Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ????


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 863
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγνώμη κορίτσια για τη καθυστέρηρη αλλά προσπαθούσα να κοιμίσω τα μικιά.. :oops:

Τόνια μου για να πω την αλήθεια δε πολυκατάλαβα.. :oops::oops:

Εμείς συνήθως όταν ερχόμαστε στο Ηράκλειο, μπαίνουμε στη πόλη από εκεί που λέι προς ΤΕΙ Ηρακλείου.

Τώρα σε ποιο ύψος της Εθνικής θα στρίψουμε για να μπούμε στη πόλη :roll:

Σωσώ ντρέπομαι να πάρω τέτοια ώρα.. :oops::oops:

Να σε πάρω αύριο αν δω και μπερδευόμαστε??

Στις 10 έχουμε ραντεβού αλλά πρέπει να ήμαστε λίγο νωρίτερα εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι μη μπειτε απο κει που λεει προς ΤΕΙ,προχωρειστε ευθεια(1-2 χιλιομετρα) και καποια στιγμη θα δειτε ενα μεγαλο κομβο οπου θα ειστε δεξια δεξια για να μη χασετε την εξοδο(ανηφορικη οπως ειπα και πιο πριν)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια τι συνενν με μην;;ρε τονια χαρα σδτο κουραγιο σου για το κατεβατο γιατο δρομο..εγω δε θα το εκανα...απαπα..κουραστικανα το διαβαζω..

παρε τηλ κυριακη εμενα το πρωι..

τι κανετε κοριτσια;;

να ανακαιφαλαιωσω ;;

11.30 που τελικα;;φανιλαντ;;αποφασιστηκε;;

κανονισε τονια μη γεννησεις γιατι αντε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμενα

κυριακη ειδα το μηνυμα σου αλλα οσες φορες προσπαθησα να μπω χτες οι τσουπρες μου μια με τους εμετους μια με το βηχα δεν μ'αφησαν σε χλωρο κλαρι ..

τελοσπαντων ειδα οτι σε ενημερωσε η Σωσω κ η τονια ..Κ το δικο μου τηλ στη διαθεση σου αν χρειαστεις κατι επιπλεον ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα

για μενα τα πραγματα εξακολουθουν ως εχουν ..δηλαδη δεν ξερω πως θα μου παει μεχρι το σαββατο ..το πιο πιθανον ειναι να ερθω μονη ..θα δουμε ..κανονιστε εσεις κ πειτε μου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ τα γραψα της Κυριακης για να τα χει να τα διαβαζει μη τυχων και τα ξεχασει! :lol: Τωρα ελπιζω να καταλαβε και να μη την εστειλα στη Ζιμπαμπουε ετσι που τα ειπα!!! :lol::lol::lol:

Σωσωκα μου ελπιζω να μη γεννησω μεχρι το Σαβ. γιατι η σκατουλα δεν εχει παρει βαρος...εκανα τον υπερηχο κι εδειξε οτι ειναι 2530,δηλ πηρε μονο 90 γρ σε 9 μερες!!!!! :o Μα αφου ολα ειναι καλα(πλακουντας,ομφαλιος κτλ) γιατι δε παιρνει βαρος;;; :?

Για το Σαββατο παιδια δε με βλεπω εμενα γιατι ο μικρος ειναι πολυ ταλαιπωρημενος,βηχει ακομη και φοβαμαι 1ον μη σας κολλησουμε και 2ον μην αρπαξει καμια καινουρια ιωση απο τον παιδοτοπο...σερνεται και μια βαρβατη γαστρεντεριτιδα μου ειπε η παιδιατρος και να τον εχω λιγο σε καραντινα... :?:?

Εκτος κι αν δε δουλευει ο καλος μου και τον κρατησει για να ερθω μονη! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια τί ίωση είναι αυτή που σέρνεται; χαμόε γίνεται! Περαστικά σε όλα τα παιδάκια!!

