Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ????


Recommended Posts

Ζηλεύω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κι εγώ γουστάρω καφεδάκι σε σπίτι! Νιώθω πιο άνετα με την μικρή..κρίμα που το έχασα..

εκτός του ότι δούλευα, είχα και εξωτερικές δουλειές και έγινα παπί!!!!!!!

Αφήστε που όλη την εβδομάδα είχα τα βράδια και από κάποια υποχρέωση! Μέχρι και σήμερα γάμο είχα (ευτυχώς μόνο εκκλησία). Με έχει πρήξει η μικρή..την μία περπατάει και την άλλη μπουσουλάει! Ούτε η ίδια δεν ξέρει τί θέλει!

Μαίρη σ'ευχαριστώ για τις ευχές σου!!!!!

Σωσώ κι εγώ σκέφτομαι για Βασίλη άλλά δεν ξέρω αν προλάβω. Δουλεύω απόγευμα τότε και συνήθως σχολάω 9-10. Ξενέρα να χάσω την αρχή. Για Βασίλη πεθαίνω, για Deep δεν τρελαίνομαι. Εισιτήριο 43 κερκύρα, 38 γήπεδο..ακριβούτσικα! Με πιο καράβι προσπάθησες να σαλπάρεις για Σαντορίνη; Την Πέμπτη το βράδυ πήγα στο Speedrunner και μ'αρεσε πολύ (είχαν καλέσει όλα τα γραφεία). Έχεις γνωστούς στην Σαντορίνη ;΄πήγες σε ομοιοπαθητικό τελικά;

Γιούλη καλά ανεμαζόματα!!! Πέτα ότι μπορείς!!!!

Τόνια υπομονή! Κάποια στιγμή θα κοπεί από μόνο του το γάλα αν δεν βάζεις την μικρή..το έπαθα εγώ..

Εύα τί κάνει η κόρη σου; συνήλθε; όσο για το πώς αντέχεις αναρωτιέμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 863
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νίκη που χάθηκες??? όλα καλά? άντε να τελεώνεις με τς υποχρεώσεις να βρεθούμε όλες μαζί.

Καλέ να σας μιλήσω εγώ για την πεθερά μου θα με διαγράψει η Λένα απο το μαμμυ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xxaxax..καλε μονο η δικη μου πεθαρα ειναι καλη;;μηπως επειδη ειναι μακρα;;

πλακα κανω..1 χαρα ειναι..

δε ρωταει δε μιλαει καθολου..

σαντορινη ειναι η αδερφη μου...η μεγαλη..οχι η θουλη..

ομοιοπαητικο θα παμε μετα ..απο τη τετ που εχουμε παιδιατρο...

να δουμε αν θα παρουμε αντιβιωση για την ωτιδα..μυξες φτου φτου φευγουν σχεδον ολες..για την επεομενη συναντηση θα περιμενετε το δικο μου προγρ που ειναι λαλανταλον..

ευα πβως παει η μικρη με τισ μυξες;;

νικη ποσε σε βολευι αυτη τη βδομαδα;;

γραψε ποτε σε βολευει να το κανονισουμε..

μαθαινω γι την συναυλια..περιεμνετε..θεσ νκη δεν εχουν παιξει ακομα..

αλλα θα μαθω..που θα παει.μου ειπαν μονο οτι ο γκιλαν ειναι πεσμεναος..αλλα ειναι και γρια.τι περιμενεις;;

σακουλ θα πας ουτως οι αλλως εσυ;;

εγω μαλλον ψηνομαι...εκτοε και αν μου κανετε γενεθλια...

τι λετε;;

παρασκ απογ ολοι σπιτι για τλο γλεντι;;

εγω αν παω συναυλια εχω να πληρωσω και ντναντα..

τι ωρα ειναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω μουρμούραααααα!

Καλέ τι είστε εσεις;;;;;;; Χειρότερες από μένα!!!!!! :lol::lol::lol:

Όλες θα φάτε... μια μια!!!!

Πλάκα πλάκα πέρασα πολύ ωραία όπως και ο Χριστόφορος ήταν μια χαρά εκεί!!!! Ούτε γκρίνια ουτε κλάματα!

