Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 No15


Recommended Posts

sia 24 έγραψε:

αλήθεια και εγώ το έχω απορία αν τελικά ήταν υγιές το παιδάκι της μουσουλμάνας στο Birth stories....όποια το είδε ας μας πει..

Βασούλα μου στις 18:40 το έχει κάθε μέρα στο μακεδονία..δεν ξέρω αν το βάζει και άλλη ώρα...

το έχω το τηλ του σπιτιού σου, οτι χρειαστώ θα σε πάρω!!ειδοποίησε μας και για το σεμινάριο που λές...αν είμαι εδώ πολύ θα ήθελα να έρθω..και επί της ευκαιρίας θα πιούμε και ένα καφεδάκι πριν γεννήσουμε!!!!

και 19:50 το χει,στις 18:40 ειναι επαναληψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

koritsia kalispera kai gw twra tha mpw ston oxtwo mina kai niwthw etsi.to mono pou me provlimatizei kai me anxwnei einai oti extes ekana genikes eksetasei kai simera pira tis apantiseis.mou vrike i mikroviologos ligo aima sta oura kai tis tisaminaseis mou anevasmenesligo. mipws kserete eseis ti einai;;;exw simera vevaia rantgeuou me gunaikologo alla eimai polu anxwmeni

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Vasteraki μου ενημερωμενο !!!!!!!

Αγγελικη μου νομιζω ειναι καλυτερα να μην ξερουμε τι θα ακολουθησει την ωρα της γεννας ...η αγνοια που λεγαμε.......

θεη μου δεν μπορω να καθησω στο Pc πιανεται η μεση μου ...και σιγουρα βολευεται καλυτερα οταν ξαπλωσω ...αλλα οπως πολυ σωστα γραφεις δεν γινεται να ειμαστε ολο ξαπλωμενες ...υπομονη ...ελπιζω ο υπολοιπος χρονος που μας εμεινε να κυλησει σαν νερακι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπέλλα μου αλήθεια;;;πωπω η χαζή βλε΄πω την επανα΄ληψη..δεν επιράζει από σήμερα θα το βλέπω κανονικά...

Αγγελική μου το είδα αυτό με το βρεφάκι και έφριξα..αν είναι δφυνατόν να βαφτίζουν τόσο μικρό μωράκι με τέτοιο τρόπο..τι να πω μακάρι να αναπαυθεί η ψυχούλα του...

skolpantis καλωσήρθες!!!νομίζω οτι πρέπει να μιλήσεις με το γιατρό σου για αυτά..μπορεί να σημαίνουν χίλια δύο πράγματα...ευτυχώς έχεις σήμερα ραντεβού και θα σου λυθούν οι απορίες σου..

αλήθεια τι μωράκι έχεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

μου ειπαν απο τα mothercare Οτι θα με παρουν τηλ να μου πουν μερα και ωρα ...μολις με παρουν θα σας ειδοποιησω κι εσας ...κανονιζουμε και καφε εκεινη την μερα καπου κοντα γιατι δεν

μπορω να κανω βημα !!!!!!!!!!!!!!

δεν μπορεις να φανταστεις ποσο βαρια αισθανομαι ....

Κορίτσια πείτε και σε μένα.....

Θέλω να έρθω... Και στο σεμινάριο αλλά κυρίως για καφέ ;)

Χθες πήγα στο σεμινάριο του Prenatal. Ήταν λίγο ξαφνικό. Στην αρχή ήθελα να πάω μετά είπα δεν βαριέσαι και κατά τις 17.15 μου την έδωσε και είπα τελικά να πάω. Καλά ήταν. Τα περισσότερα τα είχα ξανακούσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω να ξαπλωσω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

το επιβαλει ο μηνας μου !!!!!!!!!!!!

Θεη μου ελπιζω να τα ξαναπουμε ,ειχαμε καιρο να μιλησουμε ..

να δωσεις φιλια στον μπεμπη σου ...

