Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No15


Recommended Posts

αχ δεν μπορω Βασιλικη μου!!!οταν κατι θελω πρεπει να το κανω μονη μου!!θα ακουσω παλι αυριο,φανταζομαι!!''αντε παλουκωσου,εξαφανισου..''και διαφορα τετοια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Αλκμηνομανουλα μου καλημερα! Τι κανετε μαμα+κορη? Ολα καλα? Ειναι ησυχο μωρακι, απ οτι καταλαβα!Καλα, τι κουκλακι ειναι αυτο??? :woohoo: Φοβερη φωτογραφια! Μπραβο σου που μας θυμασαι και εμας μεσα σε ολα τα αλλα! Βαλε και αλλες, θελω να βλεπω Αλκμηνουλα! Πωπωπωπω...παει τρελαθηκα τωρα! :woohoo: Πως πας με θηλασμο? Μολις παρεις λιγο τα πανω σου και βρεις λιγο χρονο, θελω να σε ρωτησω για το Μητερα γιατι και εγω εκει θα (ξανα)γεννησω! Μη σε πρηζω ομως τωρα!

Βασιλικη και Αννουλα καλημερα και σε εσας!Εμεις οικογενειακη μεριδα ειχαμε ανοιξει απο πριν.

Η συμπεθερουλα μου που χαθηκε? Λετε να...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε Μπελλα, με το καλο να βαφτει και το δικο σας δωματιο. Τι χρωματα εχετε επιλεξει?

Εσυ εννοειται οτι δεν θα βοηθας, μη λεμε τα αυτονοητα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μαννουλα!!!!

πωπω κοριτσια μου τη δινουν τα γραφειοκρατικα.. και δεν μπορω και να τρεχω τωρα.... ο αντρας μου δεν γινεται να μην ανοιξει το συνεργειο για να ασχολειται με αυτα...

επρεπε να τα ειχα κανει απο καιρο....

μπελλα μου κι εγω εχω φρικαρει απο το καθισιο και απο το οτι εχω γινει ενα πληρως εξαρτημενο ατομο αλλα...τι να κανουμε...

παει περασε ο καιρος...

απλα τουλαχιστον οσο μπορεις απολαυσε το βρε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κιτρινο-λαχανι,ηθελα τα πιο εντονα του καταλογου αλλα ο αντρας μου επεμενε το κιτρινι τουλαχιστον να ειναι πιο απαλο...το λαχανι ομως που διαλεξα αυτο θα κανουμε!μισο -μισο και στην μεση μπορντουρα μπομπ σφουγγαρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλαμε Κατερινα μου κουκλα η Αλκμηνη σου. Ειναι οντως για τρελο φαγωμα και τσιμπημα :P:P:P Υποθετω οτι ολες μας τη βλεπουμε και ανυπομονουμε να γεννηθουν και τα δικα μας νινακια. Οσο πλησιαζει ο καιρος μονο αυτο σκεφτομαι.

Τι καλα Σταυρουλα μου το κανονισαμε το συμπεθεριο :P:P:P .Ηθελα να του εχω ετοιμη νυφουλα το γιοκα μου πριν ακομα γεννηθει,μην τρεχω τελευταια στιγμη :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

καλημερα μαννουλα!!!!

πωπω κοριτσια μου τη δινουν τα γραφειοκρατικα.. και δεν μπορω και να τρεχω τωρα.... ο αντρας μου δεν γινεται να μην ανοιξει το συνεργειο για να ασχολειται με αυτα...

επρεπε να τα ειχα κανει απο καιρο....

Βασιλικη ποσο σε νιωθω, ΔΕΝ φανταζεσαι!!!Οταν παω για γραφειοκρατικα, νιωθω σαν να μου κοβουν το χερι (τουλαχιστον!). Ευτυχως ομως με τα περισσοτερα ασχολειται ο αντρας μου (Ληξιαρχειο, εφορια, δημαρχειο για οικ. μεριδα κλπ...) Εγω δεν θα αντεχα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!Το χειροτερο μου λεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ έγραψε:

Μιλαμε Κατερινα μου κουκλα η Αλκμηνη σου. Ειναι οντως για τρελο φαγωμα και τσιμπημα :P:P:P Υποθετω οτι ολες μας τη βλεπουμε και ανυπομονουμε να γεννηθουν και τα δικα μας νινακια. Οσο πλησιαζει ο καιρος μονο αυτο σκεφτομαι.

