Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No15


Recommended Posts

annoula mou prin se kalinyxtisw na sou pw na gelaseis

paw pou les xtes sinameni kounameni thalassa kai anakaliptw tsouktres :ohmy:

pathenw friki auto itan kinigousa tsouktres me koitagan kai oi alloi ap eksw ti tha skeftontousan :blush::P

loipon simera piga proetimasmeni piga kai agorasa i trelli apoxi :laugh: :P

kai fisika eimai toso gkantemo pou simera den eixe oute digma tsouktras :laugh: :laugh: :laugh:

loipon twra tha sas kalinyxtisw aurio de tha mporw na kounithw :P

filakia polla polla :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Αννουλα μου τι κουκλο γαμπλουλη μου ετοιμαζεις!!!αχ καραμελιτσα μου, τι αντρακι θα παρεις!!!!!!!ολοκληρο παλικαρι,2μετρα!!!φτου φτου!!!μπραβο Αννουλα μου!!!!μεγαλωσε πολυ το αντρακι σου!!

Κατρινα μου περασατε ομορφα ε??μπραβο κοπελα μου!!!αχ εμενα η καραμελιτσα μου δεν ακουει κανεναν..βουλοκερι εχει βαλει..ποτε επιστρεφεις?????

Κατερινοφουφου και στις διακοπες ιντερνετ?? :lol::lol::lol: καλα να περασεις!αν κανεις παντως μπανακι να βγαζεις αμεσως το μαγιο οσυ μη κολλησεις τπτ.

Αγγελικη μου...που τετοια τυχη???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα κοριτσακια μου κ απο μενα.. βλεπω ολες πηγατε για νανακια!!!!ελπιζω να γεννησω αυριο...χιχιχιχι!!ονειρα γλυκα!!!μακιααααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, πόσες εκπλήξεις μαζεμένες μέσα σε λίγο διάστημα;

Κατερινακι και Αλκμήνη καλώς μας ήρθατε!!!!!Μας λείψατε και δε βλέπαμε την ώρα να μάθουμε νέα σας. Κατερίνα μου, το έχεις συνειδητοποιήσει; Φαντάζομαι τι κολλήματα τρως χαζεύοντάς την :):):) Είναι μία ζωγραφι!!!!Είναι σαν ψεύτικη :):):):) Να σας ζήσει η θεά σας!!!!

Κατρίναααα, να τον χαίρεσαι τον καλό σου. Γύρνα πίσω γρήγορα γιατί τα σημεία ζωής που μας δίνεις δεν αρκούν και οι καιροί είναι δύσκολοι :P

Αννούλα μου, εμείς είπαμε, πάμε παράλληλα. 3.100 το θηριάκι; Παίδαρος λέμε!!!!

Φουφού, πήγαινε για μπάνιο χωρίς φόβο και πάθος. Είναι ότι καλύτερο μπορείς να προσφέρεις στον εαυτό σου σ'αυτή τη φάση.

Γελίζ, κι εσύ μακρυά μας; Και θα κρατήσει κι άλλο; Επειδή καταλαβαίνω όμως ότι υπάρχει θέμα πάω πάσο. Περαστικό να είναι ότι κι αν είναι :kiss::kiss::kiss:

Κοριτσάκια μου επειδή ο εγκέφαλος υπολειτουργεί συγχωρέστε μου λάθη και παραλείψεις. Θα επανορθώσω αύριο.

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες γλυκες. Διαβασα τα νεα σας και ειδα οτι ολες ειστε μια χαρα!!! Αυτες τις μερες χαθηκα διοτι πλυναμε ολα τα πραγματακια του μπεμπη και μετα η μανουλα μου τα σιδερωσε και τα τακτοποιησαμε στο δωματιο του. Χθες βαλαμε και τη μπορντουρα με τα αυτοκολλητα. Τελειο εγινε!!! Σημερα θα στρωσουμε την κουνια και πιστευω να τελειωσουμε και με ολα τα ψιλα-ψιλα. Μετα θα προσπαθησω να σας βαλλω φωτογραφιες. Ελπιζω να τα καταφερω,αλλιως θα μου δωσετε τα φωτα σας :P :P :P

Αναστασια μου, τι θα γινει με σενα??? Παντως μαλλον η καραμελιτσα σου αποφασισε να ειναι μωρακι Αυγουστου και οχι Ιουλιου.

Αννουλα μου μπραβο στο παλικαρι σου που μεγαλωσε τοσο...

Κατρινα μου γυρνα γρηγορα γιατι η απουσια σου ειναι αισθητοτατη :P

Σταυρουλα μου αν δεν βρηκατε γαμπρο για τη κουκλα σας εχετε και εμας υποψην :P:P:P:P

Κατερινα(foufou) δες να απολαυσεις τη θαλασσα οσο περισσοτερο μπορεις!