Σακουλίνα μου πολύ καλός ο Αγγελάκης αλλα ρε γαμώτο είχα πάει 1 φορά και εκανε 200ωρες για να με δει... είχα ραντεβού στις 7 αν θυμάμαι καλά και με είδε στις 10:30 το βράδυ! Είχαν παίξει τα διαολια μου.... ήταν βέβαια πολύ ήρεμος, πολύ γλυκός και ένιωθες μια σιγουριά, αλλά δεν έχω την υπομονή να περιμένω 587.000 ώρες για το κάθε ραντεβού μου και ετσι δεν ξαναπήγα. Τι γιατρός είναι ο σύζυγος και την έβγαλες τσάμπα;;;;;

Νικη μου εντε βρε κορίτσι μου να σε δούμε και εσενα!!!!! Μέχρι τότε η κουκλίτσα σου δεν θα περπατάει απλά.... για παντρειά θα είναι!

Όσο γαι την συναυλία έχει φαγωθεί ο Γιώργος να πάει (και θέλει και το παιδί μαζί του ο τρελάρας μου :D ) αλλά δεν το κόβω.... εκτός οτι είναι ένα 40αρι € η είσοδος εκείνη την μέρα τον χρειάζομαι ;) χαχαχα!!!! [smilie=sign17.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera...καλε πειτςε τι θα κανουμε;;θα παμε συναυλια;;;α ναι ρε μαριλου..το ξεχασα...οτι τον χρειαζεσαι..μηπως να ερθετε απο το σπιτι, να μεθυσουμε και να γινει πιο..ευκολα;;; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω μονο για συναυλιες ειμαι τωρα..για τα πανηγυρια καλυτερα!!!! :lol:

Μαριλου μετα που θα γυρισετε απο τη συναυλια δε γινεται;;;; Οχι μεθυσμενο παντως ρε παιδια....μπορει τα ερμα τα σπερματοζωαρια να γινουν κουδουνι της μεθιας και να χασουν το δρομο!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι λεω παλι η μικρη αγελαδα μεσημεριατικα!!!! :P

Νικη κανονισε...την επομενη φορα που θα κανονισουμε καφεδακι να εισαι παρουσα!!!! οχι οτι θελουμε την αφεντομουτσουναρα σου,τη κουκλιτσα σου θελουμε να δουμε!!!8-}:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια και ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!! Τώρα γυρισαμε πήγαμε στη Ρογδιά για μάσα και παράλληλα για κυνηγητό της Ραφαέλας αλλά χαλάλι της ήταν σχετικά άψογη. :D:x:-p

Σήμερα ρεπάρω και ΔΕΝ μαζεύω τίποτε, μόνο 1 χαλί θα πλυνω αργότερα και αυτό αν ξενερώσω απο τις ρακές. Ωραία η dolce vita αλλά αν έχεις και 2 παιδιά δεν προλαβαίνεις να το φχαριστηθείς =))

Μαριλου καινούριο μωράκι μυρίζομαι???? Καλύτερα μετά τη συναυλια θα σου βγει και πιο ροκαμπιλυ.... :ymhiro:o-+:ymbilly:

Πράγματι στον Αγγελάκι περιμένεις τουλάχιστον 365 ώρες για να σε δει πέραν του προγραμματισμένου ραντεβού αλλά με την ηρεμία του και το χαμόγελό του τα συγχωρείς όλα. Μετά εγώ ήμουν προετοιμασμένη και πήγαινα 1 ώρα μετά το ραντεβού, έτσι πατσίζαμε...

Φιλενάδα λέω να πάμε στη συναυλία και να μας κάνεις ΕΣΥ δώρο τα εισιτήρια εμείς θα σου κάνουμε δώρο την παρουσία μας και πολύ σου είναι %-(:ymdaydream:[smilie=nike.gif]

