Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

η μπουμπου ξυπνησε μαλλον ετοιμαζεται για πολυ χεσιμο!

βαλε στο γκογκλι να ψαξει για αυτοκολλητα ντουλαπας. Θα βρεις πολλες ιδεες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Με κανατε και κοκκινιζω! Μια χαρα μανουλες ειμαστε σεξυ και οποιος αντεξει! Παντως εχει πολλες πανεμορφες ταπετσαριες και σου λεει πως θα της εφαρμοσεις μονος σου. Ψαξτο καλα μην κανεις αλλαγη χρωματος γιατι μετα αν το κανεις εφηβικο το δωματιο μπορει να αλλαξεις επιπλα και οχι να αλλαζεις και το χρωμα της ντουλαπας.

Εγω περιμενω να χεσει για να κοιμηθω. Φιλακια θα τα πουμε αυριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας κι απο μενα!

χαθηκα γιατι τα διδυμα ειναι full time ασχολια!

δεν προλαβαινω να διαβασω νεα σας αλλα στα γρηγορα θα σας πω οτι δοξα Τω Θεο καλα μεγαλωνουμε, τρωμε λιγο καλυτερα σε σχεση με παλιοτερα και επιτελους κοιμομαστε και λιγο παραπανω.

καναμε και το δευτερο εμβολιο μας και μαθαμε να λεμε "αοοοο "

'μπουα" "εεεε" ουουουουου" πολλες φορες τη μερα.

γελαμε ασταματητα και ειμαστε ολο σε διαθεση για παιχνιδι!

λιγο με τα κακα μας δυσκολευομαστε αλλα θα φτιαξεικι αυτο που θα παει!

ο παππους και η γιαγια ειναι τρελαμενοι τελειως! και ο θειος!

εμεις μαμα και μπαμπας κατουρημενοι απο την χαρα μας!

σας στελνω πολλα φιλια και ελπιζω να ειστε ολες καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας και από μένα!!!

Πόσα γράψατε ρε πολυλογούδες? Λίγο έλειψα και καθόμουν και διάβαζα τόση ώρα!!! :laugh: :laugh: :kiss: Πλάκα κάνω..αν δεν τα λέμε εδώ μεταξύ μας, πού να τα πούμε?

Θάλια μου πολυ ωραία η πρόσκληση σου! Σου μοιάζει όντως το μωρουλίνι σου!!φτου φτου!!!

Βιβιάνκα μου σου εύχομαι να τα καταφέρεις με το θηλασμό.Συνέχισε τις προσπάθειες με το θήλαστρο και θα αυξηθεί η παραγωγή σου.

Νεw mammy σε χάσαμε! Δώσε φιλάκια στα διδυμάκια σου!!

Οι υπόλοιπες βλέπω το ψάχνετε πολύ για τη βάφτιση (και καλά κάνετε) και με αγχώνετε :blush: ...Εγώ το μόνο που "έφτιαξα" στο μυαλό μου είναι ότι θέλω να βάλω φόρεμα για τη βάφτιση και έχω δει κάποια ωραία..το θέλω maxi λευκό με λεπτομέρειες ή σχέδια άλλου χρώματος..Είδα ένα σατέν με κάτι σαν λουλούδια μεγάλα, κάτω στο πλάι, μωβ σκούρα και λίγο πράσινο και πάνω είναι κλειστό μέχρι το λαιμό και έξω οι ώμοι και έχει μικρές χαντρούλες σαν διαμαντάκια.. Και ότι θέλω και εγώ να ξεφύγω από το κλασσικό γαλάζιο..Εξάλλου το πράσινο και οι αποχρώσεις του είναι από τα αγαπημένα μου χρώματα!!

Αλέκα, σου έκανα αίτηση επαφής..περιμένω και εγώ να σε δω!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα μου κουκλακι μου εισαι και απο οτι βλεπω μικροκαμομενη γιαυτο μου φορας και μινακια ;) εγω αν φορεσω μινι θα με γραψουν οι εφημεριδες,θα με κλεισουν φυλακη :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ειμαστε και συνομηλικες :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!! Με κανετε και κοκκινιζω αντε. Μια χαρα κουκλαρες ειμαστε ολες μας.

zoumpalou μου και χοντρουλα που ημουνα το μινι εφτανε μεχρι το αφαλι! Μεχρι και τωρα που ημουν εγκυος φοραγα μινακι!