Σιγουρα ξεχασα να σχολιασω κατι αλλα θα επανελθω. Φιλακια σε ολες τις μανουλες και τα μωρακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!τι μου κάνετε? Εγώ ξύπνησα νωρίς σήμερα γιατί το βράδυ με πήρε ο ύπνος πολύ νωρίς...

Ελενα μου τι καλύτερο να έχει η πριγκίπισσα μου, πριγγίπισσα για πεθερούλα... :P:P Βασιλικά συμπεθεριάσματα... :laugh:

Κατερίνα foufou κάνε τα μπανάκια σου και μη φοβάσαι τίποτα.Μακάρι να μπορούσα να ήμουν και εγώ εκεί :) Μονο να αλλάζεις μαγιό όπως σου είπε και η Αναστασία για να αποφύγεις τα μικρόβια.Τι έκανες με το μαγιό τελικά?

Αννα έτοιμος ο γιος σου..3100?Ποσο θα γίνει μέχρι το τέλος... :woohoo:

Κατρίνα πότε γυρνάς?

yeliz ελπίζω να είσαι καλά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα κοριτσακια. Τι κανετε? Βλεπω καποιες ξυπνησατε πρωι πρωι και κανατε την καθιερωμενη και απαραιτητη πλεον εισοδο και απο εδω! Μια απο τα ιδια!

Ελενακι ετοιμα λοιπον τα πραγματακια σας! Το μονο που μενει ειναι η αφιξη του μπεμπουλη σας. Με το καλο λοιπον!

Σταυρουλα για να σηκωθηκες και εσυ νωρις, μαλλον καλα κοιμηθηκες το βραδυ!

Αντε να ξυπνησουν και τα αλλα κοριτσια!

Καλε ΞΥΠΝΗΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες! Τι ωραία υποδοχή- νιώθω πολύ τυχερή :kiss::kiss: Έχω τη μικρή δίπλα μου και κοιμάται του καλού καιρού μετά από μια πρώτη νύχτα... όχι τόσο δύσκολη όσο φανταζόμουν. Νόμιζα ότι θα ξυπνούσαμε κάθε μία ώρα με ουρλιαχτά, αλλά τελικά αυτό ήταν σχετικά ήσυχο, ενώ εγώ έμεινα με το μάτι γαρίδα από την υπερένταση και το άγχος :blush:

soupitsa μου, ο καθετήρας δεν πονάει καθόλου! Σου έχουν κάνει επισκληρίδιο πρώτα ;) Μετά θα θες να σου τον αφήσουν λίγο ακόμη για να μη σηκώνεσαι κάθε 3 και λίγο για τουαλέτα :P

Αναστασία, τι να ξεχάσω βρε; Όπου να 'ναι έρχεται και η καραμελίτσα και τα άλλα τα μωράκια και τότε θα ανοίξουμε νέο θεματάκι να τα λέμε από εκεί ;)

Άννα, 3100;; :ohmy: Καλό κουράγιο κοπέλα μου :laugh: :laugh: Βαρύ φορτίο ο μικρός ε; Με το καλό να έρθει κι εκείνος! Βλέπω τον περιμένει ήδη νύφη :P

Κατερινάκι, ακόμη καλοπερνάς στο χωριό ε; Τέλεια! Η μικρή σου τι κάνει; Πότε επιστρέφετε καλέ; Εσύ δεν γεννάς όπου να 'ναι;! Ο αντρούλης σου γενέθλια είχε απ' ό,τι κατάλαβα ε. Να τον χαίρεσαι και να σε χαίρεται ;)

Αγγελικούλα :laugh: :laugh: Τα σπάω με την απόχη! Καλά είσαι κούκλα;

Ελενάρα, χρωστάς φωτογραφίες, ναι; :)

Καλημέρα Σταυρούλα, Άννα και Μπέλλα :kiss: Τι σου έκαναν βρε; Ξύλο; :angry:

Θα σας αφήσω για λίγο να πάμε για τάισμα, αλλά πρώτα...

Alkmini001.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυτερα ειμαι,θα τα πουμε αφου γεννησω μαζι της!!!Αννουλα θρεφταρακι ο μικρουλης σου!!!!!καλα Κατερινακι μου τι αραλικι ριχνει η μικρη σου!!!!απλααααααα!!χαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!!!!

καλα μιλαμε κατερινα κουκλαρα η κορη σου!!!!!

την βλεπω και λαχταραω κι εγω να δω τα δικα μου...

