Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

Α! Εμένα εδώ αύριο είναι η λαική!!

Ναι βρε παιδάκι μου!! Ξαπλώνω και το ακούω που ανασαίνει καμιά φορά και λέω "ωχ, να ετοιμαστώ", αλλά δεν ξυπνάει και χαλαρώνω..!!

Τhimidia μου εμένα είναι οκ η σύνδεση!

Τώρα που είπατε για ποτό..θυμήθηκα στην εγκυμοσύνη μου που έβλεπα τηλ. και δεν λιγούρευα φαγητά αλλά ποτά!! Ρε τί μαρτίνι, τί σαμπάνια, τί βοτκες είχα πεθυμήσει! και να σκεφτείς ότι δε είμαι και του ποτού!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ,mariaxar,η δική μου τότε εχει πρόβλημα.Τις τελευταίες μέρες μας το κάνει συνέχεια.Αργα τα ζα μου,μια να πατήσεις,μια να ανοίξει κ σιγά σιγα...!Ευχαριστησου το!!Σπουδαίο πράγμα ο συνεχόμενος ησυχος υπνος!!!Ναι,ποτάκι!!Αχ!!Κ ολο λεω να πάρω να εχω ενα gin στο σπίτι κ ολο το ξεχνάω!!Ναι,μωρέ αλλά να τώρα είναι καλοκαιράκι,το μωρό κοιμήθηκε τραβιέται ενα ποτάκι ησυχα κ όμορφα στην βεράντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες! Χεστηκαμε, φαγαμε και τωρα περιμενω να κοιμηθει μπας και ξαπλωσω και εγω διπλα της.

Να σας ρωτησω εσας που θηλαζετε τσουπρες. Χθες λεγατε για αλκοολ πινετε τιποτα ή μονο φαντασιωσεις? Εγω πινω χαλαρα μπυριτσα χωρις αλκοολ και καμια φορα οταν δεν εχω κρασακι κοκκινο. Φυσικα μπηκα σε πειρασμο και ηπια και ενα τζιν τονικ αλλα μονο μια φορα. Δεν πιστευω οτι με ενα τζιν τονικ το μηνα κανω τοσο κακο στο γαλα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!!

Εμείς φάγαμε, δεν χέσαμε, και γκρινιάζαμε και πάλι τον έβαλα και κοιμηθήκαμε αγκαλίτσα γιατί νύσταζα, και ξαναξυπνήσαμε και ξαναφάγαμε πριν λίγο!!

Thimidia μου χθες κόλλησε και μένα ο υπολογιστής, και τον έκλεισα..Γιαυτό εξαφανίστηκα..!!

Αλέκα μου,εγώ για την ώρα μόνο φαντασίωση τα ποτά! Καμιά μπυρίτσα με αλκοόλ μία στο τόσο..Και έχω και στο σπίτι,κρασί κόκκινο σπιτικό αλλά δεν το πολυπίνω! Πάντως όταν είχα ρωτήσει τον παιδίατρο για αυτά, μου είπε ότι μία κάθε τόσο να πίνω για μένα,δεν πειράζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η κορη μου καταλαβαινει ποιο ειναι το δωματιο της και μαλιστα και ποιο ειναι το κρεβατι της. Γκρινιαζε μες στη κουνια και την φερνω στο δωματιο της και την αφησα πανω στο κρεβατι της μεχρι να φερω το πορτ μπεμπε και κοιμαται εκει. Και χθες τα ιδια μου εκανε κοιμηθηκε στο κρεβατι της, εγω ομως τωρα που θα κοιμηθω???

Εγω ειμαι γερο ποτηρι οταν εμεινα εγκυος ξεκινησα τα ντεκαφεινε και χωρις αλκοολ και ετσι δεν εχω ξεκοψει απο τις παλιες μου συνηθειες. Το μονο που εκοψα ειναι το τσιγαρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!!!ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΑΜΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ ΓΙΑΤΙ! :huh:

ΑΛΕΚΟ ΣΤΩΜΑΤΣΑΔΑ :P:P !!!!

