Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No15


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Γεια σου,Σταυρούλα μου!Πήγα πήρα ναι.Τι να έκανα;Πώς θα περνώ τις ώρες μου,πώς θα μαθαίνω νέα σας; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Άσε που μετά θα επρεπε να διαβάζω 40 σελίδες,γιατί είμαστε και πολυλογούδες. :P:P:P:P:P

Στο Σαράντι Βοιωτίας είμαι.Λίγο έξω από τη Θήβα.Βέβαια δεν έχω κάνει ακόμα κανένα μπάνιο και να σου πω την αλήθεια φοβάμαι λίγο.Λέω να το αποφύγω.Απο την άλλη όμως ζηλεύω πολύ τη θάλασσα. :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινοκουακο μου!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Γυρισατε επιτελους σπιτακι σας με την μπουμπουκα!!! Τελεια νεα, ολα καλα να πανε!!! Μπραβο που πηγανε ολα καλα!!! :laugh: :laugh: :laugh: Να το χαιρεσαι το αστερι σου και καλη λοχεια να εχεις!Τι κοριτσακι με πολλα μαλλακια ειναι αυτο??? :laugh: Να μπαινεις να μας λες τα νεα σου οποτε εχεις χρονο και μπορεις!

Αναστασια-συμπεθερουλα μου και εσυ εδω? Δεν το πηρε αποφαση ακομα η νυφουλα μου? Καλα λεω οτι περιμενει τον καλο της!

Φουφουκα διακοπουλες? Τελεια να περασεις και να ξεκουραστεις, ωραια, εχεις συνδεση και θα τα λεμε!

Γελιζ μου τι κανεις εσυ κοριτσακι μου? Χαθηκες μωρεεεε...Γιατι σε ακουω ετσι, τι σου συνεβη? Οτι και να ηταν αυτο που σου χαλασε τη διαθεση, περαστικο να ειναι και να σε ακουσουμε παλι χαρουμενη, οκ?

Μαρακι τις καλυτερες εικονες μας βαζεις, εισαι απαιχτη, καλε που πας και τα βρισκεις?

Λοιποοοοοον, τα δικα μας τωρα! Πηγαμε και ειδαμε το αντρακι μας σημερα! Κοριτσια ειναι ηδη 3.100 (ακους καραμελιτσα ο καλος σου? Παιδαρας) και εχω 4 εβδομαδες ακομα!!! Αυτο ειναι σιγουρο γιατι ο πλακουντας μου ειναι πολυ νεος ακομα και αντεχει αρκετα! Πως θα τον βγαλω? :woohoo: Αμνιακο υγρο μια χαρα και γενικα ολα οκ! Πηραμε και τον Γιωργακη μαζι μας, δεν ειχα που να τον αφησω, και εκει που νομιζα οτι θα ζησουμε κωμικοτραγικες καταστασεις με τον μικρο, εκεινος ΚΥΡΙΟΣ!!! Το χερι το γλυτωσα (ευχαριστω γιατρε! :kiss: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΟΥΘΚΙΑ ΖΟΥΖΟΥΝΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΦΡΕΣΚΟΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΡΑ !!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΑΣΑ ΠΑΛΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!!

ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΥΠΕΡΤΑΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ..ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΝΕΑ ΜΑΣ..ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΕΔΩ ΔΕ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΧΑΡΗ!!!(ΑΚΟΥ ΣΗΜΑ ΚΑΜΠΑΝΑΑΑ...ΜΗ ΧΕΣΩ..SORRY ΚΙΟΛΑΣ)ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΣΕΛΙΔΕΣ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ!ΕΥΤΥΧΩΣ ..ΜΠΟΡΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ...ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ?ΠΩΣ ΤΑΝ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ?ΤΟ ΑΛΚΜΙΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΖΗΩΡΟ Η ΗΣΥΧΟ ΜΩΡΑΚΙ??ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ..ΠΡΙΝ 5 ΜΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ!!ΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΣΟΥ ΜΩΛΕΕΕ...ΤΙ ΚΟΥΚΛΙ ΕΙΝΑΙ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!(ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΣΟΥ ΑΝΟΙΞΑΝΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΠΟΥΘΕΝΑ)

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ..ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ Ε?ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΝΤΟΥ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ..ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΤΗ ΛΕΣ!! :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo κατερινακι μου και παλι πολλες ευχες για την κουκλα σου!!!!

