Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ????


Recommended Posts

τελικά μάλλον ήταν απο τα δοντάκια βγάζει τους κυνόδοντες (που λέει και η ταινία των ΟΣΚΑΡ :lol: ) και έχει διαλύσει. Σήμερα καθόλου πυρετό απο το πρωί αλλά με μια γκρίνια απίστευτη. Είναι και ο καιρός μουχλιασμένος και μου σπάει τα νεύρα.

Μαριλού να χαίρεσαι το μωράκι σου!!!

Ευα κάνει υπομονή και κουράγιο θα αλλάξουν σύντομα τα πράγματα....προς το καλύτερο πάντα. Εγω με 2 και δεν τα καταφέρνω, χαρά στο κουράγιο σου

Τόνια έτσι όπως πας σε βλέπω να γεννάς 41η βδομάδα αρα να τον πίνουμε τον καφέ. Φαντάζομαι πως αυτή η αναμονή θα σε έχει σκοτώσει.

Σωσώκα 4-5 φορές τη μέρα κάνει να βάζεις ορό και όχι με το τσουβάλι, μόλις μίλησα με μια φίλη μου παιδίατρο και αυτό μου είπε, γιατί θεωρητικά ναι μεν δεν πειράζει αλλά δεν είναι και για χόρταση :mrgreen:

Περαστικά στη Μαρθούλα και σε όλα τα ζουζουνάκια μας...αρε ηρωίδες είμαστε :idea::idea::idea::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 863
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλε πως σερνεται ετσι σημερα το μαμμυ;;;;!!!!! αγαναχτησα να μπω!!!! :shock:

Μαριλου να χαιρεσαι το κουκλο σου!!!!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] :ymparty: Πολυχρονος και παντα ευτυχισμενος!!!!!! :-*:YMHUG:

Με τον ορο σου τα πα απο κοντα Σωσωκα μου και συμφωνω με τη παιδιατρο της Γιουλης...Το πολυ το κυριε ελεησον το βαριεται κι ο παππας!!! :lol:

Μολις ξυπνησε ο ταλιμπαν και κοιμηθηκε μονο 1 ωρα!!!!! :shock: Κι εγω που ισα που ειχα καταφερει να οριζοντιωσω το κορμακι μου τι θα κανω;;;;;;;; :((:((:((

Για το αιτημα Γιουλακι θα σε γελασω...πριν αλλαξει το μαμμυ ηξερα.. :roll:

Κατσε να παω να δω μηπως το βρω η ασχετη! :-\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον πηγα στο προφιλ,εκανα αναζητηση φιλων,εβαλα το ονομα σου και σου εστειλα μνμ...σου ηρθε καμια αιτηση;;;; Κι αν σου ηρθε, θελεις να γινουμε φιλες ή δε με παιζεις εμενα;;;;;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον πηγα στο προφιλ,εκανα αναζητηση φιλων,εβαλα το ονομα σου και σου εστειλα μνμ...σου ηρθε καμια αιτηση;;;; Κι αν σου ηρθε, θελεις να γινουμε φιλες ή δε με παιζεις εμενα;;;;;;;; :lol::lol::lol:

καλα εσένα ήθελα να στείλω μήνυμα και το πιασες? Τα μεγάλα πνεύματα συναντιόνται αν και με βροχή :(|)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εσένα ήθελα να στείλω μήνυμα και το πιασες? Τα μεγάλα πνεύματα συναντιόνται αν και με βροχή :(|)

:lol::lol::lol::lol: Καλο ε;;;;;; :lol::lol::lol:

Αντε ρε να αναρρωσετε κι εσεις να βρεθουμε!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές!!! Και εσείς να χαίρεστε τα παιδάκια σας!!!!!