Κ ΕΜΕΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΣΕΛ ΕΝΩ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ! ΑΡΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕςΙ Η ΣΥΝΔΕΣΗ!

ΜΟΛΙΣ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΤΟ ΦΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΚΡΙΘΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ! :laugh: :laugh: ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙ Κ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΜΙΑ ΜΠΥΡΙΤΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΚΡΑΣΑΚΙ. ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ Η ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ. ΕΙΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΛΕΙΣΜΕΝΗ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΝΩ ΟΥΤΕ ΛΙΓΟ ΜΠΥΡΙΤΣΑ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ. ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΟΛΥΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΡΑΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΡΟΣΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΕΜΕΙΣ ΠΟΝΑΜΕ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΙ ΚΛΑΙΜΕ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ. ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ. ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΘΑ ΠΟΝΑΕΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΕΙΠΑΜΕ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΠΟΝΑΝΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΙ ΕΤΣΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!!!

Χθες ειχα προβλημα και δεν μπορουσα να μπω με πετουσε εξω :angry: αμαν πια!!!!

Τελικα αποφασισα να μην κανω ψηφιακο αλμπουν και να δημιουργισω μονη μου εκανα παραγγελεια ενα αλπουμ με ξυλινο εξωφυλλο,μεσα εχει ριζοχαρτο και κολλας τις φωτο θα κανω μονη μου μεσα και σχεδιακια και πιστευω θα βγει καλο αποτελεσμα,ετσι γλυτωνω και 300 ευρωπουλα που κοστιζει το ψηφιακο και θα μου βγει με τα υλικα που θα χρεισιμοπιοισω καμια 100 ευρω αφου πιανουν τα χερια μου γιατι να πληροσω παραπανω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσούδες!!Μπήκα για ενα γρήγορο γιατι εχω δουλειές κ να μαγειρέψω οσο κοιμάται ο μικρός!!Ο Αγγελίνο0ς σερί το πήγε αλλά εγώ έπεσα κατά τις 6,που εκείνος ξύπνησε!!!Οπότε στο κρεββάτι μας τον πήρα,βυζάκι ξαπλωτά να κοιμηθεί κ η μανούλα!!Δεν μπορώ να πω,ο μικρός πήγε στην κούνια του πρίν το μηνα!επειδή κουνιέται,απίστευτα ομως,στον ύπνο του το πορτ μπεμπέ τον περιόριζε,οπότε τον έβαλα κ γω στην κούνια του να κάνει όσες σβούρες θέλει!!Κορίτσια χιλιόμετρα μιλάμε κόβει κάθε βράδυ!!Γέλια!!

Marixar,μόλις είδα τι ώρα ήταν την έκανα με γρήγορα πηδηματάκια! Αλλά,να απο ο,τι βλέπω κ απο σας εχει πρόβλημα η σελίδα!Δεν καταλαβαίνω όμως.H lena το ξέρει?!Πιθανόν!

Αλέκα μου,έκανα αποδοχή,δεν ξέρω αν το έκανα σωστά θα δοκίμάσω να μπώ στο προφίλ σου,ν αδω αν με βάζει!Για τα ποτάκια,χτες φανταστικά ηταν κ μόνο,αλλά που κ που καμιά μπυρίτσα η κανένα ginάκι!!Ευχαρίστως!!Ο γιατρός απο την αρχή ειχε πει καμιά μπυρίτσα η κανένα κρασάκι δεν υπάρχει πρόβλημα!!Με την κατάχρηση πάντα υπάρχει θέμα!!Καλά ο δικός μας μου είχε πει οχι ξηρούς καρπούς,οχι αυγά....Για ενδεχόμενο αλεργίας!!Το καφεδάκι,ισχύει!Περιμένω εσένα πότε θα έχεις ξελασκάρει!!κ βέβαια πλεον να βγάλεις τη μάσκα!!Δεν θέλουμε να δούμε την πεθερά μας πρώτη φορά φασκιωμένη!!!γελια!!

