΥΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΒΑΛΕ Κ ΤΙΣ ΜΠΥΡΕΣ :laugh: :silly:

Ο ΤΡΕΛΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΕΙ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΜΙ ΠΑΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ Κ ΛΕΕΙ ΜΟΛΙΣ ΓΙΝΕΙ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΡΝΕΙ ΜΑΖΙ!!!!

ΤΗΙΜΙΔΑ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΩΣ ΣΕ ΛΕΝΕ??? ΤΟ ΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ Κ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΔΗΛ ΘΑ ΦΑΤΕ ΨΑΡΙΑ ΕΧΕΤΕ ΦΑΙ!

ΕΓΩ ΠΕΡΥΣΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΘΑΣΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΨΑΡΕΥΑΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ 3 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ... ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΤΟ ΚΑΛΑΜΙ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΟ.. ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΜΑΖΕΨΩ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ ΓΙΑΝΝΗ ΤΡΕΧΑ ΕΠΙΑΣΑ ΚΥΤΟΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ Ν ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑ ΦΡΕΝΑ ΦΩΤΙΑ... ΤΟ ΒΓΑΖΟΥΜΕ Κ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΚΟΥΡΑΔΑ ΑΚΡΙΒΩΣ :silly: :silly: ΗΤΑΝ ΖΩΝΤΑΝΟ ΟΜΩΣ!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΓΓΟΥΡΙΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ...ΠΕΡΡΙΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΕ ΔΟΥΛΕΒΟΥΝ ΟΛΟΙ...ΜΟΛΙΣ ΠΙΑΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΦΑΜΕ ΕΜΕΙΣ Η ΕΛΕΝΑ ΘΑ ΦΑΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΚΑΤΟ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ(ΜΑ ΙΔΙΟ ΟΜΩΣ) :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα τσουπρες!!!!!

χα χα χα γελασα πολυ με την περιγραφη σου Ελενα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Καλε γιατι το εχεις στη σφηνα το μωρο;;;;

Αχ βρε κοριτσακια τι μου θυμησατε τωρα με το ψαρεμα.....οοοοχι δεν πηγαινα εγω για ψαρεμα αλλα πηγαινε ο μπαμπας μου με τα αδερφια μου και φερνανε κουβαδες με ψαρια και τσατιζομουν τοσο πολυ γιατι αναγκαστηκα επρεπε να βοηθησω την μαμα μου στο καθαρισμα γιατι αλιος καλο ξημερωμα :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΚΑΛΕ ΤΙ ΠΟΛΥΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ. ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ. ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΤΟΣΟ ΣΥΧΝΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΗ. Ή ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΟΤΑΝ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΟΗΘΕΙΑ.

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΑΤΚΙΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΙ ΕΓΩ. ΕΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΤΙΣ ΜΠΟΥΝΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΟΥΦΤΑ ΤΟΥ. ΚΥΡΙΩΣ ΤΟ ΜΑΛΑΚΟ ΜΕΡΟΣ ΣΤΗΝ ΡΙΖΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑ. ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙ ΠΑΝΤΑ. ΚΑΙ ΠΙΠΙΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΟΠΟΤΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΘΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ. ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΓΑΙΤΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΚΟΒΕΤΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΟΜΙΖΩ. ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΟΛΙΚΟΙ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΣΤΑΘΕΡΑ ΤΑ ΒΡΑΔΑΚΙΑ. ΧΘΕΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΟΤΑΚΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΡΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΔΙΩΡΟ. ΤΥΧΕΡΟΙ ΗΜΑΣΤΑΝ. ΣΗΜΕΡΑ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ. ΜΕΓΑΛΟ ΡΙΣΚΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΜΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΠΑΚΕΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΤΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΙΝΕΙΤΑΙ. ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΛΑΙ, ΣΕ ΣΦΗΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΝΙΓΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΖΕΙ ΑΝΑΣΚΕΛΑ. ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΖΕΙ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ Ή ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΠΛΕΥΡΟ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΧΩ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΖΥΧΗΤΙΚΟ ΛΕΤΕ ΨΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ?

ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΛΕΚΑ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ΡΕΝΑΤΑ ΜΕ ΚΑΘΥΣΗΧΑΣΕΣ ΤΩΡΑ.. ΟΥΤΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΚΟΙΝΙΟΤΑΝ Κ ΓΕΝΝΗΘΙΚΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΑΛΛΟΝ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΕΜΠΕΛΙΚΑ!!!

ΣΤΕΛΛΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΕ ΣΦΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΝΙΓΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΓΑΖΕΙ ΕΜΕΤΟΥΣ. ΡΕΝΑΤΑ ΠΑΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΗΣ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ. ΕΚΕΙ ΛΕΕΙ ΚΑΠΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΠΕΣ Κ ΔΕΣ!

ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ομορφες μανουλες και ζουμερα μωρακια! Μολις γυρισαμε απο το χωριο που μενουν οι γονεις μου (πηγαμε για το ψητο), η μικρη προσπαθει να κοιμηθει και η μαμα αρμεγεται (ως συνηθως).

Ωραιες οι αναμησεις σας αλλα εγω δεν εχω τετοιες αναμνησεις αφου σαν βλαχα που ειμαι τρωω μονο κρεας. Σιχαινομαι το ψαρι, ουτε ζωγραφιστο δεν θελω να το βλεπω ποσο μαλλον να το τρωω. Ποτε μου δεν ψαρεψα ουτε θελω τετοιο χομπι αφηστε που ειμαι και κλειστοφοβικια(δεν βαζω ευκολα μασκα θαλασσης) και σε καταδυσεις δεν θελω να τα βλεπω να με περικυκλωνουν!!!!

mariaxar μην ανυσηχεις για το δακτυλο. Η Σαντυ ξεκινησε το πιπιλισμα οταν ηταν 30ημερων και μαλιστα το εκανε μπροστα στο παιδιατρο. Εγω μεχρι τοτε νομιζα πως πειναγε και το εβαζε στο στομα αλλα αυτη ειχε αλλες προθεσεις. Ετσι ξεκινησαμε την πιπιλα και μη νομιζεις την πιπιλαει πριν κοιμηθει και μετα τη φτυνει. Πολλες φορες την φτυνει και βαζει ενα ενα δακτυλο στο στομα σαν να τα γλυφει!!! Ο γιατρος μου ειπε οτι σε λιγο καιρο που θα ανακαλυψει τα ποδια της θα γλυφει αυτα και οτι αλλο της κανει εντυπωση. Σηκωνει τα ποδια της μεχρι ενα σημειο αλλα εγω της τα παω μεχρι στο στομα, να δεις εκει χαρα που κανει οταν γλυφει το μεγαλο δακτυλο!!! Καλα να περασεις αγαπη μου στη Κυπρο και οταν επιστρεψεις θελουμε ντοκουμεντα απο το γαμο!!!

Ελενη σταματα να κοιτας το ψυχουλο να δεις αν κινειτε, και βγαλε τη σφηνα. Εμενα η σκατουλα μονη της αποφασισε να κοιταται μπρουμυτα ενω κοιμοταν στο πλαι και οταν εχει πολλες ζεστες κοιμαται ανασκελα. Ποτε δεν μου πνιγικε και εμετουλη που εκανε καμια φορα το κεφαλι της το ειχε στο πλαι απο μονη της και κοιμοταν μια χαρα. Ρενατα το ιδιο ισχυει και για σενα. Μεγαλωσαν τα σκατουλια μας και εχουν δικια τους προσωπικοτητα αφηστε τα λιγο ελευθερα!!!!

ζουμπαλου μου κανε αλλο χειροτεχνικο κατορθωμα εκανες??? Περνω ωραιες ιδεες απο σενα!!1

thimidia μου εσυ τζινακι και εγω στη δουλεια κοκκινο κρασακι με λιγη σπραιτ ετσι να λεω οτι πινω και εγω κατι!!!

