Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No15


Recommended Posts

σιγουρα κατι ξερουν παραπανω οι γιατροι Κατερινοσουπιτσα μου!!οι γιατροι και οι 3 που με παρακολουθουσαν ειναι Ουγγροι!ασχετο ε???χαχαχαχα!στα σουηδικα συννενοουμαστε.ο αντρας μου ξερει τελεια σουηδικα.εγω ξερω κανονικα να συννενοουμαι απλα δυσκολευομαι οταν παμε στον γιατρο και δεν καταλβαινω τα παντα γιατι δεν γνωριω ολη την ορολογια.καταλαβαινω το 70% αυτων που λεει.κατι ειναι.εγω ειμαι σχεδον 3 χρονια παρα 4 μηνες.και ο αντρας μου 4,5.

Χρυσα μου υπομονη κοπελα μου με το φαγητο..τι να πω..αυτο που κανεις ειναι καλο και για σενα και για το μωρακι σου!!!

Κατρινα πλακα εχεις! :D :D :D :D :D :D :D :D αχ μη μου λες τετοια..πηρες 9 μηερες επιπλεον????αχ ποια βουνα να παρω εγω που δεν εχει κιολας?προσπαθησε να περασεις οσο καλυτερα μπορεις εκει που εισαι!προσωπικη μου γνωμη το Αχιλλεας ειναι πιο ωραιο απο το Λεωνιδας!μου αρεσει παααρααα πολυ!!!

κοριτσια η καραμελιτσα μου μετα απο 1 ισως και 1,5 εβδομαδα εχει λοξυγγακο μωλε!μωλακι μου!!!!τι καλο νινι που εχω και ας δεν βγαινει..

παω να παρω ενα φανταστικο κεικ με μηλο και μια βανιλια σως και ερχομαι!!!!μιαμ μιαμ!!!!να σας στειλω κανα κομματι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Αννα μου.... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

με πηρε ο αντρας μου τηλ τωρα και μου ειπε να παω σε 20 λεπτα στο νοσοκομειο για καρδιοτοκογραφημα.οποτε παω να παρω το γλυκακι μου,παω στο νοσοκομειο και ερχομαι να σας πω τα νεα μας!!!!!φιλακια πολλα γλυκα σε ολες σαςςςςςςςςς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

Αννα μου.... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

με πηρε ο αντρας μου τηλ τωρα και μου ειπε να παω σε 20 λεπτα στο νοσοκομειο για καρδιοτοκογραφημα.οποτε παω να παρω το γλυκακι μου,παω στο νοσοκομειο και ερχομαι να σας πω τα νεα μας!!!!!φιλακια πολλα γλυκα σε ολες σαςςςςςςςςς!!!!

kala apotelesmata perimenoume nea sas!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

amann..kala ειπα οτι σε εβαλα με προκληση εγω νωριτερα Χρυσα μου!!μπερδευτηκα μωλεε γιατι θυμαμαι πως θα πας με ραντεβου!!

anyway...απο τα κοριτσια αυτα Χρυσα και Ροζι..ειχαμε κανενα νεο????

καλε τι μπεμπαρα ειναι αυτηηηη???3100???Αννουλαααα..τι σε περιμενει?? :P:P:P:P:P

μπραβο της Βασουλας μας 15 ωρες χωρις?εγω τοτε εκανα 17 ωρες με τεχνητους κι στο τελος εφαγα και τη μαχαιρια της Καισαρικης!!την καταλαβαινω απολυτα!!βεβαι η Ελενα μου γεννηθηκε 3980!!42η εβδομαδα!!!!

Σουπιτσα..μου και σεις μου λειψατε//πραγματικα μου τη σπαει που δεν εχω πληρη εικονα!τωρα να φανταστεις μια ωρα διαβαζα τα νεα σας!!ανοιξα και το faceb..αλλα κια υτο μια ωρα κανει να ανοιξει μωρεε!!

Αυριο εχει γεννεθλια ο αντρουλης μου!!τι θα του κανω δωρο εδω πανω στην εξορια??ενα αρνακι απο το σταυλο???

