Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ????


Recommended Posts

αμα την βγαλεις βαλεντινα...θα ξερασω...επιτοπου!!και οχι 14...15 καλυτερα..

γεια σου βικυ..

μαμα ευα φανταζομαι τι θα γινοταν κατω...

και μεις λεμε για αυριο..εκει να δεις..λαικο προσκυνημα..

λες και μοιραζουν σκατα...

μαμα ευα....για πες ..σε τι ποστο;;

α μακαρι να κατσει ρε..το ρειαζεστε..οικονομικα ,μα πιο πολυ ψυχολογικα!!!

λοιπν..καφε..

παιδια ...φοβαμαι σε παιδοτοπο τετοιες μερες..

δε ξερω..

ακομα αντιβιωση παιρνουμε εμεις...

τι λετε;;

και σε καφε να παμε θα πρεπει να την κλεισουμε πριβε..

ασχετο αλλα να σας ρωτησω..

ξερετε κανεναν να πουλαει κοτες χωριατικες;;

συγγενεις σας ρε παιδι μου..

οχι του σουπερ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 863
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βαλεντινα με το τιποτα ομως!!!!!!! :o Ειπαμε Ανδριανα..κι αμα μοιασει και της μανας της θα τη μπερδευουν με τη Σκλεναρικοβα!!!!!! :)):)):)):)):))

Α ναι ρε Ευακι τι δουλεια;;; Μακαρι να σου κατσει καλα!!!! ;)

Παιδες τη Τριτη ελατε να πιουμε το καφε στο Μητερα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε Τονια , συμφωνω με τηνΣΩΣΩ το Βαλεντινα κ μενα καπως μου καθεται ..

Παιδια εκανα αιτηση σ'ενα ξενοδοχειο στην χερσονησο 5* παρακαλω για γραμματειακη υποστηριξη σ'εναν απο τους χωρους του κ εχω σοβαρες πιθανοτητες να με παρουν ..Το γαμωτο ξαναλεω ειναι τα50χιλ καθημερινα ..Ομως δεν εχω επιλογη ..σιγουρα το χρειαζομαστε οικονομικα ..Αγχωνομαι βεβαια για το τι θα γινει με τις μικρες ..θα ειναι μεγαλη η αλλαγη κ σιγουρα θα τις επιρεασει ..Το ωραριο που θα κανω αν ολα πανε καλα θα ειναι 1000-1800

Σωσω οντως το πρωι γινοταν της κακομοιρας στο ταλως ..πιτσιρικια με ποδηλατα , πιτσιρικια χωρις ποδηλατα , μωρα που εσκουζαν , μωρα που περπατουσαν , μαμαδες μπαμπαδες γιαγιαδες , προγιαγιαδες κτλ ..Ομως ηταν μια χαρα κ η μπουμπουδες το καταευχαριστηθηκαν ..Αν αυριο ειναι το ιδιο καλος ο καιρος μαλλον θα το ξανακανουμε..Κ γω για παιδοτοπο το αποφευγω να πω την αληθεια , δεν ειναι να πηγαινουμε κ γυρευοντας για ιωση ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΠΑΤΕ ορωι ευΑ;;ΑΝ ΝΑΙ,να συνενν και να παμε ολοι μαζι..τονια τι ελς;;;

ασε τον αντρα σου να κοιμηθει και παμε παρκο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....πηγαμε απεναντι απ οτο ταλως με μαμα ευα και τονια...

σουπερ ητανε..αν νκαι ριχε λιγο ψοφο...

να σας πω κοκονες μου..θελετε το αλλο σαββατο,δλδ το σαββ που μας ερχεται να παμε ολοι μαζι εκει;;

καλυτερα και απ οπαιδιτοπο..αν εχει καλο καιρο..

τι λετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως τα λεει η Σωσω Γιωτα μου!!!Με προκληση γιατι τη Τριτη θα ειμαι 40+4 συμφωνα με το γιατρο και δε θελει με τιποτα να το καθηστερησουμε αλλο... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ... έχουμε ξεφύγει τελείως ε;;; χαχα! :lol:

Πολύ μου άρεσε η ιδέα για το σπέρμα-υπόθετο αλλά και το τουρσί δεν είν' κακό!!!

Χθες πήγα και εγώ στο αθλητικό πάρκο!!! Τί ωρα πήγατε καλέ;;; Εγώ πήγα μεσημέρι κατά τις 2 και κάτσαμε περίπου 45'. Μου άρεσε πολύ και ο μικρός έκανε τραμπάλα και έλεγε συνέχεια "μπέλα μπέλα" !!! :D

Είμαι μέσα για το Σάββατο!!! Αν έχει πάλι λιακάδα θα είναι ωραία εκεί !!!! Αν δεν έχει καλό καιρό για έξω θα πάμε κάπου αλλού;;

Τόνια μου αντε και έφτασε η ώρα!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μην πονέσεις πολύ! Με το καλό κορίτσι μου να αποκτήσεις μια υγιέστατη μπεμπουλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!

Καλά το έχετε χάσει τελείως!!!! Τί είναι αυτά που γράφετε λυσάρες;;;; Μαίρη πέφτω από τα σύννεφα!!! :lol:

Τόνια πας για φυσιολογικό υποθέτω. Άντε και με έναν πόνο!!

Κοριτσάρες εγώ το Σάββατο πήγα για καφέ στην Αγία Αικατερίνη (πίσω από τον Άγιο Μηνά) και ήταν τέλεια!! Καθήσαμε άνετα με το καρότσι και ήταν γεμάτο παιδάκια! Ανοικτός χώρος (φοβάμαι τους παιδότοπους τώρα..) και ταίσαμε και περιστέρια!! Τέλεια σας λέω!!! Αν θέλετε πηγαίνουμε καμιά φορά!