Τελειωσα το αρμεγμα, κοιμηθηκε η Σαντυ παω να κανω ενα ντουζακι και σιγα σιγα να ετοιμαζομαι για τη δουλεια! Φιλακια πολλα τσουπρες και μπαρμπουνακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενατα μου σου εχω κανει αιτηση για να με κανεις φιλη σου. Οταν μπεις στη αρχικη σελιδα του μαμμυ τερμα δεξια θα δεις να λεει αιτηση επαφης κλικαρε το και κανε ενημερωση ωστε να μπορεις να βλεπεις το προφιλ μου και εγω το δικο σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΦΟΥΛ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ!!!! :P:P:P

ΛΟΙΠΟΝ ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΕΤΣΙ ΞΥΠΝΑΕΙ

ΕΓΩ ΤΣΑΓΑΚΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ ΣΧΕΔΟΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 100 - 150 ΓΡΑΜΑΡΙΑ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΕΝΑΛΑΞ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΧΑΜΟΜΙΛΗ ΜΙΑ ΚΙΝΤΕΡΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΡΑΘΟ ΤΗΣ ΜΙΛΟΥΠΑ ΟΛΛΑ!!! ΚΑΙ ΠΟΛΛΥ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΤΑΙ

THIMIDIA ΜΟΥ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ

ΒΡΕ ΤΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΧΕΙ Ο ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΑΡΙΑΧΑΡ ΜΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΣΤΟ ΕΠΑΚΡΟΝ!!!!!

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΦΟΒΕΡΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

ΤΙ ΑΛΛΑ ΝΕΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ?

ΑΛΕΚΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΣΑΝΤΥ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΗΣ!!!

ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΑΚΟΛΟΥΘΑΜΕ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου,είμαστε στο βυζάκι κ γιαυτό γράφουμε με το ένα ;) Με εχουν καταφάει τα κουνούπια κ ο Αγγελος πασάς :)

Ελενα,ανησύχησες άδικα,πώς να κινηθεί το ψύχουλο αφού εχει το σφηνάκι?? εμείς δεν το βάλαμε ποτέ γιαυτό είναι ανεξάρτητος,δεν θέλει κ πολλά πολλά.Ανησύχησες άδικα!Οπως κ το δικό σου ρενάτα.Δεν ξέρω πότε τα βγάζουν,αν κ νομίζω μεγαλώσαν,ρωτήσττε το γιατρό γιατί τα δικά μας θηλάζουν κ οι εμετοί είναι σπάνιοι :) Πάντως κ γω είμαι υπέρ της ελευθερίας κ πως`καθε μωράκι εχει τους δικούς του ρυθμούς κ προσωπικότητα,οπότε προσπαθώ να τον "νιώθω" κ να`ακολουθώ... Μια χαρά` ειναι τα αγγελούδια μας,υπήρχε ποτέ περίπτωση για το αντίθετο?! (τέλος,κοιμήθηκε!)Είναι ανήσυχος έλενα ακόμη? Αγκαλίτσα ηρεμεί?Του δωσες κ σήμερα τσαγάκι?

Ρενάτα,το καθε ένα εχει το δικό του ρυθμό,μην μας πιάνει ανησυχία!! Από την άλλη μην ξεχνάς πως είναι ψιλοτεμπέλικα!!Θέλουν ερεθίσματα, ας τους τα δώσουμε κ αυτά κάποια στιγμή θα ενδιαφερθούν!!Μην αγχώνεσαι!Ο δικός μου το γυμναστήριο ακόμη ούτε να το φτύσει!Ανάσκελα δεν γούσταρε ποτέ,αλλά καθιστός μπρόστά μας να μας κοιτάει κ να χασκογελάει!! Κράξιμο που είχαμε φάει απο την πεθερά μου,εμ για τη σφήνα που δεν του έβαλα ποτέ,εμ για το ό,τι δεν τον είχα ξαπλωμένο τανασκελα ολη μέρα...

