Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ????


Recommended Posts

καληγμερα κοριτσια..σας ενημερωνω οτι της σακουλινας ο μικρος ειναι σοτ νοσοκ για βρογχιολιτιδα...απο προχτες εκει..δε ξερωαν βγηκανε..

και ειναι να φυγει σημερα για πανω...\

ολα τα ρουφιανεψα..

περαστικα και απο εδω γιουλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 863
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια!

Σακουλίνα μου, ευχομαι γρήγορα περαστικούλια στον κούκλο σου! Καλέ στα καλά καθούμενα το μικρούλι τι έπαθε.... :cry:

Καλά Σωσώ, η ρουφιανιά πάει σύννεφο μου φαίνεται! Οτι και αν γίνει το βγάζεις εκτακτο παράρτημα! Την μια το δόντι, την άλλη οι αρρώστειες .... τι διάολο;;;; Το πρακτορείο Ρόϊτερ είσαι; :lol::lol::lol:

Η μικρή σου είναι καλύτερα;;;

Τόοοονια!!!! που είσαι;;;; Γεννησες;;;;;; Αλλά τι ρωτάω;;; Η Σωσώ θα μας ενημερώσει, είμαι σίγουρη! :lol:

Ευα μου πως είναι οι κουκλίτσες σου;;;

Εμείς ετοιμαζόμαστε για την μεγάλη μέρα!!!!!!!! Λιγότερο από μήνας έμεινε! Ουφ.... ελπίζω όλα να πάνε καλά!!! Είμαστε σχεδόν έτοιμοι!

Φιλιά σε όλα τα ζουζούνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai αντε ρε μαριλου...εγω ειμαι ροιτερ...εσυ που με παρακολουθεις;;; :P:o:o:lol::lol::lol::lol:

πλαα κανω..ποτε ειπαμε παντρευεσαι;;

δε θα ερθω..ρωταω!!!

αλλα ποτε δε ξερεις..

οχι δεν γεννησε η τονια..θα το μαθετε απο μενα ...η απο κανενα ποστ..δε ξερω..αναλογως τα κεφια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και για να δικαιολογησω τον τιτλο μου :roll::roll:

η σακουλινα βγηκανε σημερα απο το νοσοκομειο..καλυτερα ο μιρκος...αυριο θα ξεκινησουνε με πλοιο για πανω..

ητνα να φυγουμε σημερα αλλα θα δει πως θα παει σημερα ο μικρος και αυριο αν ολα ειναι καλα θα πασε..

περαστικα και παλι και καλο ταξιδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον καημενο τον μικρουλη , πες της βρε ΣΩΣΩ περαστικουλια κ απο μας !

τι κανετε κορες ? Μαριλου κοντευει ο καιρος για τον γαμο ε ? αντε βρε λιγες μερες μεινανε ..Κ οπως εγραφαν καπου τα κοριτσια το επομενο πρωι που μετρας το γιουροπουλο εχει πολυ γελιο ..

Τονια γεννησες ?

οι υπολοιπες τι κανετε ?

Αντε να φτιαξει λιγακι ο καιρος να παρουν δρομο κ οι βρωμοιωσεις να πιουμε κ εναν καφε της προκοπης !

σας φιλω , ματσ μουτσ

ΥΓ.οκ τωρα ξερω τι ειναι τα πισια ..Κατι σαν τις δικες μας σαρικοπιτες υποθετω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκου τζαααααα???? =;=;:D

η λέξη /"χαρούμενη"\ δεν εκφράζει αυτό που νιώθω. Είμαστε και πάλι στο σπίτι και προσπαθούμε να προαρμοστούμε ξανά στην οικογενειακή μας πραγματικότητα. Ολα τα άλλα τα ρουφιάνεψε η Σωσώ :ymdevil: οπότε δεν θα σας τα ξανά πω. Το μόνο ότι τα είδα όλα ή σχεδόν όλα μέσα αυτές τις 2 μέρες. Δεν μπορώ να ακούω και να βλέπω μικρά να σπαρταράνε στο κλάμα και να ξέρω πως εκείνη την ώρα νιώθουν πόνο και φρίκη μαζί και κανείς δεν μπορεί να τα βοηθήσει.