Κι εγώ το Σάββατο θα προσπαθήσω να την αφήσω στη μάνα μου..θέλω να την πάρω αλλά φοβάμαι τις αρρώστιες. Θα δω.. τελικά funnyland;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια σερνεται μια ελαφρας μορφης γαστρεντεριτιδα , σαν αυτο που περασαν οι μικρες μου ..χτυπαει εκτος απο τα ..κοιλιακα επισης το αναπνευστικο ..οποτε καλα κανεις κ τον εχεις εντος ..εμεις τραβηξαμε τα πανδεινα κ κολλησε κ ο Νικος ..Αστο καλυτερα ετοιμογεννη γυναικα μην κολλησεις κ συ τιποτις ..Βρε μην ανησυχεις για την μπεμπα ..Απο την στιγμη που εισαι στις μερες σου να γεννησεις κ η μικρη παιρνει εστω κ γραμμαριο ολα ειναι ενταξει ..Ξεαγχωσου ! ..υπαρχει αυτο το ρημα ? δεν ξερω ..

Νικη τι νεα κ απο εσενα ? Τι κανει το μικρο σου ?

Κοριτσια εμενα η μικρη εδω κ τρεις μερες εχει γινει η σκια μου ..επεστρεψε η κριση μαμακιασης κ εχουμε γινει αυτοκολλητες ..τρωγεται κ με τα ρουχα της μαλλον δοντακι παλι φτου κ απ την αρχη ..

Της εδωσα ντεπον αντε να δουμε αν θα ηρεμισει λιγουλακι ..μιλαμε οτι δαγκωνοταν απο μονη της ..

οι υπολοιπες τι κανετε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

paidia../...ti κανετε;;;εμενα η δικια μου δε μου ταλεει καλα..εχει κατι βηχαλακια,κατι μυξακια...

οποτε αν συνεχισουμε ετσι,λιγο δυσκολα για το σαββ...\

σορυ..και νικη,δε σε ξανα κοροιδευω που δεν ερχεσαι στις συνατησεις! :cry::cry::cry:

αυτο με τη γαστρεντεριτιδα το ακουσα και γω/...απαπα...μακρυα απο εμας!και απο ολουςε

1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια κορίτσια τι καιρός είναι πάλι αυτός? Βγήκα με τη μικρή στην αγορά και μας έπιασε βροχή στο δρόμο. Πάλι αυτή η μούχλα και η υγρασία, πότε θα σταματήσει άραγε?

Ασχετο αλλά στο ΖΑΡΑ έχει πολύ καλές εκπτώσεις για τα μικρά και αν και δεν μου αρέσουν πολύ τα ρούχα αλλά με τόσα που χρειαζόμαστε μια χαρά είναι.

Περαστικά στα μικράκια σας και σύντομα να γίνουν καλά και να σας ξεκουφαίνουν :evil::twisted:

Ευα με 3 μικρά έχεις γίνει άσσος στις διαγνώσεις αναρωτιέμαι πώς τα καταφέρνεις???

Τόνια καλά κάνεις και προσέχεις γιατί και εγώ όταν γέννησα τον μικρό κόλλησε η Ραφαελίτσα μια ίωση από την παιδίατρο και την κολλήσαμε καπάκι και στον μικρό μας :cry: τα είδε όλα το πουλάκι μου...πριν γνωρίσει το χάδι της μαμάς γνώρισε τον φυσιολογικό ορό και εκείνον τον μυξοκαθαριστή :o:o Για τα κιλά μην στενοχωριέσαι θα σου βγει μινιόν ακόμα καλύτερα!!! Μια χαρά πάντως είναι, σου στέλνει μήνυμα πως βαρέθηκε μέσα να τρώει τα ίδια και τα ίδιααααααααααααααααα

Επιμένω ότι καλύτερη εποχή για να γεννάς είναι η άνοιξη.

Κορίτσια δεν ξέρω αν θα μπορέσω να έρθω για καφέ γιατί προέκυψε μια δουλειά το πρωί από το πουθενά και δεν μπορώ με τίποτα να το αλλάξω...αλλά βλέπω πως και οι περισσότερες δυσκολεύεστε για το Σάββατο.