ασε!!Ολα΄καλά,σε ορισμένα πράγματα πιστεύω πως είναι προτιμότερο να τα ακολουθούμε.Ετσι κ με το δάχτυλο,αν αρχίσεις τα μη,μη του εξάπτεις την περιέργεια κ θα το κάνει συνέχεια,αδιαφορία,οχι επιβράβευση σαν να είναι κάτι σπουδαίο,θα βαρεθεί θα ταφήσει!!

Σάντυ,σαν τις τουρίστριες?!!Γέλια!!Κρασί κ σπραιτ!!!Να μαστε καλά!!

Στέλλα κ θάλια εκανα αποδοχή,δεν δοκίμασα ακόμη τι έγινε.

Σήμερα πήγαμε για φαγητό έξω,δίπλα στην θαλασσίτσα,αχ ωραία που ήταν!!Δεν μπήκα τελικά,αν κ φορούσα το μαγιώ γιατί είχα φαει σαν το ζωων,δεν είμαστε για τέτοια!!Αύριο εχω να παω απο την δουλειά να τελειώνω κ γω με την χαρτούρα του οαεδ για το 6μηνο!

Στέλλα μου,τι έκανες τελικά με τις ντουλάπες?

Μαριάννα,φάγατε τελικά ψάρια?!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!

Τί κάνετε? Σήμερα το νευρικό μου σύστημα είναι κρόσια!!! :angry::angry::angry: Ο μικρός κοιμάται καμιά ώρα, ξυπνάει, γκρινιάζει..δεν θέλει να κοιμηθεί, δε θέλει να κάτσει στο ρηλάξ, δε θέλει στην κούνια, δε θέλει στο πορτ μπεμπέ, δε θέλει αγκαλιά...μου 'ρθε να βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο... τώρα τον έκανα μπάνιο, έφαγε και τον έβαλα στην κούνια του για νάνι αλλά γκρινιάζει ΠΑΛΙ... ουφ!!

Έλενα μου τέτοιο που λές από τη θάλασσα, ψάρεψα και εγώ.. εγώ ξέρω ότι το λένε σκ@τό της θάλασσας..αφού είναι ίδιο!!! :blush:

Αλέκα μου με καθησύχασες τώρα κάπως για το δάχτυλο..

Θάλεια μου και μένα θα μου λείψετε πολύ..

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας και εννοείται Αλέκα μου ότι θα σας φέρω ντοκουμέντα!!! ;)

Κορίτσια, έχει δίκαιο η Αλέκα. Δε χρειάζεται σφήνα στα παιδάκια..εγώ είχα ρωτήσει στο μαιευτήριο και μου είπαν..να μην το καταπιέζω με τη σφήνα το μωρό..Ποτέ δεν του έβαλα, και στις αρχές κοιμόταν στο πλάι, τώρα που "μεγάλωσε", ανάσκελα κοιμάται..και ο παιδίατρος μου είπε ότι 5-10 λεπτά μετά το φαγητό να τον κρατάω, και άμα δε ρευτεί να τον βάλω κανονικά στο κρεβατάκι του και να μην ανησυχώ..απλά έχω φροντίσει να έχει μια κλίση η κούνια του..

