Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No15


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

WENDY έγραψε:

τωρα με την βαφλα μου εβαλες κι εμενα ιδεες .... :blush:

κι ας εφαγα παγωτο ...... :P:P:P

ναι ναι ναι θελω ΚΑΙ βαφλα :woohoo: :woohoo:

xaxaxaxa :cheer::cheer::cheer::cheer:

tha pareis ki alla kila......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster δεν αξίζει να ταράζεσαι με τη νύφη σου & γενικά με κανέναν,απλά αν μπορείς & όσο μπορείς γράψτη!

Αρκετές ταραχές έχω περάσει & εγώ γι'αυτό λέω ΔΕΝ αξίζει.

Κατρίνα να σαι καλά γέλασα πολύ!

foufou η μετακόμιση προέκυψε λόγο μετάθεσης δεν το επιδιώξαμε.

Ελπίδα περαστικά & σύντομα στον αντρούλη σου.

Βάσω & απο εμένα πολλές ευχές για το μωράκι σου & να είστε γεροί & υγιείς!

τα υπόλλοιπα σε λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαφλαααααα????

Τι είναι αυτές οι λέξεις που λέτε βραδιάτικα????

Πω πω πω τι μου κάνετε τώρα????

Σουπίτσα αυτόν τον αποστειρωτή πήρα:

http://en.nuk.de/produkte/zuhause/kuech ... rget=popup

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου καλα τα νεα σας, για να σου λεει η μαια οτι κοντευεις, ετσι θα ειναι, δεν μου φαινονται λογια παρηγοριας!Σημερα ξεπατωθηκα παλι στις δουλειες :( (οχι βεβαια για να γεννησω...αναγκαστικα) και σε σκεφτομουν!

Κατρινα και εγω ψηφιζω Αχιλλεας. Γνωμη μου ομως μη σε επηρρεαζω. Καλα, σοβαρα το σκεφτεσαι για δωρο? Κοτζαμ παιδαρο του ετοιμαζεις, λιγος του πεφτει??? :huh:

Αννουλα 3.100? Κοπελαρα και η δικη σου! :woohoo:

Βασουλα με γεια τα πιτζαμακια σου, καλοφορετα!Και καπακι παγωτακι ε? Το ατιμο, τραβιεται πολυ αυτη την περιοδο, και εγω τρωω, να δω μετα πως θα το κοψω... :(

Βασιλικη μου αρεσει και εμενα το Μυρσινη! :) Ετσι λεγανε και την τελεια μαια που ειχα (και δεν ξερω αν θα εχω και τωρα, μακαρι....)Μεχρι 15/08? Καλα λεω θα μεινω τελευταια που θα γεννησω...

Ελπιδακι περαστικουλια μωρε στον αντρουλη σου, να τον φροντιζεις! ;)

Μπελλα μην δινεις σημασια και μην συγχυζεσαι, οχι για την κουνιαδα σου, αλλα για κανεναν και για τιποτα!

Σταυρουλα αφου ξεμπερδεψες και με τον οδοντιατρο και μαλιστα χωρις ενεση, μη φοβασαι ουτε τη γεννα!

Ντορα περασατε καλα ε? Μπραβοοοοοο!

Χρυσα μονο 5 κιλα? :woohoo: Πλακα μας κανεις!!! :woohoo: Τα συγχαρητηρια μου, αν και εσυ ξερεις τι θα τραβηξες για να γινει αυτο. Μετα δεν θα κουραστεις καθολου να χασεις!

Θεη μου γιατι τοσο καιρο δεν ειμασταν φιλες??? Καλλιο αργα παρα ποτε!

Το μονο νεο (?) μου ειναι οτι το απογευματακι μου εκανε ενα περιποιημενο μασαζακι ο καλος μου και πηρα τα πανω μου! :silly: Θαυματουργο χερι! :woohoo:

Παλι πολλα εγραψα.... :ohmy:

Σας αφηνω προς το παρον, ο Γιωργακης θελει σουφλε σοκολατα να φτιαξουμε! Πιο πολυ τρελαινεται με τη διαδικασια (μιξερ, ανακατεματα κλπ) παρα με το ιδιο το γλυκο!

Πολλα φιλακια σε ολες σας! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπέλλα, και εγώ όταν συγχύζομαι με πιάνουν τρελές συσπάσεις...

Πριν λίγο που ξανάγραψαν οι Ιταλοί για την παραγγελία μου ότι η βάση Isofix για το καθισματάκι θα αργήσει 10 μέρες ακόμα (ένα ένα μου τα βγάζουν στη φόρα)... Τους ξέχεσα (έ...μα έκανα υπομονή τόσο καιρό και ήμουν ευγενική)

Αναστασία, τόσο καιρό είσαι Σουηδία?? :blink: Νόμιζα λίγους μήνες, άντε ένα χρόνο!! Οπότε σίγουρα θα μπορείς να συνεννοείσαι άνετα!

