Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ????


Recommended Posts

Ναι!!! Γέννησε!!! 7 παρά της πήγαν την μικρή στο δωμάτιο!!! Τόνιαααααααααααααα μου να σας ζήσει η μικρούλα και καλή ανατροφή!!!!!

Είδες Σωσώ;; συνεχίζω την μετάδοση των γεγονότων όταν εσύ λείπεις!!! χαχαχαχαχα Το ξέρω ότι κάνεις πλάκα γι αυτό τη συνεχίζω αλλιώς θα σε είχα γραμμένη!!! Μπουαχαχαχαχαχαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 863
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέραααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Να ευχηθώ και από εδώ στην Τόνια να χαίρεται την κουκλίτσα της και καλή λοχεία!!!!

Αχ Σωσω.... [-( δεν το περίμενα ποτέ από εσενα.... είναι δυνατόν μια ωρα πριν μας ανακοινώσεις το νέο να σε έχει προλάβει αλλη και όχι μόνο αυτό αλλά να ανοίγει και θέμα πάνω σ'αυτό;;; Τί Ρόϊτερ και πρασιν' αλογα είσαι;;;; :lol::lol::lol::lol::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια εχετςε δικιο...ημουνα οδοντιατρο και εκλεινα απνευρωση...μαριλο πως οπαει το βυζαχτηρι;;ολα ετοιμα για το γαμο;;

ποτε ειπαμε οτι ειναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια ....απο τα μουτρα την πηρατε την ανταποκριτρια ... :lol::lol:

ΣΩΣΩ απονευρωση εκανες ? Εγω πηγα σημερις για πανοραμικη γιατι αποφασισα να τον διωξω τον φρονιμιτη μου ..ελεος καλε δεν παει αλλο ..

Παω να "χτυπησω το τελευταιο κομματι απο την μανιταροπιτα της τεμπελας που εφτιαξα ..ειμαι γουρουνα το ξερω αλλα εχασα 5 κιλακια κ λεω να το γιορτασω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια εχαες 5 κιλα;;;

πως;;;

το σαββ παιδια δε ξερω αν θα ερθω στη συναντησ.η.λεμε αν εχει καλο καιρο να παμε οικογενειακως τυμπακι..δε ξερω ακομα.θα μιλησουμε και αυριπ..

μανιταρια;;;;;μπλιαχ\1

μιλησα με τονια..καλα ειναι..το μωρακι ειναι τελειο...την εχει τρελανει το βυζι η μικρη..πναει πολυ...

αλλα ειναι 1 κουκλα!

αυριο βγαινουν με το καλο!...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τί κάνετε; απ'ότι καταλαβαίνω άκυρο το αυριανό. Αν αλλάξει κάτι στείλτε sms!

Σωσώ καλά να περάσετε!!! Αν σας βγάλει ο δρόμος στην Γέργερη πιείτε έναν καφέ και για μένα!

Εύα δεν σε ζηλεύω καθώς απεχθάνομαι τα μανιτάρια!!!! χαχαχαχαχα!

Τόνια καλή επιστροφή!! και καλή υπομονή!!!!!!Πώς να μην είναι κούκλα η μικρή με τέτοιους γονείς!!

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια....πησμε τελικα σημερα...τυμπακι εννοω...

αυειο πρωι αν εχει καλο καιρο θα παμε παντως στο παρκο του ταλως...

σιγα να μην ειναι καλος βεβαια!!βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα

σωσω θα πατε τελικα στο ταλως σημερα ? Εγω ελεγα να τους κανω καμια βολτιτσα ομως ο Νικος πηρε το αμαξι μου , ε κ εκει ειναι τα καρεκλακια κ ο..εξοπλισμος για την βολτα , κ πηγε Αγ.Πελαγια στο σπιτι μας με μαστορες ..κλαψ ..θα κατσουμε μεσα λοιπον ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα κιλα βρε τα εχασα με τον εξης απλο τροπο ..τροποποιησα λιγο το βραδυνο , δεν τρωγω μετα τις οκτω ..κ οταν λεω βραδυνο εννοω μια σαλατα η ενα γιαουρτακι η ενα ποτηρι μεγαλο με γαλα ..Κατα την διαρκεια της ημερας θα φαω το μεσημεριανο μου οτι κ αν ειναι , ουτως η αλλως δεν ειμαι πολυ των σαλτσοειδων , κ δεν τσιμπολογαω τιποτα εκτος απο φρουτα ..Α κ πολυυυυυυυ νερο ..οταν λεμε πολυ εννοουμε εξαδα ημερισιως ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρα εσυ θελεις καθετηρα με τοσα νερα..μπραβο..καλα το κανεις..και γω πινω νερα αλλα οχι τοσα...