οσο γιΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ..ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ ΤΩΝ ΠΑΠΠΟΥΔΩΝ!(ΒΑΣΙΛΗΣ ο πεθερος,ΓΙΩΡΓΟΣ ο μπαμπας μου)

και γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε ..εχω μια καψουρα με τον Λεωναινταςςς!!!!!!τρελαρα σαν εμενα τι θα σου ελεγε!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

polu kala tha kanete pou tha vgalete diko sas onoma...mallon kati tetoiio tha kanoume ki emeis giati i toso glukia mou petheroula exei arxisei apo twra ta klamata kai tis grousouzies molis tis anakoinwsame oti mallon tha vgaloume tou mpampa mou to onoma pou den einai stin zwi!(kvstantina)!ti na peis kai itan apo tis prwtes pou elege(emena den me noiazei to onoma)m....kies!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

amann..kala ειπα οτι σε εβαλα με προκληση εγω νωριτερα Χρυσα μου!!μπερδευτηκα μωλεε γιατι θυμαμαι πως θα πας με ραντεβου!!

anyway...απο τα κοριτσια αυτα Χρυσα και Ροζι..ειχαμε κανενα νεο????

καλε τι μπεμπαρα ειναι αυτηηηη???3100???Αννουλαααα..τι σε περιμενει?? :P:P:P:P:P

μπραβο της Βασουλας μας 15 ωρες χωρις?εγω τοτε εκανα 17 ωρες με τεχνητους κι στο τελος εφαγα και τη μαχαιρια της Καισαρικης!!την καταλαβαινω απολυτα!!βεβαι η Ελενα μου γεννηθηκε 3980!!42η εβδομαδα!!!!

Σουπιτσα..μου και σεις μου λειψατε//πραγματικα μου τη σπαει που δεν εχω πληρη εικονα!τωρα να φανταστεις μια ωρα διαβαζα τα νεα σας!!ανοιξα και το faceb..αλλα κια υτο μια ωρα κανει να ανοιξει μωρεε!!

Αυριο εχει γεννεθλια ο αντρουλης μου!!τι θα του κανω δωρο εδω πανω στην εξορια??ενα αρνακι απο το σταυλο???

οσο γιΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ..ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ ΤΩΝ ΠΑΠΠΟΥΔΩΝ!(ΒΑΣΙΛΗΣ ο πεθερος,ΓΙΩΡΓΟΣ ο μπαμπας μου)

και γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε ..εχω μια καψουρα με τον Λεωναινταςςς!!!!!!τρελαρα σαν εμενα τι θα σου ελεγε!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κατρίνα μου, σχεδόν 4 κιλά η Έλενα ε; Μάλλον ξέρεις καλά τι με περιμένει. :ohmy:

Να τον χαίρεσαι προκαταβολικά. Δεν είναι από τους τυχερούς και ο δικός σου, γιορτή και γενέθλια πολύ κοντά :(

Τι να του πάρεις παιδί μου; Τέτοιο δώρο του ετοιμάζεις!!!! Συγκρίνεται με τπτ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΝΝΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΤΩΜΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ!!ΡΙΧΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ..ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΤΕΘΟΥΜΕ??? ;););););););)

ΝΑΙ Η ΕΛΕΝΑ ΗΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ 4 ΚΙΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΠΛΕΓΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΛΩΡΟ..ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ..ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΗΤΑΝ ΟΙ 17 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntorapws pane oi syspaseis?

Anastasia esy tha gennhseis apo evdomada,sto leei o gourou :laugh: :laugh: opote aftestis meres etoimase oti teleftaio exeis na etoimaseis!!

Vasoula mou na sou zhsei o paidaros,ante exoume kiolas to prwto zevgari!!!h Alkmhnh ki o Nektarios,kale ti wraio zevgari!!! an kai mas vghke teknatzou h Alkmhnh!!!

Annoula 3100 ftasate e? :blink::blink: ftou ftou ftou! efxomai na gennhseis syntoma :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ???ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΕΣ ΟΛΕΣ!!3 ΩΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΜΕ ΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΦΙΛΕΣ ΣΤΟ ΦΕΙΣ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

ΘΕΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ???ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΕΣ ΟΛΕΣ!!3 ΩΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΜΕ ΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΦΙΛΕΣ ΣΤΟ ΦΕΙΣ??

