Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ????


Recommended Posts

ωραια περασαμε παιδια...τα ντοκουμντα τα εχει η μαριλου..

σε κανα 2 σαββ εχετε το νου σας εδω...θα ξανα βρεθουμε...

νικη περαστικα ρε...

ελπιζω την ααλλη φορα να μην εχεις τιποτα και να ερθεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 863
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μου καλησπέρα. Με λένε Μαρία και είμαι μια νέα μανούλα.Η μπέμπα μου είναι 3 μηνών. Είδα ότι είμαστε αρκετές μανούλες απο το Ηράκλειο τελικά. θα ήθελα να μπώ και εγώ στην παρέα σας αν δεν έχετε πρόβλημα και με το καλό στην επόμενη συνάντηση σας να έρθω και εγώ για να σας γνωρίσω απο κοντά.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια γεια..τι κανεις;;απο ηρακλειο εισαι;;ηλικια;;εγωειμαι του καλωσορισματος αλλα πες 2 λογιαγια σςσεενα αν θελεις...

εμενα με λενε γεωργια και ειμαι 30...

να σου ζησει το μωρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπέρα. Με λένε Μαρία και είμαι μια νέα μανούλα.Η μπέμπα μου είναι 3 μηνών. Είδα ότι είμαστε αρκετές μανούλες απο το Ηράκλειο τελικά. θα ήθελα να μπώ και εγώ στην παρέα σας αν δεν έχετε πρόβλημα και με το καλό στην επόμενη συνάντηση σας να έρθω και εγώ για να σας γνωρίσω απο κοντά.!

Καλώς όρισες Μαρία,να σου ζήσει η μπέμπα.

Πάντα καλοδεχούμενη, θα χαρώ πολύ να σε γνωρίσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία καλώς ήρθες στην παρέα μας και να σου ζήσει το μωράκι σου. Έχω και γω ένα κοριτσάκι 21 μηνών και ένα αγοράκι περίπου 3 μηνών. Θα χαρώ να τα πούμε απο κοντά. Φιλάκια πολλά, Γιούλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

plaka κανεις....εχεις κια αλλλες;;;;τις θελω...παιδια σορυ αλλα δε μπορουμε να βρεθουμε το αλλο σαββ που σας ειπα...δουλευω..

ισως την πιο αλλη βδομαδα η κανενα απογευματινο..

ψηνεστε για απογευματινο...;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια άσχετο, αλλά είχε καμιά νέα απο την Ειρήνη μας? Ξέρουμε αν πήρε το μωράκι στο σπίτι? Εγώ μίλησα πριν απο λίγες μέρες μαζί της και περίμενε να της τον δώσουν...

Ειρήνη και απο εδώ μέσα σου εύχομαι να πάρεις με το καλό το μικρό σου στο σπίτι και να τον έχεις συνέχεια στην αγκαλίτσα σου!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκου τσα κ απο μενα !

καλε τι τελειες οι φωτο σας Σακουλινα κ Σωσω ..Κολυμβητηριο που τα πατε τα μικρα ?

κανενα νεο απ'την Ειρηνη Σακουλ μου ..δεν νομιζω να μπηκε κιολας στο φορουμ , θα μας πει τα νεα της υποθετω οταν τακτοποιηθει με το μωρο ..

Σωσω ποσο απογευματινο εννοεις τον καφε ?

mariaso , γεια χαρα κ απο εμενα ..ειμαι η Ευα , εχω τρεις κορες κ μαλλον ειμαι κρυωμενη ..Ελπιζω να σε γνωρισουμε κ απο κοντα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια και γω ειμαι κρυωμενη...φακ...

μετα τισ 3...3 σχολαω εγω..στο ακουα μπειμπι παμε...

η σακουλινα συνεχιζει..και γω απο την αλλη βδομαδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια για απόγευμα και εγώ είμαι μέσα αλλά μπορώ μετά τις 6κ30 γιατί τότε κάνουμε τον προτελευταίο θηλασμό πριν το βραδινό μπανάκι μας. Οπότε κατά τις 7 είμαι μέσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok loipn...7....αν μπορειτε και οι αλλες βεβαια...

αλλα μετα τις 18 του μηνος...

θελετε;;καθημερινη η σαββατο;;καλε πιετε κια οι αλλες..