καλη συνεχεια λοιπον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επ.... κοπελιές τι έγινε;;;;;

Με την βροχή σας κόπηκε η πάρλα; :lol::lol::lol:

Που είστε;;;

Τόνια τι κάνεις;;; Πως πάει ο θηλασμός;;;

Ειρήνη μου ο μικρούλης καλά;;; Μπήκατε σε προγραμμα με τον θηλασμό;;;

Ευα μου χάθηκες από παντού!!!!!!! Που είσαι βρε;;; Οι μικρές καλά;;

Σωσώκα!!!! Να χαίρεσαι τον καινούριο ανηψιο!!!!! Τι κάνει το κομμάτι σου;;;

Νικη πως πάει η τζουτζούκα;;; Συνεχίζετε με τα δοντάκια;;;;

Σακουλίνα μου επιστρέψατε; Η κουκλίτσα και ο μπέμπαρος είναι καλά;;;;

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! Ακούει κανείς;;;;;;;

Μπα.... τσάμπα μιλούσα τόση ώρα.... κώλος δεν είναι στο κατάστημα.... χαχα!!!

Το Σάββατο σας περιμένω έτσι;;;;

Φιλιά στα ζουζούνια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκά καλησπέρα. Εχω πάρ απολύ καιρο να μπώ και να σας γράψω και μπορεί πολλές από εσας να μην με θυμάστε κάν! ειμαι σχετικά καινούργια στην παρέα σας. Αχ βρε κορίτσια έχω πρόβλημα με το μωρό. Μου κάνει συνέχεια αναγωγές και κοντεύουμε να τρελαθούμε. Θέλω να πάρω και μια δεύτερη γνώμη απο παιδιάτρο γιατί δεν είμαι πολύ ευχαριστημενη απο τον δικό μου. Εχετε να μου συστήσετε κανέναν καλό??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί έγινε βρε κορίτσια;;; το κλείσαμε το μαγαζί; Για ξυπνήστε!!!!

Εμείς είχαμε εχθές γενέθλια και σβήσαμε το κεράκι μας ντυμένες Minnie! Περάσαμε υπέροχα! Να τα χιλιάσεις κοριτσάκι μου!!

Μαίρη τί είναι το Σάββατο;;;;

mariaso γεια σου! Sorry αλλά εγώ δεν σε θυμάμαι... :oops:

Για τις αναγωγές δεν έχω ιδέα καθώς εμείς δεν είχαμε τέτοια προβλήματα. Εγώ έχω παιδίατρο μία νεογνολόγο του Ασκληπιείου η οποία με ξεγάννησε κιόλας. Είμαι πολύ ευχαριστημένη. Ιωαννίδη την λένε και κάνει ιατρείο απέναντι από το Ασκληπιείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικούλα μου να χαίρεσαι την κοπελάρα σου!!!! Χρόνια πολλά και πάντα να είναι γερή και ευτυχισμένη!!!

Το Σάββατο καλέ παντρεύομαι και βαφτίζω και τον Χριστόφορο!!!!

Όποια θέλει έρχεται!!!! Στον Λαβύρινθο στα Πεζά θα είναι το γλέντι και η εκκλησία!!!

mariaso!!!! χάθηκες καλέ!!!

με τις αναγωγές τι σου έχει πει ο γιατρός σου;

Είχαμε και εμείς πρόβλημα με αναγωγές αλλά μέχρι τον 5ο μήνα. Ο μικρός μου είχε ΓΟΠ (παλλινδρόμηση) και μετριάσαμε το πρόβλημα βάζοντάς τον σε θέση με ανάκληση και όχι τελείως ξαπλωτό, είχα ανασηκώσει την μια πλευρά της κούνιας του με βιβλία έτσι ωστε να έχει κλήση οταν κοιμάται, το ριλάξ το είχα με ανασηκωμένη την πλάτη.... αυτά. Επίσης θήλαζα (όπως και συνεχίζω ακόμα) και δεν πήραμε κάποιο αντιαναγωγικό γάλα. Αν δίνεις φορμουλα δεν σου έχει πει ο γιατρός τί γάλα να πίνει;

Σε περίπτωση που δεν έχετε παλλινδρόμηση, έχετε ψάξει το ενδεχόμενο να έχει αλλεργία στο γάλα; Εμείς έχουμε και από αυτό... :cry: Είναι ενα από τα συμπτώματα..... για τσέκαρε το....

Όσο για την παιδίατρό μας, είναι η Χαιρέτη Αργυρώ και είναι στην Κηπούπολη. Είναι πολύ καλή! Εσύ ποιόν έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα...ειχαμε και εχουμε θεμα με την υγεια του πατερα μου αλα δεν ειναι του παροντος..