πως νιωθεις????? δεν σου φαινεται απιστευτο οτι μεσα στη ν κοιλιτσα ηταν αυτο το υπεροχο πλασματακι??? :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Καλημέρα κοριτσάρες! Τι ωραία υποδοχή- νιώθω πολύ τυχερή :kiss::kiss: Έχω τη μικρή δίπλα μου και κοιμάται του καλού καιρού μετά από μια πρώτη νύχτα... όχι τόσο δύσκολη όσο φανταζόμουν. Νόμιζα ότι θα ξυπνούσαμε κάθε μία ώρα με ουρλιαχτά, αλλά τελικά αυτό ήταν σχετικά ήσυχο, ενώ εγώ έμεινα με το μάτι γαρίδα από την υπερένταση και το άγχος :blush:

soupitsa μου, ο καθετήρας δεν πονάει καθόλου! Σου έχουν κάνει επισκληρίδιο πρώτα ;) Μετά θα θες να σου τον αφήσουν λίγο ακόμη για να μη σηκώνεσαι κάθε 3 και λίγο για τουαλέτα :P

Αναστασία, τι να ξεχάσω βρε; Όπου να 'ναι έρχεται και η καραμελίτσα και τα άλλα τα μωράκια και τότε θα ανοίξουμε νέο θεματάκι να τα λέμε από εκεί ;)

Άννα, 3100;; :ohmy: Καλό κουράγιο κοπέλα μου :laugh: :laugh: Βαρύ φορτίο ο μικρός ε; Με το καλό να έρθει κι εκείνος! Βλέπω τον περιμένει ήδη νύφη :P

Κατερινάκι, ακόμη καλοπερνάς στο χωριό ε; Τέλεια! Η μικρή σου τι κάνει; Πότε επιστρέφετε καλέ; Εσύ δεν γεννάς όπου να 'ναι;! Ο αντρούλης σου γενέθλια είχε απ' ό,τι κατάλαβα ε. Να τον χαίρεσαι και να σε χαίρεται ;)

Αγγελικούλα :laugh: :laugh: Τα σπάω με την απόχη! Καλά είσαι κούκλα;

Ελενάρα, χρωστάς φωτογραφίες, ναι; :)

Καλημέρα Σταυρούλα, Άννα και Μπέλλα :kiss: Τι σου έκαναν βρε; Ξύλο; :angry:

Θα σας αφήσω για λίγο να πάμε για τάισμα, αλλά πρώτα...

Alkmini001.jpg

Καλημέρααααα. Το καλύτεο πρωινό ξύπνημα, η φωτογραφία της Αλκμήνης. ΤΡΕΕΕΕΛΑΙΝΟΟΟΜΑΙΙΙ!!!!!! :):):):):):):):):):):):):):):) Τι κουκλάκι είναι αυτό; :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Θέλω να γεννήσω τώρα, μπορώ; :silly: :silly: :silly: :silly: Αχ Κατερίνα μου να είστε καλά. Σας καμαρώνουμε και παίρνουμε κουράγιο. Ειδικά κάτι καραμελομαμάδες, φαντάζομαι :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kuo, τι πλασματάκι είναι αυτό!!!! Μου αρέσει που έχει το χεράκι της να στηρίζει το κεφάλι της! Τη βλέπω και λιώνω, φαντάζομαι εσύ πώς θα νοιώθεις :woohoo: Πώς κρατιέσαι και δεν θέλεις να τη ζουλήξεις και να τις φιλάς συνέχεις τα μαγουλάκια και τα πατουσάκια?

Σήμερα πρέπει να πάω στο ταχυδρομείο και μετά στο ΚΕΠ να ανοίξουμε επιτέλους οικογενειακή μερίδα και μετά στο σούπερ μάρκετ και μετά δουλειές στο σπίτι...Και πώς βαριέμαιιιιι...

Ο μικρούλης έχει αρχίσει και κάνει κάτι περίεργα κάτω κάτω. Ελπίζω να είναι χεράκια (που σημαίνει ότι είναι ακόμα προς τα κάτω το κεφάλι του) αλλά με έχει τρελάνει από το πρωί. Είμαι με το μάτι γαρίδα από τις 8 και δεν μου πάει καρδιά να του θυμώσω :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Kuo, τι πλασματάκι είναι αυτό!!!! Μου αρέσει που έχει το χεράκι της να στηρίζει το κεφάλι της! Τη βλέπω και λιώνω, φαντάζομαι εσύ πώς θα νοιώθεις :woohoo: Πώς κρατιέσαι και δεν θέλεις να τη ζουλήξεις και να τις φιλάς συνέχεις τα μαγουλάκια και τα πατουσάκια?

Σήμερα πρέπει να πάω στο ταχυδρομείο και μετά στο ΚΕΠ να ανοίξουμε επιτέλους οικογενειακή μερίδα και μετά στο σούπερ μάρκετ και μετά δουλειές στο σπίτι...Και πώς βαριέμαιιιιι...