Και παλιά, όταν έκανα την πρακτική μου σε νοσοκομείο της Κύπρου, παρακολούθησα ένα σεμινάριο από κάποιες μαίες που ήρθαν από Αγγλία και λέγανε για το μοντέλο NIDCAP,το οποίο είναι τεχνικές για την ανάπτυξη και τη φροντίδα των μωρών.Είπανε τότε αυτές ότι δεν χρειάζεται ούτε σφήνα, ούτε στα πλάγια τα μωρά, γιατί έχουν αντανακλαστικό και εμετό να κάνουν θα γυρίσουν μόνα τους το κεφαλάκι τους στο πλάι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thimidia μου εμένα θα λες για τα ψάρια ε? Φέρανε κάτι τσιπουρούλες αλανιάρες αλλά δεν τις ψήσαμε σήμερα..Αύριο μάλλον! Αυτό το καλό έχει το ψάρεμα! Τρως ψαράκι ολόφρέσκο, ανά πάσα ώρα και στιγμή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ,βρε κορίτσι μου.Κρίμα,θα ηρεμήσει θα το δεις,δινε φιλάκια,πες ποσο το αγαπάς κ πως σε κούρασε σήμερα,να σε βοηθήσει να το βοηθήσεις κ λίγο βόλτα μεσα στο σπίτι για νανούρισμα...Για δοκίμασε.Κ γω απόψε θα σου ετοιμάσω εχτρα σουπερ ντούπερ ποτάκι!!!Σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσιπουρίτσες ακούω!!!Μια χαρά ψαράκι!!!θα το φάτε να το ευχαριστηθείτε!!Είδες η βάρκα!!να δω του χρόνου ο γιός τι θα σου φέρνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμήθηκε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!! Λίγο κούνημα ήθελε και χαδάκια και μια -δυο ρουφηξιές την πιπίλα, την οποία έφτυσε μόλις έκλεισε τα μάτια του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες?!!Ολα καλά!!Αν νυστάζουν κ δεν μπορούν να κοιμηθούν τα πιάνει υπερένταση απο την προσπάθεια κ μετά τέζα!!Μπράβο στη μανούλα!!Αντε πάρε μια ανάσα τώρα!!Κάνε κ ενα ντουσάκι να χαλάρώσεις κ ελα να απολαυσουμε το "ποτάκι"!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΑΚΙ!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh:

ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΡΧΟΜΑΙ

ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΜΠΕΙΛΗΣ ΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΑΣ ΣΤΟ ΑΡΓΑ ΠΑΝΤΑ!!!

ΓΙΑ ΜΑΣ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΑ ΠΟΤΑΚΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΤΩΝ ΒΑΡΕΩΝ ΠΟΤΩΝ..ΤΕΚΙΛΑ!! :blush:

ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΤΗΝ ΣΦΗΝΑ Ε??? ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ!! :ohmy::ohmy:

ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΚΗΝΙΤΟ ΟΝΤΟΣ ΘΑΛΕΙΑ Η ΣΑΝΤΥ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ :lol::lol: ΑΛΕΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΑΣΙ ΤΟ ΕΠΑΘΕ Η ΜΙΚΡΗ ? :woohoo: :woohoo:

ΕΜΑΣ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΓΙΑ 3Η ΜΕΡΑ ΟΥΤΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΛΙΓΟ ΓΕΛΕΕΙ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΓΚΡΙΝΙΑ...ΘΑ ΜΕ ΧΑΖΕΨΕΙ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ. ΟΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΤΙ ΥΣΗΧΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΕΧΩ! ΜΟΥ ΤΟ ΜΑΤΙΑΞΑΝ :evil::evil:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΑΤΟ ΡΕ ΕΣΥ ΙΔΙΟΔΕΝ ΗΤΑΝ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,μωρέ ελενα,κρίμα.Δεν πειράζει θα του περάσει,μήπως έχει ζέστη?Μήπως είχατε επισκέψεις ή κόσμο κ αναστατώθηκε?Πάρε αμα είναι ενα τηλ το γιατρό αύριο,να σου φύγει η ανησυχία.Ρώτα τον κ για τη σφήνα,μην φοβάσαι,εχουν αντανακλαστικά πάντως,για τον εμετούλη.Κ ο άγγελος οταν ανεβάζει ξινιλίτσα δεν την βγάζει την ξανακαταπίνει ή βήχει.Ρώτα τον αν είναι κ γιαυτό.Ποτάκι,ο,τι θέλετε εδω,θα ανοίξω baraki after γιατί είμαστε πολλές οι νυχτόβιες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!! ΡΕ ΕΣΥ Κ ΚΛΙΜΑ ΕΧΟ Κ ΚΟΣΜΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ Κ ΤΣΑΙ ΤΟΝ ΔΙΝΩ ΤΩΡΑ....Ε ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΜΕΧΡΙ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΜΑΤΙΑΣΟΥΝ ΕΒΑΛΑ, ΤΟ ΒΡΗΚΑΝ ΜΑΤΙΑΣΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ.....!ΕΜΕΝΑ ΡΕ ΕΣΥ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΜΕΤΟ Κ ΠΛΛΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΦΟΒΑΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...