Αν σας προλάβω θα έρθω διαφορετικά στην επόμενη. Όπου και να γίνει πάντως εμένα δεν με ενοχλεί.

Φιλάκια πολλά, καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε μας ματιασανε και δε μπορουμε να κανονισουμε ενα καφεεεε;;;;;;!!!!! :shock:

Αντε ρε γαμωτο και ηθελα πολυ να σας ξαναδω... :cry:

Σωσω πλακα κανεις;;; και το Μαρθουλινι αρχισε βηχαλακι;;;;; :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπελιές!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας μάτιασε κανείς για το καφεδάκι σας;;;; Μπααααα! Ποιος μωρέ; Μήπως καμιά που δεν θα μπορέσει να έρθει; :o Όχι οχι δεν είμαι εγώ αυτή!!!! χαχα!!!

Αφήστε γιατί μάλλον και εγώ την πάτησα..... από χθες έχω την κοιλιά μου και το κεφάλι μου.... ναι και εσείς τα έχετε αυτά τα μέλη αλλά εμένα πονάνε θέλω να πώ!

Ο μικρός μου βγάζει κιάλλο δόντι και έχει γκρίνια..... τα περισσότερα παιδάκια που έχω καλέσει στο πάρτυ είναι άρρωστα.... ωραίο παιδικό πάρτυ θα γίνει..... με τα γερόντια.... :(

Γιούλη μου είναι σκέτη γλύκα και ο μικρός σου!!!

Σωσώκα περαστικούλια....

Σε όλα τα παιδάκια περαστικούλια!

Πάω να ετοιμάσω την τούρτα σιγά σιγά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Κορίτσια απ'ότι διαβάζω ακυρώνετε το αυριανό... :( Τόνια τον καφέ θα τον πιούμε στην κλινική που θα γεννήσεις!!!! :lol:

Σωσώ την πατήσατε κι εσείς; περαστικά!

Εμένα η δικιά μου βγάζει τα πάνω δόντια και με έχει ξεκωλώσει :( δεν γκρινιάζει, δεν κάνει πυρετό, διάρροιες και τέτοια αλλά δεν θέλει με τίποτα να κοιμηθεί!!!! Εχθές κοιμήθηκε στις 12:30 και ξύονησε στις 6 :cry::cry: ξανακοιμήθηκε πάλι στις 7.. ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ λέμεεεεεε!!!!!! i-)i-)

Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια και κάτι άλλο μιας και οι περισσότερες είσαστε 'παλιές' μαμάδες.. από Δευτέρα μπαίνει στην διατροφή μας ρο ψάρι...δηλαδή????? τί κάνω; και καλά να της το ψήσω (στη σχάρα υποθέτω..)..πώς της το ταϊζω που μόνο το αβγό τρώει σε κομματάκια?? όλα τα άλλα τα θέλει αλεσμένα..

Thanks για την βοήθειά σας!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω ότι ο γιός μου είναι κούκλοοοοοοοοοοος μιλάμε είμαι και πολύ κουκουβάγια ;);) (πλάκα κάνω κορίτισα η ψωνάρα) εμένα όλα μα όλα τα μικρά κουκλιά μου φαίνονται 8-)8-)8-) ειδικά τα δικά μας που μένουν και μεγαλώνουν στην Κρήτη.

Μαριλου να μας κρατήσεις και εμάς ένα κομμάτι απο την τούρτα καθότι το λιγουρεύομαστε τόσες μέρες. Πάντως χαρά στο κουράγιο σου να κάνεις τόσες ετοιμασίες. Εγώ βαριέμαι την ώρα και τη στιγμή.

Νικη το ψάρι σου προτείνω για αρχή σουπίτσες, να παίρνεις μπακαλιαράκι απο την ψαραγορά φρέσκο με πατατούλα και καροτάκι γίνεται πολύ νόστιμο και δεν χρειάζεται να το αλέσεις γίνεται μικρά κομματάκια. Απλά θέλει πολύ-πολύ καλό καθάρισμα μην σας μείνει κανένα αγκαθάκι. Αργότερα μπορείς να παίρνεις και σαρδελίτσες και διάφορα άλλα αλλά σιγά σιγά και με ρέγουλα.