Περαστικά σε όλα τα αρρωστούλια .... :-*

Χθες στο πάρτυ έγινε πανικός! Είχα τελικά 40+ άτομα! Δεν το ξανακάνω με τίποτα..... από του χρόνου μόνο με την οικογένεια. Αν ηταν καλοκαιράκι θα κατεβαίναμε στην αυλή και θα ήταν για όλους καλύτερα, με τα μπριτζολάκια μας και τα παιδιά να κάνουν όοοση φασαρία θέλουν και όση βρωμιά γουστάρουν! Σε παιδότοπο δεν μας κόβω να πηγαίνουμε με τόσο υψηλές τιμές.... ρε κορίτσια αν του κάνω πάρτυ το καλοκαίρι, πειράζει;;; Αλήθεια το λέω! Να του κόβω τούρτα κανονικά στα γεννέθλια και το παρτυ να το κάνω καλοκαίρι! Γινεται, γίνεται;;;;

Αντε πάω να ετοιμαστούμε να κάνουμε καμιά βόλτα μιας που δεν βρέχει και πιστεύω αυτή τη βδομάδα να τον πιούμε λιγάκι.... τον καφέ εννοώ! Τόνια θα περιμένει ακόμα μια βδομάδα η μικρή;;;;

Φιλιά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egvδε θα τρης εκαναπαρτυ αλλη εποχη..ουτε καν αλλη μερα..δε ξερω..εχω κολημα με τα γενεθλια..και οποις ερθει..

ωραια που περασατε καλα..αλλα μαλλον καποιος ξεκωλοθηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρη τρελη θα εχει γεννεθλια το παιδι το Γεναρη κι εσυ θα του κανεις το παρτυ τον Αυγουστο;;;;;!!!!!! :lol::lol::lol:

Πρωτοτυπο δε λεω!!!!!! :lol::lol::lol:

Η μικρη μπορει να περιμενει,εγω δε μπορω να περιμενω αλλο γιατι με εχει κουρασει η σκατουλα! :crazy:

Το Σ/Κ παντως δε μπορω γιατι αν δεν εχω γεννησει,παντρευεται μια ξαδερφη μου κι θα ερθει απο Παρασκευη μια αλλη μου ξαδερφη απο Αθηνα..

Μεσοβδομαδα παντως δεν εχω προβλημα και για να αποφυγουμε το παιδοτοπο μην αρπαξουμε παλι τιποτα,λεω να τον πιουμε στο σπιτι μου οσες θελετε! :D

θα εχει φτιαξει κατι και η χρυσοχερα της παρεας(Σωσω) να σας κερασω... :whistle::whistle:=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και συμφωνω με τη Σωσω για το θεμα των γενεθλιων...εχω κι εγω το ιδιο κολλημα και θελω να γινεται την ιδια μερα! Παντως 40 ατομα στο σπιτι μου δε το κανω με τιποταααα!!!!! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια εγω σκ δε μπορω με τιποτα...δουλευω..

νατε μωρη που θα μας καλεσεις σπιτι σου με τοσα παιδια και να κολησει και τιποτα ο μικρος;;

οτνα θα γεννησεις και πριν 40ησεις θα ερθουμε...

και ολα αυτα κοριτσια γινονται για να κανω ετοιμασιες και να τις παω εκει!!

ακουσον ακουσον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα :)

Καταρχάς σας ευχαριστώ όλες για τη βοήθειά σας ;)

Λοιπόν όλα πήγαν καλά τη Πέμπτη!! Το βρήκαμε εύκολα (ρωτήσαμε βέβαια και σε

ένα βενζινάδικο :D ) και μόλις φτάσαμε στη γέφυρα μου ήρθε στο μυαλό η περιγραφή της Τόνιας :). Όλα καλά και με τις εξετάσεις που έκανε στο νοσοκομείο ο μικρός!

Να είστε καλά κορίτσια μου! Φιλιά :-*[smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανε και κατι καλο και αξιο η τονια!!!! :-B:ymapplause::ymapplause::ymapplause::o):o)

Απαπαπα καλοοοςςς ανθρωποοοοςςςς!!!!!!!παρτην στο γαμο σου να σου πει και του χρονου!!!! @-)@-):lol::lol::lol:

Κυριακη χαιρομαι που ειναι ολα καλα με τα παιδακια σου! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την Σωσώ να μην την πιάνεις στο στόμα σου παλιοκρητικιά ζηλεύεις :mrgreen::mrgreen::mrgreen: που είναι χρυσοχέρα, καλή μάνα και καλή νοικοκυρά? :-p Κάθε της επίσκεψη στο σπίτι κάποιου του κοστίζει τουλάχιστον 3 κιλά με όλα αυτά που κουβαλάει..... [smilie=icon_porc.gif]

Τόνια στο σπίτι σου θεωρώ πως είναι επικύνδινο για καφέ με τόσες ιώσεις που κυκλοφορούν, τι λέτε για Πέμπτη (πρωί ή απόγευμα) κάπου στο κέντρο του Ηρακλείου? Να κάτσουμε και έξω αν έχει καλό καιρό.