Μπελλα μου καλο μεσημερι ...

Αγγελκουλα μου φιλια πολλα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε πολυλογουδες...ποτε προλαβατε και φτασατε το 42??

εγω εβαλα 3 πλυντηρια ως τωρα και περιμενω..φαγαμε κιολας.μιαμ μιαμ!

Κατερινοσουπιτσα μου εσυ εχεις ηδη συσπασεις..δεν χρειαζεται να κανεις τπτ για να βοηθηθεις!!!ααα δεν πιανω μακεδονια..εχω τα παντα εκτος απο αυτο..τι φολα!αυτο για τον ομφαλιο λωρο ισχυει.καλυτερα να το αφησουμε για μερικα δευτερολεπτα πριν το κοψουμε.οσο για το περινεο..υπαρχει περιπτωση αν δεν σε κοψουν να σχιστει η κλειτοριδα.εχει συμβει σε μια κοπελα.ιχχχχχχχχχ

Αννουλα μου :kiss: πολυ με βολευει αυτη η θεωρια!! :lol::lol: υο ζουζουνακι μου της αρεσει στην κοιλιτσα και γω η κακουργα θελω να τη γεννησω..ακαρδη μανα!!! :blush::blink: μωλακι μου....συνωμη...... :lol::lol: οτι βοηθεια εχεις καλη ειναι..εγω ποτε δεν ειχα απο κανεναν..θα μου πεις εκει που μενεις τι περιμενεις? :lol::lol::lol: σωστα!δεν πειραζει..ας ειμαστε καλα και τα καταφερνουμε μια χαρα μονοι μας!παντως οταν παμε ελλαδα τπτ δεν κανουμε,δεν μας αφηνουν!!! :P δεν πρεπει να κοψουμε το ομφαλιο λωρο αμεσως γιατι υπαρχει αιμα το οποιο μεταφερει τα βλαστοκυταρα στο μωρο και επισης αν το παιδι εχει καποια εγκεφαλικη αιμορραγια το προστατευει.

Βασουλα μου ξερει οτι την περιμενει ενας γαμπλουλης εξω αλλα δεν πτοειται... σου λεει και να βγω ποτε θα τον δω??αφου ειμαστε μακρια..ξερει οτι τα χριστουγεννα θα ερθουμε ελλαδα και εχει εφησυχαστει.θα κανονισουμε συναντηση τοτε ε??

Βασιλικη πολυ γελασα με αυτο που ειπες..θα βρεις βρε μην ανησυχεις!!!τοσα παλικαρακια περιμενουν στην ουρα!!! :lol::lol:

Θεη μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ..οσο για την καραμελιτσα..ιχνος προθυμιας... :blink: καλα ε...με τα προξενια πεφτει πολυ γελιο!!!!

skolpantis καλωσηρθες και με το καλο το νινι σου!!!καλυτερα να συζητησεις με τον γιατρο σου..καποια μικρη λοιμωξη πρεπει να εχεις.θα παρεις την καταλληλη θεραπεια και ολα οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μπηκα κ πιο πριν κ εγραφα κειμενο ολοκληρο αλλα με πεταξε κ τα πηρα...μετα βαριομουνα να γραψω... :blush::blush::blush::blush:

εχτες περασα τελεια αν εξαιρεσουμε τις συσπασεις που με πιασανε κ με ψιλοποναγανε κ οτι δεν βολευομουνα στα καθισματα του θεατρου με τιποτα...

Βασουλα να σου ζησει ο παιδαρος κ απο εδω...φιλακια πολλα σε εσενα κ στον παιδαρο σου...

Μαρακι μου βοηθα κ εσυ μπας κ καταφερουμε να την διωξουμε την Αναστασια γιατι εκτος απο την καραμελιτσα που εχει βολευτευτει στην κοιλιτσα τις μαμας εχει βολευτει κ η μαμα στο μαμμυ...