Και εμένα η δικιά μου βγάζει 2 δόντια μαζεμένα και σήμερα είναι μέσα στι γκρίνια.

****Όταν τα δόντια κάνουν πυρετό πόσο κρατάει και για τι θερμοκρασία μιλάμε? ****

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλου πως τη πατησατε βρε ετσι με το παρτυ;;;;Ε μα πεσατε κι εσεις στη περιοδο με τις ιωσεις! :?

Βαλε τους παππουδογιαγιαδες τουλαχιστον να φορεσουν τα καπελακια μη πανε χαμενα!!! :lol:

Νικουλα ναι οπως σου λεει η Γιουλη..ψαροσουπα!τι πιο νοστιμο και υγιεινο που λεει και η διαφημιση! :lol: Εγω ετσι το εκανα και μετα αλεθα τα λαχανικα(ή τα περνουσα απο το μυλο αν δε βαριομουν) και μαδουσα το χαρι! ;)

Για το πυρετο Γιουλακι δε μπορω να σε βοηθησω γιατι νομιζω οτι ποτε δε μου εκανε οταν εβγαζε δοντια...Σιγουρα παντως πανω απο 38 νομιζω δεν ειναι απο δοντια... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia και απομας...

το ψαρακι λοιπον..μπορεις να το βρασες στο διχτακι..σσε τουλι...για ετσι δε θα δου ξεφυγει ωψαρι..μετα βραζεις ολα τα υπολοιπα και αν θελεις βαλταστο μπλεντερ...

πηγαμε παιδιατρο...

βαλαμε 500 γρ...

γιναμε 9400...

εμεις αεριους, οτριβιν και ....φακ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η Ραφαέλα κάνει απο το πρωί πυρετό ευτυχώς 'οχι πάνω απο 38 χωρίς κανένα άλλο σύμτωμα. Είναι ευδιάθετη και έχει σχετική όρεξη αλλά μάλλον είναι ίωση, αύριο πιστεύω πως θα δείξει καλύτερα.

Γ@@@το πέρισυ ούτε μια φορά και φέτος που έχω και τον μικρό 2 φορές πυρετό. Τι να πω? Ευτυχώς που θηλάζω γιατί και ο μικρός μου θα την είχε άσχημα

Καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑς ΡΕ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ...

ε το ραφαελακι..και ολα τα παιδια βεβαια..

και εννοειται ο γιος σου ειναι κουκλος..τον ειδα και απο κοντα!

να δω ποτε θα πιουμε καφε..

εσεις θα πατε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ρε Γιουλακι κι εσεις;;;; :( καλα μη το ψαχνεις,φετος εχουν θερισει οι ιωσεις!!! Κι εμεις περυσι ουτε μια φορα και φετος ολο βηχει και κλανει!!! :?

Σωσω οπως ειπε και η Μαριλου μαλλον θα ρθειτε να σας κερασω στο Μητερα το καφεδακι!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ..

ειναι το 6ο συνεχομενο βραδυ που περναω σερι ..αν δεν ειχα κ τον καφε δεν ξερω τι θα εκανα ..χορηγο πρεπει να τον κανω τον νες καφε ..

Νικη μου οπως εγραψαν κ τα κοριτσια η ψαροσουπα ειναι ο καλυτερος τροπος για να συνηθισει το ψαρακι η μικρη ..βρασε το οσο πιο πολυ μπορεις ειτε μεσα σε τουλι η δυχτακι οπως το λεει κ η σωσω κ προσοχη οταν το καθαριζεις ..Μετα βαλτα φουλ στο μπλεντερ αν η μικρη δεν μπορει να το φαει σε μικρα κομματακια ..Εμεις τρελαινομαστε για ψαροσουπα ..μπορω να πω οτι για την μικρη ειναι το μονο φαγητο ισως που θα φαει με ορεξη ..Ομως κ οι μεγαλες μου το ιδιο ..το ψαρι στο φουρνο αργησαν αρκετα να το τιμησουν προτιμουσαν κ προτιμουν ακομα κ τωρα την ψαροσουπα ..