Την Κυριακή το πρωί ο μικρός έκανε μια βαρβάτη κρίση άπνοιας που κόντεψε να μου μείνει στα χέρια. Οι γιατροί είπαν πως λίγο πριν τελειώσει η ίωση έκανε ένα πικ και κόντεψε να μου μείνει απο την δύσπνοια-άπνοια. Επι 2 ώρες δεν μπορούσε να αναπνεύσει και τον πήγα σχεδόν μελανιασμένο στο νοσοκομείο. Θαυμάζω την ψυχραιμία μου, ποιά εγώ? που την χάνω με το παραμικρό. Ο Σάκης ως συνήθως εφημέρευε και εμείς πήγαμε με ταξί. Στο δρόμο ο μικρός ούτε να κλαψει μπορούσε.

Δεν θέλω να θυμάμαι τίποτε από όλα αυτά βάζω ένα Χ και προσπαθώ να μην γκρινιάζω για τίποτε φτάνει να είναι τα μικρά μου καλά αλλά και όλα τα παιδάκια του κόσμου.

Μαμάδες προσέξτε μέσα σε 2 εφημερίες περάσαν απο το Βενιζέλειο 70 παιδάκια με βροχιολίτιδα και κάποια το γύρισαν σε πνευμονία.

Περαστικά και απο εδώ σε όλα τα ζουζουνάκια του νοσοκομείου που είναι ακόμα μέσα και ταλαιπωρούνται αυτά και οι γονείς τους :ymparty::ymparty::ymparty:%%-

Σας ευχαριστώ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ που με σκεφτόσασταν και εσένα Σωσώκα που δεν με ξέχασες. :-s:D και ας με ρουφιάνεψες για τα καλά :^o

Φιλάκια πολλά

ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ακομη εδω εγω δε γεννησα(αλλα ειπαμε η ρουφιανα θα το ειχε εκδοσει!!! :lol::lol::lol: )

Εγω αυτες τις μερες και ειδικα σημερα ειμαι ολιγον σκατα...ο Αλεξ μαλλον ψυχανεμιζεται την επερχομενη εισβολη,βλεπει κι εμενα μες τα νευρα και τη κακη διαθεση και ειναι στα ντουζενια του!!! πολυ γκρινια,δε θελει να φαει,δε θελει να κοιμηθει κτλ...εγω να ανακατευομαι ελεεινα,να πονανε τα πλευρα,ο κωλος μου,το ποδι μου(σκατογρια κοινως!)...καταλαβαινετε... :?

Αλλα αφηνω τη κλαψομουνιαση γιατι υπαρχουν και πιο σοβαρα θεματα οπως της Γιουλης με το μικρο της!!! :(

Γιουλακι μου το ειπε η Σωσω ρε συ στο τηλ και πολυ στεναχωρηθηκα... :(:(:( ευτυχως τελος καλο ολα καλα!!! κι εμενα πηρε κορτιζονη γιατι παραλιγο να εχω τα δικα σου!!! ειχα παρατηρησει κατι παραξενο στην αναπνοη του και στο τσακ το προλαβαμε!!! :?

Ευχομαι Γιουλακι μου να ειναι η πρωτη και τελευταια φορα που συνεβη κατι τοσο σοβαρο!!! :YMHUG:

Μαριλου που θα κανετε το γαμο;;;

Ευακι οι μικρες καλα;;;

Μωρη Σωσω αντε να βρεθουμε αυριο...το Μαρθουλινι μου λειψε μη νομιζεις οτι θελω να δω την αφεντομουτσουναρα σου!!! :)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μυριστηκες ποτι θακανω γλυκο και θελεις να με δεις;;;

αααααααααααααα....ελεος...

σακουλ μου καλο ταξιδι..να περασετε ομορφα..και μη στεναχ..θα ρουφιασνευω εγωστακοριτσια πως περνας...