Μόλις έφαγα 1 γαλακτομπούρεκο απο το Γκλόρια. Πως είναι δυνατόν να τα κάνει τόσο θεϊκά?

Σωσώκα περαστικά στη Μαρθούλα δεν θα πας καθόλου σήμερα κολυμβητήριο? Τελικά είναι απο το εμβόλιο ή τσίμπησε καμιά ίωση?

Εμείς ευτυχώς καλά τώρα αρχίζω και πέφτω σε κατάθλιψη, την άλλη Τρίτη φεύγει η παπαρδέλα μου για 2 βδομάδες στις Σέρρες, πως θα το αντέξω??? :thumbdown::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την Σωσώ να μην την πιάνεις στο στόμα σου παλιοκρητικιά ζηλεύεις :mrgreen::mrgreen::mrgreen: που είναι χρυσοχέρα, καλή μάνα και καλή νοικοκυρά? :-p Κάθε της επίσκεψη στο σπίτι κάποιου του κοστίζει τουλάχιστον 3 κιλά με όλα αυτά που κουβαλάει..... [smilie=icon_porc.gif] :(
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την Σωσώ να μην την πιάνεις στο στόμα σου παλιοκρητικιά ζηλεύεις :mrgreen::mrgreen::mrgreen: που είναι χρυσοχέρα, καλή μάνα και καλή νοικοκυρά? :-p Κάθε της επίσκεψη στο σπίτι κάποιου του κοστίζει τουλάχιστον 3 κιλά με όλα αυτά που κουβαλάει..... [smilie=icon_porc.gif] :(

:)):)):)):)):)):)):)):)) Οντως το κιλακι το χεις στο τσεπακι με δαυτην!!! :)):)):)):)):)):))

Μεσα ειμαι για το κεντρο αν και δε νομιζω να εχει καλο καιρο Γιουλακι...το meteo λεει ολη την εβδομαδα συννεφια και απο Πεμπτη βροχες... :?

Γιατι καλε φευγει για σερες η παπαρδελα σου;;;Διακοπες με τη γιαγια;;; αχ κι εγω παρολο που με φερνει στο αμην δε θα μπορουσα τοσο καιρο χωρις το ταλιμπανακι μου!!! :oops: Βεβαια ενα Σ/Κ δε θα με χαλουσε καθολου!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα το αντεξεις σακουλινα...θα χεις τον αλλον...

αλλωστε θα πας να την βρεις..

πεμπτη απογ και γω μεσα...

αλλα να δουμε που θα παμε...

τετ και πεμπτη εχω ρεπο..και πρωι αν θελετε,ακομα καλυτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!! Χάλασε το laptop σπίτι μου και μπορώ να μπαίνω μόνο από την δουλειά :evil::evil:

Σας ευχαριστώ για την βοήθεια με το ψαράκι! Θα ξεκινήσω με ψαρόσουπα και θα σας πω εντυπώσεις!

Εύα και Μαίρη να χαίρεστε τα παιδάκια σας! Πολύχρονα και πολύχρωμα από ευτυχία!!!

Εμείς έχουμε γενέθλια τον άλλο μήνα και θα τα κάνω κι εγώ σπίτι..και εννοείται ότι είσαστε καλεσμένες!!!!

Θα το ξαναπούμε μέχρι τότε! Όσο για την Πέμπτη είμαι μέσα! Σχολάω όμως στις 6.. κανονίστε ώρα και ελπίζω να βολέψει. Να βρούμε όμως μέρος που να καθίσουμε μέσα..το απόγευμα κάνει κρύο και η δικιά μου μέχρι στιγμής την έχει γλιτώσει (φτου-φτου).

Γιουλάκι φέυγει η μικρή σου;; δεν πειράζει μωρέ..να ξεκουραστείς και λιγάκι!