Η Σαντουλα μου κοιμαται, εγω μολις αρμεχτηκα και θα κανω λιγο νανι. Θα τα πουμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Αλέκα μου φτου σου! Είσαι μία κούκλα! Τελικά ο Πανμαιακός δεν έχει μόνο κουκλιά μωράκια αλλά και κούκλες μανούλες!!! :kiss:

Εμένα το κροκοδειλάκι χτες το απόγευμα δεν κοιμήθηκε πολύ και έτσι το βράδυ κοιμήθηκε...9 ώρες!!! Άπό τις 10 μέχρι τις 7 το πρωί!!! Και εννοείται ότι όταν ξύπνησε αν μπορούσε θα με καταβρόχθιζε ολόκληρη από την πείνα του!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!

ΩΡΑΙΟ ΑΕΡΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΒΑΛΤΕ Κ ΟΙΑΛΛΕΣ ΦΩΤΟ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΜΙΛΑΜΕ!!!!

ΣΤΕΛΛΑ ΕΓΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ!!!

ΚΑΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ?????????? ΕΜΦΑΝΙΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΤΗΝ ΦΑΜΕ ΤΗΝ ΝΥΦΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου κ απο μας!!Μέρες εχω να μπω,κ φτασαμε στην 27!!!

Μια με το mammy που έχει πρόβλημα με την σύνδεση κ μια που εμεις δεν είχαμε internet!!!Χάλι?!!Είμαστε καλά,την Κυριακή είχα παει για δουλειά,αχ πως ξεδίνω έτσι?!Τον Αγγελινο τον άφησα στην κουμπάρα μου,ήταν κ η μικρή εκεί,όλα καλά!!Σαν να μην υπήρχε παιδί!!Κ μετά αφού σχόλασε κ ο αντρούλης πήγαμε για ένα γρήγορο ποτάκι!!!Αχ,είχα ξεχάσει πως είναι!!Όμορφα ήταν!Αν κ δεν μας λείπει το έξω αλλά οι 2 μας...για ποτάκι,απο πριν γεννήσω!!Εχει τέτοια ζέστη αυτές τις μέρες κ με την έρμη την υγρασία...σαν τα κοτόπουλα είμαστε όλη μέρα,όσο για τον Αγγελο,ξέρος κ κοιμάται όλη μέρα!!Βυζί,νάνι κ παιχνίδι!!Γέλια!

Αλέκα μου,περαστικά αν κ αργοπορημένα,μακρυά να πάει κ να προσέχεις οσο γίνεται γιατί είσαι κ στην δουλειά κ δεν είναι πάντα εφικτό. Ναι,την Σαρακοστή,γάμοι-βαφτίσεις τίποτα,γιαυτό το Μαη γίνεται όργιο απο τα μυστήρια!Κοιταξέ το.Εδω θα την κάνετε την βάφτιση?Εμείς,κορίτσια μου,δεν ξέρω ακόμη,ίσως τον Μαη που μας έρχεται (θα θελα 28,που ηταν κ πολιτικος) αλλιώς τον επόμενο.Δεν έχω κ μεγάλη όρεξη γιατί εμείς έχουμε θέμα,ολοι οι δικοι μας είναι πάνω,κ ενω το "σπίτι" μας είναι εδω κ θα θελα να γίνει εδώ μας βλέπω να παίρνουμε την προίκα μας κ να ανηφορίζουμε Αθήνα!!Επείδη όμως τότε είναι που ανοίγουν οι δουλειές θα δουλεύουμε συνεχώς... Κ πότε θα ετοιμάσουμε τα πράγματα,εκκλησίες,φαγητό κτλ,θα πρέπει να ανέβω καμιά βδομάδα να τα ετοιμάσω....Κ ολα αυτά δεν μου κάνουν καθόλου όρεξη,κ θα δούμε πώς κ πότε....Σκέφτόμαστε κ τον θρησκευτικό μαζί κ έχω μια χαρά...(ειρωνικά!)Καλά εννοείται νυφικό κ φρου φρού δεν βάζω,ευτυχώς που θα είναι η βάφτιση του μικρού να μετακινηθεί η προσοχή σε εκείνον!!!Γέλια!!Δεν θέλω να το σκέφτομαι!!Ολα θα γίνουν!!