ε οχικαι σαν τισ δικες σας σαρικοπιτες....σε παρακαλω!!!! :lol::lol:

υπομονη τονια..θα γεννησδεις και θα ησυχασουν....οι παντες!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!

Σωσω δεν παίζεσαι!!!! :lol::lol::lol:

Σακουλίνα μου χαίρομαι πολύ που ο μικρούλης είναι καλύτερα!!!!! Καλό ταξίδι να έχετε και να περάσετε πολύ πολύ καλά!!!!

Ευακι μου ασε..... λίγες μέρες έμειναν και τα νευράκια μου νομίζω πως έγιναν κορδέλες! :D

Λοιπόν η γαμο/βάπτιση είναι το Σάββατο στις 05/03/2011 και ώρα 18:00 στον Αγ. Υάκινθο στα Πεζά και το γλέντι στον Λαβύρινθο, στον ίδιο χώρο. Θα χαιρόμουν ιδιαίτερα αν σας έβλεπα εκείνη την μέρα!!!! Και εννοείται χωρίς υποχρέωση έτσι;;; Πραγματικά όποια θέλει ας έρθει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!

Γιούλη περαστικά στο μικρούλη σου! Δεν θα ήθελα να ήμουν στην θέση σου! Εμένα μία φορά μου πνίγηκε από γάλα και έβαλα τα κλάμματα.. :(

Τόνια υπομονή κοπέλα μου! Άντε να γεννήσεις και να επιστρέψεις σπίτι με το καλό και θα δεις ότι θα ξαναβρεί και ο Αλέξανδρος τον ρυθμό του.

Σωσώ σου βγάζω το καπέλο! Πώς συνδιάζεις δουλειά-νοικοκυριό-κουτσομπολιό μόνο εσύ ξέρεις :lol:

Πλάκα-πλάκα να΄σαι καλά που μας ενημερώνεις αλλιώς θα είχαμε μαύρα μεσάνυχτα! Εγώ με τα τηλεφωνήματα δεν τα πάω καλά..

Ειρήνη μου πολύ χάρηκα που πανε όλα καλά!! Πάντα τέτοια!!!!

Ευάκι όλα καλά; συνήλθατε από τις αρρώστιες;

Μαίτη με το καλό! Ευχαριστούμε για την πρόσκληση!! Κορίτσια εγώ την επαύριο του γάμου ήμουν ξεκωλωμένη!! Όλες οι ετοιμασίες σπιτιού-γάμου πέρασαν από τα χέρια μου και ανυπομονούσα να περάσει εκείνη η μέρα για να ξεκουραστώ. Και ναι, δεν θα το πιστέψετε αλλά σπάστικα που έπρεπε να ανοίξω με το που ξύπνησα τα φακελάκια γιατί έπερεπε το βράδυ να πληρώναμε το κέντρο..το καλό ήταν που μία μέρα μετά φύγαμε για Παρίσι και συνήλθα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι..μονο με το τηλ δε ττο εχεις νικη..... :lol::lol:

καλε ολα τα προλαβαινω..γιατι;;;

σα και σενα θα ειμαι;;;που μετρας τα δοντια του παιδιου;; :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου ο μικρός πάει πολύ καλύτερα, θέλω να πιστεύω. Εχει βέβαια λίγο βήχα ακόμα και κάνουμε αερολίν αλλά που θα πάει? θα περάσει και αυτό. Οπότε σήμερα φεύγουμε για Μακεδονία.

Μαριλού με το καλό ο γάμος και η βάφτιση και δεν θα το γλυτώσεις το κέρασμα!!!

Τόνια με το καλό το μανεκεν σου να έρθει στον κόσμο και ούτε και συ θα το γλυτώσεις!!!

