Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ????


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 863
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παιδια καλησπερα !

δεν μπορωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!! Πανω που ηρεμισαμε με τις ωτιτιδες κ τις αλλεργιες μας βρηκε νεα κατασταση ..απο το απογευμα η μεσαια μου εχει ξερασει απανωτες φορες ..μεχρι κ το νερο .. :? εχω σχεδον εξαντλησει τα πιτζαμακια τους κ η νυχτα προβλεπεται αρκετα μεγαλη ..Εχετε το νου σας γιατι ο παιδιατρος μας ειπε οτι κυκλοφορει βαρβατη ιωση γαστρεντεριτιδας ..

αχ αντε να δουμε ..μ'αρεσει που κανονιζα καφεδακι κιολας μαζι σας ..αχ που παω η ερημη ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε θα ερθεις..ως τοτε θα γινετε καλα...

να σας στειλω κανενα σετ ρουχα;;;

ελα ρε μαμα ευα..

κουλ..

εχεις υπομονη φανταζομαι..

αλλιως θα ησουνα στη σουδα..

και γω το ακουσα συτο..

δευτ απογ 3 καφεδες για τη μαμα ευσ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..κ ποιος σου ειπε οτι δεν εχω παει στην Σουδα ?! :lol: Εχει ωραιτοτατες σουιτες παρακαλω οτι πρεπει για την περιπτωση μου ..

προβλεπω οτι τους καφεδες θα τους πιω μαζεμενους αποψε .. :roll:

...........................σταματησα το ποστ στην μεση για να μαζεψω αλλη μια ρουκετα της θυγατρος μου ..ωχ θεε μου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαρα νταν και απο εμένα!!!!

Και εγώ είμαι μέσα για Δευτερα!!!!

Σακουλίνα μου Χρόνια σου Πολλά!!! Να χαίρεσαι την οικογενεια σου και τα υπέροχα πιτσιρίκια σου!!!

Νικη μου αστερι η μικρή που λέει για τα κακά της! Εμένα τα λεει μετα που τα κάνει! Και εγώ θα κανω αποπειρα για γιο-γιο το καλοκαίρι αλλά μαλλον είναι λίγο μικρούλια ακομα τα ζουζουνια μας. Συνηθως μετά που θα διπλοχρονησουν ξεκιναει η εκπαιδευση δεδομενου οτι καταλαβαίνουν καλύτερα και μπορούμε να συνενοηθούμε μαζι τους. Δοκιμάζουμε και βλέπουμε!

Αχ μωρε Ευα μου τι τραβάς και εσυ ; ! ; Υπομονή καλή μου και καλή αναρρωση ευχομαι!

Καλε Ροϊτερ δεν μας λες νέα από την Τόνια! Τι κάνει; Θηλαζει η μπουμπου της; Μην μας αφήνεις κενά... θα χασεις την δουλειά σου! χαχα! Να μου φιλήσεις την μικρή σου!

Πάω να ξεχέσω (συγνώμη κιολας) και θα τα ξαναπούμε για επιβεβαίωση τόπου και ώρας.

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ..

μιλαμε περασα την απολυτα φρικτη νυχτα ..στις 0500 το πρωι εβαζα πλυντηριο για να προλαβουμε τις ρουκετες ..εννοειται δεν εχουμε κλεισει ματι ουτε εγω ουτε η Νικη ..Γκρινια κ αγιος ο θεος ..για να δουμε πως θα ειναι σημερις ..Εχει αρκετες ωρες να κανει εμετο ομως ειναι αρκετα καταβεβλημενη .. :(

βρε Σακουλογιουλη ειχες γενεθλια ?! Σορρυ ειμαι τελειως γαιδουρα ..κ τωρα που ανεφερε η μαριλου το καλοπροσεξα ..Πολυχρονη καλο μου να χαιρεσαι την οικογενεια κ να σε χαιρονται κ εκεινοι ..

αχ καφεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε φιλεναδα ειχες γενεθλια;;;

καλα ειναι δυνατον;;να μου ξεφυγει;;;απαπα.απο κοντα τα χρονια πολλα...

η τονια..ναι ρε παιδια σορυ..

καλα ειναι..βγαζει θηλαστρο και δινει..τρωει σαν βουι το μικρο...

ειναι πολυ καλη.και πολυ μεγαλη.

βαραει τισ φρικες της..

αλλα προσπαθει να κρατηθει..

προσπαθησε πολυ με το θηλασμο..αλλα δεν της βγηκε..ειναι κωλοπαιδακι η μικρη..

