Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ????


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 863
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να κρατατε τα παιδια σας μονο!!!

Μαριλου ωρα δε με νοιζει οποτε σας βολευει..φανατζομαι πρωι;;; εμεις απο τις 8 ειμαστε στο ποδι!αντε βαλε 10 μεχρι να ξεκουνησει και ο Μακης! :lol:

Κατσε να σου γραψω τηλ σε πμ για τη διευθυνση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κ απο εμενα !

παιδια εγω δεν θα τα καταφερω για αυριο ..θα τα πουμε στο επομενο καφεδακι , καλα να περασετε !

Δυστηχως το σκ ο Νικος θα εχει μερικα τρεχαματα περα δωθε κ ειναι λιγο δυσκολο να αφησω καπου τα πιτσιρικια η τουλαχιστον τις μεγαλες ..Η μικρη εχει αλλεργια οκ αλλα δεν ειναι κατι που κολλιεται ουτως η αλλως ..οι μεγαλες ομως δεν μπορω να ξερω αν κουβαλανε κατι απο τον παιδικο ..Οποτε σας φιλω κ σας ευχομαι να περασετε υπεροχα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μου πήρα το πμ...ευχαριστώ! Νομίζω πως ξερω που είναι αλλά θα το επιβεβαιώσουμε πριν ξεκινήσω.

Οπότε λέτε κατά τις 10-10:30;

Ελα ρε Ευαααα.... προσπάθησε!!!

Νικη θα έρθεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

10.30 εκει..οχι 12 ομως...

ελα ρε ευα;;

με τη μικρη τουλαχισοτν;;

για τα μεγαλαλ δε σου λεω γιατι θα εχουμε και μικρουλα..

της τονιας..

νικη παλι περιμενεις μην στο κινητο;;ελεος καλε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Σωσώ..... συνήθως μπαίνω ίντερνετ από την δουλειά και αυτές τις μέρες πνίγομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας ζηλεύω..εγώ αύριο δουλεύω 08.30-14:00..αλλά και να μην δούλευα δεν θα έφερνα την μικρή γιατί την Τρίτη είχε πυρετό, τώρα είναι οκ, αλλά δεν το ρισκάρω για τα παιδάκια σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ εγώ μένω Γιόφυρο, κάτω από τα ΤΕΙ.

Χρειάζομαι κοπέλα περίπου 3 φορές την εβδομάδα και ωράριο 12 με 5 το μεσημέρι.

Κοίτα, οι μέρες και το ωράριο δεν θα είναι στάνταρ. Μίλα μαζί της και εάν θέλει να ρωτήσει κάτι πες της να με πάρει. Ευχαριστώ πολύ!!!! Εσύ είσαι ευχαριστημένη, ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

h blakeia ειναι ρε νικη οτι η κοπελα δεν εχει μεταφορικο μεσο..αυτη ειναι η βλακεια..ναι ρε..οικογενειακως τισ εμπιστευομαι και τισ 3 αδερφες..αλλα καμια δεν εχει αυτοκ..ουτε η δικια μου..

απλα μενει κοντα μου..

κανενα 10λετπο με τα ποδια..

θα την ρωτησω ομως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περναμε καλα ρε νικη γι αυτο δε σηκωνουμε τη.λ.πες το προγραμμα σου να κανονισουμε την αλλη βδομαδα..να δω και το δικο μου και μιλαμε..περασαμε ωραιαι..καναμε το σπιτι..πουτ...

αλλα δε πειραζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε Νικούλα;;; Ζηλεύουμε;;;;;;

Αντε την επόμενη θα βρεθούμε απόγευμα για χάρη σου!!!!

Αν θελετε πάμε τίποτα κούνιες.... να έρθει και ο Γιώργος....... εεεεεεεε;;;; Καλές μου φιλενάδες;;;;;;

Και μετά θα πιάσουμε με την σειρά το σπίτι της Νίκης, το δικό μου και της Ευας.... χαχα προσκαλώ εγώ και για τις υπόλοιπες! :lol::lol::lol::lol:

Πάντως Τόνια μου περάσαμε πολύ ωραία και το σπίτι σου είναι ΤΕΛΕΙΟ! Σορυ για την αναστάτωση αλλά λογικά το περίμενες κάτι τέτοιο ε; Α! Κανόνησε ρε συ αν μπορείς αυτό που μου είπες να μου παραγγείλεις από το ιντερνετ... :YMHUG:

Βέβαια περιττό να πω πως με το που μπήκε ο μικρός στο αμάξι κοιμήθηκε κατευθείαν και οταν τον κατέβασα δεν ξύπνησε παρά μόνο μετά από 1,5 ωρα! Πέρασε πολύ καλα!!!!! 8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια χρησιμοποιει καμια λιμπερο;; ειναι ευκολο να μου δωσετε τον κωδικο απο μεσα στη συσκευασια;;τον θελει 1 κοπελα..δε ξερω γιατι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαίρη την κούνια την θέλεις για τον Γιώργο;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Όπου θέλετε πάμε, δεν έχω πρόβλημα! Μόνο να γίνει καλά η μικρή.. :( δεν θυμάμαι αν σας το έχω αναφέρει, εδώ και 2 μέρες έχει ξερόβηχα..λέτε να είναι κανένα αλλεργικό κουλό; νομίζω πάει να ξεπεταχτεί και δόντι αλλά νομίζω είναι άσχετο,ε;

Ρε Σωσώ τι εννοούσες εσύ όταν έλεγες ότι πήγατε σε γιατρό για την Μαρθούλα και μάλλον θα κάνετε σωληνάκια; εγώ παίρνω πάνες lidl..

Τόνια μπουρδέλο το σπίτι; τίποτα σεν καθάρισαν οι μουλάρες; να ξέρω τί με περιμένει!! :mrgreen:

Την ερχόμενη εβδομάδα μπορώ μόνο Τετάρτη απόγευμα! Είναι το κωλοπρόγραμμα της μάνας μου που κάνει συνέχεια πρωινά και την πίνω εγώ στα απογευματινά! :evil: γι αυτό θέλω να βρω κοπέλα.....δεν την παλεύω άλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τε αοπογ..δε ξερω τι δουλευω;;θα δω αυριο..δε θυμαμαι το προγραμμα μου..αλλα μαλλον ρεπο..μπορειτε οι υπολοιπες αν ειναι καλα η νικη;;;

τονια δε σες ρωταω..μεσα εισαι..

για την μαριλου δεν ειμαι σιγουρη..αφου ειναι με το ημερολογιο στο χερι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μωρε να παρουμε και το Γιωργακη στις κουνιες...γιατι παρακαλω;;στο πηγαδι κατιυρησε αυτο;;;;;!!!!! :lol::lol::lol::lol: Μαριλου φερτον να προσεχει τα μικρα να τα λεμε εμεις με την ησυχια μας!!!! :lol::lol:

Νικη ασε ετσι φυγανε οι μουλαρες!!!!ουτε ενα σκουπισμα,ενα σφουγγαρισμα,ενα ξεσκονισμε βρε αδερφε!!! και ξερεις πως τις περιποιηθηκα;;; :whistle::whistle: τι ειχα ετοιμασει;;;;;:whistle::whistle: μιση ωρα χτυπουσα το φραπε να γινει καλος!!!! :lol::lol::lol:

Ας ερχεστε εσεις οποτε γουσταρετε κι ας γινεται μπουρδελο!!!! ;)

Νικουλα περαστικα στη μικρη σου...ελπιζω να μην ειναι τιποτα!

Τετ.απογ.ειμαι μεσα και αν η μανα μου εχει υπηρεσια(την ανιψια) το πολυ πολυ να παρω και τη μπεμπα μαζι! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμενα

χαιρομαι που περασατε ωραια κριμα που δεν τα καταφερα κ γω ομως γιατι τελικα η Νικη μου ανεβασε πυρετο απο το πουθενα ..ειχα δικιο τελικα γιατι ενω με μηδεν συμπτωματα μας ξεφουρνιστηκε ενα απογευμα υπεροχο κ μια νυχτα το ιδιο υπεροχη ..δεν κλεισαμε ματι κ ο πυρετος δεν επεφτε κατω απο 38,5..Σουπερ !!

Καλε μαριλου τι εγινε με το θεμα μπεμπε ? Ποτε ειπαμε δεν περιμενεις ?

Νικη καλυτερα το μικρο σου ?

Οι υπολοιπες τι κανετε ? πειτε κανενα νεο ειμαι τελειως μπουχτισμενη απο χτες ..τωρα βεβαια η θυγατερα μου ειναι καλυτερα μαλιστα χοροπηδαει πανω στο τραπεζακι του σαλονιου ..οποτε σαφως καλυτερα ειναι ..τι να πω ..

παω να τις μαζεψω κ θα τα πουμε μετα ..φιλια σ'ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι τη περασε η ανιψια μου κι ευτυχως τη γλιτωσαμε εμεις! #:-s

Ευα εσυ και ο Βεγγος πουλακι μου! :? Περαστικα στη Νικουλα σου κι ελπιζω να μη κολησουν και οι αλλες 2! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...