Τρελή αγεδαλίτσα φαντάζεσαι να έρθεις με το θήλαστρο??? μέχρι και στο Mtv θα σου έχουν αφιέρωμα :pinch:[smilie=tongue9.gif][smilie=tongue9.gif] [smilie=banghead.gif] :clap::clap::clap:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σορρυ ρε ΣΩΣΩ αλλα κ γω εχω την ιδια απορια .. :geek: ..αντε Ταυρινα κ συ ..εγω τα ειχα πριν λιγες μερες ..κλαψ τα πατησα τα 34..Για την συναυλια λετε ε? Μακαρι να μπορουσα κ γω να παω ..κλαψ οι μικρες εχουν αφηνιασει ..Μα τι καινε επιτελους κ εχουν αυτη την ενεργια συνεχεια ..κ το μικρο μου χει σπασει τα νευρα σημερα ..μεσα στην γκρινια κ τον τελευταιο καιρο για μεσημερι κοιμαται μια ωρα με το ζορι ..γμτ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα πονεμενες μανες!!!!! τι σκατα θα κανουμε τελικα στα γενεθλια της Σωσως;;;; εγω ψηφιζω σπιτι γιατι συναυλια εν μπολω! :roll:

Ρε Σωσω πολυ τη συμπαθησα την Αλεξια!!! θα σε παρω τηλ αυριο γιατι σημερα ηταν μια μαρτυρικη μερα και δε προλαβα ουτε να κλασω!!!!!

Σκεφτειτε οτι ετρωγα ενα τοστ 2 ΩΡΕΣ!!!!!!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω σε σκεφτηκα ρε να σε παρω αλλα....το ξεχασα..

2 ωρες,ε;;

πρεπει να του κανω ιδιαιτερα ..πως καταπινονται τα τοστ..

εμενα εκανε 1 περιποιημενο χτυπημα..εβαλλα και γω το χερακι μου γιατι την εσπρωξα λιγο γιατι ημουν φορτωμενη και σκονταψε πανω στο καναπε..

πολυ κλαμα ...

γεια σου ρε τονια..πειτε και οι αλλες..

παρασκ βραδυ σπιτι μου;;απογ δλδ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε καταλαβες...εγω εκανα 2 ωρες να το φαω!!!!! δε προλαβαινα!!!!! :o

Που την επαιξε το Μαρθουλινι;;;Πω πω κροσια τα νευρα μας ρε φιλεναδα!!!! :? και δε παιζουν και μαζι τα σκασμενα να μας αφηνουν ησυχες οταν βρισκομαστε!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώκα μου εγώ δεν ξέρω γιατί μάλλον θα πάω τελικά στη συναυλία, το έχω υποσχεθεί σε κάτι φίλους μου και θέλουν να μου κάνουν αποχαιρετηστήριο. Επεσε η Μαρθούλα? Χτύπησε πολύ?

Τόνια 2 ώρες για 1 τοστ? Εγω σε 2 ώρες κατεβάζω όλο το ΚΟΤΟΝΕΟΝ και ακόμα παραπάνω. Γι αυτό είσαι έτσι αδύνατη να το πω ή επειδή ζηλεύω να σε πω μοντελάκι :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ???? Εγω στα κιλά σου ήμουν στο δημοτικό ή νήπια? δεν θυμάμαι............ :shock::shock: πρέπει να σου κάνουμε μαθήματα "πως να γίνω φαλαινάκι σε 2 μήνες"........ :idea::idea:

Σήμερα η μέρα μας τα είχε όλα: το πρωί πήγαμε και κολυμπήσαμε για να αποχαιρετήσουμε και την ομάδα στο κολυμβητήριο ή όπως το λέει η κόρη μου "πατά". Καπάκι στο ιντερκλίνικ για εξετάσεις αίματος, ευτυχώς ανεβαίνει η φεριτίνη γιατί έπρεπε να αλλάξουμε το σιδηρο. Εχει κληρονομήσει η Ραφαέλα το στίγμα μεσογειακής αναιμίας απο εμένα και της έχει αλλάξει τα φώτα. Όσο και να τρέφεται σωστά χρειάζεται συμπλήρωμα γατί ΔΕΝ φτάνει.

Πάει και αυτό, συνεχίζουμε ως έχει για 1 6μηνο ακόμα και βλέπουμε.

Μετά πήγαμε στην παιδίατρο για να την αποχαιρετήσουμε και για να κάνει εμβόλιο η Ραφαέλα. Απο τα πολλά τσιμπήματα σήμερα

:oops::oops::oops: δεν μπορεί να κουνήσει το δεξί της χέρι. Και έβγαλε δόντι 8-):lol: και ο μικρός.