Κοριτσια οντως με τον καφε δεν μας βλεπω να τα καταφερνουμε ε ? Η εποχη ειναι δυσκολη με τις ιωσεις ..παντου τα ιδια πιτσιρικια κ μωρα με μυξα , βηχα κ πυρετο ..

Σωσω δεν το πιστευω η Αριαδνη ειναι πιο βαρια απο την Μαρθουλα ? ! Συμφωνα με τις τελευταιες μετρησεις της βεβαια γιατι ετσι οπως το παει τον τελευταιο καιρο , μια τρωει μια δεν τρωει ..

Παιδια αυτο με τα δοντια κ τον πυρετο θυμαμαι η παλια μας παιδιατρος δεν παραδεχοταν ολα αυτα τα συμπτωματα που προκαλουν τα δοντακια ..Ειναι κ ορισμενοι που δεν τα δεχονται τι να κανουμε ..Οταν ομως βλεπεις οτι το παιδι καθε φορα που βγαζει δοντι κανει καποια πολυ συγκεκριμενα πραγματα τι να πεις ..Ο τωρινος μας παιδιατρος μου ειχε πει απλα οτι συνηθως τα δοντια αν προκαλεσουν πυρετο ειναι κατι σαν δεκατα δηλαδη οχι πανω απο 38. Αν ειναι παραπανω ισως να ωφειλεται σε ιωση ..

Μαριλουκ μου να χαιρεσαι τον Χριστοφορακο , πολυχρονος κ οπως επιθυμεις να τον καμαρωσεις !

την καλημερα μου σε ολες ..

πινω καφε ..ελατε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα αφου ανοιξα θεμα μαμα ευα..τι κανετε οταν το παιδι σας δε τρωει!!!! :shock::shock::shock:

ποσο ειναι η αριαδνη;;;

εμεις καλα..συνεχιζουμε μυξεες...να σας ρωτησω ρε κοριτσια...εσεις πως βαζετε ορο στη μυτη;;

εγω παιρνω τη συριγγα και βαζω με δυναμη 15 μλ και βγαινουν απο το αλλο ρουθοθνι..αλλα ελεγα μηπως προκαλω εγω τις ωτιτιδες..αυτο το κανω πανω απο 10 φορες την ημερα..και βγαζει..

η γιουλη λεει οτι βαζει ορακι και μετα τα ρουφαει με το ρουφηχτηρι..θα το εφαρμοσω τωρα...αλλα εσεις πως το κανετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα

σωσω η Αριαδνη εγινε ενος ετους την Τριτη κ συμφωνα με τις μετρησεις του προηγουμενου μηνα ηταν 9900..αλλα αυτη ετσι το παει μια τρωει το καταπετασμα κ μια προσπαθει να κρατησει σιλουεττα ..τι να πω το συνηθισα πλεον ..τωρα εκτος απο το φαγητο κανει νουμερα κ στο γαλα ..κακο του κεφαλιου της βεβαια γιατι αυτη μενει νηστικη ..

Οσο για τον ορο που λες κ μεις στην περιπτωση αυτη μη σου πω οτι κυριως στην μικρη μπορει να της βαζω κ καθε ωρα σχεδον με τον τροπο που περιγραφεις με την συριγγα ..Αναλογα βεβαια κ ποσο μπουκωμενη μπορει να ειναι τοτε θα τραβηξω κ την μυξα με το ρουφιχτιρι ..Στην αρχη για παραδειγμα του κρυολογηματος δεν βαζω ρουφιχτιρι αλλα μονο ορο συνεχεια ..Μετα απο ενα δυο μερες που αρχιζει κ κατεβαζει ποταμο τοτε χρησημοποιω κ το ρουφιχτιρι..

πυρετο σου εκανε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...