Pou eisai re Leonida :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

emeis eimaste pantws files :P

ase phgane gia nani mou fainetai!!! na sou pw enan ypnako ton thelo ki egw twra :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΔΥΣΣΚΟΛΙΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ!ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΛΩΤΣΑΕΙ!ΟΛΑΜΟΥ ΦΤΑΙΝΕ..Η ΖΕΣΤΗ ΤΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ ΤΑ ΡΟΧΑΛΗΤΑ..ΑΣΤΑΑ..ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΣΤΙΣ 0300 ΚΑΙ Ο4ΟΟ..ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΩ 0900

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισαμε εμεις!!

Χρυσα μου ευχαριστω!!!παρεμπιπτοντως το ονομα Κων/νος και Κων/να μου αρεσουν πααρα πολυ..οχι το Κωστας ομως.ολοκληρο τ'ονομα.

Κατρινα μου να τον χαιρεσαι προκαταβολικα.. αρνακι??? :lol::lol::lol::lol: 4 κιλα βγηκε το Ελενακι????απαπα!!!αν βγει και μενα τοσο την εκατσα!!εμεις ειμαστε φιλες???αι ντον'τ νοου!

Θεκλα μου εχεις φιλινγκ? :silly: :lol::lol: αντε να δουμε!!!

καναμε καρδιοτοκογραφημα και η μπεμπα μας ειναι πολυ ζωηρουλα μας ειπε η μαια και συσπασεις εχω αν και εγω δεν τις καταλαβαινα αλλα οχι πολλες.λεει ποτε εχετε πητ?λεει ο αντρας μου τη δευτερα και ειπε οτι ως τοτε πιστευει να εχω γεννησει.πιο πολυ λογια παρηγοριας μου φανηκαν.. :blink::( αντε να δουμε...μας λεει μετα:θελετε να κανουμε ψηλαφιση τραχηλου???????και λεω εγω:ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ!!ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙΙ!!!την κοιταω με φοβο και της λεω δεν θελω,ποναει πολυ!!

α!ηταν μια κοπελα μεσα 39+1 που ειχε πονους ανα 5 λεπτα και θα της εκαναν επισκληριδιο γιατι πονουσε πολυ και εκανε και 3 φορες εμετο..γιατι κανουν εμετο ρε κοριτσια???νομιζω πως προτιμω τον πονο απο τον εμετο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα να σου ζήσει ο Νεκτάριος.Υγεία και ευτυχία στην ζωή του και εσύ παντα να τον καμαρώνεις.Χωρίς επισκληρίδιο τόσες ωρες...Μπραβο ασου κοπέλα μου. :woohoo:

Κατερίνα soupitsa δεν παιζει για μενα χωρίς επισκληρίδιο.Είμαι πολύ φοβιτσιάρα.Το έχω κανονίσει από τώρα με τον γιατρό μου.

Αναστασία δεν έχω λόγια...Πως τα κάνεις όλα αυτα?Μήπως η κόρη σου δεν θέλει να βγει γιατί φοβάται μην την βάλεις να κάνει δουλειές? Μήπως να δοκιμάσεις το αντίθετο να μην κάνεις τιποτα να την καλοπιάσεις? :laugh:

Sia μου Σταυρούλα με λένε.Και ναι δεν έχω βρει ακόμα γαμπρό για το κορίτσι μου.Ειμαι ανοιχτη στις προτάσεις

Κατρίνα να χαίρεσαι τον αντρούλη σου αυριο.Ωραία ονόματα και τα 2 υποψήφια,αν και το Αχιλλέας μου αρέσει λίγο πιο πολύ.Και εμείς ψαχνουμε όνομα για τη μικρη αλλα δεν έχουμε καταλήξει πουθενά.