αδυνατη κορμαρα..τα γνωστα..

τι κωλοκαιρος...πως πατε ευα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας

κ.. καλο μηνα ..ελπιζω αυτος τουλαχιστον να ειναι χωρις αρρωστιες , ιωσεις , τρεχαματα κτλ κτλ κτλ ..

πες βρε σωσω ενα γεια κ απο εμας στην τονια ..

εμας η Νικη ειναι πολυ καλυτερα σημερα , εχει μια μερα χωρις συμπτωματα της ιωσης κ μαλιστα μας δηλωσε με λυσσα οτι πειναειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! Οποτε συμπεραινω οτι το παιδι μου ειναι σε καλο δρομο ..Απο την αλλη ξεκινησε η σειρα της Σοφιας αλλα ευτυχως δεν εχει το σερι των αμετρητων εμετων της αλλης ..Μονο δυο φορες ολες κ ολες ..απλα αυτη ανεβασε πυρετο ..μεχρι 38αρι ..ντεπονακι κ οκ ..απλα δεν θελει να φαει τιποτα εκτος φρυγανιας κ νερο....περιμενω αυριο με μεθαυριο να μπει κ το μικρο στον χορο..οποτε δεν θα τα καταφερουμε εμεις , για το καφεδακι που λεγαμε ..Ακομα κ καλα να ειμαστε δεν θελω να ρισκαρω να σας κερασουμε τον ιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια και της σακουλ το παιδ ανεβασε πυρετο κα ιεκανε εμεμετο..τυχαιο;;τι σκατα κυκλοφορει;;

της δινω τις ευχες σας καλε..αφου της λεω οτι την ρουφιανεω..

αντε ρε συ ευα..αν μην ειναι τιποτα...

καλο μηνα..και λκαλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..βρε δεν ειναι τυχαιο ..απ'οτι μου ελεγε κ μενα ο παιδιατρος τα κρουσματα στο ιατρειο του τουλαχιστον την τελευταια εβδομαδα εφτασαν τα 38..δεν ειναι λιγα ..χαμος γινεται ..προσεχετε κοριτσια γιατι ναι μεν δεν κραταει πολυ , ομως τα πιτσιρικια τρωνε μεγαλη ταλαιπωρια ..

Σωσω το μωρο αρρωστησε της Γιουλης η η μεγαλη της ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια και καλό μήνα αν και καθυστερημένα. Εμείς όπως τα είπε η ρουφ της παρέας... :mrgreen: απο χθες έκανε 2 φορές εμετό και ανεβάζει κάθε 8 ώρες πυρετό μέχρι 38,4 πήγε και εύχομαι όχι άλλο. Είναι σαν ναρκωμένο το κοτοπουλάκι μου αλλά ευτυχώς η Ραφαέλα χαίρει άκρας υγείας και μακάρι να μην την πάρει και αυτή η μπάλα.

Ευα περαστικά στις μικρούλες σου τι να πεις και συ που τρέχεις σαν την τρελή με 3 μικρά, γι'αυτό και γω δεν παραπονιέμαι. Ηρωας είσαι [smilie=happy6.gif][smilie=happy2.gif][smilie=love10.gif]

Κοριτσάρες μου ευχαριστώ για τις ευχές αλλά όπως λέει και μια φίλη μου μετά τα 35 δεν είναι να τα γιορτάζεις αλλά για να τα κρύβεις. Τώρα θα κολλήσω καμιά 10ετία στα 35 [smilie=toothy4.gif] σαν την πεθερά μου, απο τότε που την ξέρω (15 χρόνια) είναι 55 χρονών [smilie=tongue2.gif]

Για καφέ εγώ ακόμα δεν ξέρω απλά αισιοδοξώ πως ο μικρός απο αύριο θα είναι καλύτερα οπότε θα σας απαντήσω αύριο.

Τον σεισμό τον καταλάβατε? Εγω πάνιασα είναι ο μεγάλος μου φόβος εκεί στον 3ο που μένω ότι θα βρεθώ στην απέναντι χωρίς να το καταλάβω.Εσείς πως αντιδράτε στην ιδέα του σεισμού?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σακουλ εγω ντρπομαι που θα το πω αλλα οτνα καταλαβα το σεισμο,ταιχατη μικρη..και ετρεξα κατευθειαν στη κασα αλλα ξεχασα να παρω το μωρο..ητνα στο καρεκλακι..μανα να σου πετυχει..ε ρε γελια που εκαναν με την ηλικια της πεθερας σου..