Αυτά τα ολίγα από εμάς. αααα μάζεψα και κούτες για να συνεχίσω το πακετάρισμα αλλά ρε κορίτσια κοντεύω να κλατάρω απο την κούραση.

Σωσώκα μου πάντως εγώ αν αλλάξει κάτι με τη συναυλία είμαι μέσα για το σπίτι σου.

Ευάκι χρόνια πολλά και καλά, αν και ετεροχρονισμένα!!!! άντε και με ένα 4!!!! αντέχεις εσύ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωστε ετσι σακουλ ,ε;;μας πουλας,ε;;;

εγω ακομαδε ξερω ανθαερθω μαζι σας συναυλια..

κατσε να δουμε και οι υπολοιπες τι λενε..

γιατι καλε τοναι 2 ωρες 1 τοστ;;σπορια το εκανες;;

και γιατι δε παιζουν ταπαδια μεταξυτους;;ε τι θελεις;;να μιλαει ο ενας και να απανταει ο αλλος;;χαχαχα!!

μεγεια το καινουργιοδοντι..

τρυπητηρι η ραφαελα..πουλακι μου..

καλημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 ωρες γιατι δε με αφηνανε τα σκασμενα!!!!απο τη μυτη μου το βγαλανε!!!! :evil:

Ναι καλε δικιο εχεις παιζουνε τα παιδια...ΞΥΛΟ!!! :lol::lol::lol: Εκπαιδευει ο γιος μου τη κορη σου πως να δερνει και να μαλλιοτραβαει!!!! :lol::lol:

Ρε Γιουλακι σουρωτιρι το Ραφαελακι το ερμο!!!! #-o Τι να σου κανουμε ρε κοριτσι που εχουμε πηξει ολες και δε μπορουμε να ερθουμε να σε βοηθησουμε! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι χρωμα βρακι φοραω ομως ξερεις;;;;;;;;;δε ξερεις!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: φουξια παρεμπιπτοντως! :P

Ωραια να μας διαβαζει και κανενας ανωμαλος να παει η μαλακια συννεφο!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλα αυτος ο νοτιας με εχει κανει κοτοπουλο! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] μόνο αυτό κου βγαίνει να γράψω για σήμερα......Καλό βράδυ σε όλες σας....
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλακι τι εγινε παιδι μου;;;;;;Με ποιον παιζεις μπουνιες;;;με τον αντρα σου η τη μικρη(το μπεμπη τον απεκλισα λογω ηλικιας! :P );;; :?

Πες τα μας να ξεθυμανεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγάπες!!!

Βρε Σακουλίνα όλα καλά;;;;

Ευα μου δεν ηξερα για τα γεννεθλια σου... Χρόνια Πολλά κούκλα μου και πάντα χαρούμενα!!!!!

Για Παρασκευή μάλλον μην με υπολογήσετε.... ισως ερθει η νονά του μικρού για να του ευχηθεί, επειδή την Δευτέρα που εχει την γιορτή του, δεν θα μπορέσει... ειναι και εγκυούλα...μην την ταλαιπωρήσω! :D

Σωσω μην μου λές τέτοια.... λες να την πατήσω με την ωορηξία;;;;; :o

Ε όχι.... θα τον βάλω κάτω όλο τον μήνα και θα δουλέψει το "μοτεράκι" του όσο δεν μπορεί να φανταστει!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριλου προσκυνωωωωωωωωωωωω!!!!!1

εμεις καλα..πηγαμε παιδιατρο...

ειπεο τ συνεχιζει να εχει υγρο το συτι της..και το αφησε σε μενα αν θα δωσω αντιβιωση..συνεχιζω εισπνεομενα..

και βλεπουμε..και με ξανα ρωτησε αν πηγαινουμε παιδικο.και της ειπα οτι ρχομαστε σε καθημερινη επαφη με τα παιδια και λεει γιντια να το κοψετε 1 βδομαδα;;κια λεω απο μεσα μου;τρελη ειναι;;;χχαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...