Τώρα ετοιμάζουμε την βάφτιση της βαφτιστήρας μου!Η κουμπάρα μου έκανε τα προσκλητήρια με την φωτο της μικρής.Πήγαμε για τα λουλούδια κ τον στολισμό,περιμένουμε τιμή.Τρέχαμε με τη βδομάδα κ της πήραμε φορεματάκι κ παπούτσια.Δεν πήραμε βαφτιστικά γιατί θα είναι 11 σεπτέμβρη οπότε το παιδί δεν θα τα ευχαριστηθεί συν του οτι είναι 10 μηνών,το μανάρι μου,κ έχει ανάπτυξη παιδιού 2,5 χρονών!!!Πήγαμε alluette,εδω τα έχουν μισή τιμή τώρα με τις εκπτώσεις κ πήραμε ένα πολύ ωραίο ροζ μαξι,λινό φορεματάκι με κορδελίτσα στη μέση κ μπροστά κατι σαν κόμποι μεγάλοι..πολύ ωραίο κ παπουτσάκια σανδαλάκια ροζ μεταλικό με πεταλουδίτσα...!!Σούπερ!!Ελενα έχεις δίκιο για αγόρια δεν εχουν ούτε τόσα πολλά ούτε τόσο ωραία!!Για βαφτιστικά,τα υπόλοιπα πήγα χτές,στην γειτονιά μου έχουμε ένα να πάρω τιμή.Μου δώσαν 255(χωρίς το φουστάνι κ παπούτσια)πολύ καλή μας φάνηκε,εχει κ εκεί μισή τιμή κατω,κ έχει ωραία πράγματα.Αλέκα πάνε ρίξε μια ματιά τώρα που είναι οι εκπτώσεις ακόμη,μπορούν να κάνουν κ παραγγελια. Είναι Κων.Υδραίου,Ανάληψη κάτω απο το ιατρείο Φωτεινού κ σια!Θα παμε κ με την κουμπάρα μου να τα δούμε κ αν είναι να τα κλείσουμε.Κ μας μένει κ ο σταυρός που θα π'ηγαινε να δει κ θα σας πω!!

Κ βέβαια το αιώνιο,τα ρούχα τα δικά μας!!!Είδα στη riska ενα υπέροχο μαξι στυλ αρχαιοελληνικό γαλάζιο,υπέροχο,αεράτο απλά υπέροχο!!!Κ αυτό πλην 50% 220Ε!!Ακριβό για μια φορά!!Που αλλόυ να το βάλεις μετά?!Στις δεξιώσεις του πρέσβη που πάμε κάθε βδομάδα?!Γέλια!!

Στέλλα μου κ εγω είδα τον βάτραχο παίζει πάαρα πολύ,οπότε θα έχεις αρκετές επιλογές!Α,για την ντουλάπα που θές,μπορείς να διαλέξεις ό,τι θες(φωτο,πίνακα,θέμα,χρώμα κτλ)κ να πας σε τυπογραφείο να σου τα τυπώσει σε αυτοκόλλητο κ να "ντύσεις" την ντουλάπα,το κόστος δεν ξέρω,κάνε μια ερώτηση.Ή μπορείς αν είναι να κάνεις λευκό αυτοκόλλητο κ να την ντύσεις,για να ταιριάζει με τα έπιπλά κ μετά να κολλήσεις αυτοκόλλητα πάνω 'οπως εχεις κάνει με τους τοίχους!!Υπέροχο θα είναι κ δεν θα υπάρχει κ αντίθεση με το κερασί που έχουν τώρα οι ντουλάπες!Κ εμείς,όταν φτιάχναμε το δωμάτιο του Άγγελου,επειδή μαρεσε το θέμα "ζούγκλα"πήραμε αυτοκόλλητα απο jumbo τα μεγάλα, ζούγκλα,λιοντάρια,βατράχια κτλ κ τα χω βάλει στους τοίχους κ είναι όργιο μες το χρώμα κ ο μπαμπάς μας έβαλε σε ΟΛΟ το ταβάνι αστεράκια,φεγγαράκια,πλανήτες που λαμπηρίζουν το βράδυ!!!Είναι πανέμορφο!!!