Τι καλα Σταυρουλα μου το κανονισαμε το συμπεθεριο :P:P:P .Ηθελα να του εχω ετοιμη νυφουλα το γιοκα μου πριν ακομα γεννηθει,μην τρεχω τελευταια στιγμη :):):)

Ελενα καλα, εριξα πολυ γελιο με αυτο το ''τελευταια στιγμη''...

Εννοειται οτι τωρα ανυπομονουμε ακομα πιο πολυ να ερθουν τα μωρακια μας και να φανταστειτε οτι εγω το εχω ξαναζησει κιολας! Αλλα παλι αισθανομαι σαν να ειναι η πρωτη φορα!Τοσο πολυ! :woohoo:

Αφηνεις εκκρεμοτητες ομως, παρακαλω πολυ να τις τακτοποιησεις! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!! Πως κοιμηθήκατε? Εγώ δεν βολευόμουν με τίποτα και παρά το air condition έννοιωθα τα πόδια μου να καίνε!!! τι σηκωνόμουν και τα έπλενα, τι τα ψέκαζα με ένα σπρέυ και καλά δροσιστικό τίποτα, μέχρι να με πάρει ο ύπνος μαρτύρησααααα αν και γενικώς δεν ήταν πολύ ζεστή νύχτα γιατί πιο μπροστά είχαμε βγεί μια βολτίτσα και ήταν ωραία νύχτα.

an-n έγραψε:

μου λεει ο αντρας μου καλα μωρε τι σακος ειναι αυτος που εχεις και δεν σπαει?απο καουτσουκ? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: από καουτσούκ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΜΑΝΝΟΥΛΑ τι παίδαρος είναι αυτός καλέ :woohoo: φτου φτου!!! αχ βάλε μας καμιά φωτο από την φωτογράφηση να δούμε που δεν έχω fb.

Κατρίνα μου πότε γυρνάς από τα βουνά και τα λαγκάδια? Σε βλέπω πιο πολύ σκασμένη εκεί παρά να το χαίρεσαι ή κάνω λάθος?

foufou καλές διακοπές! Κάνε και κανένα μπανάκι αν είναι καλή η θάλασσα ;)

kuo μου καλό σαραντισμό να έχετε! να μου φιλήσεις τα μικρούλια πατουσάκια της! :kiss: Είναι κουκλίτσα λιώνωωωωωω και κοιμάται τόσο αγγελικά αχχχ!!!

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ περιμένουμε φωτο από το δωμάτιο!!!

Μπέλλα μου έτσι, εσύ μόνο θα κοιτάς και θα ονειρεύεσαι το στήσιμο του δωματίου! Μου αρέσει ο μπομ και τα χρώμματα σας!!!

Εμείς οικογενειακή μερίδα είχαμε ανοίξει μετά τον γάμο μας απλά μετά συμπληρώνουμε ένα ένα τα νέα μέλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο δημαρχειο πας για την οικογενειακη μεριδα????

τι χρειαζεται??? οποια θυμαται ας βοηθησει...

κατερινακι kuo τελικα τα βλαστοκυτταρα τα κανατε δωρεα???

τα πηγατε εσεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera filenaditses mou :kiss::kiss::kiss::kiss:

kuoula tha trellathw :woohoo: :woohoo: :woohoo:

opws exw ksana pei einai koukla :woohoo: moiazei sa pseutiki :woohoo:

pw pw apisteuto mou fainete toooooooosous mines milame leme gia eksetaseis gia to potw ta akousame kai polla polla alla kai twra siga siga ta kratame mia mia stin agkalia tis

ax!!! sigkinithika twra :blush:

koritsia exw na protinw molis me to kalo gennisoume oles na ftiksoume ena video me tis fotos twn mwrwn mas, tou topic mas dld, eida kati sxetiko pou ekane i olivia kai mou arese para polu

deite

[file/] http://www.youtube.com/watch?v=IcUOOwFTIxk

kale i anastasia lete?????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Μαρακι...και ολες οσες δεν εχετε φβ

IMG_7889.jpg

καλα ο γιοκας σου τυπακος!!και το δωρακι σας με την κορδελιτσα τελειο!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΤΗΣ ΚΙΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΛΥΘΕΙ ΑΛΛΑ ΣΥΓΚΗΝΗΘΗΚΑ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΟ ΝΙΝΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.

ΠΟΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ..

ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΞΕΧΑΣΑ ΤΟ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΠΑΘΑ ΚΡΑΜΠΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΑΟΥΤΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε πολυ Μπελλα μου!