Μάλλον δεν θα έχω ιντερνετ πάνω οπότε θα τα πούμε με τον καινούριο μήνα. Φιλάκια πολλά σε όλες τις μανούλες και τα μικρά σας...... :P πάω να ξεκουραστώ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρη Σωσω πεθαινω με τις ατακες σου!!!!! :lol::lol::lol: Δεν υπαρχεις λεμεεεε!!!!! :lol::lol::lol:

Ειχα παλι ακεφιες με τα καμωματα του κανακαρη μου και μου φτιαξες το κεφι!!!! :lol::lol:

Μαριλου θα σκασουμε μυτη ολες στο γαμο μονο να κανονισεις ενα πρωτο τραπεζι πιστα που θα λεει πανω "Μammyland"!!!!! :lol::lol::lol:

Γιουλακι πολυ χαρηκα που ειναι καλυτερα ο μικρος!!!! :D Να περασετε τελεια και μολις γυρισετε θα σας περιμενει οτι κερασμα γουσταρετε!!! ;):P

Νικουλα το κατα ποσο θα βρει ο ΑΛεξ το ρυθμο του οταν γυρισουμε με τη μπεμπα θα δειξει...μαλλον θα μας χορεψει σε ρυθμο λαμπαμπα!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί να κάνω βρε Σωσώ;;;; ο καθένας με τον πόνο του! Όποτε βγάζει δόντια έχει αυπνίες! Με το δίκιο μου λοιπόν! ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιούλη καλό ταξίδι!!!!!!!!!!!!!!

Τόνια πότε είναι η ΠΗΤ σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλα αυριο συμφωνα με το γιατρο εχω ΠΗΤ και επειδη σημερα ο καρδιοτοκογραφος εδειξε οτι η κυρια δεν εχει σκοπο να σκασει μυτη θελει να με βαλει με προκληση τη Δευτερα το πολυ Τριτη!!!!

Δε θελει λεει καθολου να το ρισκαρει παραπανω....

Μα δε θελω καθολου να κανω προκληση!!!!!!!! :((:((:((:((:((:((:((:((:((

Καντε κι εσεις απο δω μια προσευχη να με πιασουν οι πονοι μεχρι τοτε!!!! :ympray::ympray::ympray:

Γιουλακι ειναι καλυτερα ο μικρος;;; ταξιδεψατε καλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!!

Χθες έφταχνα όοοολη μέρα μπομπονιέρες μαζί με μανάδες - πεθερές- αδερφές - κουνιάδες και κάναμε τις μισές.... ουφ.... άλλη μια μέρα και τελειώσαμε!!! Το μεσημέρι έχω και πρόβα νυφικού!!!

Εννοείται πως θα πρέπει να κανονήσετε να έρθετε στο γάμο!!! Εχει εκεί και παιδότοπο με κοπέλες που προσέχουν τα πιτσιρίκια! Θα τα μωλάρετε εκεί και θα κουνάτε τις κορμάρες σας στην πίστα!!!

Νική μου, μην ακούς την Σωσώ... μέτρα!!! Μέτρα τα δοντάκια σας!!! Και εγώ έχω κόλλημα!!! Εχουμε 10 και τώρα πάμε για το επόμενο!!!!

Τόνια μου κάνε ΣΕΞ!!!!! Δώστε τα όλα... στην κυριολεξία!!! Δεν στο είπε ο γιατρός σου;;;; Το σπέρμα [smilie=sign19.gif] μαλακώνει τον τράχηλο και μπορεί να προκαλέσει συσπάσεις... αντε βούρ!!! Ακόμα διαβάζεις;;;; Πάντως και εγώ γέννησα με πρόκληση και χωρίς επισκληρίδιο και έβγαλα έναν κούνελο 3.830! Πονάει λιγάκι παραπάνω αλλά τι να κάνεις;;; Αξίζει!!! Εμένα ο κύριος αντρούλης μου δεν μου έκανε σεξ τον τελευταίο μήνα γιατί φοβόταν μην κάνουμε κακό στο μωρό... "βρε έλα να το κουνήσουμε λίγο αφού έχουμε και την εντολή του γιατρού..." τιιιιποτα εκείνος... :-w ας είναι.... στο επόμενο θα τον βιάζω!!!! χαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μου κάνε ΣΕΞ!!!!! Δώστε τα όλα... στην κυριολεξία!!! Δεν στο είπε ο γιατρός σου;;;; Το σπέρμα [smilie=sign19.gif] μαλακώνει τον τράχηλο και μπορεί να προκαλέσει συσπάσεις... αντε βούρ!!! Ακόμα διαβάζεις;;;; Πάντως και εγώ γέννησα με πρόκληση και χωρίς επισκληρίδιο και έβγαλα έναν κούνελο 3.830! Πονάει λιγάκι παραπάνω αλλά τι να κάνεις;;; Αξίζει!!! Εμένα ο κύριος αντρούλης μου δεν μου έκανε σεξ τον τελευταίο μήνα γιατί φοβόταν μην κάνουμε κακό στο μωρό... "βρε έλα να το κουνήσουμε λίγο αφού έχουμε και την εντολή του γιατρού..." τιιιιποτα εκείνος... :-w ας είναι.... στο επόμενο θα τον βιάζω!!!! χαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλου!!!! :lol::lol::lol::lol:

Το ξερω αυτο για το σπερμα αλλα το κακο ειναι οτι ο αντρας μου δουλευει τοσο πολυ που ανεβαινει στο σπιτι κατα τις 2 τα ξημερωματα για να προλαβει να βγαλει οσο περισσοτερη δουλεια μπορει ωστε να με βοηθαει οσο γινεται το πρωτο καιρο ειδικα...ε κι εγω εχω ξεραθει μεχρι τοτε! ασε που φοβαται κι αυτος μη παθει τιποτα η κορη του και δε γουσταρει!!! :lol::lol::lol:

Να του πω να μου το μαζευει σε βαζακι πριν κοιμηθει να το κανω υποθετο;;;;; :)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα κ απο μενα

καλα , ΣΩΣΩ κ Τονια η στοιχομυθεια μεταξυ σας δεν παιζεται ... :lol::lol::lol:

Ελπιζω να γεννησεις συντομα κ να γλιτωσεις την προκληση τοκετου , τοσο πολυ εχει μουλαρωσει η μικρη κ δεν θελει να βγει ?!

Μαριλου μου μια χαρα σε βρισκω κ σενα με το κουνημα της ..αχλαδιας .. :lol:

Οι υπολοιπες τι κανετε ?

Εμεις εκμεταλλευτηκαμε την λιακαδα το πρωι κ βγαλαμε το τσουρμο για βολτα στο ταλως πλαζα απο κατω κ γινοταν χαμος ..Ξελυσσαξαν καλα καλα κ οι τρεις κ τωρα εχουν πεσει σε ληθαργο ..Η Αριαδνη εχει ξεκινησει κανονικοτατα τις τρεχαλες μ'αποτελεσμα να εχει ολων των ειδων τα παρασημα κ καρουμπαλα ..

Νομιζω οτι βρηκα δουλεια ..περιμενω απαντηση αυτες τις μερες κ ελπιζω να πανε ολα καλα ..Τουλαχιστον ειναι στον τομεα μου το μονο κακο ειναι οτι θα πρεπει να κανω 25χιλ πηγαινε κ 25χιλ ελα , καθε μερα ..Τι να κανουμε ομως ..Αντε κανονιστε κανενα καφεδακο ..

Αντε γεννα κ συ Τονια !

Αντε να παντρευτεις κ συ Μαριλουκι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλου!!!! :lol::lol::lol::lol:

Να του πω να μου το μαζευει σε βαζακι πριν κοιμηθει να το κανω υποθετο;;;;; :)):)):)):)):))

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):lol::lol::lol::lol:

ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΕΤΣΙ ΣΦΗΝΑ...

ΜΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΕ!!!!!!!!!ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΕ ΠΑΩ ΤΡΕΛΟΚΡΗΤΙΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουρσι;;;;;;;;;;;;;;;;;; =))=))=))=))=))=)) Καλοοοοο!!!!!! =))=))=))=))=))

Ευακι ειδες;;; κατα βαθος ομως συμπαθιομαστε!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μουλαρωσε η μικρη δε λες τιποτα!!! Ααπαπα μα της μανας της εμοιασε με τετοιο πεισμα;;;; :lol::lol:

Ρε να παω τη Δευτερα για τη προκληση που λεει ο ντοκτορ ή να το αφησω για τη Τριτη;;; Ειναι και του αγιου βαλεντινου τη Δευτερα..μπορει να μου βγει ερωτιαρα να τη παντρεψω γρηγορα να ησυχασω!!!! :lol::lol::lol:

Ωωωπ!!!Καλως το σφηνακι το Βικουλινι μου!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΥΡΣΙ!!!ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΡΩΤΙΛΟ ΤΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΛΕΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΡΩΤΙΛΟ Η ΜΙΚΡΗ;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΛΕΙΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΜΕΤΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και από εμένα! Δεν εχω κάποιο νέο. Απλα οσο περνούν οι μέρες τόσο πέφτω ψυχολογικά. Απο συμπτώματα πλεον εχω κι εγώ αναγουλες. Ευτυχώς οχι όπως στις προηγούμενες, αλλα ειναι σε βαθμό που αηδιάζω με φαγητά. Νιωθω μια ιδιαίτερη αηδία, ειδικά για τα κοκκινιστά. Ιου... Ουτε να τα σκέφτομαι. Πηρα τηλέφωνο στον Αντσακλη. Για να κλείσω ραντεβού και κορίτσια δεν μου έκλεισε η γραμματέας του!!! Μου ειπε οτι θα μιλήσει με τον γιατρό και θα με πάρει. Απίστευτο μου φάνηκε. Φυσικά επεσα κι άλλο ψυχολογικά. Ειχα ενδοιασμούς για τον Αντσακλη οχι για το ποσο καλός γιατρός ειναι, διοτι απ οτι εχω καταλάβει είναι ο καλύτερος σε high risk εγκυμοσύνες αλλά επειδή ειναι και σε δημόσιο νοσοκομείο, ειχα ενδοιασμούς οτι θα γίνεται χαμος από κόσμο και δεν θα εχει τον χρόνο. Και μάλλον έπεσα μέσα. Για να διαλέγουν ποιον θα δει... Εχω κι άλλα ονόματα, εχω και εναν που φιλη μου γεννησε με 6 κ.τ, αλλα με πιάνουν οι φοβιες μου. @Kiddo ειμαι σίγουρη πως το μωρακι ηρθε για να μείνει. Θα σου φυγουν και ολες οι φοβίες σου στην αυχενική, η οποία κοντεύει 🥰 Τουλάχιστον κάθε φορά που σε πιάνει πανικός, να θυμάμαι πως πρόκειται για φοβίες και οχι για προαίσθημα ή πραγματικό γεγονός που θα συμβεί!
    • Στην αρχή που πήγα για ορμονικό έλεγχο όταν προσπαθούσα για παιδί ήταν οκ  βρήκαμε το θέμα μου έδωσε αγωγή όλα καλά έμεινα πολύ ευχαριστημένη    Όταν όμως πήγα ρυθμίσουμε το ζαχαρο  η επικοινωνία μας ήταν σχεδόν ανύπαρκτη μιλούσα μόνο με την γραμματέα της και δεν μπορούσα να βγάλω ακρη με είχε λίγο στον αυτόματο και δεν μου άρεσε αυτό ένιωθα πως δεν είχα την σημασία που χρειαζόμουν.. και δεν έμεινα ευχαριστημένη άρχισα να πιέζομαι πολύ  ψυχολογικά γιατί ένιωθα ανασφάλεια όποτε είπε να δοκιμάσω αλλη τώρα 
    • Ααα μάλιστα, δεν το ήξερα αυτό. Τέλεια, αύριο στο ραντεβού θα τον ρωτήσω σχετικά! Σε ευχαριστώ πολύ 😊
    • Υπάρχει κάποιος λόγος που την άλλαξες ή απλά δεν είχε ραντεβού;
    • Καλημέρα κορίτσια! Ξανά έκανα σήμερα το πρωί. 806 η τιμή!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...