Ελπιδάκι, περαστικά στον άντρα σου. Θα υποφέρει πολύ ο καημενούλης, και αν κρίνω από τον δικό μου οι άντρες όταν αρρωσταίνουν κάνουν σα μικρά παιδιά!

Αχ, και εγώ θα ήθελα μια βάφλα τώρα!!!Ζεστή, ζεστή με μπόλικο παγωτό... Αχχχχ...

Άσχετο: Έχετε και εσείς πολλά νεύρα??? Εγώ τρελά νεύρα τελευταία. Εχθές με πήρε τηλέφωνο η πεθερούλα μου και με το παραμικρό μου έλεγε φούντωνα :blush:, βρίστηκα με έναν που μου είχε κλείσει το γκαράζ, νευρίασα με τη μαμά μου... Ουφ... Στη λοχεία θα είναι χειρότερα τα πράγματα εεΕ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Σουπίτσα αυτόν τον αποστειρωτή πήρα:

http://en.nuk.de/produkte/zuhause/kuech ... rget=popup

Μια χαρά! Αυτόν θα πάρω και εγώ (η ζηλιάρα :P )

Τι διαφορά έχει ο 24ωρος αποστηρωτής από τον κανονικό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Το μονο νεο (?) μου ειναι οτι το απογευματακι μου εκανε ενα περιποιημενο μασαζακι ο καλος μου και πηρα τα πανω μου! :silly: Θαυματουργο χερι! :woohoo:

Αααα... τυχερήηηηηηηηηη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΦΛΑ -ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΛΕΞΗ ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΨΕΥΤΙΚΟ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΜΑΣ :P:P:P:P

ΣΟΥΦΛΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ - ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΛΕΞΗ ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟ ΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ .........

ΓΙΑ ΜΠΑΜΙΕΣ,ΣΠΑΝΑΚΟΡΥΖΑ ΚΑΙ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΣΥΟ ΕΞΗΣ ...

ΤΑ ΠΑΓΩΤΑ ΘΑ ΤΑ ΤΡΩΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΚΙΟΛΑΣ ΧΑΧΑΧΧΑΧΧΧ :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

παω να δω ταινιουλα με τον αντρουλη μου ...

θα τα πουμε αυριο ...

φιλακιααααααα

Βασουλα καλα τα λες!Εχει να πεσει τρελη διαιτα μετα τη γεννα!

Ποια ταινια θα δειτε?

Καληνυχτα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κακούργες!!!! Εγώ την πλήρωσα πάλι.....Την τσάκισα τη βάφλα τελικά!!!! :huh::huh::huh:

Οχι ολόκληρη ευτυχώς! Ειχα φάει μόλις πριν τυροπιτάκια,σπανακοπιτάκια και λουκανοπιτάκια γι'αυτό.....

Εσείς τα λέτε κι εγώ τα τρώω...πως να μην έχω πάρει 20 κιλάααα..... :blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε απίστευτες, για βάφλες και σουφλέ σοκολάτας μιλάτε πάλι; Αφήσαμε τους κορμούς και τα παγωτά και βρήκαμε νέους πειρασμούς :P

Μπέλλα και Κατερινοσουπίτσα αυτήν την περίοδο πρέπει να είμαστε σε κατάσταση ΖΕΝ. Γι αυτό νύφες, πεθερές κτλ μακρυα κι αλάργα ;)

Ελπίδα μου, και πονόδοντος και πυρετός; Ωχ μωρέ τον καημένο :( Περαστικά σας κοριτσάκι μου.

Αναστασία μου, μου φαίνεται ότι τζάμπα πας στο νοσοκομείο και βλέπεις και ετοιμόγενες και ταράζεσαι κορίτσι μου. Η καραμελίτσα σου είναι αλλού fun park :laugh: :laugh:

Βάσω καταπληκτικό το Μυρσίνη!!!!

Σταυρούλα, για κορίτσι που φοβάται τον πόνο, μια χαρά "παληκάρι" αποδείχτηκες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Κακούργες!!!! Εγώ την πλήρωσα πάλι.....Την τσάκισα τη βάφλα τελικά!!!! :huh::huh::huh:

Οχι ολόκληρη ευτυχώς! Ειχα φάει μόλις πριν τυροπιτάκια,σπανακοπιτάκια και λουκανοπιτάκια γι'αυτό.....

Εσείς τα λέτε κι εγώ τα τρώω...πως να μην έχω πάρει 20 κιλάααα..... :blink::blink::blink::blink:

Ελπίδα μου αν σε παρηγορεί, από το πρωί τρώω ακατάπαυστα και ετοιμάζομαι να κλείσω τη μέρα με hot dog. :blush: Και μετά αναρωτιέμαι τι θα γίνει αν πάρει η χοντρομπαλίτσα μου όλο τον 9ο :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζένη,Κατερίνα και Αννούλες ευχαριστούμε για τα περαστικά.Είναι καλύτερα μετά την απονεύρωση αλλά έχει ακόμα δέκατα.