Αναστασια τι θα γινει τελικα εφιαλτης στο δρομο με τις γεννες εχεις γινει εσυ... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ξυπναω κ τρεχω στο λαπιτοπ να δω αν γεννησες....μεχρι κ ο αντρας μου με ρωταει η Αναστασια γεννησε τελικα :blink::blink::blink::blink: ?????μηπως να κανεις το αντιθετο να μην κανεις δουλειες να μην περπατας μονο να καθεσαι εγω παντος απο την μερα που μου ειπε ο γιατρος να μην κανω τιποτα πιο πολλες συσπασεις εχω παρα οταν εκανα.... :blink::blink::blink::blink:

οσο γιατ το αντρακι μου εχει τρελαθει τελειως το τι κλωτσιες εχω φαει με χερια κ ποδια τεντωνεται συνεχεια ολη μερα...με ποναει πολλες φορες κ αλλες γαργαλιεμαι... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ο αντρας μου τα εχει παιξει γιατι οταν με ποναει αρκετα κ κανω αααχχχ πεταγεται κ μου λεει τι επαθες εισαι καλα??? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: νομιζει οτι γενναω..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή ξεκούραση Βασούλα μου!!σίγουρα θα τα ξαναπούμε..θα είμαι Θεσσαλονίκη μπέχρι τα μέσα της άλλης εβδομάδας όπότε θα μπαίνω καθημερινά!!!

Αναστασία μου και εγώ έβαλα 2 πληντύρια από το πρωί, και να φαναστείς στεγνώσανε και τα σιδέρωσα κιόλας!!ευτυχώς έχει ζέστη και αεράκι!!τώρα πάω για το τρίτο...όταν γυρνάω από το εξοχικό, επειδή εκεί δεν έχουμε πλυντήριο, φέρνω μαζί μου του κόσμου τα άπλυτα!!!

όσο για το γιο μου με βλέπω να συμπεθεριάζω με καμία από άλλο γκρούπ του μάμμυ...εδώ στερέψανε οι νύφες!!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

βρε πολυλογουδες...ποτε προλαβατε και φτασατε το 42??

εγω εβαλα 3 πλυντηρια ως τωρα και περιμενω..φαγαμε κιολας.μιαμ μιαμ!

Κατερινοσουπιτσα μου εσυ εχεις ηδη συσπασεις..δεν χρειαζεται να κανεις τπτ για να βοηθηθεις!!!ααα δεν πιανω μακεδονια..εχω τα παντα εκτος απο αυτο..τι φολα!αυτο για τον ομφαλιο λωρο ισχυει.καλυτερα να το αφησουμε για μερικα δευτερολεπτα πριν το κοψουμε.οσο για το περινεο..υπαρχει περιπτωση αν δεν σε κοψουν να σχιστει η κλειτοριδα.εχει συμβει σε μια κοπελα.ιχχχχχχχχχ

Αννουλα μου :kiss: πολυ με βολευει αυτη η θεωρια!! :lol::lol: υο ζουζουνακι μου της αρεσει στην κοιλιτσα και γω η κακουργα θελω να τη γεννησω..ακαρδη μανα!!! :blush::blink: μωλακι μου....συνωμη...... :lol::lol: οτι βοηθεια εχεις καλη ειναι..εγω ποτε δεν ειχα απο κανεναν..θα μου πεις εκει που μενεις τι περιμενεις? :lol::lol::lol: σωστα!δεν πειραζει..ας ειμαστε καλα και τα καταφερνουμε μια χαρα μονοι μας!παντως οταν παμε ελλαδα τπτ δεν κανουμε,δεν μας αφηνουν!!! :P δεν πρεπει να κοψουμε το ομφαλιο λωρο αμεσως γιατι υπαρχει αιμα το οποιο μεταφερει τα βλαστοκυταρα στο μωρο και επισης αν το παιδι εχει καποια εγκεφαλικη αιμορραγια το προστατευει.