Ρενάτα μου,ο μικρός σου ΄'εχει ακόμη κολικούς?!Μήπως είναι απο τα δοντάκια η γκρινίτσα?

Ελενα μου,μήπως σου κάνει καψώνια ο αντρας σου κ τα έβγαλε?! Αστιεύομαι!!Μπράβο που έκανες το κοτοπουλάκι,κ γω για τέτοιο πήγαινα αλλά τα αγόρια μου(εχεει ερθει ο κολλητός του άντρα μου απο αθήνα κ θα φαμε μαζί)ήθελαν μακαρόνια με κιμά!!Ο,τι επιθυμούν!!Ο μικρός πως είναι σήμερα?ηρέμησε?

Ζοumpalou,μια χαρά καλύτερα μόνη σου!Θα σου τις δώσει ομως όλες τις φωτο απο βάφτιση?ειναι μεσα στην τιμή?Θα σου τις δώσει κ σε dvd, οπότε θα μπορείς να εμφανίσεις οποτε θες επιπλέον?Είμαι ασχετη απο αυτά!!Σας φιλώ γλυκώς κ τρυφερώς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλέκα,μάλλον πέτυχε!!μπορώ να μπω!αχ,σούπερ κοιλίτσα!!σούπερ μανούλα!!! που πήγαν οι κοιλίτσες μας?οεο?!στο δίπλα δωμάτιο!!!χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι παλι κοιμηθηκαμε κανα 2ωρο και τωρα ξυπνησαμε για να κανουμε μπανακι και να φαει και τιποτα η μαμα για να αρμεχτω. Χθες επειδη ειχε αφορητη ζεστη δεν πολυ εφαγε και ετσι μονο ενα αρμεγμα εχω σημερα ενα 150μλ μου φτανει. Παντα μεσα στην κουνια κοιμαται απο τη στιγμη που ηρθαμε σπιτι, απλως στο δωματιο της εχει δροσια παντα και ετσι την κοιμιζα στο πορτμπεμπε αλλα τωρα ουτε και εμας πολυχωραει στο πορτμπεμπε αλλα το κραταμε γιατι την ταιζει ο πατερας της εκει μεσα. Τελικα η κυρια κοιμηθηκε στο κρεβατι της και εγω εστρωσα σεντονακι στο πατωμα και κοιμηθηκα. Οπου και να την εβαζα γκρινιαζε και ετσι της γεμισα μαξιλαρια σκληρα γυρω γυρω της και κοιμηθηκε στη μεση του κρεβατιου της!!!

Παω να την κανω μπανακι να δροσιστουμε (η σκατουλα κουναει τα ποδια της μεσα στο μπανακι και με καταβρεχει και την καταβρεχω και εγω μετα και ξεπατωνεται στα γελια). Επιστρεφω σε λιγο φιλακια

zoumpalou μου καλα κανεις και το κανεις μονη σου το αλμπουμ χρυσοχερα μου εσυ, να σε χαιρεται η νυφη που θα κανεις!!!

thimidia μπορεις να μπεις στο προφιλ μου το "λαικο προσκυνημα" συνεχιζεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ναι λοιπον φτου μου να με χαιρεται :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αλεκα μην μου πεις οτι την ταιζει τερμα ξαπλωμενη ο μπαμπας σας;;;;