περαστικα σας ρε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σακουλ εγω ντρπομαι που θα το πω αλλα οτνα καταλαβα το σεισμο,ταιχατη μικρη..και ετρεξα κατευθειαν στη κασα αλλα ξεχασα να παρω το μωρο..ητνα στο καρεκλακι..μανα να σου πετυχει..ε ρε γελια που εκαναν με την ηλικια της πεθερας σου..

περαστικα σας ρε!!

[smilie=sith.gif]:P:roll::lol:8-) α ρε μάνααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια μαλλον ακυρο το απογ με αυτο τον κωλο κιαρο;;τι λετε;;

αι να δουμε τι θα μας ξημερωσει...

αληθεια ρε σακουλ..τι γελας;;ετσι εκανα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Η αλήθεια είναι πως ο καιρός είναι και σήμερα σκ@τα. Μάλλον θα πρέπει να το αναβάλλουμε για λίγες μέρες ετσι ώστε και ο καιρός να είναι καλύτερος αλλά και να έρθουν και η Ευα και η Γιούλη (περαστικά στα παιδάκια σας! ).

Βρε Σωσω..... ντροπή...... το παιδί στο καρέκλι και εσύ κιουρία κάτω από το κασελίκι; χαχα! :lol::lol: Εμάς ο σεισμός μας πέτυχε την ώρα που τον ξεσκάτιζα και τον πήρα τσίτσιδο (ευτυχώς πλυμένο) και σταθήκαμε κάτω το κασελίκι του δωματίου. Ειχα και την μάνα μου η οποια είχε βγει στην αυλή και με φώναζε. Τι στο καλό με φώναζε;;;; Να βγώ στο μπαλκόνι αγκαλιά με το παιδί και να πέσει το μπαλκόνι και να σκοτωθούμε όλοι;;;;; :shock: Οοοοοοχι, με φώναζε λέει για να μου πει πως κάνει σεισμό! Ντόιν!!! :o χαχα!!!!

Τέλος πάντων....

Φιλώ όλα τα μωρουλίνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ..μαριλου και συ ολα τα λεφτα πρεπει να εισαι...

ναι παιδια..ακυρο σημερα.και να ειχε και καλο καιρο α ερχοταν και η τονια..αλλα ανεβασε ο μικρος πυρετο και πρησμενες αμυγδαλες..

σακουλ πως παει το μικρο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι καιρός και αυτός σήμερα? και είπε πως θα πάει έτσι όλη τη βδομάδα. Ο μικρός καλά από χθες δεν κάνει πυρετό και δεν έχει κανένα άλλο σύμπτωμα. Ευτυχώς που δεν κόλλησε κάτι και το Ραφαελάκι μου γιατί θα τραβούσα τις κοτσίδες που δεν έχω.

Αντε να φύγει αυτός ο χειμώνας επιτέλους να ηρεμήσουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες!!!

Πως τα πάτε; Εφτιαξε λιγάκι ο καιρός ε; Τώρα θα ετοιμαστούμε να παμε στις κούνιες πιο κάτω από το σπίτι μας. Χθες πήγα και κούρεψα τον μικρό και επειδή η κομμωτριά μου είναι στην Όαση πήγαμε μετά και κάναμε λιγουλάκι κούνια αλλά έκανε αρεκτό κρυο και κάτσαμε 10 λεπτά μόνο.

Ο καιρός υποτείθεται θα φτιάξει τώρα.... μόλις το επιβεβαιώσουμε κανονίζουμε συνάντηση έτσι;;;

Φιλιά σε όλα τα νινια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι..θα σας ξαναμαζεψω..μη νομιζετε.θα παω πανω τωρα το σκ να κανω τα 40 του πατερα μου αι ..εδω ειμαστε..

ρης αντωνιας ο μικρος ιογενης αμυγδαλιτιδα..αντιβιωση και τετοια..

μαγεια ην κουπ μαριλου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!

Μα τί γίνεται με αυτές τις ιώσεις; όλα άρρωστα είναι; περαστικά βρε κορίτσια και υπομονή.

Με τον σεισμό χέστηκα μιας και είμαι στον 3ο σαν την Γιούλη! Δεν έκανα κάτι απλά περίμενα να περάσει.. πολύ αισιόδοξη είμαι ε;

Πότε θα φτιάξει ο καιρός;;; ΒΑΡΕΘΗΚΑ μέσα.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...