τι κανετε;

;μαμα ευα πως και δε γραφεις;;

εκτος και αν εχεις να μπεις καιρο..

καλε μαριλου εφτασε η ωρα;;

να σαι καλα κοπελα μου..εμεις δε θα μπορεσουμε!! :lol::lol::lol:

νικη χρονια ης πολλα..να τα εκατοστησει..

αντε και με 1 δερφακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ απο μενα. Ελπιζω να ειστε καλα.

Ευχομαι χρονια πολλα σε ολα τα παιδακια σας, maryloo να ζησετε, καλα στεφανα!

Εχω καιρο να μπω στο μαμμυ, ο μικρος δεν με αφηνει σε ησυχια μονο το μεσημερι κοιμαται για δυο ωρες και τοτε μονο κανω δουλειες του σπιτιου, το βραδυ παλι ειμαι πολυ κουρασμενη, κοιμαμαι.

Εντελει αγορασαμε το i pad και ειμαι online ολη την μερα! Μονο που δεν μπορω να τονισω τις λεξεις, αλλα θα το μαθω.

Προφανως εχασα καποιο καφεδακι, περασατε ωραια,

Αντε κ στο επομενο..

Bye...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαίρη με το καλο!!!! Ευχαριστούμε για την πρόσκληση! Καλά να περάσετε.

Σωσώ περαστικά εύχομαι να είναι ότι και αν αντιμετωπίζει ο μπαμπάς σου. Η Γιούλη καλά;

Εύα σε έχουν τρελάνει τα μικρά;

Theo28 welcome! Δεν έχασες τίποτα αλλά και με τέτοιο καιρό δεν νομίζω να προκύψει κάτι σύντομα..

Κορίτσια θα προσπαθήσω να βάλω φώτο από τα γενέθλια..

post-7962-13873936335014_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα νταν κ απο εμενα !

καλε τι κανετε ? Ειχα να μπω αρκετες μερες μιας κ το παλιομηχανημα επαθε μπλακ αουτ ..

δεν μπηκα να διαβασω ακομα τι εχετε γραψει αυτες τις μερες ομως γενεθλια βλεπω ειχε η μικρη της Νικης , να την χαιρεσαι καλο μου , γερη κ δυνατη !

Μαριλουκι εφτασε η ωρα του γαμου ε ? Αντε βρε λιιιιγο εμεινε ακομα ..

οι υπολοιπες τι κανετε , τι κανουν τα μικρα για πεστε μου γιατι νιωθω σαν να εχω να μπω χροοοονια ..

Εφαγα επισης κ μια φολα στο θεμα του ψαξιματος για δουλεια αλλο πραγμα ..Κ μονο που το σκεφτομαι παλι με πιανουν κατι νευρα ..Ειχα στειλει το βιογραφικο μου κ σε ενα τουριστικο γραφειο ( στο συγκεκριμενο εντελως καταλαθος το εστειλα να πω την αληθεια ..) κ η μανταμιτσα που μου τηλεφωνησε μου ειπε φατσα φορα οτι δεν μπορουμε να προχωρησουμε σε συνεντευξη γιατι εχω τρια παιδια ..Της την ειπα βεβαια κ γω γιατι καλο κοριτσι δεν ειμαι κ η απαντηση της ηταν οτι προς θεου δεν θελω να ακουστει ρατσιστικο !!!

:evil::twisted:

σε λιγο θα μας εχουν κ συγκεκριμενο νουμερο παπουτσιου , αν δεν το εχουμε δεν θα μας καλουν σε συνεντευξεις ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!! Να χαιρόμαστε όλες τα παιδάκια μας!

Ρε Εύα σου τρέχουν οι ηλίθιες; Τί να πώ.. η Union ξέρω ότι ζητάει άτομα..δεν έχουν όμως τμήμα κρατήσεων..

Μαίρη να ζήσετε και καλωφώτιστο να είναι το μικρό! Καλά να περάσετε!

Σωσώ εύχομαι ο μπαςμπάς σου να είναι καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα κ απο εμενα

Μαριλουκι ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ !!! Σαν τα ψηλα βουνα κ να χαιρεστε κ τον Χριστοφορακο ! Αντε βρε κ να του κανετε κ πολλα αδερφακια :D

Νικη μου οντως νομιζω οτι τραβαω τις ηλιθιες ..τι να πω ..σκατα με το να χαλιεμαι δεν καταφερνω κ τιποτα ..Ομως παρολα αυτα αυτη η μανταμιτσα μ'εκανε να δω καταματα την αληθεια ..Οντως ετσι ειναι τα πραγματα ..Ειμαι μανα τριων τεκνων που σημαινει οτι δεν συμφερω τον οποιοδηποτε να με προσλαβει ..Θα το παλεψω ομως ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...