Ο μικρούλης έχει αρχίσει και κάνει κάτι περίεργα κάτω κάτω. Ελπίζω να είναι χεράκια (που σημαίνει ότι είναι ακόμα προς τα κάτω το κεφάλι του) αλλά με έχει τρελάνει από το πρωί. Είμαι με το μάτι γαρίδα από τις 8 και δεν μου πάει καρδιά να του θυμώσω :blush:

κατερινα πρεπει να εχουμε οικογενειακη μεριδα πριν γεννησουμε???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Kuo, τι πλασματάκι είναι αυτό!!!! Μου αρέσει που έχει το χεράκι της να στηρίζει το κεφάλι της! Τη βλέπω και λιώνω, φαντάζομαι εσύ πώς θα νοιώθεις :woohoo: Πώς κρατιέσαι και δεν θέλεις να τη ζουλήξεις και να τις φιλάς συνέχεις τα μαγουλάκια και τα πατουσάκια?

Σήμερα πρέπει να πάω στο ταχυδρομείο και μετά στο ΚΕΠ να ανοίξουμε επιτέλους οικογενειακή μερίδα και μετά στο σούπερ μάρκετ και μετά δουλειές στο σπίτι...Και πώς βαριέμαιιιιι...

Ο μικρούλης έχει αρχίσει και κάνει κάτι περίεργα κάτω κάτω. Ελπίζω να είναι χεράκια (που σημαίνει ότι είναι ακόμα προς τα κάτω το κεφάλι του) αλλά με έχει τρελάνει από το πρωί. Είμαι με το μάτι γαρίδα από τις 8 και δεν μου πάει καρδιά να του θυμώσω :blush:

Κατερίνα μου καλημέρα. Να σε ρωτήσω κάτι, τελικά την οικογενειακή μερίδα την ανοίγουμε πριν γεννηθεί το μωρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμας απ'οτι θυμαμαι με το που γεννησα πηγε και την ανοιξε ο αντρας μου γιατι το μωρο ηταν πανω απο 28η εβδομαδα και επρεπε να το δηλωσουμε...οποτε μαλλον γινεται και μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

κατερινα η αννα κι εγω εχουμε τις ιδιες αποριες :P:P:P:P:P

Βασιλική μου καλημέρα και σ'εσένα; Έχει απαντηθεί το ερώτημα; Άργησα; :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

vasiliki76 έγραψε:

Βασιλική μου καλημέρα και σ'εσένα; Έχει απαντηθεί το ερώτημα; Άργησα; :blush:[/quote:1yqpaiy0]

καλημερα αννουλα!!!! :):):)

το γραψαμε ταυτοχρονα γι αυτο γελαω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκούλες μου :kiss: Πλησιάζει η ώρα για όλες. Με το καλό να έρθουν όλα τα κουκλάκια!

Για οικογενειακή μερίδα που λέτε, εμείς την είχαμε ανοίξει λίγες μέρες πριν. Με το που γεννιέται και το δηλώνετε στο ληξιαρχείο (είπαμε: ταυτότητες και ληξιαρχική πράξη γάμου, τπτ άλλο), μπαίνει αυτόματα σε αυτήν. Αν δεν έχετε δεν ξέρω τι γίνεται, αλλά κρίμα είναι να τρέχετε μετά. Θέλει και κάμποσα δικαιολογητικά!

EDIT: Μετά είδα απάντηση Μπέλλας, άρα προφανώς δεν υπάρχει πρόβλημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Γλυκούλες μου :kiss: Πλησιάζει η ώρα για όλες. Με το καλό να έρθουν όλα τα κουκλάκια!

Για οικογενειακή μερίδα που λέτε, εμείς την είχαμε ανοίξει λίγες μέρες πριν. Με το που γεννιέται και το δηλώνετε στο ληξιαρχείο (είπαμε: ταυτότητες και ληξιαρχική πράξη γάμου, τπτ άλλο), μπαίνει αυτόματα σε αυτήν. Αν δεν έχετε δεν ξέρω τι γίνεται, αλλά κρίμα είναι να τρέχετε μετά. Θέλει και κάμποσα δικαιολογητικά!

EDIT: Μετά είδα απάντηση Μπέλλας, άρα προφανώς δεν υπάρχει πρόβλημα!

κουκλομανουλα τι δικαιολογητικα θελει για την οικογενειακη μεριδα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

αυριο επιτελους θα βαψουμε!!!εγω θα κοιταω...

γιατι μπελλα μου ηθελες και να βοηθας?!?!??!?!!?!?!!?

κατσε βρε τωρα που μπορεις ;)

και να κανεις και τον εργοδηγο :P:P:P ωραια ειναι :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...