Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες & Μωράκια Μαϊου 2010! (ΠΑΝΜΑΪΑΚΟΣ Νο 7!!)


Recommended Posts

Αλεκα μου δεν θελω να συνεχισω του γαμου γιατι δεν θελουμε να μεινουμε με 1 παιδακι και θα ηθελα οταν μεγαλωσουν να δωσω στο καθενα το δικο του :)

Για δωρο εφοσον θα μου το βαπτιση τελικα ο αδερφος μου θα τον ρωτησω τι θελει.

Εχω πολλες ιδεες μεσα στο μυαλο μου αλλα οταν θα καταληξω θα σας της ανακοινωσω.... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 845
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε Θαλιτσα αν δεν φοραει ρολοι παρτου ενα καλο GPS για το αυτοκινητο του! Σε πληροφορω οτι οσο αφορα το αυτοκινητο δεν θα πει οχι ρωτα και τον αντρα σου!!!

Αγορασε κατι που θα το φορεσεις και πιο μετα. Ας πουμε μην παρεις φορεματα και μεινει κρεμασμενο στη ντουλαπα τζαμπα τα λεφτα!!!

Ποτε τελειωνουν οι εκπτωσεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι παντελονι σε στυλακι χανουμικο και ασορτι μπλουζα το υφασμα ειναι σε γαζα και απο χρωμα ειναι μαυρο με χρυσο,πηρα και χρυσα πεδιλα με χρυσο τσαντακι,μακιγιαζ,χτενισμα και ετοιμη η μανα χα χα χα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΤΕΛΙΤΣΑ ΚΟΥΚΛΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ!!!

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ GPS ΓΙΑΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΕΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΝΟΝΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ!!!

ΣΤΟ ΡΟΛΟΙ ΚΑΤΑΛΗΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΑΛΛ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΡΑΕΙ ΓΙΑΥΤΟ ΚΟΛΑΩ ΒΕΒΕΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΛΛΟ ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ

ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΒΡΩ :(:(

(ΑΣΤΑ ΑΠΟ ΦΟΥΣΤΑΝΙΑ ΠΟΥ ΚΡΕΜΟΝΤΑΙ ΕΧΩ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΟΡΕΣΕ ΑΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΦΟΥΣΤΑ ΤΟΠ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΓΑΜΟ :blush::blush::blush: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι το ακρως αντιθετο. Ο πωπος μου παντα θελει φορεμα και μαλιστα πολυ μινι. Ολα τα χρονια ειναι με κοντουλες φουστουλες ή φορεματα κολλητα. Φυσικα τωρα για τη βαφτιση θα βαλω μιντι ή μαξι αλλα παντα φορεμα. Πρωτα θα διαλεξει η μανουλα ρουχα και μετα η κορη.

Επειδη ειστε αγορομανες δεν θα ειναι ωραια να της φοραω αγοριστικα ρουχα και καπελο σκληρο οταν θα την παω στην εκκλησια και μετα στα βαφτιστικα της να της εχω το φορεμα και το στεφανακι. Τι λετε εσεις??? Προτοτυπο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΦ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΣΤΡΑΠΑΤΣΑΔΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΤΣΑΚΙΣΟΥΜΕ!

ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ ΑΛΕΚΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΛΟΥΚ ΘΑ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΟΥΛΑΚΙ ΕΚΑΝΕ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΣΕ ΓΗΙΝΑ ΧΡΩΜΜΑΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΟ ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑ ΜΙΑΣ ΓΝΩΣΤΗΣ ΜΑΡΚΑΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΑΣ ΕΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΣΕ ΓΥΝΕΚΕΙΕΣ ΤΣΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ!!!

ΡΕ ΕΣΥ ΑΛΕΚΑ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΕΙ ΦΩΤΟ ΜΑΣ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΑ Κ Η ΑΛΛΗ! ΓΙΑ ΒΑΛΕ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΣΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΣΑΣ. ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΙΔΕΕΣ. ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΣΥ ΑΛΕΚΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΙΑ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ. ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΘΑ ΒΑΠΤΙΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ. ΚΑΙ ΝΟΜΙΖ Ω ΟΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΡΟΥΧΑ. ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΦΟΡΕΑΜΑΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΣΕ ΟΤΙ ΜΑΚΡΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΦΟΡΕΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.

ΕΛΕΝΑ ΛΙΓΟΥΡΕΥΗΤΗΚΑ ΤΗΝ ΣΤΡΑΠΑΤΣΑΔΑ ΣΟΥ. ΕΓΩ ΦΤΙΑΧΝΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΕ ΧΥΛΟΠΙΤΑΚΙ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΠΑΛΙ. ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα ωραια μολις μπει και η κουνια στο δωματιο της θα υπολογισω τι μπορω ακομα να προσθεσω απο επιπλα γιατι ολα ειναι μετρημενα στο εκατοστο! Ωραια ιδεα τουαλετα μπουντουαρ σε μελι και καρο ροζ!!!Μμμμμ!!!!