Σε ρωταω γιατι εμενα για ενα μικρο διαστημα που δεν ηθελε να τρωι η μονη σταση που ετρωγε ηταν ξαπλωμενος στο κρεβατακι του αλλα οταν το ειπα στην παιδιατρο μου ειπε να μην το κανω γιατι επιρεαζονται τα αυτακια και μου ειπε καλυτερα να τον βαζω στο ριλαξ με ανακληση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α,σούπερ zoumralou τότε!Αν θυμάμαι καλά σου εδωσε τιμή 1ε για κάθε επιπλέον?!Εξω με 0,30 τις εκτυπώνουν κ αν έχεις στο σπίτι ακόμη καλύτερα!!Σαν το χειροποιητο τίποτα!!Θα εχει μετά να το βλέπει κ ο υιος,τι χρυσοχέρα μάνα που είχε!!ετσι,αλέκα μου στρωματσάδα κ νόμιζα πώς μόνον εμάς οι γιοι μας θα μας κάνουν ο,τι θέλουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι βρε ζουμπαλου ειναι αρτια εκπαιδευμενος ο μπαμπας μας! Το πορτμπεμπε εχει πλατη με ανακλιση και το ρυθμισεις οπου θες εσυ. Οταν την ταιζει ειναι σχεδον "ορθια" ενω αν δεν εχει ρευτει το χαμηλωνει αφηνοντας λιγη κλιση ενω αν την παρει ο υπνος τερμα κατω εντελως ευθεια. Εχει περασει σκληρη εκπαιδευση ο μπαμπας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια εγω χαιρετω προς το παρον ηρθε ο μπαμπας μας και θα κανουμε μαμ....σε λιγο θα φαει και ο μικρος και μετα θα παμε βολτιτσα μεχρι τα jumbo :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετοιμη για νανι ειναι η Σαντουλα μου! Εγω αρμεγομαι και θα παω να φτιαξω ενα γιαουρτακι με φρουτακια να φαω. Δε θελω να μαγειρεψω σημερα βαριεμαι, ο μπαμπας ας ψησει καμια πιτσα να φαει.

Καλα να περασεις ζουμπαλου στη βολτουλα σας!

Αχ thimidia μου σε μενα βγαζει το αχτι της ενω στο πατερα της κυρια! Ειναι πολυ ησυχη απλως τρελα ζοηρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΑΝΗΛΘΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ.....ΑΣ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!! ΣΤΕΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΑΛΜΠΟΥΜ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ 300 Ε ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ...ΜΕ ΣΧΕΔΕΙΣ ΜΕ ΧΡΥΣΟΣΚΟΝΕΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΚΤΛ...ΤΡΕΛΛΑ ΛΕΜΕ ΓΙΝΕΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΟ ΨΗΦΙΑΚΟ. ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ Κ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΚΟΡΝΙΖΑ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΒΑΛΕΙΣ! :)

ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ..ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ Κ ΤΕΤΟΙΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΠΟΛΛΥ Κ ΑΠΟ ΟΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΙΧΑΝ ΔΙΚΙΟ!

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΟ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΧΑΖΕΨΕΙ ΣΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ..ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΕ ΠΟΤΕ ΑΧΝΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ!!! :angry::angry:

ΛΕΩ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ... ΚΟΙΤΑΩ ΓΙΑ ΔΟΝΤΙΑ Κ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ ΟΥΛΟ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΟ Κ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΟΝΤΙ??? Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙ?