καλα νικη απο σενα δε περιμενω..τελευταια θα το μαθεις... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ'αρεσει που λες για τη Νικη...γιατι εγω παω πισω μεχρι να ξεστραβωθω!!!! :lol::lol::lol:

Ρε πατε τα ζουζουνια baby swimming;;;;; τι γαματες φωτο ζηλεψα λεμεεε!!!!!! :D:D:D

Εγω μεσα ειμαι για το καφε απογευμα παντως οποτε θελετε! ;) Μετα τις 18 βεβαια μπορει να γενναω κιολας αλλα μπορουμε να τον πιουμε στο καφε του ΜΗΤΕΡΑ!!! :lol::lol::lol:

Μαρη Γιουλη και θηλαζεις αποκλειστικα και εχεις βαλει στανταρ ωραρια;;;;;;;πως τα καταφερες ρε;;;;;να μου κανεις σεμιναρια πλιιιιζζζζ!!!!!! :ympray::ympray::ympray:

Μαρακι καλως ηρθες κι εσυ!!!να χαιρεσαι το μωρακι σου και να ερθεις οπωσδηποτε στο καφε να σε γνωρισουμε κι εσενα να δουμε τι καπνο φουμαρεις γιατι ειμαστε και κοριτσια απο σπιτι και δε κανουμε παρεα με οποιον οποιον!!!! :)):)):)):))

Ηντα λεω μωρε η γκαστρωμενη βραδιατικο και δεν ειναι κανεις ξυπνιος να με συνεφερει!!! 8-}@-):o)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειασου ρε τονια....

οκ..οποτε θα σας ξανα ενημερωσω για καποιο απογ και θα μου πειτε αν σας βωολευει...

μαζεψου μωρη εγκυος πραμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες!!!!!!

Κατ' αρχήν να πω σε Σακουλίνα και Σωσώ πως είναι υπέροχα τα μικρά σας!!!! Ζηλεύω!!!! Θέλω και εγώ να το πάω για κολύμπι!!!! Ο σύζυγος είναι αντίθετος... :evil: δεν θέλει να τον βάλουμε σε πισίνα.

Μαρία, να σε καλοσορίσω και εγώ στην παρέα μας! Είμαι η Μαίρη (29μισό παρακαλώ, μην πάρω τον χρόνο πάνω μου!), έχω εναν γιο, τον Χριστόφορο που είναι 11μισι μηνών. Να χαίρεσαι το ζουζούνι σου και θα χαρούμε να σε δουμε από κοντά!!!!

Τόνια είσαι απίστευτη!!!!

Κορίτσια εγώ για απογευματινό καφεδάκι δεν μπορώ, γιατί ο φούτερος τα απογεύματα είναι σχεδόν πάντα ανησυχος επειδή έχει τον ακούραστο και τον ακάθιστο και δεν κοιμάται λίγο να στανιάρει, και την πληρώνουμε οι υπόλοιποι!

Όποτε κανονίσετε πάντως για πρωινό καφεδάκι, είμαι μέσα!!!!!

Περαστικά στις αρρωστούλες και τα αρρωστούλια!!!!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε π[αιδια αν ειχα μεγαλο σπιτι θα σας ελεγα να ερτθετε σε μενα...καλη φαση θα ητανε...

για να μη τα κυνηγαμε τα μουλικα...

καλα ειδομεν...οι υπολοιπες;;βολευει τελικα απογ;;\

μωρη μαρυλου που ρβαλες και τικερ για το γαμο;;;θα πεθανω λερμε!!!

:shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας ..

εγω απογευμα εκει στις 7 οπως λετε δυστηχως δεν μπορω ..αν το καναμε λιγακι νωριτερα τι λετε ? αν παλι δεν μπορειτε οκ την αλλη φορα ..

αχ θελω κ γω πισινα ..φανταζομαι την μπουλουκα κ τρελαινομαι στο γελιο....

Μαριλου ολα τα λεφτα η λεξη φουτερος ...