υπεροχα τα νεα σου και σιγουρα με επιμονη και υπομονη θα πετυχετε και αποκλειστικο θηλασμο!!!

κατρινακι πως τα περνας??? ποτε εχεις παλι ντοπλερ????

αννουλα παιδαρος ο δικος σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μου τέλεια τα νέα σας!!! Μπράβο... Για τα δικά μου θα σας τα πώ άλλη ώρα γιατί τώρα έχουμε χαρές εδώ!!! (Δεν έχουν σχέση με εμένα τα νέα αλλά με μια φίλη μου.)Τέσπα τώρα φεύγω πάω για ύπνο Φιλάκια σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μου,Παρασκευοσαββατοκύριακο ήρθα και την άλλη εβδομάδα θα καθίσω παραπάνω.Μια χαρά είναι!Όντως θα τα λέμε κιόλας,τέλεια.

soupitsa,λες να κάνω μπάνιο ε;Μα είμαι και ανώμαλη.Απο'κει που έλεγα θελω θάλασσα,θέλω θάλασσα τώρα είμαι στη θάλασσα και είμαι κότα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ..ΑΡΓΑ ΑΡΓΑ...

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ..ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΕΣ ΜΟΥ..ΑΝΝΟΥΛΑ(ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!).ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ? :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινακι τι κανεις? Παλι καλα που την παλευεις με τη συνδεση σου και ετσι μαθαινουμε κανενα νεο σου. Πως πας εκει στο βουνο? Εχεις χορτασει καθαρο αερα και ξεκουραση φανταζομαι, ελπιζω να μη σου λειπουν οι δουλειες σου! Γενικα πως τα περνας εκει, για πες μας! Ποσο θα κατσεις εκει και ποτε επιστρεφεις?

Βασιλικουλα :kiss: καλα αποτελεσματα και σε εσας με τον υπερηχο της Δευτερας! Περιμενουμε διδυμονεακια! ;)

Γελιζ και κατερινοφουφου καληνυχτα και καλη ξεκουραση! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινακι να χαιρεσαι και απο εδω τον καλο σου!Χρονια του πολλα και να τον χαιρεται η οικογενεια του, ε, και οσο για το δωρακι του, το αυτονοητο! ;) Πως περασατε σημερα με τον αντρουλη σου? Να χαιρεσαι και την αδερφουλα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ..ΜΟΥ..ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ?ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΗ 1Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΟΝΙΖΕΙ Ο ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑΣ?

YELIZ..ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΕΧΑΣΑ!!ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΤΩΡΑ?ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΣ?

ΕΛΠΙΔΑΚΙ..ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΣΟΥ!!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΟΝΟΣ...ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ..ΚΑΘΕ 8 ΩΡΕΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΝΙΦΛΑΜΟΛ ΚΑΘΕ 6!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΠΡΗΞΜΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΚΥΚΛΟ ΤΗΣ!ΠΟΤΕ ΕΡΧΕΣΑΙ ΕΙΠΕΣ?

ΜΠΕΛΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..ΑΠΟΛΥΤΑ..ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΟΙ ΜΕ ΣΥΓΧΙΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΤΡΩΣΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΑΣΗ ΕΜΕΤΟΥ!ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΚΑΜΕ!!

ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΕ ΟΣΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΨΩΝΙΣΑΝ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Κατρινακι να χαιρεσαι και απο εδω τον καλο σου!Χρονια του πολλα και να τον χαιρεται η οικογενεια του, ε, και οσο για το δωρακι του, το αυτονοητο! ;) Πως περασατε σημερα με τον αντρουλη σου? Να χαιρεσαι και την αδερφουλα σου!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ..ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ..ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΥΧΗΘΗΚΑΝ!!ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ!ΚΑΤΕΒΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΙΑ 2 ΩΡΕΣ..ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΒΕΖΙΝΗ.ΗΠΙΑΜΕ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ,ΦΑΓΑΜΕ ΠΑΓΩΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΨΗΣΑΜΕ ΨΑΡΑΚΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ !ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΑΜΕΕ..? :S:S:S:S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou paei to xw xasei :P

eixa ksexasei anoixto ton upologisti, eutixos sti mpriza :P

kai fisika anoikto sti selida tou mammy, tuxaio????? de nomizw :P:P:P

loipon kuoula mou na sou zisei kai apo dw i kouklitsa sou, oson afora to apoklistiko thilasmo de se fovamai esena kserw pws sto telos tha ta katafereis polla polla :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

yeliz mou mas elleipses :dry: tha se perimenoume ksana konta mas :kiss::kiss::kiss:

annoula mou olokliros paidaros o mikros, krima pou einai kaparomenos :P

anastasia mpas kai gennises??????????????????????

katrinaki mou pou sai sy vre apousiologe???????? mas exeis leipsei, TELOS apaitoume na epanertheis dinamika :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ..ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ..ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΥΧΗΘΗΚΑΝ!!ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ!ΚΑΤΕΒΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΙΑ 2 ΩΡΕΣ..ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΒΕΖΙΝΗ.ΗΠΙΑΜΕ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ,ΦΑΓΑΜΕ ΠΑΓΩΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΨΗΣΑΜΕ ΨΑΡΑΚΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ !ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΑΜΕΕ..? :S:S:S:S:S:S[/quote:3tsrn6ho]

Εμενα μου ακουγονται απλα ΤΕΛΕΙΑ ολα αυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα μου τι κανεις εσυ? Βραδυνομανουλα και ξενυχτομανουλα μου εισαι? Δεν μας ειπες τα δικα σου τα νεακια! Απο μπανακια πως πας γοργονιτσα μου? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Κατρινακι να χαιρεσαι και απο εδω τον καλο σου!Χρονια του πολλα και να τον χαιρεται η οικογενεια του, ε, και οσο για το δωρακι του, το αυτονοητο! ;) Πως περασατε σημερα με τον αντρουλη σου? Να χαιρεσαι και την αδερφουλα σου!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ..ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ..ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΥΧΗΘΗΚΑΝ!!ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ!ΚΑΤΕΒΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΙΑ 2 ΩΡΕΣ..ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΒΕΖΙΝΗ.ΗΠΙΑΜΕ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ,ΦΑΓΑΜΕ ΠΑΓΩΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΨΗΣΑΜΕ ΨΑΡΑΚΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ !ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΑΜΕΕ..? :S:S:S:S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες, αλλο ενα μελος αποχωρει για υπνο και σας καληνυχτιζει! Νυσταξα και εγω...παω να παρω δυναμεις για αυριο παλι που θα μπω και θα φλυαρω! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ..ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΑΘΗΝΑ..ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΑΛΤΑΡΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΕΔΩ ΠΕΡΑ!!ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ!!Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ..ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΗΣΥΧΟΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΕΤΡΩΜΑΤΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΙΕΖΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ!

ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ..ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΙΙΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑ..ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ..ΟΛΟ ΜΕ ΜΑΛΛΩΝΟΥΝ ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ!ΓΙΑΥΤΟ ΣΑΛΤΑΡΑ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΕΤΣΙ ΕΓΩ!ΓΙΑΥΤΟ ΠΗΡΑ ΣΚΟΥΠΑ ΚΑΙ ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΑ ΚΑΙ ΕΔΙΩΞΑ ΟΛΑ ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΣΕΙ ΣΤΟ ΚΗΠΟ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΕΕΙ ..ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΒΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ!!

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...