Βασουλα μου ξερει οτι την περιμενει ενας γαμπλουλης εξω αλλα δεν πτοειται... σου λεει και να βγω ποτε θα τον δω??αφου ειμαστε μακρια..ξερει οτι τα χριστουγεννα θα ερθουμε ελλαδα και εχει εφησυχαστει.θα κανονισουμε συναντηση τοτε ε??

Βασιλικη πολυ γελασα με αυτο που ειπες..θα βρεις βρε μην ανησυχεις!!!τοσα παλικαρακια περιμενουν στην ουρα!!! :lol::lol:

Θεη μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ..οσο για την καραμελιτσα..ιχνος προθυμιας... :blink: καλα ε...με τα προξενια πεφτει πολυ γελιο!!!!

skolpantis καλωσηρθες και με το καλο το νινι σου!!!καλυτερα να συζητησεις με τον γιατρο σου..καποια μικρη λοιμωξη πρεπει να εχεις.θα παρεις την καταλληλη θεραπεια και ολα οκ!

Αναστασία μου εγώ πάντως έχω την Θεωρία μου για την καραμελίτσα σου...

Βλέπει όλες τις δουλιές που κάνεις και λέει η Καημένη " Πωπω τι με περιμένει όταν βγω :P:P:P ". Καλύτερα στην κοιλίτσα της Μαμάς μου.

Για αυτό ξεκουράσου λίγο ώστε να δει το μωράκι σου την γλύκα της ξεκούρασης και έξω από την κοιλίτσα..... :woohoo: :woohoo:

Λες να είναι και ψυχολογικό. Εννοώ πχ πως λένε η γιατροί σε κοπέλες που δεν μπορούν να μείνουν έγκυες ενώ είναι υγιέστατες "Χαλάρωσε και μην το σκέφτεσαι". Μήπως και εσύ να το βγάλεις για 5 ώρες από το μυαλουδάκι σου??? Ξέρω μωρέ δύσκολο είναι αλλά δοκίμασε το. You never know ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλό μπανάκι Αγγελικούλα!!!

τώρα πια δεν σε ζηλεύω, έχω χορτάσει και εγώ μπάνια!!!!!

Ντόρα μου και εγώ το κάνω αυτό και με μαλώνει ο άντρας μου γιατί αγχώνεται και αυτός..αλλά τι να κάνω, αφού μου χώνει μερικές πολύ δυνατές από εκεί που δεν το περιμένω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια!Επέστρεψα και είμαι ζωντανή μετά το ραντεβού με τον οδοντίατρο :P Είμαι άξια συγχαρητηρίων αφού έκανα σφράγισμα χωρίς ένεση.Ποια;Εγώ,η μεγαλύτερη φοβιτσιάρα του οδοντίατρου!

Λαμπρινούλα,σε καταλαβαίνω απόλυτα με το σάκχαρο.Είχα στην πρώτη μου κορούλα και αυτή η στέρηση με είχει τρελάνει.Σκέψου ότι το κάνεις για το καλό του μωρού σου,επίσης θα έπαιρνες πολλά περισσότερα κιλά αν δεν έκανες διατροφή και τρίτον με το που γεννήσεις θα μπορείς να φας ό,τι τραβάει η όρεξή σου. :)

Θέκλα,ανοίγει η λεκάνη σου.Κατεβαίνουν σιγά σιγά τα ζουζουνάκια μας και μας πιέζουν.

Γιούλη μου,κι εγώ για λόγους αισθητικής και μόνο σκεφτόμουν ολόσωμο.Τελικά δεν πήρα μαγιώ μωρέ.Δεν άξιζε να δώσω 35 ευρώ για να το παρω για 5 ημέρες και αν θα έκανα.

Βασούλα,να σου ζήσει ο άντρακλας!Να τον δεις όπως επιθυμείς!Επίσης θέλω να σου πω ότι είσαι πολύ γενναία,που γέννησες χωρίς επισκληρίδιο.Μωρέ μπράβο!

Jennybill,και παιδί και μετακόμιση;Χαρά στο κουράγιο σου.