Οσες θηλάζουμε τα κακάκια θα είναι νερουλά,με τα σποράκια ίσως να ναι φυσιολογικό μια ναχουν μια να μην έχουν γιατί κ ο μικρός εδω κ αρκετό καιρό τα κάνει χωρίς.Επίσης,επειδή θηλάζουμε η περίοδος μπορεί να καθυστερήση,αρκετά,πχ5-6 μήνες,φυσιολογικό κ αυτό!!Βέβαια, ωορυξία έχουμε γιαυτό προσοχή,τουλάχιστον αυτές που έχουμε κάνει καισαρικη,στις "αγαπίτσες" να μην μείνουμε πρίν το χρόνο εγκυες, κίνδυνος να ανοίξει η τομή!!!

Τη πιπίλα όσες φορές κ να προσπαθήσουμε,ακριβώς θέλει προσπάθεια,κ αυτές μόνον να του την κρατάμε αλλιώς την εξεσφενδονίζει με τέτοια δύναμη...Οπότε όπως καταλαβαίνεται ο Αγγελίνος μόνος του δεν πολυ γουστάρει..!!!!Παιχνίδι κ απασχόληση θέλει εκτο΄ς αν κοιμάται!!!

Γεωργία μου,είμαστε κ συνονόματες,για τους τσακωμούς κ τις γκρίνιες μην αγχώνεσαι!!!Είναι φυσιολογικό κ εμείς τα έχουμε σε ημερίσια διαταξη.Σε καταλαβαίνω είναι στενάχωρο,γιατί κ γω δεν τα θέλω αυτά αλλά μές στο πρόγραμμα είναι!!Λίγο οι δικές μας ορμόνες λίγο οι άντρες μας που έχουν αναλάβει το θέμα "εργασία",εμείς που δεν κάνουμε κ ό,τι κάναμε πρίν...είναι λογικό να υπάρχει ένταση!!! Είπαμε μάρσιπο κ βολταρεν!!!

Οσο για τις φωτο,έχετε δίκιο κορίτσια,θα βγάλω κ θα ανεβάσω γιατί ολο τις αγάπες μου βγάζω κ εγω με τον υιο δεν έχω!!!Ενω με τον μπαμπά ουου!!!Πώς μπορώ να δω κ γω τις δικιές σας?!!

Συγγνώμη για το τεράστιο post,έχω καιρό να σας γράψω κ είναι τόσα πολλά!!!!!Πάω να βάλω τα ψώνια απο την λαική στο ψυγείο κ το ψαράκι στο φούρνο!!!Σας φιλώ εσας κ τα ζουζούνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαι παλι πριν απο λιγο ξυπνησαμε χεστηκαμε και τωρα κοβει βολτες μεσα στη κουνια της!

Αρμεγομαι αλλα δεν εχω καταφερει να βγαλω ουτε 100μλ, το πολυ πολυ αν δεν του φτασει του μπαμπα το γαλα ας της δωσει λιγο ξενο παρα να πεινασει το μωρο.