ρε γαμωτο θα ηταν ωραια να ερχοσασταν σπιτι ..ουτως η αλλως το στρουμφοσπιτο μου ειναι ενας ατελειωτος παιδοτοπος ..τα επιπλα ειναι μαζεμενα σε μια γωνια κ το υπολοιπο μοκετα να αλωνιζουν οι τσουπρες ..βεβαια σκεφτομαι οτι ειμαι λιγακι μπουκωμενη κ θελω σερβις αλλα μεχρι τις 18 που λετε θεου θελοντος θα μου εχει περασει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρη Γιουλη και θηλαζεις αποκλειστικα και εχεις βαλει στανταρ ωραρια;;;;;;;πως τα καταφερες ρε;;;;;να μου κανεις σεμιναρια πλιιιιζζζζ!!!!!! :ympray::ympray::ympray: quote]

Θα σου κάνω "μαθήματα" ως παλιομαμά...εμένα Τόνια μου αν δεν του βάλω ωράριο όλη την ημέρα θα είναι πάνω στο στήθος μου :geek::shock: ούτε πιπίλα δεν παίρνει(γιατί χαζός είναι??? ;) )

Ασε που έχει γίνει και μεγάλο μπουλούκι!!!

Πάντως πέρα απο την πλάκα δεν είναι και τόσο δύσκολο μην ξεχνάς πως είμαστε και 3 μηνών περίπου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες!!!!!!

Κατ' αρχήν να πω σε Σακουλίνα και Σωσώ πως είναι υπέροχα τα μικρά σας!!!! Ζηλεύω!!!! Θέλω και εγώ να το πάω για κολύμπι!!!! Ο σύζυγος είναι αντίθετος... :evil: δεν θέλει να τον βάλουμε σε πισίνα.

maryloo28 ξανά σκέψου το για το κολυμβητήριο εγώ την πάω απο 6 μηνών δηλαδή περίπου 14 μήνες, σταμάτησα 3 μέρες πριν γεννήσω για 40 μέρες και τώρα πάλι βουρρρρ απο την αρχή. Είναι καταπληκτικά και της μικρής της αρέσει πολύ. Μην φοβάσαι τις πισίνες, η συγκεκριμένη πληρεί όλες τις προϋποθέσεις και είναι με όζον. Αν θέλεις μπορώ να σου δώσω και άλλες πληροφορίες.

Για φαντάσου να μαζευτούμε οι μανούλες απο το Ηράκλειο-Κρήτης και να πηγαίνουμε τα μικρά μας? θα μας είναι και πιο εύκολος ο καφές...

άντε Τόνια και μαμά Ευα και οι υπόλοιπεςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα ευα τι να πω..να σαι καλα για την προσκληση στο σπιτι αλλα ξανα σκεψου το... :shock::shock::shock:

10 μουλικα και αλλες τοσες γαλλιανδρες... :lol::lol::lol: περαστικα σου!!!

ειδομεν για το καφε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ΣΩΣΩ δεν εχω προβλημα να ερθετε για καφε..σιγουρα θα ειναι πιο ευκολο για τα πιτσιρικια αυτο σκεφτομαι ..

Καλε βρε Τονια τωρα που σε ξαναδιαβασα σκεφτεσαι το ενδεχομενο να γεννας μετα τις 18 του μηνα κ να πιουμε καφε στο μητερα !!

Σακουλ θα μου αρεσε πολυ το ενδεχομενο να πηγαινα κολυμβητηριο τα μικρα ομως ειμαι ενας ανθρωπος η δολια κ αυτες τρεις ..Αντε να τις πηγαινω με δοσεις ..μια καθε φορα ..αλλα δεν θελω να δειξω την θεικη μου κορμαρα ουτε σε πισινα ουτε σε παραλια .. :?:oops: Τουλαχιστον οχι πριν χασω κανενα τονο ..Μην τρομαξουν τα παιδακια κ φυγουν , κριμα ειναι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re mama eya egv edv mpainv,esy de θα μπεις..το πολυ πολυ να βαλεις 1 στολη δυτη..η να βαλεια τα διδυμα μπροστα να σε κρυβωουν..και γω ερτσι χρησιμοποιωβ τη μικρη...αλλα ειναι μια...

χαχαχα..χωρις παρεξηγηση..

εμενα ακομα μυξες τρεψχουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι παρεξηγηση ?!

οχι μωρε απλα το σκεφτομαι λιγακι ..οχι οτι δεν θα μου αρεσε να τις παω ..θα τους αρεσε επισης ..

Κανενα νεο βρε κοριτσια απο την Ειρηνη ? Πηραν σπιτι αραγε τον πιτσιρικο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...