Soupitsa,θα δω κι εγώ το birth stories σήμερα.Χωρίς επισκληρίδιο κι αυτή;Με τίποτα.Στη μεγάλη μου κορούλα είχα κάνει και το καταευχαριστήθηκα.Δεν άντεχα με τίποτα από κάποιο σημείο και μετά.

Αγγελικούλα,καλύτερα να σε κόψει λίγο ο γιατρός και να μην έχεις παρατράγουδα,παρά να το αφήσεις να γίνει μόνο του.Δεν ξέρεις που θα φτάσει.Κι εγώ αυτό φοβόμουνα και σκεφτόμουνα πριν γεννήσω,όμως εκτός το ότι δεν καταλαβαίνεις τίποτα εκείνη την ώρα,μετά δεν πονάς ούτε όταν πας για πιπί όύτε τίποτα.Άντε ίσως λίγη φαγούρα μετά για κάποιες μέρες επειδή θρέφουν τα ράμματα.Μη φοβάσαι καθόλου και συζήτησέ το με το γιατρό σου να δεις τι θα σου πει.

Αναστασία μου,ευτυχώς όλα καλά στο γιατρό.

Κορίτσια,πήγα στα prenatal τα οποία έχουν πολύ καλές τιμές στα ρουχα και εγκυμοσύνης και βρεφικά.Επίσης,έχουν σεμινάριο στο κατάστημα του Περιστερίου την Τρίτη 3/8,δωρεαν.

Αυτά κούκλες πάω να ξεκουραστώ.Τα λέμε το απόγευμα.Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο Κατερίνα!!!έφγε και ο οδοντίατρος από τη μέση!!!

πάω και εγώ να την πέσω λίγο στον καναπέ γιατί ο μπεμπούλης διαμαρτύρεται από την τόση ώρα που κάθομαι και με κλωτσάει συνέχεια...θα τα πούμε αργότερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντορακι εχω πεθανει στα γελια :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ευχαριστω για το χιουμορ!!!καλα που εχω και σας και με κανετε να γελαω αλλιως θα ειχα φρικαρει εντελως!!!οταν καθομαι δεν εχω κανενα πονο.τπτ.ουτε συσπαση.εμενα η μπεμπα εχει ηρεμησει πολυ αυτες τις μερες και με ανησυχει πολυ!!!περασες ωραια εχθες ε?μπραβο βρε Ντορακι.

Θεη μου προκομενο κοριτσακι μπραβο!!εγω μολις εβαλα και το 3ο στεγνωτηριο και περιμενω να στεγνωσει..πωπω..ελιωσα στο στεγνωτηριο..και εδω εχει εναν τρελο αερα..να δω πως θα παω για περπατημα σημερα.αν συνεχισει ετσι θα κανω στεπ.

Αγγελικη μου καλο μπανακι!με προσοχη!

Γιουλι μου την ειχα υιοθετησει και εγω ενα φεγγαρι αυτη τη θεωρια και ειχα τα ιδια αποτελεσματα..κατι αλλο ετοιμαζει το μικρακι μου!χαχαχα!σε αυτο που λες εχεις δικιο!πρεπει να το βγαλω εντελως απο το μυαλο μου..να χαλαρωσω..

Κατερινακι(φουφου) εισαι ηρωας!δεν εχω κατι αλλο να δηλωσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μιλησε ο αντρας μου με τον εναν απο τους 3 γυναικολογους που με παρακολουθουν(δεν εχω τπτ απλα οταν παιρνει αδεια καποιος απο τους γυναικολογους με αναλαμβανε αλλος εξισου καλος) και του ειπε οτι εχει ηρεμησει πολυ η μπεμπα,οτι μετα την ψηλαφιση του τραχηλου εξαφανιστηκαν οι πονοι μου και μας ειπε οτι μπορουμε να κανουμε ενα καρδιοτοκογραφημα για να ηρεμησουμε σημερα ή αυριο αλλα να ξερουμε οτι το μωρακι συνηθιζεται να κοιμαται και να ξεκουραζεται λιγο πριν τον τοκετο.το οτι ειδα αιμα μετα την ψηλαφιση σημαινει πως ανοιγει ο τραχηλος.πλησιαζει λεει η ωρα..ποσο καιρο το ακουω αυτο????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