Βασιλικη ναι, στο δημαρχειο παμε για την οικ. μεριδα! Αλλα επειδη ετρεχε ο αντρας μου για ολα αυτα, εγω δεν ξερω τι δικαιολογητικα χρειαζονται και εκενος τον ρωτησα, αλλα εδω δεν θυμαται τι εφαγε χθες.... :woohoo:

Αγγελικη πολυ ωραια η ιδεα σου. Τωρα που πηρα και το βαπτισμα του πυρος με την φωτογραφιση! Το ειδα και εγω το βιντεακι της Ολιβιας και μου αρεσε πολυ. Εχει κανει ηδη 2, αν δεν κανω λαθος! Αλλα μεχρι να γεννησουμε οοοοολες... :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magykal έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΤΗΣ ΚΙΟΥΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΛΥΘΕΙ ΑΛΛΑ ΣΥΓΚΗΝΗΘΗΚΑ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΟ ΝΙΝΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.

ΠΟΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ..

ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΞΕΧΑΣΑ ΤΟ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΠΑΘΑ ΚΡΑΜΠΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΑΟΥΤΣ!!

Μαγκι ειναι η μικρη Αλκμηνουλα της Κατερινας (Kuo)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

ρε κοριτσια,το θηλαστρο ειναι απαραιτητο;εγω δεν εχω παρει....

Kαι εγω Μπελλα δεν ειχα παρει πριν γεννησω. Πηρα ομως μετα γιατι ο μικρος δεν μπορουσε να πιασει καλα τη θηλη+οτι ειχε μαθει στο μπιμπερο απο το μαιευτηριο (μου τον χαλασαν οι μαιες εκει που του εδιναν ξενο :angry: ). Μαλλον θα το χρειαστεις, αλλα μη βιαστεις να παρεις, δεν υπαρχει λογος απο τωρα, βλεποντας και κανοντας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula mou gia tis fotos to xw ksana pei oti einai oles polu omorfes kai polu glikies ;) alla de peirazei na to ksana epanalavw :P

mpella mou, emena mou danise i ksederfi mou to diko tis, einai tis medela to ilektriko auto na exete sto nou sas opoies parete giati ta alla einai polu diskola sto na katevaseis gala mias kai einai xeirokiniti i antlia

THELW NA ERTHEI TO FTHINOPOROOOOOOOOOO ZITAW POLLA???????? :blush:

den antexw allo ti zesti thelw vroxi, vroxi, vroxi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΚΙΟΥΑΚΙ ΚΑΙ ΕΛΙΩΣΑ ΤΙ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ!!

ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΣΥΓΚΗΝΗΘΗΚΑ ΠΑΛΙ.ΑΧ!

ΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΟΞΕΝΕΙΟ ΟΤΑΝ ΒΓΟΥΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΛΩΤΣΑΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΟΜΟΡΦΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΤΕΡ ΕΚΠΛΗΞΗ ΔΕΞΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ?ΝΑ ΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΟΜΟΡΦΟΙ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Η ΕΚΠΛΗΞΗ ΝΑ ΡΘΕΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη μου ευχαριστω και παλι για τα καλα σου λογια!

Της medela, εχεις δικιο, ειναι οντως τα καλυτερα και εισαι τυχερη που σου εδωσε η ξαδερφη σου γιατι ειναι και ακριβα, κυριως τα ηλεκτρικα. Και εγω αν δεν τα καταφερω να θηλασω (αν και θα προσπαθησω εντατικα, εχω και μια εμπειρια τωρα, δεν ειμαι τελειως ασχετη) θα παρω οπωσδηποτε θηλαστρο. Το προηγουμενο που πηρα (βασικα ο αντρας μου το πηρε, δεν ξεραμε τοτε, ασχετοι και οι δυο) ηταν ενα χειροκινητο της Nuk το οποιο μετα χαλασε. Τωρα ψηφιζω medela δαγκωτο!

Βγηκαμε και εμεις για λιγο απο το σπιτι για να παμε να παρουμε κατι, εδω κοντα, και κοντεψα να λιποθυμησω απο τη ζεστη. Με το που γυρισαμε σπιτι κατσικωθηκα κατω απο το αιρ κοντισιον. Δεν αντεχω αλλο, θελω και εγω δροσιααααααααα!!! Θελω να κρυωνωωωωωωωω!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magykal έγραψε:

ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΟΜΟΡΦΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΤΕΡ ΕΚΠΛΗΞΗ ΔΕΞΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ?ΝΑ ΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΟΜΟΡΦΟΙ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Η ΕΚΠΛΗΞΗ ΝΑ ΡΘΕΙ!!

Ευχαριστω πολυ Μαγκι μου, να εισαι καλα, με το καλο και το δικο σου κιντερακι! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...