thimidia ξερω που λες θα παω οταν ληξει το απαγορευτικο της μασκας. Ναι εδω θα βαφτιστουμε στη ιδια εκκλησια που παντρευτικα στο Αγιο Δημητρη στο Ροδινι αν και μου αρεσει και το ξωκλησι της Αγιας Κυριακης (εκει που γινεται το πανηγυρι) στη Καλαθο. Δικιο εχεις θα παω αυτες τις μερες να κοιταξω για ημερομηνια ακριβως γιατι γινεται χαμος στο Ροδινι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aλέκα μου,τι στο καλό,είναι νωρίς θα βρεις ημερομηνία.Απλά θα πρεπει μάλλον να κοιτάξεις για αλλη απο αυτήν που ήθελες!Εκτός αν δείς κ την κάνεις ακριβώς μετά το πάσχα που ίσα που θα έχει ανοίξει η σεζόν κ δεν θα πήζεις ακόμη τόσο.Πάντως δες από τώρα τα βαφτιστικά,αξίζει!Καλή δουλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στέλλα μου,τώρα το θυμήθηκα!!750Ε για ποτήρια?!!Μη χ...!!!Ο,τι κ ναναι δεν τα κάνουν αυτά!Στα βαφτίσια δεν έχει,εσυ θα πας να πάρεις!Μην τρελλαθούμε!να τα έχεις κ να σου περισσεύουν ας πάρει κ τα πιάτα να τα κάνει σετ!!!Γέλια!!Μην σου πω μετάξυ αστείου κ σοβαρού να της το πετάξεις πως το δώρο ηταν γαμου-βάφτιση!Μην σου πω κ για τα επόμενα 5 γενέθλια!!γέλια!Λίγο μυαλό,ρε κορίτσια!κρίμα!!μην δίνεις σημασία κ αν δεν την θες για νονά,επειδή αν θυμάμαι καλά είναι μεγάλη,βάλε άλλη, αλλωστε την τίμησες στο γάμο κ θα ήθελες να τιμήσεις κ άλλο πρόσωπο!! το πολύ πολύ βάζεις 2!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thimidia ΜΟΥ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΗΤΑΝ!!!!! ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ !ΟΥΤΕ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΔΩΡΟ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΛΕΝΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ ΕΝΑ ΣΚΑΦΟΣ...ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΩ ΕΓΩ!ΧΑΧΑ!

ΑΑΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΤΗΡΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΜΛΚΣ ΣΑΝ ΜΠΟΛ ΜΙΚΡΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΟ!

ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΙ ΕΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΚΟΜΑΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΜΤ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ αναρωτιόμουν που είστε σήμερα όλες!!!Μια φορά κ εγω μπήκα κ εχω χρόνο!!Η δική σου ε?!Στην πυρά!!!γέλια!!κ εχει κ λεφτά?!μη χ.. δεύτερη φορά!!Δεν τα κάνουμε ελενα μου αυτά τα λάθη!!Αμα πας σπίτι της να βαστάς πατατάκια κ να ζητήσεις να βαλετε εκει να φάτε!!αντε μωρε..δεν τα μπορώ αυτά!Το ψίχουλο πως είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν κοιμήθηκε το απόγευμα κ μετά απο αρκετό χέσιμο,κάναμε μπάνιο κ πήγαμε βολτα για περπάτημα με το καρότσι πάνω στην ώρα κουτουλούσε,γυρίσαμε βυζάκι κ τον έπαιρνε αλλά δεν με άφηνε όταν ηταν να μπει στην κούνια.Ε,μετα απο καμιά ωρίτσα ταβλιάστηκε!!Κοιμάται ηδη κανα 2ωρο!!Σιδέρωνες ε?Εγω εχω μια βαρεμάρα σήμερα αλλο πράγμα!!!Είχε βεβαια παλι πολύ ζεστη!Δεν με βλέπω για δουλειές σήμερα!!Αλλα ταυτόχρονα δεν μπορώ να κοιμηθώ κιόλας!καθε βράδυ γυρνάει ο άντρας μου,εγω φάντασμα κ πέφτουμε μαζί για ύπνο!(κατα τις 04.30-05.00)Ασε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιός τι κα΄νει μέχρι εκείνη την ώρα?Ο μπαμπάς μας?Είναι μουσικς ! Οπότε καταλαβαίνεις,διασκεδάζει όλους τους υπόλοιπους!!Ο μικρός σου,ναι?Εχετε ζέστη σήμερα εκεί κ τον πέιραξε?

Εμείς χτες εδω ηταν το κατι άλλο,αφού το βράδυ ηρθε κ ο μπαμπάς μας κ καθήσαμε στο σαλόνι,ανοίξαμε τους καναπέδες κ βάλαμε το αιρκοντίσιον να κοιμηθούμε.Από την υγ4ρασία δεν υπήρχε αερας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,ο,τι θες!!!Σήμερα εχουμε κ σούπερ φρουτάκια,ενεκα λαικής!!Ναι το διάβασα το πρωι!!Αντε,να στρώνει κ το δικό σου!!Είδες ποσο απίστευτο είναι?Δεν εχεις διαρκώς την αίσθηση οτι τωρα που θα κλείσεις τα ματια σου θα ξυπνήσει?!Κ εκείνο δεν ξυπνάει!!!Αντε,η σειρά σου να ξεκουραστείς λιγάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...