κοριτσια μιλησε ο αντρας μου με τον εναν απο τους 3 γυναικολογους που με παρακολουθουν(δεν εχω τπτ απλα οταν παιρνει αδεια καποιος απο τους γυναικολογους με αναλαμβανε αλλος εξισου καλος) και του ειπε οτι εχει ηρεμησει πολυ η μπεμπα,οτι μετα την ψηλαφιση του τραχηλου εξαφανιστηκαν οι πονοι μου και μας ειπε οτι μπορουμε να κανουμε ενα καρδιοτοκογραφημα για να ηρεμησουμε σημερα ή αυριο αλλα να ξερουμε οτι το μωρακι συνηθιζεται να κοιμαται και να ξεκουραζεται λιγο πριν τον τοκετο.το οτι ειδα αιμα μετα την ψηλαφιση σημαινει πως ανοιγει ο τραχηλος.πλησιαζει λεει η ωρα..ποσο καιρο το ακουω αυτο????????????

Για να το λέει ο γιατρός, έτσι θα είναι... σίγουρα πλησιάζει η ώρα, απλά η κάθε μέρα σου φαίνεται βασανιστική...

Οι γιατροί σου είναι Έλληνες ή Σουηδοί? Αν και φαντάζομαι ότι θα έχεις μάθει και εσύ Σουηδικά... Αλήθεια, πόσο καιρό είστε εκεί??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia ti kanete?simera piga sto tzaneio teleytaio rantevou me ton diavitologo kai tin diatrofologo mou...den mou afxisan tis monades ivsoulinis giati twra fovountai gia ypoglikemies kai i diatrofologos mou eipe na prosexw ki allo sto vradino mou...eleos lew diladi exw parei mono 5 kila kai oloi oi upoloipoi giatroi einai eyxaristimenoi ektos apo ayti telos panton tin grafw kanonika varethika!

Ntoraakitin proigoumeni vdomada piga ki egw seferli ase ta kathismata xalia kathomastan kai panv panv ta eida ola mexri na anevw ola ta skalia!ase pou piastike o popos mou mexri tis 12 pou ekane kai dialima...alla polu gelio!

swstos o swzwn?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΔΕΣ ΤΟΥ ΤΑΥΓΕΤΟΥ!

ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΕΙ(ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ...ΝΟΜΙΖΩ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΝΤΙ 13 ΑΥΓ,ΣΤΙΣ 22 ΑΥΓ!!!)ΝΑΙ ΝΑΙ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ!!)

ΧΡΥΣΑ..ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΝΟΜΙΣΑ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΚΑΠΟΥ ΟΤΙ ΓΕΝΝΟΥΣΕΣ ΧΤΕΣ????? :laugh: :laugh: :laugh: ΣΕ ΕΒΑΛΑ ΜΕΣΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΟΥ??ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΣΟΥ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ 6ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ΟΠΩς ΚΑΙ ΟΙ ΓΙ<ΤΡΟΙ.ΧΕΣΤΗΝ ΑΥΤΗΝ!ΩΩΩΩΧ..

ΒΑΣΟΥΛΑ..ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ!!!!!!ΕΙΔΑΤΕ?ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΝΥΦΗ..ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ ΝΑΤΟΣ!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΨΙΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΙΣΑΡΙΚΗ..ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΙ ΞΕΡΩ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Η ΤΟΜΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!ΣΙΓΑ ΜΗ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑΣΧΙΣΤΕΙΣ ΑΝΩΜΑΛΑ!!! :blink::blink::blink::blink: :blink

ΤΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ..ΠΛΑΚΑ ΕΧΟΥΝ!!!ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ..ΤΕΛΙΚΑ??ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ? ;););););)

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΩ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΑΘΑΡΟ ΑΕΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ!