Σωσώ μαθαίνω ότι κουβαλάς 'δωράκια' σε κάθε σου επίσκεψη!! Πότε θα έρθεις σε μένα;;; :D

Τόνια τί σου λέει ο γιατρός; πήρε κανένα γταμμάριο η μικρή;

Βρε κορίτσια τί κάνει η Ειρήνη; εύχομαι να τα πηγαίνει καλά με το μικρό στο σπίτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χειμμαρος η νικη!!!!

εμεις ελπιζω να ειμαστε καλυτερα γαμωτο για τη πεμπτη..και για που λερτε;;για κλειστο χωρο,ε;;και που;;

βεβαιαεγω φοβαΜΑΙ ..και μην παρει και αλλα και να μην δωσει μικροβια και ιους..

βλεπουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι θα την γλυτώναμε.....αρρωστήσαμε και εμείς!!! από χθες βήχα, βήχα, βήχα και τίποτε άλλο και μύτη μπουκωμένηηηηηηηηη, όσο δεν πάει. Χθες δεν έκλεισε μάτι όλη τη νύχτα και εγώ μαζί της και ήμουν απο το ένα κρεβάτι στο άλλο, αό τη μια να θηλάζω και απο την άλλη να τρέχω να βγάζω μύξες και να κάνω αερολιν. Το πουλάκι μου!!!

Κορίτσια τι δίνετε όταν έχει ξερώ βήχα και μπουκωμένη μύτη?

Τι να πω για τον καφέ και γω φοβάμαι μην σας κολλήσω και μην κολλήσει και η ίδια και άλλα. Σε εξωτερικό χώρο είναι καλύτερα και δεν κινδυνεύει και πολύ αλλά θα ξεπαγιάσουν τα μικρά μας αν βρέχει κιόλας όπως δήλωσε η μετεωρολόγος Τόνια :D

Και θέλω να γίνει καλά για να μπορεί να ταξιδέψει. Μάλλον θα φύγω και γω την επόμενη μέρα με τον μικρό.Χθες το βράδυ το αποφασίσαμε. Τι να κάνω εδώ??? θα λείπει και ο άντρας μου σε ένα συνέδριο στο Βόλο και γω εδώ μόνη με τον μικρό για μια βδομάδα? Θα φρικάρω :!:

οπότε την άλλη Τετάρτη ή Πέμπτη βουρ και εμείς από πίσω της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλα τη πατησε και η παπαρδελα σου Γιουλακι;;;;;; :(:( Τι περονοσπορος επεσε ρε πουστη μου;;;;;;; :evil::evil:

Τι δουλεια κανει ο αντρας σου και παει σε συνεδριο;;;γιατρος να υποθεσω;;;

Για βηχα του δινω ή σιροπακι προσπαν που ειναι φυτικο ή αν ειναι ζορικα τα πργματα αερολιν-φλιξοταιντ...για τη μυτη του τη καθαριζω καλα με ορο και ρουφηχτηρι και το βραδυ μονο αν ζοριζεται πολυ που του βαζω παιδικο οτριβιν,αλλα πολυ σπανια γιατι δε κανει πανω απο 3 μερες συνεχομενα...

Περαστικα σας ρε Γιουλακι κι εσας... :(

Κοριτσια ας αφησουμε τους καφεδες προς το παρον να συνελθουν τα μικρα μας γιατι δε μας βλεπω καλα! :?

Νικουλα σε ευχαριστουμε για τη προσκληση αλλα εγω ειδικα με το νεογεννητο δε με βλεπω να σου ρχομαι... :roll: Θα σου στειλω ομως τα φιλια και τις ευχες μου με οποια ερθει!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε συ σακουλ...ελεος!!!

τουλαχιστον να μεινει εκει...

γιατι εμεις της ωτιτιδες τις εχουμε τσεπακι..

απ οτην αλλη λεω..αυτες να ειναι οι αρρωστιες..

θα σε δω μεχρι την αλλη βδομαδα σακουλ..

τονια εσενα χεσμενη σε εχω...

εκανα εργολαβους(εχετε εδω ετη κρητη εργολαβους;;;)))και μιλφειγ!!

κοπιαστε!

μιλαμε εχω τσακισει του εγολαβοτυς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...