ΕΠΙΣΗΣ ΖΕΣΤΗ ΤΡΕΛΛΗ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΣΤΟ ΦΟΥΛ Κ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΤΕ... ΛΕΩ ΔΕΝ ΔΟΚΙΜΑΖΩ ΛΙΓΟ ΤΣΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ??????(ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΟΣ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ΤΟ ΤΣΑΙ)ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΙΠΙΕ ΜΟΝΟΡΟΥΦΙ Κ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ Κ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΕ. ΕΛΕΟΣ Η ΚΑΚΟΥΡΓΑ ΘΑ ΤΟΝ ΕΣΚΑΓΑ ΑΠΟ ΔΙΨΑ :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAAAAAAAA KAI KATI ALLO . RE PAIDIA EMENA O MIKROS DEN METAKINITE!!! ΜΟΝΟ ΠΛΕΥΡΟ ΑΛΑΖΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ. ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΒΟΛΤΕΣ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ>>>>>>?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ανυσηχεις καθε παιδι περνει το δικο του χρονο για να αρχιζει να κινειτε. Και εμας ενα ουλο κανει σαν μυτουλα θα ρωτησω το παιδιατρο την Τεταρτη και θα σου πω. Οσο για το τσαι δεν απαγορευεται απλως οταν εχει μεγαλη ανυσηχια ή ειναι δυσκοιλιος τοτε το χρησιμοποιεις. Και εμενα χθες η Σαντυ με τη Σαντυ γκρινιαζε στο πατερα της και της εδωσε κιντερτε ηπιε οσο ηθελε και ηρεμισε. Να ξερεις το τσαι ή το κιντερτε δεν τα χορταινει απλως τους ηρεμει ή τους ξεδιψαει.

Παω να τη πεσω φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΩΤΑ ΑΛΕΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΑΗΚΑΜΕ!!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΑΝΟΙΞΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΕΔΟ ΜΕ ΕΙΔΗ ΚΑΘΑΡ Κ ΧΑΡΤΙΚΑ ΚΑΛΛΥΝΙΚΑ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ.ΕΧΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΒΑΒΑ ΝΤΡΙΕ 80 ΠΑΝΕΣ 18 ΕΥΡΩ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΠΕΡΝΑ ΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ ΑΥΤΑ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ3.ΤΑ ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ??? ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΥΧΤΑΚΙ ΜΕΣΑ ΟΠΟΣ ΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ??? Η ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΗ? ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ Κ ΠΡΩΤΗ ΓΟΡΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hi super μανούλες!!

Στέλλα μου μπράβο σου! Πολύ καλή η ιδέα να το φτιάξεις μόνη σου!!

Έλενα μου και μένα ο μικρός έχει 2 σημαδάκια σαν φουσκωμένα δοντάκια και θορυβήθηκα επειδή έχει και σαλάκια και βάζει και τα χέρια στο στόμα αλλά μου πε ο παιδίατρος ότι είναι νωρίς ακόμα για δοντάκια και η όλη συμπεριφορά του είναι απολύτως φυσιολογική!

Εμένα είναι λίγο αναισθητούλης στον ύπνο..!! Όπου τον βάλω να κοιμηθεί, άμα νυστάζει κοιμάται!!! :P

Καλή βολτούλα Στέλλα μου και καλή ξεκούραση Αλέκα μου!

Εγώ θα σας γράφω εδώ συνέχεια όσο μπορώ, να σας χορτάσω και να σας τρελλάνω :P γιατί την Παρασκευή φεύγουμε για Κύπρο..και στο πατρικό μου δεν έχω ιντερνετ... :( ή που θα βάλουμε,ή που θα μπαίνω αραιά και που από της κουμπάρας μου τον υπολογιστή να μαθαίνω τα νέα σας και να σας λέω τα δικά μου..θα γυρίσουμε μέσα Οκτωβρίου περίπου..

Εγώ έχω ένα άλλο θέμα με τον σκατουλάκο μου..έμαθε και βάζει τον αντίχειρα του στο στόμα και τον πιπιλάει και με μια ευχαρίστηση..Ο παιδίατρος μου είπε να τον αφήσω,να μην τον καταπιέζω..και ότι σε κάποια φάση θα το κόψει μόνος του..έψαξα και στο νετ και είδα τα ίδια που μου ο γιατρός, ότι άμα δεν τον πιέσω, στους 9 μήνες περίπου που θα αρχίσει να ασχολείτε με άλλα πράγματα θα το σταματήσει μόνος του..άντε να πάει μέχρι το χρόνο..αλλά με στεναχωρεί..δεν ξέρω αλλά δε μου αρέσει η θέα αυτή.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...