LEONIDAS or ACHILLES??? ;);) AN MELAXRINO ..LEONIDAS..AN BLOND...ACHILLES!!!OTI ΘΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ.."ΤΗΙS IS SPARTA.."ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΠΟΤΕ χεχεχε :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου. Επιστρέψαμε. Καταρχήν και πριν από όλα συγχαρητήρια στη Βασούλα!!!!! Ηρωίδα με πολλά Η. 13ώρες και χωρίς τπτ; ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑΡΑ. Να είναι γερός και καλότυχος :):):):) Σε περιμένουμε μαζί με τον μικρούλη σου σύντομα κοντά μας :)

Αγγελική μου, μην αγχώνεσαι βρε πουλάκι μου. Δεν έχω ακούσει ποτέ γυναίκα να εκφράζει την οδύνη της για την τομή. Αλλού εστιάζουν όλες :ohmy:

Θέη, εδώ η νύφη η καλή, η νταρντάνα. 3100 φτάσαμε κοριτσάκια μου, και αν δεν βγει γρήγορα και πάρει όλο το μήνα, δε με βλέπω καθόλου καλά :blink:

Τα Frezyderm πήρα κι εγώ συν μία κρέμα για το άλλαγμα της Weleda. Οι τιμές είναι πάνω κάτω οι ίδιες.

Αναστασία μου, άντε να γεννήσεις αγάπη μου γιατί στο τέλος θα πάθεις καμία υπερκόπωση από τις δουλειές και την άσκηση.

Από Ρόζη και Χρύσα κανένα νέο;

Κορίτσια στο σεμινάριο της Mothercare στη Θεσ/νίκη να πάτε οπωσδήποτε! Η συγκεκριμένη μαία είναι όλα τα λεφτά. Και να ξέρετε γίνονται συνήθως Τετάρτες 6-7. Γιούλη μου αν ήξερα ότι ήσουν στο σεμινάριο της Prennatale θα ερχόμουν και εγώ. Με πήραν τηλ αλλά βαρέθηκα.

Τα νέα μας, πέρα από το βάρος που σας ανέφερα είναι τα ίδια. Όλα βαίνουν ομαλώς και είμαστε εν αναμονή. Αν δεν μας καλέσει η φύση θα ξανξαπέμε τέλος της άλλης βδομάδας.

Για τις τρεσαμινάνσεις που διάβασα κάτι από την καινούρια κοπέλα (συγνώμη δε θυμάμαι όνομα) μάλλον δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Αυτά ανεβαίνουν συνήθως στην εγγυμοσύνη γι αυτό και χοληστερίνη και τρεσαμινάνσεις δεν ζητούνται από τους γιατρούς. Εσύ γιατί έκανες; Υπάρχει κάποιο θέμα με το συκώτι σου; συγνώμη αν γίνομαι αδιακριτη. Οι τιμές αυτές πάντως ανεβαίνουν από αλκοόλ και φάρμακα.

Αυτά προς το παρόν και ζητώ συγνώμη για το κατεβατό :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

ΧΡΥΣΑ..ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΝΟΜΙΣΑ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΚΑΠΟΥ ΟΤΙ ΓΕΝΝΟΥΣΕΣ ΧΤΕΣ?????

Κατρίνα μου, άλλη Χρύσα γεννούσε χτες. Η madre.

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΩ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΑΘΑΡΟ ΑΕΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ!

LEONIDAS or ACHILLES??? ;);) AN MELAXRINO ..LEONIDAS..AN BLOND...ACHILLES!!!OTI ΘΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ.."ΤΗΙS IS SPARTA.."ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΠΟΤΕ χεχεχε :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

OTI ΘΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ.."ΤΗΙS IS SPARTA.."ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΠΟΤΕ χεχεχε :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...