Δεν εχω καμια με τη Σαντυ αγκαλια αφου δεν υπαρχει κανενας να μας τραβηξει (καλα τωρα με τη μασκα ειμαι θεα!!!), αλλα σας υποσχομαι θα βαλω!!!Πρεπει να παω στο μεγαλο τον υπολογιστη να φτιαξω καμια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RENATA ΤΟ ΙΔΙΟ ΥΣΧΕΕΙ Κ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΟΤΟ! ΑΝΤΕ ΝΑ ΧΕΡΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΙΕΣ ΜΙΛΑΜΕ ΝΟΜΙΖΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ Κ ΤΗΝ ΤΗΙΜΙΔΑ!

ΕΓΩ ΛΕΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΜΕ ΚΡΙΘΑΡΑΚΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΗΝ ΤΣΑΚΙΣΑ ΤΗΝ ΣΤΡΑΠΑΤΣΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΕΝΑ ΠΙΑΤΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΟΝΟΥΙ ΜΑΣ ΤΡΑΒΗΧΤΙΚΑΜΕ!!! ΧΑΧΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΒΓΑΖΕΙ ΧΑΛΙΑ!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΛΛΠ ΠΡΟΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΤΟΥ. ΛΟΙΠΟΝ ΜΗΠΩΣ Κ ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ... ΕΧΩ ΜΙΑ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΚΟΥΦΩΤΗ ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ Κ ΟΙ ΠΟΡΤΕΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΞΥΛΟ ΚΑΦΕ!(ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΠΟΥ ΠΡΟΟΡΙΖΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ..ΜΕ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΗ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΑΛΛΗ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΕΙ) ΕΜΑΣ Η ΚΟΥΝΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΗ Η ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΑΣΠΡΗ Κ Η ΝΤΟΥΛΑΠΙΤΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΑΣΠΡΗ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΙΧΟΥΣ ΛΑΧΑΝΙ ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ ΣΧΕΔΕΙΑ Κ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΕΣ(ΕΠΙΣΙΣ Η ΠΡΟΙΚΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΑΧΑΝΙ).

ΚΑΙ Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΛΛΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ! ΠΕΣΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ!

ΑΛΕΚΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΑ ΡΕΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΦΟΤΟ Κ ΛΕΜΕ IT S ME NATASA!! THIS LAST YEAR XAXA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ λες να μη μπορουμε να την βαφτισουμε? Μετα το Πασχα ο μπαμπας μας δεν θα μπορει εγω μαλλον Μαιο θα ξεκινησω δουλεια.Ωχ πρεπει να το ψαξω γιατι αλλαζουν πολλα πραγματα ετσι!

Εγω εφαγα λιγα σκετα μακαρονια με λιγο τυρακι απο πανω οταν ηταν ζεστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλε ταπετσαριες που ειναι για ντουλαπες κατσε να βρω το site να σου πω!

Η πιο προσφατη που εχω ειναι πριν γεννησω θα σας την βαλω να γελασετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΠΙΑΜΕ ΤΟ ΤΣΑΙ ΜΑΣ ΚΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΗΡΕΜΗΣΑΜΕ ΚΑΠΩΣ

ΑΛΕΚΑ ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΗΝ ΝΗΣΤΕΙΑ ΤΗΣ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ 40 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΑΜΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπητε στο προφιλ μου να με δειτε!!! Θα βγαλω και με τη Σαντυ για να μου πειτε αν μου μοιαζει καθολου.

Αντε παω για νανι γιατι αν ξυπνησει το μπουμπου τη μαμησα!!! Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επ να μαι και γω,αφου απλωσα και εφαγα τσιπουρα με πουρεδακι ξαναρθα!!!!

Ελενα εγω εχω ενα ντουλαπακι μικρο στο δωματιο που δεν μου ταιριαζει σε χρωμα καφε γιατι τα εχουμε και μεις ολα ασπρα και τους τοιχους μας λαχανι με λεμονι και θα κανω το εξης:θα κανω κυμματα με τα χρωματα και με το λευκο που εβαψα το ταβανι και θα κολλισω αυτοκολητα με ζωακια που εχω και στο υπολοιπο δωματιο ετσι οπως το σκεφτομαι πιστευω οτι θα βγει καλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω δοκιμασει σε μια γωνιτσα για να δω αν φευγει η μπογια και φευγει μονο με πολυ τρυψιμο λες να μην μου πετυχει;

Αλεκα Θελω να δω και γω φωτο σου εκανα αιτηση με επαφη περιμενω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΡΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΥΓΕΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ. ΔΕΝ ΕΧΩ Κ ΚΑΝΑ ΓΝΩΣΤΟ ΜΑΡΑΓΚΟ ΝΑ Μ,ΑΣ ΠΕΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ

ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΑΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑΝΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ

ΒΥΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν θελετε να ξαναβαψετε ξυλο πρεπει πρωτα να περασετε διαβρωτικο την επιφανεια που θελετε να το αφησετε και μετα με ενα ψιλο κατοσταρι γυαλοχαρτο αφαιρεις οτι εχει σκασει και μετα βαφεις. Αλλος τροπος ειναι να καψεις με φλογιστρο τα φυλλα της ντουλαπας για να φυγει το λουστρο.

Ειναι 27 χρονων πιτσιρικα!!! Ειμαι 4 χρονια παντρεμενη αλλα ειχαμε και 3 χρονια πιο πριν σχεση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...