Σωσώ τί κάνει η Γιούλα; καλύτερα με τις αρρώστιες; (ρωτάω εσένα σαν κλασική κουστομπόλα!! :lol::lol: )

Ευάκι το ξενοδοχεία δεν έχει λεωφορείο να πηγαινο-έρχεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι θελετε...αν θελετες να παμε εκι,οκ...δεν εχω κανενα προβλημα..το θεμα ειναι ...το παρκιγκ..

που σκαταθα παρκαρουμε..

δε ξερω..τι λετε οι υπολοιποι;;

η γιουλη καλυτερα ο μικρος...

προχτες σταματησε να βηχει..θα πηγαιναν και σε 2 γιατρο πανω για εμβολιο,θα το εβλπεπε και αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα νταν που λεει κ η μαριλου..

κοριτσια ακυρο για μενα το θεμα της δουλειας που σας ελεγα ...Με πηρε η ιδιοκτητρια του ξενοδοχειου κ μου ειπε διαφορα ( κοινως δικαιολογιες ..) κ μου αντιπροτεινε μια αλλη θεση που δεν γινεται να δεχτω γιατι θα πρεπει να κανω σπαστο κ να ειμαι ολη μερα στο δρομο ..

ΣΚΑΤΑ..σορρυ κιολας αλλα ειμαι λιγο νταουν ..

Παμε γι΄αλλα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι μην ανησυχείς! Θα κάνω κι εγώ μία έρευνα και θα σου πω.

Γιωργία πάμε όπου θέλετε! Εγώ είμαι μέσα! Για το Σάββατο υποθέτω μιλάτε,ε;

Τόνια ετοιμάζεσαι για την μεγάλη μέρα;;;; ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κριμα ρε συ...αδικο..τι να πω..σπαστο δε σε παιρνει με τιποτα..

ευα κατι θα γινει ρε....

μη μασας...

τι να πω..και στου λευτ το ξενοδοχειο λεει δε θα παορυν προσωπικο...αν ακουσω κατι θα σε πω ρε!!!

νικη για το σαββ που μας ερχετια λεω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω για την συμπαρασταση ..να ειστε καλα ..Η αληθεια ειναι οτι με πειραξε το ολο σκηνικο οχι για κανενα αλλο λογο , αλλα γιατι οταν πηγα κ μιλησαμε μου ειπε οτι απλα θα τα πουμε μεσα στηνεβδομαδα για τις τελευταιες λεπτομεριες ..

Τονια ετοιμαζεσαι γι'αυριο ?

Οι υπολοιπες τι κανετε ? Ετσι οπως μπηκα το μεσημερι με τα νευρα κροσσια ουτε τι κανετε δεν ρωτησα :oops:

Αληθεια η Ειρηνη κ ο μπεμπης τι κανουν ? Ο μπεμπης της Γιουλης ειναι καλυτερα ?

Ερωτηση - απορια ..Δεν ηταν κ αλλες κοπελιες που ειχαν γραψει σ'αυτο το θεμα, εκτος απο μας που εχουμε συναντηθει για καφεδακι ? που ειστε καλεεεε? Ελατε , ελατε ..

Παιδια μας τα γυρισε λιγο ο καιρος η μου φαινεται ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μας τα γυρισε δε λες τιποτα..μας τα γαμ..,θα ελεγα...

ναι..αλλα που ειναι;;η νικη σα να πηρε λιγο μπρος αλλα το παρατησε! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

Αντε Τονια μ'ενα πονο την τσουπρα !

Τι σας ελεγα την Κυριακη για την μεγαλη μου κ το φαι της ? Εκεινη την ημερα οχι απλα ξεκοιλιδωθηκε , απλα μου εφερνε εμετο ολο αυτο που ειχε κατεβασει στο στομαχι της ..Κ βεβαια απο εκεινη την ημερα μεχρι κ σημερις δεν εχει ακουμπησει το παραμικρο εκτος απο ενα δυο πορτοκαλαδιτσες κ νερο ..Τα νευρα μου ..Τα ιδια κ στον παιδικο ..Απορω πως αντεχει ..

Τελοσπαντων ..παω να ξυπνησω το πατρινο καρναβαλι ( τις διδυμες ..) για τον παιδικο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...καλε και αναμεταδοση κανω...φτου μου!

Για τις Μαμμυλαντεζες του Ηρακλειου , απο την ΣΩΣΩ σε ζωντανη μεταδοση απο το μαιευτηριο Μητερα , παρακολουθουμε εξελιξεις στο θεμα του τοκετου της μανταμ Τονιας ! :lol:

Γεια σου ρε ΣΩΣΩ ανταποκριτη !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύα πήρα την Τόνια αλλά δεν το σήκωσε! Εύχομαι να κρατάει την τσούπρα της αγκαλιά! Ποιες άλλες κοπέλες λες;;

Ρε Σωσώ!! Πώς μου την λες έτσι;;;;;;;; Αφού ρε έχω πρόβλημα με το λαπτοπ στο σπίτι, μια δουλεύει μια δεν δουλεύει (θέλει αλλαγλη αλλά πού τα λεφτά..) και στο γραφείο έρχομαι μόνο 4 ώρες! Α!!!!!!!!! Πολύ μας την λες!! :-@:-@:-@:-@:-@:-@:-@:-@:-@:-@:-@:-@:-@:-@:-@:-@:-@:-@:-@:-@:-@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...