Δεν είχε δύναμη καν για γκρίνια σήμερα,τον λυπήθηκα τόοοοοσο πολύ....

σκέφτηκα ότι θα έρθει κι αυτός σε αυτή τη θέση σε λίγο καιρό...να βλέπεις τον ανθρωπο σου να υποφέρει και να μην μπορείς να βοηθήσεις,άσχημο πράγμα.

Σουπίτσα αμα σου πω ότι δεν θυμάμαι καθόλου τη διαφορά...Μήπως στο 24ωρο δεν χρειάζεται να τα βάζεις στο ψυγείο μετά την αποστείρωση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιδακι μου σου βγαζω το καπελο κουκλα! Εισαι τρομερα απενοχοποιημενο ατομο χωρις κομπλεξ!!! :woohoo: Πολυ σε παω! Ο αντρουλης σου πως ειναι?

Αννουλα εισαι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!Εχω γελασει τοοοοοοοσο πολυ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: με αυτα που γραφεις, που απο το γελιο σε λιγο θα γεννησω εγω αντι της Αναστασιας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,μανουλίτσες!Κατ'αρχήν για όσες μπερδευτήκατε εγώ πήγα στο οδοντίατρο σήμερα. :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P Δεν πειράζει όμως,εγώ μέχρι και ονόματα σας αλλάζω :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Πολύ παγωτό και βάφλα συζητάτε κορίτσια και κοντεύω να σκάσω.Βέβαια,για να πω την αμαρτία μου πριν λίγο έφαγα μία περιποιημένη κρεπούλα σοκολάτα μπισκότο.Ε,απ' το ολότελα κάτι ήταν κι αυτό.

Άννα,συμφωνώ απόλυτα!Δεν είμαστε σε θέση να ταραζόμαστε τώρα.Υπάρχουν και κάποιοι καλοθελητές βέβαια που το παλεύουν να μας χαλούν το κέφι.Εμείς όμως στο ύψος μας

Μπέλλα,μη συγχύζεσαι κοπέλα μου.Δεν αξίζει τον κόπο.

Βρε κορίτσια για Ρόζι και Χρύσα(madre),μάθατε τίποτα;Εχθές νομίζω θα γεννούσαν.Πήγαιναν προγραμματισμένα. :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh:

Αυτό έλειπε να έχω και κόμπλεξ βρε Αννούλα μου! Δεν θα έβγαινα απ΄το σπίτι μου 9 μήνες τώρα!!

Οσο για το χοτ ντογκ Αννα..........δεν το σχολιάζωωωωω!!! :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινοφουφου σορι, και εγω σε μπερδεψα, με παρεσυραν, τις παρεσυρα εγω, ουτε καταλαβα τι εγινε! :dry:

Το χτυπησες και εσυ το γλυκακι σου ε? Γι αυτο χαιρομαι να μιλαω μαζι σας γιατι τρωτε και το χαιρεστε βρε κοριτσια, δεν ειστε τιποτα σπαστικες ανορεξικες εγκυες που εχουν το μυαλο τους μονο στις θερμιδες και τις διαιτες. Με κανετε και αισθανομαι κανονικος ανθρωπος και εγω (ο γιατρος μου παλι με κανει και νιωθω εξωγηινη και γεματη τυψεις καθε φορα που φευγω απο το ιατρειο του. Τρελο κολλημα με τα κιλα ο ανθρωπος!!!) Καλος, χρυσος, αλλα με τα κιλα σπαστικος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki mou perastikoulia ston antrouli sou

JennyBill ti metathesi?? kai seis kathigites???? gia pou i metathesi sas?

koritsia mou egw exw apelpistei, toso priksimo pia :blink: eleos ta daxtilakia mou exoun ginei sa loukanika :angry: mi pw gia ta podarakia mou :dry: afite ta xalia me exei parei polu apo katw re gamoto :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν αποστηρώνουμε πρέπει να τα βάζουμε κατευθείαν στο ψυγείο???Δεν το ήξερα!

Ελπιδάκι, αν σε παρηγορεί, εγώ είμαι στα +18 κιλά και ούτε έχω καταλάβει πώς τα πήρα :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου, λιχουδες μου τι κανετε???

εγω παντως να ξερετε ειμαι η αρχηλιχουδα :P:P:P:P:P

ελπιδα ναι μωρε τωρα θυμηθηκα οτι μας ειχες πει για το δοντι του....

αννουλες και βασουλα χαιρομαι που σας αρεσει το ονομα για την μπουμπου μου!!! εχω κολλημα με αυτο το ονομα :P

τον μπεμπη θα τον βγαλουμε βαγγελη απο τον πατερα του αντρα μου που δεν ειναι εν ζωη... γι αυτο και συμφωνησα...

ειμαι σιγουρη ομως οτι απο οταν θα τα βαφτισουμε θα ειναι πλεον και τα δυο τα αγαπημενα μου ονοματα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...