Εβαλα σήμερα πλυντήριο τα ρουχαλάκια της...Τα βλέπω στην απλώστρα και τα χαζεύω...Δεν πάω καλά :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

Αναστασια γεννησες;;;;τελικα η μουσουλμανα εκανε ενα υγιεστατο κοριτσακι!!!

αχ Μπελλα μου τωρα σε σκεφτομουν!! ποιος εχασε την τυχη του για να τη βρω εγω????? :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα δοκιμασα τα παντα..μεχρι που ειπα τελος η περιοδος χαριτος για μενα..θα κανω δουλειες μπας και ερθει..οταν εκανα δουλειες ειχα ολα τα συμπτωματα απο τοτε που μου εκανε ψηλαφιση τπτ δεν εχω !γκρρρρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!

Σήμερα είχα τον αντρούλη μου με πυρετό τελικά,όλη μέρα σπίτι κι εξαφανίστηκα.Είναι καλύτερα όμως τώρα και ευχαριστώ πολύ τα κοριτσάκια που μου έγραψαν περαστικά κλπ μετά το πρωινό μου μήνυμα.. :kiss:

Αναστασία για πες ποιά είναι όλα τα συμπτώματα που είχες αρχικά? Μην μας βρουν στον ύπνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαστε κι εμεις!!!!!

αναστασια με εχεις κανει να χασω μια περιουσια :P:P:P:P

πονταρισα πανω σου για πρωτια και σε βλεπω τελευταια και καταιδρωμενη :P:P:P:P

μπελα μην συγχιζεσαι βρε κοριτσι!!!!!!!

κατρινα συμπεθερουλα μου τι κανεις???? μπηκες για λιγο αλλα ημουν εγω εκτος ρε γμτ....

κοιτα α ξεκουραστεις εκει...

τα ονοματα πολυ ωραια και τα δυο!

τη νυφη θα τη βγαλουμε μυρσινη να ξερεις ;)

εγω δευτερα παω στο ελενα να κανω υπερηχο και να μου πει ο γιατρος νεοτερα... αυτο που ξερω μεχρι τωρα ειναι γυρω στο δεκαπενταυγουστο!! :woohoo:

μου ειπε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να μην βρω δωματιο ;)

ελπιδα περαστικα στον αντρουλη σου αλλα μην τον πολυπλησιαζεις μην σε κολλησει :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαθε φορα που μαινω στο mammy Λεω μηπως γεννησε η Αναστασια αλλα τιποτα ...

Μπελλα μου μην εκνευριζεσαι κοπελα μου οτι κι αν εγινε σκεψου το μωρακι σου ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ!

Βασουλα μου τι υπεροχο ονομα το Μυρσινη μου αρεσει παρα πολυ !

το γιο πως θα τον βγαλετε???

κοριτσια να σας πω και τα λιγα νεα μου!!!

πηρα πυτζαμακια για το μαιευτηριο ..μου αρεσαν παρα πολυ ..δυο πυτζαμακια και ενα νυχτικακι με κουμπακια φυσικα ..μετα πηγαμε για παγωτακι εχω σκασει να τρωω παγωτα ..μ αρεσει που μετα κλαιγομαι,που εβαλα κιλα χα χαχαχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική μου από φλεγμονή σε δόντι ανέβασε πυρετό.Δε νομίζω να κινδυνεύω αλλά καλού κακού δεν πλησιάζω πολύ και το βράδυ θα κοιμηθεί καναπέ.... :(

Μπέλα μου τι έγινε με τη νύφη? Αξίζει να έχεις απανωτές συσπάσεις τώρα??? ΟΧΙ!

Κατρινάκι μας που σε έχουν πάει παιδί μου και δεν έχεις σήμα καμπάνα??? Είναι τέλεια όμως απ΄τη φωτο.Πότε θα κατέβεις Αθήνα να πάμε για κόφι? Εγω από Δευτ εκεί θα είμαι! :kiss:

Βασούλα να σου πώ κι από εδώ να σου ζήσει ο παίδαρος! Κολότυχος να είναι και υγιής!!

Κατερινοσουπίτσα διάβασα την ανακοίνωση του Λητώ.Πιστεύω οτι τελικά κάναμε την καλύτερη επιλογή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...